Keresés

Részletes keresés

borobogyo Creative Commons License 2018.01.11 0 0 28177

Szerintem hízik. Nagyon kikerekedett az arca. Vagy terhes.

Előzmény: katarea (28176)
katarea Creative Commons License 2018.01.11 0 0 28176

Kárpáti Rebekára vagy 2 számmal nagyobb kitömött melltartót adtak, vagy megnagyobbíttatta a melleit.

csárlisín Creative Commons License 2018.01.10 0 0 28175

azért nem, mert akkor igen hamar eljutnának az ágyjelenetig, azt meg nem bírná el a ...képernyő.

Előzmény: frauka (28174)
frauka Creative Commons License 2018.01.10 0 0 28174

Szegény Marci,Orsi már a ruhákat is vele hajtogatja,amikor szegény srác puszilgatná akkor meg "nee most neem" . Arra sosincs ideje csak a családi bajaiba rángatja bele. Adéllal kár hogy nem jött össze Marci,vele jobban összeillene,mint Orsika okostojással.

Remélem Karibá nem hal meg,mert már ezt is hallottam. Nem akarom. Ugy birom az öreget.

frauka Creative Commons License 2018.01.05 0 0 28173

Dóráék mostanában többet vannak otthon,mint a kórházban...

 

janderka Creative Commons License 2018.01.01 0 0 28172

Mandy64 Creative Commons License 2018.01.01 -1 1 28170

Igen, ennyit megérdemelne, abban az időben szerethetőbb figurák voltak a sorozatban. És kkasszisokkal jobb színészek

Előzmény: janderka (28169)
janderka Creative Commons License 2017.12.31 -3 1 28169

Igazad van. Megemlékezhetnének róla. Kedves szerethető figura volt. Talán még nem késő megcsinálni pótfortgatással egy plusz jelentet a már adásba szánt (kát hónappal ezelőtt felvett) sinttek mellé, amin Gyöngyi a recepción értesül Emil haláláról és megemlíti az épp ott lévő Bodolaiéknak, akikkel egy-egy személlyes mondattal közösen elbúcsúznak tőle.

Előzmény: Mandy64 (28168)
Mandy64 Creative Commons License 2017.12.31 -1 1 28168

Nem lættam mostanában minden részt, szóval ha tévednék, bocsi. De tegnsp néztem régebbi NCIS Los Angeles részeket, és ott milyen elegánsan búcsúztak el szegény Miguel Ferrertől. Oké, hogy Emilio Dry már ezer éve kilépett, de lezárták az ő vonalát, mi lett vele volt róla szó? Mert ha nem, akkor a színész, aki annyira zseniálisan játszotta, nem érdemelt volna meg annyit, hogy kapnak egy hírt Emilio haláláról és megemlékezik róla a stáb? Vagy ez túl profi kenne?

janderka Creative Commons License 2017.12.27 -2 0 28167

Általában nem szoktam belekötni a bűnügyi vonal részleteiben, de ezt Barlangos akciót elég szarul adták elő. Egyrészt, milyen már hogy Garai a küszöbről ránézésre halottnak modjon egy földön fekvő embert, pláne ha az egy fontos kontaktja? És milyen már, hogy a tereptisztázás után nem rögötn azzal kezdi, hogy lecsekkolja az állapotát - hanem inkább elkezd kvaterkázni a láthatóan épp csak szédelgő másik fakabáttal? Másrészt ha Regősön tényleg ott volt a mellény, akkor mitől dobott ekkora hátast? Átment volna a golyó a kevláron? 

janderka Creative Commons License 2017.12.15 -2 0 28166

Cikklopás... Nem értem, miután Pongrácz kérte, hogy ne jelenjen meg a cikk, miért nem írtak alá egy álnevet és raktak be hozzá két netről leszedett ingyenes fotót? Mit kell itt ez a hadovahülyeség, hogy "csak beküldtem mert hátha - én meg direkt kértem hogy ne" bénázás?! Semmennyire se életszerű. 

Az meg hogy a két semmihez se értő, botcsinálta "újságíró" így összeugorjon ezen - ugyancsak idegesítő.

katarea Creative Commons License 2017.12.15 0 1 28165

Hát ez a Böbe egy olyan tenyérbemászóan pofátlan, hogy nagyon kijárna neki egy jó nagy pofánvágás.

frauka Creative Commons License 2017.12.06 -1 0 28164

Orsi,az öszinteség mintaszobra, hazugsàgra tanitja Kàroly bàcsit. Hmm. Egyèbkènt tenyleg jobb volt mig rövidebek voltak a rèszek. Nagyon vontatot, unalmas ìgy. De azert nèzzük.

csárlisín Creative Commons License 2017.11.27 -2 1 28163

egyórás jóban-rosszban naponta.  nem jóóó!!!

sok, uncsi már a végére.

napi félóra bőven elég volt ebből a xarból.)))

 

janderka Creative Commons License 2017.11.24 -2 0 28162

A mai rész kimaradt, de nem most kap tűdővérzést Bettyke? Gondolom ezzel is ellesznek pár hétig, ha elmúl a vihar, ha nem... 

Előzmény: Törölt nick (28161)
Törölt nick Creative Commons License 2017.11.24 0 1 28161

Nem akarom elhinni, hogy 4, azaz négy epizódon keresztül köhögést kell hallgatnom :( Nem beszélve arról, hogy egy vihar nyolc részen át (eddig) alap és fő motívuma egy sorozatfilmnek. Értem én, hogy alkotói válság meg miegymás, de azért ez szánalmas.

janderka Creative Commons License 2017.11.24 0 0 28160

A duplaráész alapvetően nem volna rossz. Ha jó a sorozat, jöhet a fél óra helyett egy. Csak ezen a viharon lehetnének már túl. Egyes szereplőket ki nem engednek az utcára, szobafogságon a fél familia, mások meg ide-oda grasszálhatnak minden gond nélkül. Hülyeség. 

Előzmény: csárlisín (28158)
Böszőke Creative Commons License 2017.11.23 0 0 28159

Dupla részek ,kevesebb költséggel :)

 

Előzmény: csárlisín (28158)
csárlisín Creative Commons License 2017.11.23 -2 1 28158

dupla részek

többet nem kapunk, csak qrva hosszan elvannak nyújtva a jelenetek, feleslegesen.

derek Creative Commons License 2017.11.21 0 0 28157
  • Pongrácz bagázs egyelőre marad, ahogy látom a Pongrácz villa így tizeniksz év után új díszletet kap.

Ideje volt már , hogy aktuálisabb képet tettek be a rövid , tüsihajú Barbi helyett. Gondolom a vihar most annyira megrongálta a villlát , hogy ez jó ok lesz az új villadízájnra. :-)

  • Bodolaiékhoz bekerült ez a Marci gyerek, és mivel Orsival rakták össze, ezért ez az Adéllal jön össze elmélet remélhetőleg nem jön be.

Erre azért ne vegyél mérget. Későbbiekben még lehet. Különben is kibírná Orsit elviselni huzamosabb ideig! :-D

  • Alex & Enikő!!! Ezek szerint a Rita+Alex és az Enikő+Viktor szálak mennek a levesbe. (+ ez is új díszletnek látszik)

Két szarkeverő összejön? Várható volt!

  • Orvosoknál nagy meglepi nincs, Patrícia került be.

De minek?

  • Zseniék féle trió + új Macsek díszlet.

Ez már igazán illendő volt. Elvégre a kórház mellett  itt zajlik a legtöbb történés.

  • Tarnai Tünde is főszereplő lett (bár ezt kb. akkor megjósoltam magamban mikor megláttam, hogy bekerült Bodgányi Titanilla a sorozatba)

Ez örvendetes. Remélem a forgik is tudnak vele mit kezdeni.

  • Konrád & Alíz marad!!! Hála istennek, féltem hogy Rolanddal mennek a levesbe.

Örülök , hogy végre kivették Rolandot és Alíz is bekerült a főcímbe.

  • Károly bá is bekerült így jó pár év után, de a Bogdányiné nem. Kinga kikerült a nővér frontról, viszont ezt a Krasznai Ágit nem értem igazán. Berakhatták volna éppen Ritát vagy Annamarit, mostanában van több szerepük, de ez a nő nekem nincs csak meg? Viszont az, hogy Rita nem került be, remélem azt jelenti, hogy a főnővéri posztja csak átmeneti állapot.

Károly bát már ideje volt betenni , ha már nála laknak a szereplők egyrésze. Bogsdányiné szerintem nem fontos. Én jobban örültem , amikor csak hébe-hóba felbukkant a karaktere , mint részeges anyakönyvvezető. Kinga nővért meg csak azért tették be annó a főcímbe , mert a csaj , aki játszotta szépségkirálynő volt. Egyébként  0 karaktere volt. Rita és annamari már több éve játszanak. Kicsit sajnálom , hogy Rita nővérből negatív karaktert csináltak. Amúgy a színésznő egy ideig hiányzott a soriból , mert elment szülni. Ezek szerint Elvírát nem akarják visszahozni vagy a színésznő még nem akar visszamenni dolgozni , hogy nincs a főcímben? Gondolom Ági nővér meg a későbbiekben fontosabb karakter lesz.

  • Rendőr bagázs is kiegészült, Garai ezredessel és Eszessel + Adél (szerencsére ez a Tóni gyerek csak valami epizódszereplő lesz...). Mintha ez a díszlet is változott volna kicsit, nem?

Nem tudom , hogy Eszes és Garai fontos annyira , hogy főcímet kapjanak. Igaz , rendszeresen szerepelnek , de vajon írnak nekik háttérsztorit , magánéleti vonalat is?

 

Ja! Engem még mindig nagyon zavar , hogy a karakterek neve van kiírva. Vagy ne írjanak ki semmit vagy inkább írják ki a színészek igazi nevét!

Előzmény: Asterian (28156)
Asterian Creative Commons License 2017.11.21 0 0 28156

Új főcím - ideje volt már! :-)

  • Pongrácz bagázs egyelőre marad, ahogy látom a Pongrácz villa így tizeniksz év után új díszletet kap.
  • Bodolaiékhoz bekerült ez a Marci gyerek, és mivel Orsival rakták össze, ezért ez az Adéllal jön össze elmélet remélhetőleg nem jön be.
  • Alex & Enikő!!! Ezek szerint a Rita+Alex és az Enikő+Viktor szálak mennek a levesbe. (+ ez is új díszletnek látszik)
  • Orvosoknál nagy meglepi nincs, Patrícia került be.
  • Zseniék féle trió + új Macsek díszlet.
  • Tarnai Tünde is főszereplő lett (bár ezt kb. akkor megjósoltam magamban mikor megláttam, hogy bekerült Bodgányi Titanilla a sorozatba)
  • Konrád & Alíz marad!!! Hála istennek, féltem hogy Rolanddal mennek a levesbe.
  • Károly bá is bekerült így jó pár év után, de a Bogdányiné nem. Kinga kikerült a nővér frontról, viszont ezt a Krasznai Ágit nem értem igazán. Berakhatták volna éppen Ritát vagy Annamarit, mostanában van több szerepük, de ez a nő nekem nincs csak meg? Viszont az, hogy Rita nem került be, remélem azt jelenti, hogy a főnővéri posztja csak átmeneti állapot.
  • Rendőr bagázs is kiegészült, Garai ezredessel és Eszessel + Adél (szerencsére ez a Tóni gyerek csak valami epizódszereplő lesz...). Mintha ez a díszlet is változott volna kicsit, nem?

Szóval van változás rendesen, meg egy rakat új díszlet (Pongrácz villa kb. az eleje óta állandó, a Macsek díszlet eddig kétszer volt cserélve). Plusz bejön Alex villája, meg valahol azt olvastam, hogy Dóra & Kardos is kap egy kuckót.

 

Jó ez a főcím, de sűrűbben is aktualizálhatnák! Rengeteg olyan szereplő volt, aki már régen távozott (pl. Elvira, Halászék)

janderka Creative Commons License 2017.11.19 0 0 28155

R.I.P.

Előzmény: 50-50 (28151)
derek Creative Commons License 2017.11.19 0 0 28154
Előzmény: 50-50 (28151)
bendeguz90 Creative Commons License 2017.11.19 0 0 28153

Nyugodjon Békében!

Előzmény: 50-50 (28151)
50-50 Creative Commons License 2017.11.19 0 0 28151

Nyugodj békében , Benkő Géza. Színész voltál!

frauka Creative Commons License 2017.11.18 0 0 28150

Hú,most meg szupervihar van Csillagkúton. Tényleg minden van és minden megtörténhet ott. Vulkán véletlen nincs? Ha a Pongrácz villa szétreped vagy összeesik,akkor a Bodolaiéké nem?? Nem tudom,de nekem most olyan nevetséges ez a szuper vihar szál. Már nem tudtak mit kitalálni.  Konrád hová tünt? ar régen szerepelt.

HLJ Creative Commons License 2017.11.08 -1 0 28149

Hosszú időt hagytam ki a sorozatból de amint látom nem sokat vesztettem. Az Alexos szál és csatlósai még jó is lenne valahogy. Keller semmit se változott mindenkinek a kutyája aki csak nyal a másiknak, hogy legyen miből megélnie. Meliék körül sem történik semmi megint részeken keresztül kavarognak a szálak Milán körül szinte már idegesítő, ha nem Melit kell hallgatni akkor meg Barbit a másik rinyagépet. Viktorék viselkedése gusztustalan bár sok közük a valóságban nem lenne ahhoz, hogy miért nem fogadta el valaki a szerződést sőt semmi.....

Ejj egyre rosszabb....

frauka Creative Commons License 2017.11.08 -1 0 28148

Húúú,de idegesit Patrícia meg Alex!! Na meg az új fönövér,Rita. De szemetek! De elöbb utobb szerintem mindegyik rájön,hogy alex egy szemét es vissszaáll a rend a barátok között.

Adél meg Orsi pasija tuti összejönnek. Már régebben is írtam de most mégjobban így gondolom. Mikor Károly bácsiékkal a barlangban kártyáztak,már akkor is fura kijelentéseket tett Marci(vagy hogy hivják Orsi pasiját) Hogy a jövöbeni tervei között nem is emlegette. Elöre várom Orsi képét,ha megtudja ez a pasi se jött össze neki. Senki nem marad meg az okoskodo feje mellett. Szegény Marci csak loholt utána az meg feszt a családja zürjeit öntötte rá. Nem csoda,ha kiábrándult. Adél mellett legalább nem unatkozik es szerintem vele jobban is összeillik. Adél belevaló csaj Orsi meg egy es okoskodó mártir. A világ baját maga akarja megoldani.

 

mivanmi11 Creative Commons License 2017.11.05 0 0 28146

Gondolom Lucára gondolt. Igaz hogy nem vérszerinti,de örökbe fogadták.

Előzmény: janderka (28144)
janderka Creative Commons License 2017.11.04 0 0 28145

dédunokája ?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!