Keresés

Részletes keresés

abdaboy Creative Commons License 2011.03.25 0 0 2948

40-es kolléganőm azt állítja, hogy a keménységről észre lehet venni. Nőket kérdezném, ez igaz-e?

Előzmény: Törölt nick (2946)
abdaboy Creative Commons License 2011.03.24 0 0 2947

47

Előzmény: aliszultan (2945)
Törölt nick Creative Commons License 2011.03.24 0 0 2946

Szerintem maximum akkor ha a másk nő "szagmintát" hagy :)

 

Bár az ondó mennyisége kevesebb lesz a második vagy sokadik alkalommal, bár ez sem annyira mérvadó mert sok férfi maszturbál is. Egy régi barátnő mindenesetre rendszeresen csekkolta a mennyiséget, később el is mondta hogy gyanakszik. De szerintem ez nem tipikus.

 

Nőkön szerintem jobban észre lehet venni ha aznap mással voltak

 

Előzmény: abdaboy (2944)


aliszultan Creative Commons License 2011.03.24 0 0 2945

Hány éves vagy? :D

Előzmény: abdaboy (2944)
abdaboy Creative Commons License 2011.03.23 0 0 2944

Lányok! Írjátok meg kérlek, tényleg lehet érezni szex közben, hogy a pasinak ez nem az első szeretkezése aznap?

latogatod Creative Commons License 2011.03.22 0 0 2943

Sziasztok.Megbízható ápolt diszkrét az érett nőket kedvelő 180 75 32 Szolnoki férfi
vagyok.35-50év közötti hölgyet (párt)keresek.Akit rendszeresen
látogathatnék. Maximális diszkréció adott. Kérlek, hogy csak
akkor írj ha komolyan gondolod. Nem baj ha kezdő vagy.

szaab1 Creative Commons License 2011.03.17 0 0 2942

Sziasztok!

 

Érett szép alakú hölgy társaságát keresem.

Légy egészséges, higiénikus és nyitott.

Sok puszi az itt olvasgató nőknek.

somlajos Creative Commons License 2011.03.07 0 0 2941

Remélem az nem Te vagy aki idősnek érzi magát! És remélhetőleg az sem aki kimerül!

Előzmény: Törölt nick (2939)
feketebarna Creative Commons License 2011.03.07 0 0 2940

Szép napot nektek Neked !! Ahogy irod ! Én csak ámulok bámulok hogy egy nálam 11 évvel időseb hölgy(nekem több !!) kifáraszt és napi három alkalommal is fittnek érzem !! Ki a szerencsés ?? Én biztos !!

Előzmény: Törölt nick (2939)
somlajos Creative Commons License 2011.03.07 0 0 2938

Nem mondod komolyan, hogy ilyen könnyen kimerülsz!:)

Előzmény: Törölt nick (2936)
biciklis_2 Creative Commons License 2011.03.06 0 0 2937

Kedves 50-es hölgy,

 

36 éves budapesti nem  független férfiként várom jelentkezésedet, amennyiben egy diszkrét, titkos kapcsolatra vágysz egy 170 cm magas, 85 kg súlyú kellemes, ápolt, magára adó férfival, akinek hivatás a munkája.

 

Mivel feleségem hozzám hasonló korú, és túl későn jöttem rá hogy szeretem az 50-es korosztályt, ezért kénytelen vagyok így keresni. Ami fontos, ne várd el tőlem hogy kilépjek a jelenlegi kapcsolatomból, éppen ezért jó lenne ha te is párkapcsolatban élnél.

 

Olyan hölgyet keresek, aki nem, vagy túl ritkán kapja meg otthon azt amit szeretne. Helyszínt tudok időnként biztosítani a találkának.

 

Email címem publikus.

TENGURÚ Creative Commons License 2011.03.04 0 0 2935

Érett nőt kényeztetnék

somlajos Creative Commons License 2011.03.04 0 0 2934

Ha pedig bűnbe akarok esni akkor ahoz nő kell! Erre viszont minden nő megfelelő aki szeret játszani, és nem akar mindent véresen komolyan venni, de a bűnt viszont nagyon komolyan szereti!:)

Előzmény: somlajos (2933)
somlajos Creative Commons License 2011.03.04 0 0 2933

Ha az érdekel estem-e már bűnbe akkor igen! De a kiűzetésre még nem került sor, éppen ezért akarok újra és újra a bűn útjára lépni, mert kíváncsi vagyok meddig mehetek el, mielőtt kiűzetek?:)

Előzmény: Törölt nick (2932)
somlajos Creative Commons License 2011.03.04 0 0 2931

Valamire való férfi minden bűnt felvállal, és a kiűzetést is, ha a megfelelő nővel találkozik!:)

Előzmény: Törölt nick (2930)
TENGURÚ Creative Commons License 2011.03.03 0 0 2929

érett nőket kényeztetnék

Előzmény: Törölt nick (2927)
somlajos Creative Commons License 2011.03.03 0 0 2928

Semmi sem lehet bűn, főképp egy kedves hölgytől! Legfeljebb az én szándékom lehet "bűnös":):):):)

Előzmény: Törölt nick (2927)
somlajos Creative Commons License 2011.03.03 0 0 2926

Ez diszkrimináció!:):):) És az enyém publikus is:)

Előzmény: Törölt nick (2925)
magnetron2 Creative Commons License 2011.01.21 0 0 2924

Sziasztok. Látva ezt a fórumot, gondoltam hozzászólok. 37 éves budapesti férfi vagyok. Szerencsémre akadt bőven 50 feletti hölgypartnerem, akár alkalmilag, akár tartósan. Itt Budapesten, eléggé nagy szerencse kell ahhoz hogy összejöjjön a dolog. Az ilyen korú nők legtöbbször nem hiszik el hogy van olyan fiatal ember, aki nem viccből kezd ki velük, hanem mert ez a korosztály jön be neki.

Szóval kb 8 éve történt hogy itt Budapesten összejöttem egy kellemes hölggyel. Én 29 voltam,  ő azt hiszem 54. Csodálatos volt vele az ágyban. Kicsit magasabb volt mint én, hosszú barna haja volt, kissé telt testalkattal és kéttenyérbe illő cicikkel. A puncija szerencsére szőrös volt, lehet fanyalogni de én ezt szeretem. Egy társkereső honlapon ismerkedtem meg vele. Kb 5. levélváltásra beszéltünk meg randevút. Az utcán találkoztunk. és utána elmentünk hozzám. Eléggé félénk voltam, de úgy éreztem az álmom válik valóra. Beszélgetés után levetkőztettük egyámást. Finoman, érzékien estünk egymás testének. Láttam rajta ki van éhezve az érintésre, a testiségre, annak ellenére hogy férjezett volt. Én is párkapcsolatban voltam, illetve vagyok, így a diszkréció garantált volt. Szóval, mennyei volt vele a testi együttlét. Kölcsönös kényeztetés, szeretkezés. Így ment ez kb 2 évig, havonta 1-2-szer tudtunk nálam találkozni. Aztán vége lett. Nem is emlékszem miért. Utána próbálkoztam társkeresőkön, de csak 1-2 alkalmi hölgy jött össze (mind 50 felettiek).

 

Hangsúlyoztam fentebb hogy Budapesten volt a dolog. Szerencsére gyakran járok vidékre egy kis városba. Gyakran töltöm ott a szabimat is. Mikor vége lett a pesti kalandnak, gondoltam egyet és a kisvárosi hirdető újságban feladtam egy hirdetést, melyben 50 feletti hölgyet kerestem. Nagy rizikót vállaltam mert, a rokonságom és a feleségemé is ott lakik. Persze a hirdetésben megadott telefonszám alapján nem tudnak lenyomozni, mert nem én vettem. Azt hittem  nem jelentkezik senki. De szerencsére tévedtem. nagyon sok helyi hölggyel sikerült összeismerkednem, és az utóbbi 8 év alatt össze is jönni. Mivel évente adtam fel a hirdetést. Miért? Mert ezek a kapcsolatok ritkán tartanak sokáig. A nőknek nem ez kell, hanem tartós partner. Én csak pótlónak voltam jó, de élveztem. Kivétel ez alól a férjes nők, akik otthon nem kapják meg amit szeretnének. Visszakanyarodva, sok nővel volt dolgom. Jó volt és rossz is. Voltak igazán emlékezetes barátnőim. Persze csak 45-ön túliak. Ők az igazik. Ne gondoljátok hogy igénytelen vagyok és mindenkivel összejöttem akivel találkoztam. Ó nem. Vigyáznom kell magamra, munkámból kifolyólag. Sajnos volt elég sok igénytelen és fogatlan nő is, de azokat passzoltam. Szóval ennek a hirdetésnek hála jelenleg is van kettő barátnőm, akikkel sajnos csak havonta tudunk összejönni. Mind a ketten férjnél vannak. Az egyik aki most 63 éves, a férfje egy büdös alkoholista, de közös a lakásuk. A másik 50 éves, a férje már nem törődik vele. Mind a kettővel szoktam találkozni a mai napig. Az előbbi 63 éves kora ellenére is jó tartja magát. Mondjuk a kor látszik rajta, de nincs elhízva, bár molett. Szőrös punci, jó mell. Az utóbbi, mostanában kicsit hízott, de kellemes puncija van.

 

Úgyhogy ilyen jellegű vágyaim és álmom megvalósult. Kívánok mindenkinek hasonló jókat. A lényeg hogy ne legyetek bunkók a nőkkel.

yes-okay Creative Commons License 2011.01.11 0 0 2923

vagyis publikus

Előzmény: yes-okay (2922)
yes-okay Creative Commons License 2011.01.11 0 0 2922

Hello! 18 éves, tapasztalatlan, szűz srác vagyok. Nagyon érdekelnek az idősebb nők. Szívesen tanulnék egyet s mást 40es, 50es hölgyektől (anyagiaktól mentesen). Veszprémben vagy Várpalotán tudnánk találkozni, csak nálad. Ha szereted a friss húst, érdeklődj itt (e-mail címem nem publikus).

Romantique Creative Commons License 2011.01.10 0 0 2921

Gondoltam, hozzászólok, de a hozzászólások lehangoltak.

 

Ha hozzászóltam volna, azt írtam volna: 

 

Humorral

 

Ez a titok nyitja.

Törölt nick Creative Commons License 2010.12.23 0 1 2920

Finom érett Hölgyet kényeztetnék...

tomka6513 Creative Commons License 2010.05.13 0 0 2919
Én egy 45/183/110 alkatú harisnya és francia imádó férfi vagyok. Olyan hölgy ismeretségét keresem 40-60 éves korig akár tartós kapcsolatra, aki szereti ha a punciját és harisnyás lábait szájjal hosszan kényeztetik. Választ a harisnya@gmail.com-ra írj.
cyandora Creative Commons License 2010.04.29 0 0 2918
"Jó ég, srácok, Ti mit gondoltok rólunk?"

Már több mint egy éve ötven feletti nővel élek szexuális életet, és hát valóban nem könnyű lépést tartani ebben a korban (38), de egyelőre még bírom. A kirándulás viszont tényleg durva, csináltunk egy görbe hétvégét dobogókőn és mindenáron ki akart rángatni a szállodából ;-)
Előzmény: nyílméregbéka (2903)
Törölt nick Creative Commons License 2010.04.28 0 0 2917

30éves vagyok. 191/76 alkattal.
35-65 hölgyet keresek egy kis hancurozásra, akár hosszabb távra is .
Én párkapcsolatban élek, nem baj ha te is . Diszkréció fontos. hogyvagyok@freemail.hu

István-2 Creative Commons License 2010.04.19 0 0 2916
Engem is megkóstolnál? Rágósabb vagyok kicsit, mert öregebb. Jó étvágyat a vacsorához! Diétás lesz, mert vigyázol a vonalaidra! Kedves békakirálynő! Nem fekszi meg a gyomrod! Jó éjt!
Előzmény: nyílméregbéka (2905)
Törölt nick Creative Commons License 2010.04.13 0 0 2915
Én 30/190/76 srác vagyok, hölgyet keresek 35-60 között közös fogyasztás végett. hogyvagyok@freemail.hu
sebastienboy Creative Commons License 2010.04.12 0 0 2914
Mindennek meg van a maga módja és rendje.
Nem azt mondom, hogy könnyű,de nem lehetetlen.
Szerintem ne add fel.
Keresgélj.
A Hölgyek szeretik a romantikát ha figyelnek rájuk.
Ne te akard meg kapni, hanem érd el hogy ő akarjon téged.
Blue-way Creative Commons License 2010.04.07 0 0 2913
meg nem értem ez a kis pöcs mit játsza magát az elején,hogy nem érdekli a nő!
Előzmény: Blue-way (2912)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!