Keresés

Részletes keresés

Mlle. Grenelle Creative Commons License 2016.03.25 0 0 329

Még az is lehet!😃

Nekem mindenesetre egy ilyen fazon még szövetségesnek sem kellene!

Fúj Attila!😝😝😝

Előzmény: mackófarm major (328)
mackófarm major Creative Commons License 2016.03.25 0 0 328

jó, jó tudjuk hogy Attila feleségének büdös a szája, de lehet hogy Dani is bejön neki?

 

pancer1 Creative Commons License 2016.03.25 0 1 327

Ez a Dani mint egy kupec aki elbukott a lopott/beteg/öreg lóval... Tisztára el tudom képzelni egy 100 évvel ezelötti hetivásáron ahogy torka szakadtából óbégat hogy nem vak ez a ló csak bátor !

Mlle. Grenelle Creative Commons License 2016.03.25 -1 0 326

Nagyon elegem van az "ősparasztokból"...

(Sanyi, Attila, Gergő...)

Tapló gyülekezet!😝

Mlle. Grenelle Creative Commons License 2016.03.25 -2 0 325

Az tényleg szemétség Danitól, de amit Gergőtől kapott, azok után nem csodálkozom.

Előzmény: mackófarm major (324)
mackófarm major Creative Commons License 2016.03.25 0 0 324

kicsi el vannak tévedve ezek a fiatalok: azt gondolták, hogy mint a VV-ban mindig kapnak ellátmányt? csúnya beszédért nem lehet valakit kiküldeni? de a megfogalmazás jó volt: genetikai hulladék.....   Attila is az a fajta, aki nagyon szeret szerepelni..... (énekelni azt nem tud, láthattuk....) túl fontosnak próbálja beállítani magát,  túl sokat nem csinál, de azt nagy füsttel teszi.... és hogyDanika a Gergőt a kutyán keresztül akarja kicsinálni..... ezt a férget!

Mlle. Grenelle Creative Commons License 2016.03.25 0 1 323

Nyerje meg Kongó kutya!

Ő érdemelné meg legjobban! ☺

Mackóbogár Creative Commons License 2016.03.25 0 1 322

ó, banyek, mire odanéztem legalább 4-en voltak sapkában :-)))))

Mackóbogár Creative Commons License 2016.03.25 0 1 321

a neveket nem tudom, mert csak félszemmel figyelem, de a sapkás gyerek fogsora kutya f.sza a lóhoz képest :-)

Előzmény: Mlle. Grenelle (320)
Mlle. Grenelle Creative Commons License 2016.03.25 0 0 320

Abból lesz a nézettség!😛

Előzmény: Mackóbogár (318)
Mlle. Grenelle Creative Commons License 2016.03.25 0 0 319

Nah ezt sürgősen be kellene fejezni!

Genetikai hulladéknak nevezni valakit nagyon durva!

Gergő elég bunkó, Sándor meg még adja alá a lovat... de most tényleg, normális dolog "lekistaknyozni" valakit?

Mackóbogár Creative Commons License 2016.03.25 0 0 318

na, némi feszkó van...még egymásnak esnek a végén

Mlle. Grenelle Creative Commons License 2016.03.25 -1 0 317

Én el tudom viselni.

Szilveszter gazdát annál kevésbé.

Előzmény: mackófarm major (316)
mackófarm major Creative Commons License 2016.03.25 0 1 316

hú, ennek a Dani gyereknek beleforgatnám a fejét a trágyába.....

Mlle. Grenelle Creative Commons License 2016.03.25 0 1 315

A Farm 2x04 - Attila a kecskebűvölő kisiparos (18+)

  Bár a tegnapi hogyvolt végén odaírtam, hogy SzabóZé írja a következő hogyvoltot, hát nem így történt. Kár búslakodni. Időt és energiát nem sajnálva, vért hugyozva, de megszüljük ezt a mai hogyvoltot is. Bocs a csúszásért, nemhogy homokszem, hanem hogy egy egész[...] Bővebben! Tovább »

forrás: Blog.hu

Ilhilla Creative Commons License 2016.03.25 0 0 314

... azért volt bennük nem kevés kárörvendés is. Azt hitték, hogy a lány majd fanyalog és kényeskedik, erre: fogta a szalmát (vagy a szénát :D) és lecsutakolta a kecske popóját, ahogy láttam patyolat tiszta lett a nyílás! :-)

 

Előzmény: kelso82 (309)
Mlle. Grenelle Creative Commons License 2016.03.25 0 0 313

Nah már dél elmúlt, és a hogyvolton még egy szó sincs a Farm tegnapi adásáról??😞

kelso82 Creative Commons License 2016.03.25 0 0 312

Nem mindig o van, nezd akkor csak azokon a napokon, amikor ze a gazda☺

Tegnap is o volt es ma is o lesz.

 

■Mas■Most olvastam egy sort a borsban errol a viasatos meztelen tarskereso showrol.Adam keresi evat lesz a cime es izleses talalast igernek😩

😁

 

●Megint mas● Szinten a borsban olvastam,h Farm attila 7 honapot ult bortonben 2011ben.

Előzmény: crossfire1 (304)
pinpunka02 Creative Commons License 2016.03.25 0 0 311

Köszi, én is erre tippeltem volna hogy nincs sok eltérés, mert a fákon nincs levél, és körülötte még lehulott sem látható, tehát inkább tavasz van:)

 

Meg ha ősszel lett volna akkor már tuti kiszivárgott volna a győztes, kíváncsi leszek a párbajra majd...

Előzmény: kelso82 (299)
kelso82 Creative Commons License 2016.03.25 -1 0 310

"De 7 alma jutott ennyi emberre"

Maskulonben meg a kecsket veszithettek volna e,most akkor melyik a jobb?1-2 almanal ertekesebb a kecske.Javaslom:Ne mindenben a poent keresd😁😃

Előzmény: Ilhilla (303)
kelso82 Creative Commons License 2016.03.25 -1 0 309

A kecske befosott feneket nem a poen kedveert csinaltattak meg viviennel, hanem azert,h ne nekik kelljen.

Csak kihasznaltak azt,h ok mar kezdes ota ott vannak, vivi meg ujonc, beugro.Nyilvan nem fog tiltakozni.Az elet mar csak ilyen.

Pl amikor en 2001ben londinerkent dolgoztam a kasszaban levo jattokbol en kaptam ujonckent a legkevesebbet en sem haborogtam, mert ez az elet rendje.

Iratlan szabaly volt most az o esetukben is h megcsinaltathatjak viviennel ezt a melot.

Előzmény: Ilhilla (303)
Atanos Creative Commons License 2016.03.25 0 0 308

3 ember volt már RTL-es műsorban. :) Gergő (Aki Kongó nevű kutyájával ment be), ő állítólag volt az Egy perc és nyersz-ben.

Előzmény: Ilhilla (303)
Atanos Creative Commons License 2016.03.25 0 0 307

Ezt nem vitatom. :) Merdzsó is viszonylag húzónév bár ő talán még Attilánál is rosszabb. :D

Előzmény: kelso82 (296)
Atanos Creative Commons License 2016.03.25 0 0 306

Nekem is ismerősöm mondta meg a választ pedig amint megláttam már agyalni kezdtem rajta, hogy honnan ismerős a csaj. :D

Előzmény: Ilhilla (291)
Atanos Creative Commons License 2016.03.25 0 0 305

Azt tudom, hogy 3 nap az eltérés pénteken mentek ki a játékosok a farmra.

Előzmény: pinpunka02 (295)
crossfire1 Creative Commons License 2016.03.25 -2 0 304

na egyszer belenéztem. unalmas.

az a szőke kövérkés csaj (Heni azt hiszem) valamiben már szerepelt, talán x-faktor, de a fene tudja.

engem Nádai Anikóval ki lehetne kergetni a világból, szval miatta is stornó.

Előzmény: Ilhilla (303)
Ilhilla Creative Commons License 2016.03.25 0 0 303

Nem is tudom pontosan megfogalmazni, mit vártam, talán azt hittem:

- főműsoridőben olyan színvonalas műsort látok, ami miatt érdemes a többi műsor kezdési idejét megváltoztatni és a filmeket, sorozatokat (nem vagyok "szulejmáson", de pl. Édesanyámat nagyon bosszantja a késői kezdés) ennyire eltolni. A színvonal helyett kaptam egy "rétegműsort", ami jobban elfért volna az RTL-II-n, a másik "bóvli", az Édes élet ellenében.

- azt hittem, hogy ide "valódi" játékosok jelentkeztek, ehelyett már kettőről derült ki: korábbi RTL-es műsorokban is szerepeltek, de szerintem nem véletlenül ismerős annyira Dani és a kismama sem. Tehetségkutatókban ezt "direkt castingnak" nevezzük, itt nem tudom, hogyan. Valószínű vezetnek egy nyilvántartást a castingokra jelentkezőkről és időnként átlapozzák, hátha találnak "érdekes" fazont. Így találtak rá talán Attilára és a most érkezett Vivire.

- úgy hittem, ebből a műsorból sok "városi" betekintést nyer majd a vidéki élet valódi szépségeibe, az elfeledett népszokásokba, népi játékokba, de eddig híre-hamva az ilyesminek, helyette már első este trágyában turkáltatták őket. Ekkor még adtam egy esélyt, de nem látok fejlődést. Most pl. azon szórakoznak: ki a büdösebb a másiknál (pfújjj). Milyen "nagyszerű ötlet" volt pl. Vivivel lemosatni a befo...ott kecske fenekét...ha-ha-ha. Az egyetlen "poén" a madzagra kötött alma lett volna, ha dúskálnának a gyümölcsökben, de 7 alma jutott ennyi emberre...

 

Nem ragozom tovább. Azt hittem, majd szórakoztat a műsor, de tévedtem. Nem én vagyok tehát ennek a műsornak a nézője, lehet, hogy kialakul, ha kevesebben lesznek. Neked természetesen jó időtöltést kívánok, nem "lőném le" a poént, ha tudnám sem, okultam az előző hibámból! 

Előzmény: kelso82 (298)
szévike Creative Commons License 2016.03.25 0 0 302

Két-három nap csúszás lehet a felvétel és az adás között.

Amikor beköltöztek, és Sándor megtalálta a kulcsot, akkor köszöntötték a névnapja alkalmából.

Ebből gondolom.

Előzmény: pinpunka02 (295)
Mlle. Grenelle Creative Commons License 2016.03.25 0 0 301

A híradás és a tény köszönő viszonyban sincs egymással.😛

Előzmény: kelso82 (300)
kelso82 Creative Commons License 2016.03.25 0 0 300

Most olvastam a blikkben, h "megdobbentette tina bejelentese jatekostarsait"😂😂😂Hat sirok a rohogestol

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!