Keresés

Részletes keresés

altimus Creative Commons License 2021.06.23 0 2 155

a szexualis felvilagositas egy normalis csaladban a szuleteskor mar megkezdodik, es a gyerek eletkoranak megfelelo szinten folyamatosan tortenik kamaszkorig. idealis esetben az ovodanak, iskolanak nincs ebben feladata.

Előzmény: Vevegyő (145)
szélkelep elek Creative Commons License 2021.06.23 0 1 154

Álhír

Előzmény: pici mici a pók (1)
üveges Creative Commons License 2021.06.23 0 1 153

Szóljak már hozzá a focihoz is. Szerintem ez a szivárványos ügy mind a két csapatot eléggé megzavarja majd. Biztosan nem ez volt a cél, de ez lesz a várható eredménye a dolognak. Szerintem a németek részéről barátságtalan a lépés. Kíváncsi lennék, hogy Budapest és München polgármestere egyeztetett-e erről. Nem lepne meg, ha igen! 

altimus Creative Commons License 2021.06.23 -1 1 152

miniszterelnokur nem fog tudni szotyizni a muncheni stadionban! azert remelem disznosajt lesz brusszelben a vacsoran, mert ha az se lesz, akkor lottek az egesz napjanak!

Vevegyő Creative Commons License 2021.06.23 -1 1 151

na látod, mennyi mindent nem tudsz. igyekezz, műveld magad, olvass sokat. és akkor talán lesz valami belőled. talán.

:)))

Előzmény: üveges (150)
üveges Creative Commons License 2021.06.23 -1 1 150

"a szexuális felvilágosítás néhány elmaradott országban - hollandia, kanada -, a gyerekek négy-ötéves korában kezdődik, persze az ő értelmi-érzelmi szintjükön. ezt csak a jegyzőkönyv kedvéért.

:)))"

 

Érdekes. Eddig azt tudtam, hogy ezen országok óvodáiban olyan irány van, hogy nem szabad megkülönböztetni a nemeket. :))) Korai tehát lányról és fiúról beszélni. Biztosan az LMBTQ felvilágosítás a menő. Tényleg nagyon le vagyunk maradva ám! :)))

Előzmény: Vevegyő (145)
egylambos Creative Commons License 2021.06.23 -1 1 149

Egy közröhej, lássuk be.

Előzmény: szamtanmertanfizika (148)
szamtanmertanfizika Creative Commons License 2021.06.23 -1 0 148

Európa vezető hatalma komolytalan?

Előzmény: dd20120519 (53)
egylambos Creative Commons License 2021.06.23 0 0 147

Vagy szétrúgjuk a töküket! :-)

Előzmény: szamtanmertanfizika (146)
szamtanmertanfizika Creative Commons License 2021.06.23 -1 0 146

A fiúk ki fognak kapni a buziktól!:-DDD

Előzmény: 8 óra szórakozás (25)
Vevegyő Creative Commons License 2021.06.23 -1 0 145

a szexuális felvilágosítás néhány elmaradott országban - hollandia, kanada -, a gyerekek négy-ötéves korában kezdődik, persze az ő értelmi-érzelmi szintjükön. ezt csak a jegyzőkönyv kedvéért.

:)))

Előzmény: üveges (141)
Háténimmárkitválasszak? Creative Commons License 2021.06.23 -1 0 144

Én meg reszelem a körmömet és írok hülyeségeket:

 

Az én sztorim!

 

Kijönnek aranylábaink a gyepre, lengedez egy csomó szivárvány, valamelyik drukker puszit dob feléjük, mire - mert politikát vittek a sportba - a fijjug hátat fordítanak és közlik, hogy részükről ennyi, indulnak haza.

 

Így aztán erkölcsi EB győztesek lehetünk, Vitykának se kell páncélbömbi és jól megmutatjuk a világnak, hogy a magyart hiába báncsák, szügyünket vessük az ármány ellen.

 

Vajh hány % ennek a forgatókönyvnek az esélye?

Előzmény: King_of_Giants (128)
altimus Creative Commons License 2021.06.23 -1 1 143

Az ismertebb emberek joreszerol tudni lehet a szexualis iranyultsagat, kulonosebb listazas nelkul is. Vagy azert mert azt nyiltan felvallaljak, vagy azert mert egyertelmu jelei vannak annak. Pl. Szajer melegsege se volt titok hosszu evek ota, noha o nyiltan soha nem lepett ki a fenyre. Nincs ennek kulonosebb jelentosege, nyilvan nem valami belyeg az ha valakinek a csaladjaban, a gyerekei kozott ... van meleg, leszbikus ... Semmi problema ezzel, az elet marcsak ilyen. Az persze kicsit fonak helyzet ha epp egy meleg politikus all be a homofob zaszlo ala, csak azert, hogy segget nyaljon, vagy sajat magat ezzel is leplezze.

Előzmény: Wic (101)
Vevegyő Creative Commons License 2021.06.23 -1 0 142

értelmezd, nem zavar. viszont ha legközelebb fogproblémáid lesznek, keress fel bizalommal egy urológust. biztosan segíteni fog rajtad.

:)))

Előzmény: üveges (140)
üveges Creative Commons License 2021.06.23 0 1 141

"Tudnál szakelőadást tartani a leszbikusságrol, homoszexröl és társairol? Gondolom nem

Mert ez a csaj és pl. Józsi is a legmelegebb helyröl tudják mi van"

 

Általános iskolás tanulóknak? Kellene?

Előzmény: King_of_Giants (139)
üveges Creative Commons License 2021.06.23 0 1 140

"jól van, szemmel láthatólag ehhez se értesz. nem baj.

:)))"

 

Ezt mondatodat a fehér zászló heves lóbálásaként értelmezem. nem baj, majd legközelebb. :)))

Előzmény: Vevegyő (138)
King_of_Giants Creative Commons License 2021.06.23 0 0 139

Tudnál szakelőadást tartani a leszbikusságrol, homoszexröl és társairol? Gondolom nem

Mert ez a csaj és pl. Józsi is a legmelegebb helyröl tudják mi van

Előzmény: üveges (137)
Vevegyő Creative Commons License 2021.06.23 -2 0 138

jól van, szemmel láthatólag ehhez se értesz. nem baj.

:)))

Előzmény: üveges (137)
üveges Creative Commons License 2021.06.23 0 3 137

"ó, hát már csurka pista bácsi is megmondta, hogy a szakértelem az ócska bolsevista trükk. ugye?"

 

Hát elég lesújtó véleményed lehet az orvosokról, biológia tanárokról ha neked a szexuális felvilágosításhoz értés Ritter Andrea LMBTQ szakértőnél kezdődik és feltehetően végződik is.

Előzmény: Vevegyő (136)
Vevegyő Creative Commons License 2021.06.23 -1 0 136

ó, hát már csurka pista bácsi is megmondta, hogy a szakértelem az ócska bolsevista trükk. ugye?
:)))

Előzmény: üveges (135)
üveges Creative Commons License 2021.06.23 0 2 135

"világos. ért hozzá, tehát még véletlenül se engedjük megszólalni. tudod, ez olyan fideszes gondolkodás.

:)))"

 

Világos. Neked az iskolai szexuális felvilágosítás egyből Ritter Andrea LMBTQ szakértő előadását jelenti. Mert az annyira trendi. :-)))

Előzmény: Vevegyő (133)
King_of_Giants Creative Commons License 2021.06.23 0 0 134

 

Sőt, a baPda is szivárványos lesz

Előzmény: egylambos (129)
Vevegyő Creative Commons License 2021.06.23 -1 0 133

világos. ért hozzá, tehát még véletlenül se engedjük megszólalni. tudod, ez olyan fideszes gondolkodás.

:)))

Előzmény: üveges (132)
üveges Creative Commons License 2021.06.23 0 1 132

"az lehet. de ilonka néni, a 8/c. osztályfőnöke egyxedül is el tudná dönteni, hogy az olajbansült szent üxhüll egyházközség felkent diakónusát kérje föl szexuális felvilágosításra, vagy inkább ritter andreát."

 

Ritter Andreát semmiképp...

 

Dr. Ritter Andrea: Klinikai szakpszichológus, pszichoanalízis-kutató. Fő szakterületei a transzgenerációs traumaátadás és az LMBTQ+ kérdések elméleti és gyakorlati, pszichoanalitikus szempontú értelmezései. Mindkét témában számos magyar és idegen nyelvű publikációja jelent meg. Alapítója és elnöke a Magyar Pszichológiai Társaság LMBTQ szekciójának. 

Előzmény: Vevegyő (130)
Tschüss Creative Commons License 2021.06.23 -1 0 131

A németeken nincs mit röhögni, a világ Orbánon röhög.

Előzmény: egylambos (124)
Vevegyő Creative Commons License 2021.06.23 -2 0 130

az lehet. de ilonka néni, a 8/c. osztályfőnöke egyxedül is el tudná dönteni, hogy az olajbansült szent üxhüll egyházközség felkent diakónusát kérje föl szexuális felvilágosításra, vagy inkább ritter andreát.

Előzmény: üveges (127)
egylambos Creative Commons License 2021.06.23 0 1 129

Bakker meg fogom nézni ezt a meccset. :-)))

Előzmény: King_of_Giants (128)
King_of_Giants Creative Commons License 2021.06.23 0 2 128

Azt mondják, ma este a magyar és a német válogatott teljesen egyforma szivárványos mezben lép pályára. Ez is egy formája a megkülönböztetés elleni harcnak. Amugysem a mezröl ismerik egymást a játékosok

üveges Creative Commons License 2021.06.23 0 1 127

"tudod, egy iskolában olyan emberek dolgoznak általában pedagógusként, akik tanultak ezt-azt, tapasztaltak ezt-azt, és sok mindenkit ismernek. nyugodtan rájuk lehet bízni, kit-mit engednek be a gyerekek közé. "

 

 

Ha rajta lennél a Facebook-on, nem írnál ilyeneket. Egy kutatás szerint a fiatalok 90%-a nem tudja megkülönböztetni a véleményt a ténytől. Szerintem a felnőtteknél sem sokkal kedvezőbb ez az arány. Diplomás emberek olyan híreket osztanak meg, hogy elképesztő.   

Előzmény: Vevegyő (119)
Tisztelt Forumozok Creative Commons License 2021.06.23 0 0 126

Én a Vadai Ágival találkoztam a repülőtéren. Azt kérdezte tőlem, hogy ,hogy vagyok én a férjemmel.Én a férjemmel három egészséges gyereket csináltam.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!