Keresés

Részletes keresés

FASIRT Creative Commons License 2007.07.02 0 0 1992
Tudja valaki, mi dőlt össze június 15-én hajnalban, ami maga alá temette a korábban feltöltött képeket?
S90 Creative Commons License 2007.06.30 0 0 1990

Segítség!

 

Nem tudok PEPITA nicknévvel belépni a VOLVO fórumra, pedig tudomásom szerint nem vagyok kitiltva. Mi lehet a baj? A jelszavamat korrektül gépeltem be.

 

Köszönettel: S90, alias PEPITA

Maedhros Creative Commons License 2007.06.28 0 0 1989
Be van jelölve az automatikus belépés, ehhez képest időről időre nem vagyok belépve, mikor megnyitom ezt a kacatot. És gépelhetem be az istenverte e-mail címet, ez meg a másik baromság.
Nusuth Creative Commons License 2007.06.28 0 0 1988
Valami már megint átírta a kiléptetési időt a beállításaimban. Ha nem modi volt, ill. nem direkt,akkor nézzetek utána a szoftvernek, hogy mit csinál.
hellsing Creative Commons License 2007.06.26 0 0 1987

Orvosolva. A cookie volt letiltva. A forum.index.hu felől működött, a torzsasztal.hu felől nem.

Előzmény: hellsing (1986)
hellsing Creative Commons License 2007.06.26 0 0 1986

Help! Nem tudok bejelentkezni. A Tasztal főoldalán ha próbálom, akkor a "A művelet elvégzéséhez sajnos nem rendelkezik a szükséges jogosultsággal." üzenetet kapom, de ha bármelyik fórumba posztolok, akkor a nick és a jelszó emgadásával elfogadja a posztot, de hiába pipálom ki, ott sem léptet be: új poszt, nick és pw újra.

 

A pontosan megadott nicken és pw-ön kívül mi kell még a jogosultság megszerzéséhez?

323i Creative Commons License 2007.06.25 0 0 1985
Tudtam jelszot valtoztatni inda nelkul, koszonom az illetekeseknek!!!!
Kilroy Creative Commons License 2007.06.21 0 0 1984
Az inda fejécét bezzeg nem tudom lelőni vazze (elvileg tiltva van pedig) :-((
Előzmény: Kilroy (1983)
Kilroy Creative Commons License 2007.06.21 0 0 1983
Ahh, tehát nem csak nekem szarakodik? Semmilyen grafikus rész, kép nem jelenik meg, csak szöveg meg gombok...
Előzmény: Aquarell (1982)
Aquarell Creative Commons License 2007.06.21 0 0 1982

Mi a búbánat van a fórummal? Azt sem tudom, hogyan írjak.

Nem jelenik meg semmi.

Előzmény: Nameless_ (1767)
Ursa Major Creative Commons License 2007.06.19 0 0 1981

topikot nyitnék.

a FAQ szerinti feltételeknek megfelelek (régi reg., 30+ hozzászólás), mégsem nyílt meg a lehetőségem topiknyitásra.

Service needed!

thx

ice cream Creative Commons License 2007.06.12 0 0 1980
Próbálnék egy másik nicket regisztrálni de nem lehet, ez miért van ?

kitöltöm az email cím mezőt meg mindent a kódot is beírom rámegyek a MEHET gombra nem csinál semmit,ki sem írja hogy mi lehet a baj, de igazából baj nem lehet mert megnéztem mindent helyesen írtam. Miért nem tudok akkor regisztrálni ?
Lucretia B. Creative Commons License 2007.06.11 0 0 1979

Kedves Index!

 

Tegnap úta nem tudok új nicket csinálni az IndaPass regisztrációmhoz, ahogy már itt: http://forum.index.hu/Article/showArticle?t=9036543&la=68188679 jeleztem, hiányzik a link. Szeretném tisztelettel megkérdezni, mikor lehet majd újra élni ezzel a nagyszerű lehetőséggel?

 

Köszi!

Lucretia B.

frimi Creative Commons License 2007.06.08 0 0 1978

Panaszt szeretnék tenni.

 

Az "És Ausztrália" topicban folyamatosan cenzurázzák megítélésem szerint az írásaimat. Tördelik, azaz csak részben jeneítik meg, folytatáskor megintr csak egy része jelenik meg, vagy egyáltalán nem, csak üres mező látható a beírás helyén. Vagy esetleg figyelmeztető feliratot láthatok, hogy az adott szöveget már elküldtem és azonos szöveg nem írható le mégegyszer. Vagy - ennek módosítása esetén - megint üres szövegmezőt láthatok...

 

Nem először fordul ez velem elő itt az indexen  s korábban is leírtam, hogy ezt ill. hasonló jelenséget SEHOL MÁSHOL fórumokon nem tapasztaltam.

 

Érdemews belepillogni a topicba...

 

Nem tudom e "tüneteket" másként értelmezni, mint a  moderátor önkényes cenzurázásaként.

Frimi

csupáncsak-kupáncsap Creative Commons License 2007.06.03 0 0 1976

Fogalmam sincs.

Én csak  a poldilis tiltásokat és törléseket látom.

A Mod Segítsben próbálj meg érdeklődni hátha ott tudnak bővebbet is mondani.

Előzmény: Törölt nick (1973)
csupáncsak-kupáncsap Creative Commons License 2007.06.03 0 0 1971

A roottiltás minden helyi intézkedést felülír.

A fórumcsoportokba való visszaengedés ilyenkor csak egy adminisztratív eljárás.

 

Előzmény: Törölt nick (1968)
Törölt nick Creative Commons License 2007.06.03 0 0 1970
Bocs az elözö poszt miatt. Ezt tényleg nem ide kellett volna.

Törölt nick Creative Commons License 2007.06.03 0 0 1969
Hello!

Ez nem egy hiba csak egy kérdés:

Az indexnek miért nincs normális rss szolgáltatása? Miért csak ömlesztve lehet kapni mindent blogok, hirek, velvet

A velvetnek van egy külön azt tudom. Az origo szánalmas minöségü de ott vannak csatornák az összes témában.

Azért irtam ide mert nemtudom, hogy hova kellet volna.

üdv
csupáncsak-kupáncsap Creative Commons License 2007.06.03 0 0 1965

Nem kapta vissza:

Gépház válasz | megnéz | könyvjelző 2007.06.02 14:42:33 (9985)

gyomorsav kitiltva Root Topic topikból/fórumból.

Előzmény: Törölt nick (1964)
Macika Creative Commons License 2007.05.31 0 0 1961
Így lesz!
Előzmény: békésen szántogató traktor (1960)
békésen szántogató traktor Creative Commons License 2007.05.31 0 0 1960
A fórumok közötti vitákról, háborúskodásról te is tudsz, mint annak a topiknak a lakója. Kérlek, hogy a jövőben az itteni vitáitokat intézzétek itt és ne importáljátok a más fórumokban keletkezett problémákat.
Előzmény: Macika (1959)
Macika Creative Commons License 2007.05.31 0 0 1959
Közben jól írta somi, tényleg odafigyeltek.
Köszönöm, akinek köszönhetem!
Előzmény: milendee (1958)
milendee Creative Commons License 2007.05.31 0 0 1958
múltkor engem be se írtak a kitiltáskor. én is nyomom már majd' 5 éve, most sikerült valamit nem jól csinálnom, egy topikban feltűnően off voltam, semmi csúf, csak hozzászoktam a Kávéházas-Törzsasztalos életem topikmentes szimpla csevegései miatt. nem húztam fel magam, cseleztem, aztán azóta be sem írtam oda. nem érdekel.
Előzmény: Macika (1957)
Macika Creative Commons License 2007.05.31 0 0 1957
Nézd, az index fórumnak alapítása óta tagja vagyok, SOHA nem volt szükségem arra, hogy kicselezzem a fórummotort, hogy trükközzek.
Eddig minden moderátor korrekten járt el velem szemben, a 8 év alatt egyszer figyelmeztettek, jogos is volt, tudomásul is vettem.
Eddig a moderálásnak csak a korrekt, rendet tartó oldalát láttam, ezért ért komoly csalódásként ez a mostani eset.

Sajnos az 1 heti kitiltás sem jogos (a közleményben végleges kitiltás van, ill. nem szerepel időmegkötés, úgy tudom, ez a véglegeset jelenti), a megfelelő topicban olvashatóak a kiszedett hozzászólásaim, meg lehet nézni, elkövettem-e bármit is, ami a FÓRUMSZABÁLYZATBA ütközik.
Előzmény: milendee (1954)
Droopy Creative Commons License 2007.05.31 0 0 1956

Mi volt ez a 3 oras mosolyszunet?

Olyan hirtelen jott hogy a fooldalra sem volt ido kiirni?

somi Creative Commons License 2007.05.31 0 0 1955
odafigyelunk.
Előzmény: Macika (1953)
milendee Creative Commons License 2007.05.31 0 0 1954

nota bene: a modik intézkedéseit nem illik megkérdőjelezni (mert morcosabbá válhatnak), tehát maradsz kitiltva kb 1 hétre. 

 

de ha trükkösen nem regelsz egy másik címről egy másik nicket, azzal minimum beleolvashatsz, 5 percenként hozzászólhatsz. jobb a semminél.

 

üdv

Előzmény: Macika (1953)
Macika Creative Commons License 2007.05.31 0 0 1953
Némi vitába keveredtünk páran a KÁELEF nevű userrel a Fegyverek, Emberek, Félelmek c. fórumban a Gázpisztoly topicban.
Nem kívánom különösebben minősíteni a stílusát, hozzáállását, egyikünk sem volt épp ártatlan a kialakult helyzetben.

Még azt is elfogadhatónak tartom, hogy rohant az 'óvónénihez' nevezett személy, hiszen évek óta ismerem, tudom, hogy ez a stílusa.

Ami meglepett, hogy a moderátor - aki eljárt az ügyben - úgy intézkedett, hogy fel nem merült benne, vajon igazat mondott-e KÁELEF, nem győződött meg róla, valóban olyan szinten meg lett sértve (vagy meg lett-e egyáltalán) a Fórum szabályzata vagy KÁELEF személye, hogy a teljes kitiltás jöhet szóba csak, mint retorzió, ehelyett egyből kitiltott véglegesen a TELJES Technika és Használata fórumból harmad-negyedmagammal.

Aztán valószínűleg feltűnhetett valami a Moderátornak is, és - finomítva a helyzet élét - kirakta 1 hétre magát KÁELEFET is (amit reklamál is ezerrel a nevezett tag).

A problémám az, hogy - egyrészt - nem valótlant állítottam a nevezett KÁELEFről, hanem egy másik fórumban (a HWSW fórumában) leírt postjának linkjét másoltam be (ami azóta is ott van, megtekinthető), másrészt pedig egészen egyszerűen felháborítónak tartom, hogy azért, mert ez az ember valótlant állított, amikor a törlésünket kérte, ezért az index fórumának jelentős részéből kitiltást kapjak.
Ha megnézik a regisztrációmat, alapító tagja vagyok ezzel a nickkel az index fórumának (meg az ezt 'megelőző' internettonak is), SOHA nem kaptam még kitiltást a fórumból, okot sem szolgáltattam rá sohasem, mert egyszerűen nem szokásom.

Kérem, járjanak el, hogy visszakapjam a Technika és Használata c. fórumban az írásjogot, hiszen egyrészt SEMMI ROSSZAT nem tettem ott, másrészt pedig digitális fényképezésből élek, és a digitális fotós topicokra napi szinten szükségem van.
Egye fene, a Fegyverek, Emberek, Félelmek fórumból maradjak kitiltva, nem zavar, ezzel a ... emberrel úgysem kívánok többet hozzászólást váltani.

Előre is köszönöm ODAFIGYELŐ intézkedésüket.

Macika
milendee Creative Commons License 2007.05.31 0 0 1952
valamely modi kitiltott.
Előzmény: Törölt nick (1951)
zabla01 Creative Commons License 2007.05.30 0 0 1950
A gázpisztoly topicba nem tudok beszállni mivel a gép szerint nincs jogosúltságom. Ki érti ezt?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!