Keresés

Részletes keresés

Bassman_ Creative Commons License 2001.06.06 0 0 10475

Kungfu mint olimpiai szam?

Az menjen elsonek a picsaba, akinek eloszor jutott az eszebe. Aztan az osszes tobbi szep sorban kovetheti (akinek koze van ehhez a remek otlethez)

Előzmény: Pedro 14 (10446)
Törölt nick Creative Commons License 2001.06.06 0 0 10474
Bandi-T,

Lehet, akkor bocsi, en meg nem lattam:)

Előzmény: Bandi-T (10467)
Pedro 14 Creative Commons License 2001.06.06 0 0 10473
Halihó!
Nem biztos, holnap megnézem leírom egy füzetbe és aztán ife! :)
Előzmény: Kreta (10464)
praclee Creative Commons License 2001.06.06 0 0 10472
Főtárgy nem olyan vészes hogy bukás legyen.
Előzmény: Wazull (10470)
praclee Creative Commons License 2001.06.06 0 0 10471
Szoknyában vagyok:)))))
Wazull
itt vagy?
Mert én igen.
Előzmény: Wazull (10470)
Wazull Creative Commons License 2001.06.06 0 0 10470
praclee,

mi az, hogy nem veszelyes, hogy megbukjal???
Irany tanulni, ne a neten logjal!!!
Kulonben egy, a topicbol osszeallitott kommando (lasd BLaca irasat) meglatogat, es szetrugjuk a nadragodat, ami eppen rajtad van!!!

Előzmény: praclee (10465)
Wazull Creative Commons License 2001.06.06 0 0 10469
tenshin,

a temarol nyilvanvaloan tobbet tudsz mint en, igy nem hiszem, hogy a billentyuket kellene koptatnom ezugyben.
Azert en jobban dijazom, ha mar tanulok valakitol, az nyakig van a "ha"-ban, esetleg a "ri"-ben. Azt hiszem, en szerencses vagyok...

Előzmény: tenshin (10461)
Wazull Creative Commons License 2001.06.06 0 0 10468
Blaca,

nem hiszem, hogy ki akartak irtani az illeto csaladot. Az sem biztos, hogy volt gyakorlatuk abban, hogyan kell verekedni baseballutovel, vagy jo kis spanyol ontottvas karddal (az utobbi inkabb csak diszlet lehetett...).
A verekedes nagy resze inkabb csak verbalisan zajlott szerintem. Akik kozelebb voltak a tuzhoz (meg egymashoz), azok nyilvan utottek egymast, a tobbiek inkabb csak drukkolhattak...

Előzmény: BLaca (10459)
Bandi-T Creative Commons License 2001.06.06 0 0 10467
Orltran,

Ez ugyanaz a fight3.swf, amit nemrég már láthattunk?

Előzmény: Törölt nick (10452)
Rorimack Creative Commons License 2001.06.06 0 0 10466
Haliho!

Hat, valoszinuleg azert, mert egy 40 fonyi verekedo tomeg jo szokas szerint ugy "harcol", mint amikor a hangyak elefantra vadasznak* titokban megkozelitik a delikvenst, folkusznak a naykara, az elefant egyet legyin a fulevel, es a csapat, egy fo kivetelevel lerepul a szurke testrol. A szerencsetelnamradek kapaszkodik, mint allat (hangya-allat), a tobbiek meg lentrol biztatjak* "old meg Pista! Fojtsd meg pista!"

Hat, valahogy igy... ;)

R.

Előzmény: BLaca (10459)
praclee Creative Commons License 2001.06.06 0 0 10465
Wazull jól mondja.Nem olyan vészes hogy megbukjak.Viszont matek hááát az igen.

Pingyi
Szentesre mennyiért jutottál be?

Smh
Most itt vagy?Tudsz csetelni?

Előzmény: Wazull (10451)
Kreta Creative Commons License 2001.06.06 0 0 10464
Ez a lőrinci cucc? és tuti 16? Mer akkor jó sűrű napnak nézek elébe.
Előzmény: Pedro 14 (10446)
sexmachinehead Creative Commons License 2001.06.06 0 0 10463
Szal a maffiokak nem a barban oltek egymast, hanem elotte a parkoloban.
Előzmény: sexmachinehead (10462)
sexmachinehead Creative Commons License 2001.06.06 0 0 10462
Regebben dolgoztam egy barban, ott tortent, hogy a helyi maffia'k osszeverekedtek aztan eltortek egy bezbolutot egy ember hatan. Nem lattam, de olyan meselte, aki kb tiz meterrol latta az esetet. Szal vagy a bezboluto volt nagyon szar vagy az ember volt kemenybol.

Mindenesetre lehet, hogy az ujsagironak serules=korhaz.

Egyebkent en is kerultem egyszer verekedesbe, oten vertek egy szinesborut aztan probaltam leallitani oket egy cimborammal, es nagyobb baja nem lett senkinek. Pl engem meg sem utottek, pedig volt osztas rendesen. Jo nem volt gyilokeszkoz az igaz.
udv, smh

Előzmény: BLaca (10459)
tenshin Creative Commons License 2001.06.06 0 0 10461
Wazul,

Eddig vagy ket olyan koryurol tudok, aminek feher ember lett a soke-ja japanon kivul. (Mind a ketto ugy indult, hogy a soke kivandorolt japanbol ...)

Amugy meg IMHO a kerdes nem az, hogy lehet-e, hanem az, hogy mennyire. En egyelore boven megelegszek a su szintel, esetleg egy kicsit a ha fele kacsinagatva. (Ha mar egyszerre
tobb mestertol tanulgatom a musoshinden ryu-t :-) )

BTW nem tud valaki veletlenul 1 programozoi allast japanban? :-))

Előzmény: Wazull (10444)
Burung Kuntul Creative Commons License 2001.06.06 0 0 10460
Jaj, ha majd informalsz, nagyon megkoszonom :)

Kuntul

Előzmény: DLala (10445)
BLaca Creative Commons License 2001.06.06 0 0 10459
Mai Korridor hír

...
"A sértett családja értesülve a történtekről, bosszút forralt, s pénteken délelőtt mintegy harminc-negyven főnyi társaság támadt rá a sértett által ismert tettesek Ráckeresztúron élő famíliájára.
A csetepatéban két férfi megsérült. Az egyiküknek a karja tört, a másik könnyebb sérüléseket szenvedett. Mindkettőjüket a dunaújvárosi kórházban ápolják."
...
"Harmincegy embert igazoltattak, s közülük nyolcat önbíráskodásért előállítottak a dunaújvárosi rendőrkapitányságra, ahol még tart a meghallgatásuk. A támadóktól baseball ütőket, szamuráj kardokat foglaltak le.Az ügyben folyik a vizsgálat."

Azt magyarázzátok meg nekem, hogy vagy negyvenen összevereknek mindenféle horror eszközökkel és csak ketten sérülnek meg, ez hogy lehet?

Én már azt sem értem, hogy ha ketten összevereknek baseball ütővel vagy késsel, akkor miért nem hal meg legalább az egyik?

BLaca

Wazull Creative Commons License 2001.06.06 0 0 10458
OFF

The Olympic Hall of Shame

Hat komolyan, a pofam leszakad. Ezek utan mar ertheto, miert vitte kivalo baratunk olyan sokra. A tobbiek se kispalyasok, kulonos tekintettel a vilag egyik legbefolyasos emberere, J. A. Samaranch-ra...
Kicsit rakeresve a neten, ezek a va'dak igaznak tunnek, sajnos...

ON

Előzmény: DLala (10424)
Wazull Creative Commons License 2001.06.06 0 0 10457
SMH,

valami olyasmi. Probalkozok, probalkozok, de mindig lebukok, mint Kun Bela a szamocasban...

Előzmény: sexmachinehead (10455)
Wazull Creative Commons License 2001.06.06 0 0 10456
Dlala,

jo magyar mondas szerint a hal is a fejetol, ugye. Ez a cikk is errol szol. Kozben tobb dolog osszeallt a fejemben. Emlekeztem egy cikkre, amit a Nemzeti Sportban olvastam meg regebben, az emlekezetes Salt Lake City-ben rendezendo olimpiaval kapcsolatos vesztegetesi botranyrol:

Szólam öt karikára. A koreai Kim mit tud?

Ahogy olvastam az altalad belinkelt cikket, akkor tudatosult bennem, hogy a ket ember ugyanaz.
Ezek utan vilagos szamomra:
1. A WTF Taekwondo miert olimpiai szam.
2.Nem semmi gengszter ez a "dr. Kim"
3. Nyilvanvalo, hogy tobbek kozott miert nem lesz belole NOB elnok a budos eletben sem
4. Milyen szerencses az a harcmuveszet (kuzdosport, izles szerint), amit nem ilyen alakok tartanak kezben...

Előzmény: DLala (10424)
sexmachinehead Creative Commons License 2001.06.06 0 0 10455
Wazull bacsi ez a penz beszel kutyaszar tancol akar lenni?
Előzmény: Wazull (10421)
sexmachinehead Creative Commons License 2001.06.06 0 0 10454
DLala!

"Ráadásul azok a régiek, akik még véres verítékkel szerezték a fokozatukat, teljesen jogosan megalázva érzik magukat. Bár ez a rangkórság foleg a fehér ember velejárója, de azért igazuk van. Ebbol sértodés lesz, majd abbahagyás-bomlasztás, a végén az ágazat lejjebb lesz, mint eredetileg volt. "

Hat tudod, az az x. oves, aki megalazva erzi magat, mert mas konnyebben szerezte meg a fokozatat, nem is tudok ra jelzot mondani. Miert megalazo? (Szerintem az a megalazo, ha valaki a konnyitett vizsgan is megbukik.) Ovfokozat es ovfokozat kozott ugyebar vannak kulonbsegek. Meg emberek kozott is. Ezert nem lehet osszehasonlitani ezeket a dolgokat, mert valaki azert kap magasabb ovfokozatot, mert nagyon jol tudja amit csinal, es regota is csinalja, valaki meg azert, mert mondjuk tesz valamit azert az agazatert. Es mit zavar engem, ha a kispistajoskanak is megvan az x danja.
A sertodes, meg bomlasztas-szakadas, meg tenyleg csak a feher ember egy rossz tulajdonsaga a sok kozul.

"Mi megpróbáljuk a másik utat járni. A követelményeket, és ezzel a színvonalat szépen lassan, apró lépésekben, de folyamatosan emeljük."

Ezt viszont jo olvasni!!!!!
udv, smh

Előzmény: DLala (10418)
Wazull Creative Commons License 2001.06.06 0 0 10453
Orltran,

nekem egy laza 404 - az általad keresett oldal nem található!
uzenet jon vissza. Harom kulonbozo browserrel neztem, mind tudja a Flash-t... :-(((

Előzmény: Törölt nick (10452)
Törölt nick Creative Commons License 2001.06.06 0 0 10452
m0.freeweb.hu/movies/fight3.swf
:))
Wazull Creative Commons License 2001.06.05 0 0 10451
Szia Pingyi,

nem vagyok teljesen biztos a dolgomban, de praclee (sajatos helyes)irasabol arra kovetkeztettem, hogy az oskolai tanulmanyai soran gyult meg a baja a tanerokkel, nem holmi ovvizsgan fakitott...
:-(

Előzmény: PINGYI (10450)
PINGYI Creative Commons License 2001.06.05 0 0 10450
Halihó praclee!
Még vagyok. Nem megyek a világkupára, enyhénszólva drágállom a jegyeket. Pedig szívesen megnéztem volna. A szentesi EB is jó volt, bár a magyarok hamar kiestek. Nekem az oroszok nagyon tetszettek, igaz, kicsit furán tartották a kezüket. Shihan Furkó Kálmán is ott volt, bár én nem láttam, de a lányom levette egy autogramra. (mint mindenki mást is, aki a küzdőtértől másfél méternyi távolságra volt(c:)
Ne bánkódj a vizsgád miatt, az utolsón engem is meghúztak. Nálunk éppen bekeményítés folyik, vagy tökéletesen tudod a vizsgaanyagot, vagy el se menj - szerintem jogos. A sensei senkit sem engedett át a velem együtt vizsgázók közül. Lehet, hogy kevés színes övesünk lesz, de azok erősek és ügyesek lesznek.
Előzmény: praclee (10443)
HuN Creative Commons License 2001.06.05 0 0 10449
Csen:Tényleg nem tudtam én csak azt irtam le amit egy Loszi-m mondott. Bocsi a tévedésért! (vagy nem is volt az?) na mind1

HuN

Előzmény: Csen (10432)
Wazull Creative Commons License 2001.06.05 0 0 10448
Alomgomba,

"[bár úgy látom ebben egyetértünk, de olyan jó leírni, és hova máshova írnám ... A hölgyek, urak szexbe?? :)))]"
Esetleg egyik kedvenc topicomat tudnam meg ajanlani: "Melyik a kedvenc sajtod?"
:-)

Előzmény: AlomGomba (10447)
AlomGomba Creative Commons License 2001.06.05 0 0 10447
Ezt én is hallottam már és zavar is. Ami az olimpián van az küzdősport [csak formagyakorlatok esetén sem harcművészet azt kell mondjam], de annak ellenére az adott stílus maradhat harcművészat [bocs: az is marad!], legfeljebb a legtöbb helyen nem teljesen oktatják.

Amúgy a versenyzés mint tudásösszemérés, más nem klubtaggal való küzdelem kipróbálása céljából roppant hasunos tud lenni, csak ugye emelett, nem a versenyekre való felkészülés kéne legyen a fő szempont. [bár úgy látom ebben egyetértünk, de olyan jó leírni, és hova máshova írnám ... A hölgyek, urak szexbe?? :)))]

Előzmény: Pedro 14 (10446)
Pedro 14 Creative Commons License 2001.06.05 0 0 10446
Helló Mindenki!

Sajnos a kung fu is olimpiai sportág lesz( persze ez nem biztos,de ha 2008-ban Kína rendezheti meg az olimpiát, az lesz). Most a köveljövőben lesz egy kung fu verseny.(Júni 16.). Amelyen full contact közdelmeket, illetve formagyakorlatokat láthatunk. Lesz bemutató is, köztük a Déli mantis is! ;-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!