Ezek nagyszerű előadások, fantasztikus művészekkel. Mesélték, hogy a Deneverben anno Latabár felejthetetlen alakítást nyújtott.
Ám egyszerűen nem az én világom. Úgy keveredtem ide, hogy az én drágán egyik legfontosabb üzleti partnere minden évben, év végén ilyen rendezvényre invitálja a legfontosabb partnereket.
De, túlvágyok rajta.
( az megér egy külön misét, hogy ki, milyen "szettben" jelenik meg egy ilyen előadáson....)
Most előbb picit idegállapotba' jöttem. Ingatlanos kufárok kaptak év végi pénzecskét, 15-30-75 millákat... Mutatták hogy örülnek, maxra tátott szájjal vicsorít az öreglány 2 kilo vakolattal a képén.. Mint a pornófilmekben amikor orgazmus van! 😆 Bő 3 milliárdot szétszortak köztük! Aki rndes munkát végez az csak néz ki a fejéből. Majd beírok hogy legalább ne mutogassák basszus! 😎
Jó, nem felejtem el :-). Szokott lenni a gyerkekenek a suliban ilyen Luca napi vásár és ott láttam tavaly ilyen hungarocell hóembereket, abból jött az öltet.
Az a baj, hogy nekem mindegyik szalonukor túl édes, a gyerekekenek meg midnegy az ára, úgyis lopkodják:-). De egyébként sokszor nem is direkt nem volt nálunk, hanem elfelejtettem venni. CSak akkor volt, ha apám hozott.
De most eszembe jutott az auchanban, mert egy csomó ki volt pakolva, hegyekben állt, csak direkt nem vettem.
Majd fényképet pls. Szaloncukrot mi sem teszünk már a fára, csak a gond van vele mikor le akarja legelni az ember. Egyszerűbb az asztalról felszedni valami praktikus kivilágított tárolóból.
Szerintem egy minőségi cucc azért tud jó lenni egy konzummal szemben. Pl. Milka vagy Stümmer. Ezek alapban mind csökkentett kalóriájúak vagyis fogyókúrásak, mert rohadt drága
nem vesz az ember belőle 2kg-ot mint a kimérős vackokból, csak pár szemet.