Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2006.01.28 0 0 1890

Ez a Szabó valamelyik iskolában akart elkülönítést? Persze így végre el lehetne érni, hogy ne csak a jászladányi iskola legyen címoldalon, hanem Dunakesziről is legyenek hasonló cikkek. Náci alpolgármestre, szegregáció, mi a következő lépés?

 

Szerintem egyébként nemcsak náci, gyáva is, ne a jogi bizottságnál pampogjon, aminek semmi következménye nincs, ha mellényúlt, hanem menjen bíróságra és pereljen be és bizonyítsa állításait nyilvános tárgyaláson. (ha nem haragszol, hogy a te kezeddel szedem a csalánt). Persze úgysem meri ezt meglépni, mivel gyáva, mint minden szélsőjobboldali niemand.

 

Az adóssághoz kapcsolódva: Mennyi Dunakeszi költségvetésének a végösszege (eszköz-forrás). Ki fogja ezt visszafizetni? Mi a fedezet? Ez is kampányaszfaltozásra fog elmenni? Azt hallottam, hogy a pék egy cégen keresztül rendszeresen kap pénzt az általa megrendelt aszfaltozások kivitelezőitről.

Előzmény: Asztalos_Armand (1889)
Asztalos_Armand Creative Commons License 2006.01.28 0 0 1889

Szép jó napot mindenkinek!

 

Olyan esemény történt a csütörtöki testületi ülésen, amit feltétlen meg kell osztanom a topic-lakótársakkal.

Szabó Tamás alp. úr felolvasott egy idézetet tőlem, amit itt, az index fórumon hoztam nyilvánosságra pár hete és amiben azt írtam "SZ.T. szegregációs /etnikai alapon történő elkülönítést célzó/ javaslatot tett a képviselő-testület ülésén."

Igen érdekes stílusban azt követelte, mondjam meg, mikor történt mindez. Miután jeleztem, hogy az említett SZ.T.-i javaslat 2003-ban zárt ülésen történt, taktikát váltott és jelezte, a titoktartás megszegése miatt indíttat eljárást ellenem a Jogi Bizottságnál. Úgy tűnik, mindegy miért, csak kicsit vizsgálódhassanak. Hát tegyék. Érdekes sztori lesz, izgatottan állok elébe.

A másik érdekes esemény az volt, hogy a város újabb, mintegy 750 millió forintos hitelfelvételt szavazott meg, aminek eredményeképp Dunakeszi adósságállománya közel két milliárd forintra fog felkúszni. Kiváncsi lennék a véleményetekre (véleményükre) ezzel kapcsolatban.

Törölt nick Creative Commons License 2006.01.27 0 0 1887
Ez itt most nagyon megtorpant.
Törölt nick Creative Commons License 2006.01.26 0 0 1885

Ki osztogatja?

Kinek osztogatja?

Kér-e valamilyen adatot?

Előzmény: mallanquioo (1884)
mallanquioo Creative Commons License 2006.01.26 0 0 1884
Iskolákban osztogatni narancsot és tolltartót?
mallanquioo Creative Commons License 2006.01.26 0 0 1883
mallanquioo Creative Commons License 2006.01.26 0 0 1882
És ez törvényes?
pária Creative Commons License 2006.01.26 0 0 1881
Ezt már én is hallottam,hogy egyik (nem tudom melyik) dkeszi képviselő börtönviselt,de
nem tudom,valóban igaz-e?Ha nem, akkor rágalmazás.Ha igen,miért dugták a dutyiba?
Előzmény: Törölt nick (1880)
Törölt nick Creative Commons License 2006.01.26 0 0 1880
Ez abszolút nem hihetetlen, az elmélkedés arról szólt korábban, hogy a két figura az szdsz alapító volt-e. Azt természeteyen nem kizárt, hogy a már mások által megalapított párt egyik helyi szervezetének alapítói lehettek jóval magának pártnak a megalakulása után. Ehhez persze nem kellett akkora bátorág, mint mondjuk az szdsz, mint párt létrehozásához. Oda tökös értelmiségiek kellettek és voltak is, nem pedig simlis és bugris szerencselovagok, mint ezek. Az egyik egyébként már ült is.
Előzmény: dunnakeszi (1879)
dunnakeszi Creative Commons License 2006.01.26 0 0 1879
Pályinkás Üdvözletem!

"KOPÉ" és Bauer bármennyire hihetetlen, Dunakeszin az SZDSZ alapító tagjai vol-

tak.

De úgy tudom anno a Fidel Gábor képviselőfunk is. Merthogy ez utóbbi zsír jobbos lett, haha.

na, visszaalszom még, hideg van.

medvedunna

Törölt nick Creative Commons License 2006.01.25 0 0 1878

 

4. § (1) A választást legkésőbb 72 nappal a szavazás napja előtt kell kitűzni. A választást úgy kell kitűzni, hogy a szavazás napja ne essen nemzeti ünnepre vagy a Munka Törvénykönyve szerinti munkaszüneti napra, illetve az azokat megelőző vagy követő napra.
(2) Ha a szavazást a választási bizottság vagy a bíróság megismételteti, a választási bizottság a megismételt szavazást a megismételtetett szavazás napját követő 30 napon belülre tűzi ki.
4. § (1) A választást legkésőbb 72 nappal a szavazás napja előtt kell kitűzni. A választást úgy kell kitűzni, hogy a szavazás napja ne essen nemzeti ünnepre vagy a Munka Törvénykönyve szerinti munkaszüneti napra, illetve az azokat megelőző vagy követő napra.
(2) Ha a szavazást a választási bizottság vagy a bíróság megismételteti, a választási bizottság a megismételt szavazást a megismételtetett szavazás napját követő 30 napon belülre tűzi ki.

Szerintem ez csak a törvénysértés kimosdatása, mivel egyik párt sem akar gyengének mutatkozni azzal, hogy az időpontba köt bele.

 

Sajna ebben vesz részt Tóth Zoltán is. Ugyanis amegismételt fordulókra akkor van szükség, ha egy-egy adott helyen a fordulót. pl. csalás miatt megsemmisítik, ekkor a z egy hét múlva megtartott szavazás abban a körzetben a fő szavazás, hisezn aze lőzp forduló az meg lett semmisítve, azaz nincs. Egy megismételt 1 fordulóban húsvétvasárnap kellene szavazni, ez azért nonszensz, főleg akkor, ha van olyan időpont, ami a legkényesebb értelmezésnek is megfelel.

 

2006-ban egy ilyen időpont van május 7 és 21.

Előzmény: Facipő (1877)
Facipő Creative Commons License 2006.01.24 0 0 1877
Ebben megoszlanak a vélemények, állítólag az ünnepnapi probléma csak az általános választásra vonatkozik, az ismétlésre nem, mert az nem tekinthető annak. Legalábbis Tóth Zoltán ezt mondta az Estében.
Előzmény: Törölt nick (1876)
Törölt nick Creative Commons License 2006.01.24 0 0 1876

Ne légy már naív.

Csak nem gondolod, hogy, a Solymot a Védegylet nevű szervezet jelölte. Bevállalták, hogy majd azt mondják. Én írtam egyszer az mszp-nek egy e-mailt, hogy szerintem a Kósáné KOvács Magda lenne tökéletes elnök, akkor ha megválasztották volna, akkor én most azzal fényezhetném magam, hogy én jelöltem a köztársasági elnököt.

 

SL egyéb káder híján a fidesz jelöltje volt, akit meg is szavaztak.

 

Megjegyzem az új elnök már egy hatalmas törvénysértéssel indított, ezért jobb lenne, ha lemondana, ugyanis a kitűzött választási időpont nem felel meg a törvénynek.

Előzmény: pária (1873)
Facipő Creative Commons License 2006.01.24 0 0 1875

A prof-nak nem kellene szélsőjobbos környezetbe járnia, de úgy látszik ez tetszik neki, egyébként tagja a Védegylet-nek is. Érdekes átfedések.

 

Meg nem kellene magát több helyen függetlennek minősítenie, amikor nem az.

Vajon mikor volt képviselő? A régi rendszerben, csak azóta megjavult, mint K Albin iskolaigazgató?

 

Előzmény: Törölt nick (1870)
pária Creative Commons License 2006.01.24 0 0 1873
Nem jár rossz társaságba a "Védegylet"-ben,hisz Sólyom közt.elnökünket is ők jelölték.
Előzmény: Törölt nick (1870)
Törölt nick Creative Commons License 2006.01.24 0 0 1870

www.polgari-kor.hu

 

A prof-nak nem kellene szélsőjobbos környezetbe járnia, de úgy látszik ez tetszik neki, egyébként tagja a Védegylet-nek is. Érdekes átfedések.

Előzmény: pária (1869)
pária Creative Commons License 2006.01.24 0 0 1869
Ezt nem tudtam,majd megnézem.Kindler Józsefet nem csak a kora miatt tisztelem,az
oktatói-tudományos munkásságát tekintem példaértékűnek.Ő olyan tanár (Corvinus-
Közgáz egyetem),aki a gazdaság etikai vetületeivel is foglalkozik,a környezetvédelmi
szempontok érvényesítésével,a "fenntartható föld és világ"érdekében.Iskolateremtő
munkásságáért 1993-ban Szent-Györgyi Albert-díjat,1999-ben Szilárd Leó Professzori
díjat kapott.(A "sántakutya díj"-ról milyen "polgári körös" honlapcímen lehet olvasni?)
Előzmény: Facipő (1866)
Törölt nick Creative Commons License 2006.01.24 0 0 1868
Túl szigorú vagy, mert a polgári körök honlapján nem csak a sánta vizsla átadásával kapcsolatban található meg, hanem a pártoktól független (1-30 milliós) traktorkiállítást tartó mezőgazdasági vállalkozókhoz írt nyílt levél aláírójaként is. A bibi csak az, hogy ezen közlemény alján az olvasható: fideszfrakcio.hu .
Előzmény: Facipő (1866)
Facipő Creative Commons License 2006.01.24 0 0 1866

Kindler Józsefet a polgári körök honlapján meg lehet találni egy bizonyos sánta kutya díj átadásával kapcsolatban,melynek közlésére a demokratikusnak enyhén szólva nem nevezhető demokrácia központot kérték fel. így én nem tekintem köztiszteletben állónak.

 

Előzmény: pária (1864)
ALBI Creative Commons License 2006.01.24 0 0 1865
Én csak az SZDSZ hivatalos honlapját találtam,helyi szervezetre nem utal semmi!SZDSZ
Előzmény: ALBI (1861)
pária Creative Commons License 2006.01.24 0 0 1864
A köztiszteletben álló Kindler professzor decemberben Mszp-nek írt levelét,ami lapzárta
miatt akkor későn volt,ugye leközli a Szekfű köv.száma?A választ is persze,így korrekt.
Előzmény: Törölt nick (1862)
pária Creative Commons License 2006.01.24 0 0 1863
Csinyke2 kérdi:"ott voltál az MSZP-SZDSZ által szervezett antiszimpátia tüntin?,-mert engem ott sokan felismerhettek,és elég régóta is ismerhetnek,a családommal együtt,
igy már más ugye?"

Nem,nem tudom ki vagy (de szívesen ismerkedem:-),de nem kell felfedned magad,hisz
a fórum anonim,amikor először kértem,írj postacímet,ahova küldhetem az általad kért
lapokat,azt is hozzátettem,ha nem akarsz bemutatkozni,egy ismerősöd címét add meg
annak beleegyezésével. A tüntetésen nem voltam,pontosabban,miután a hírt 18-20h-ig
meghirdetett szöveggel kaptam róla,7-re odamentem (6-kor még halaszhatatlan pesti
programom volt),de már befejezték,üres volt a tér,csak egy technikai személy rámolt,őt kérdeztem,milyen volt,mondta,100-150-en lehettek.(Ha gondolod,folytathatjuk emilben
is,-a nevem után a "küld"-re kell klikkelni-,a többieknek talán már unalmasak vagyunk.)
Előzmény: Törölt nick (1860)
ALBI Creative Commons License 2006.01.24 0 0 1861
Így még könnyebb !!MSZP Dunakeszi
Előzmény: pária (1856)
pária Creative Commons License 2006.01.24 0 0 1859
Csinyke(2),ezt nem értem,milyen "megadott címen",hol nem voltam ott?
Én csak 1 címet adtam meg itt,az e-mailcímem,oda meg nem jött semmi.
Előzmény: Törölt nick (1858)
pária Creative Commons License 2006.01.24 0 0 1857
Hozzád az van írva,hogy "e-mailcíme nem publikus",de nálam van küldési lehetőség.
Amúgy jónak tartom a felvetésedet,hogy érdemes lenne utána nézni,legjobb lenne,
ha maguk a képviselők mesélnének róla,hogy alakult azóta az életük,kik a régi/újak, döntéseik által mi változott a település életében,v.körzetükben stb. Ment-e általuk
a világ elébb?
Előzmény: Törölt nick (1853)
pária Creative Commons License 2006.01.24 0 0 1856
mszp.hu,baloldalt van a térkép,alá ha beírod a keszi irányítószámot 2120,már elő is jön

csinykém,már írtam,hogy gyűjtöm neked a dkeszi újságokat,de azt is írtam,ha nem írsz
nekem valamilyen (helyi/bp-i) címet akkor nem tudom hová elküldeni,hisz nem ismerlek


Előzmény: Törölt nick (1853)
ALBI Creative Commons License 2006.01.24 0 0 1854

klikk ide

MSZP

 

Persze a Google-ban az első találat ez ! :)

Előzmény: Törölt nick (1853)
pária Creative Commons License 2006.01.24 0 0 1852

Nem tudom,van-e a dk-i mszp-nek önálló honlapja,de a "nagy" mszp.hu-s honlapon már régebben megtaláltam őket,úgy emlékszem valami térképre kellett rákattintani,

s ott a Pest megyénél kikeresni őket,de túl sok információra nem emlékszem belőlük

talán azóta gazdagították a honlapot.Szerintem Szekfű lapjukon is lehetne javítani,

unalmas és terjedelmes vezércikkízű glosszák is vannak benne nem helyi dolgokról,

ahelyett lehetnének szórakoztató,de igényes írások nem feltétlenül politikai témáról.

A helyi közéleti cikkek meg gyakran úgy vannak megírva,hogy csak a bennfentesek

értik pontosan ki kicsoda s miért mit csinál.A "humor"rovat meg alacsony színvonalú.

 

 

Előzmény: Törölt nick (1850)
Törölt nick Creative Commons License 2006.01.23 0 0 1851

Már miért lennének ott. Az a tény a rendszerváltáskora pék Lada Niváján lobogtatta a széla szadis zászlót, az azt jelenti, hogy belépett, vagy nem lépett be és csak úgy tett, de a politikai közéletbe való belépését mindenesetre biztosította. Azt gondolta, hogy a szadi nyerni fog és neki itt helyben kánaán lesz. Nem nyert, nem lett. Aztán nagyon gyorsan megcsinálta a saját "pártját", most nem emberként, hanem "pártként" keresi a legjobb ajámnlatot. Már második ciklusban van házasságba a fidesszel és látjuk mi történik ebben a városban. Ja a péknek meg van a helyi kánaán.

 

Már hogy lennének ezek alapítók. El tudod képzelni ezeket a figurákat Göncz papával, Kis Jánossal, Pető Ivánnal, Tölgyessy Péterrel egy fényképen.

Előzmény: Törölt nick (1850)
Törölt nick Creative Commons License 2006.01.22 0 0 1846
Az egyik tanár kiáll egy náci mellett, a másik pedig mindent, még a pozitív emberi dolgokat is a pártpolitikai céloknak rendeli alá. A gyerekekkel kapcsolatban mi a führer igénye?
Előzmény: Facipő (1845)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!