Keresés

Részletes keresés

Qti Creative Commons License 2006.03.05 0 0 2338

Szerintem semmi csúsztatás nincs a mondandóimban, inkább egyértelműek.

Az pedig hogy hova sorolsz be a te listádon az magánügy, de a tények attól még tények maradnak még ha  szerinted provokatívak is.

 

 

pária Creative Commons License 2006.03.05 0 0 2337

A Pokorni-beszéd ismertetése rajta van a polgári körök honlapján,csupa általánosság.Engem is a Keszire vonatkozó konkrétumok érdekelnének.

Előzmény: Törölt nick (2336)
pária Creative Commons License 2006.03.05 0 0 2335

Tényleg,jön a nőnap,éljenek a kiCSINYKE s nagyobbacska nők;-)Az élet megszépítői..

 

 

 

 

 

 

 

Előzmény: Törölt nick (2334)
Törölt nick Creative Commons License 2006.03.05 0 0 2333

Értelmes ember nem jár ilyen helyekre, ha "harcias", ha nem. Egyébként mit értem volna el vele, mondjuk Dunakeszi szempobtjából? A sok agymosott idióta höröghetett volna egy jót.

Előzmény: pária (2329)
Törölt nick Creative Commons License 2006.03.05 0 0 2332

Tudom, hogy azt írtam (2321 hsz.), hogy elmegyek, de miután nem mentem el, ezt 2324 hsz-ban "bevallottam".

 

Ha attól fickósnak érzed magad, akkor gondold, hogy beszartam, különösebben nem érdekel, mivel amit írsz, az nem más, mint provokatív csúsztatások sorozata.

 

Egyébként valóban masszívan utálom őket, de ha megbocsátasz, azokat a szempontokat, amikhez képest "magyarázkodnom" kellene, magam határozom meg és ebben a körben te nem vagy benne

 

Összefoglalva, tekintettel arra, hogy e tárgykörben tett hozzászólásaid (más hozzászólásokkal ellentétben) nem jellemezhetőek a "nyálverás" kifejezéssel, ezért javaslom, hordó, faszobrász, tökös beszéd.

Előzmény: Qti (2330)
Qti Creative Commons License 2006.03.05 0 0 2330

Ne fényezd magad, beszartál és ennyi.

 Ha  ilyen masszívan utálod a fityeszt mint Te, sőt sok esetben már gyűlölködsz vélemény nyilvánítás címen, akkor nem nem kell elbújni Cipő, és különböző kifogások mögé.

Érdekes a szelektív memóriád is, 1000 hozzászólással visszamenőleg rettentően jól emlékezel, de a sajátodéra 3-4 -gyel kicsit felejteni... Ime: 

 

Mert ha lehet erről is kérdezni, akkor elmegyek.

 

Csupán szembesíteni akartalak avval ha tenni kell valamit rögtön kézifék felhúz, és marad a nyálverés.

 

 

pária Creative Commons License 2006.03.05 0 0 2329
ez a neoprimitív fasz obrasz jo:-) különben eddigi harciasságod alapján én is azt vártam hogy ott leszel, és beolvasol nekik... De nem ítéltelek el hogy nem tetted.
Előzmény: Törölt nick (2328)
Törölt nick Creative Commons License 2006.03.05 0 0 2328

Ez a provokatív hozzáállásod egyrészt nagyon julinénis (ld. kb. 1.000 hozzászólással előbbre), másrészt kicsit fideszes, kicsit szemforgató, kicsit álságos, mivel

 

"név és cím nélkül nem nagy bátorság a háttérből stuffolni a nagyérdeműt" (Qti 2326. hsz.)

 

Julinéninek is fel lett hivva a figyelme annak idején arra, hoyg ez egy internetes fórum, tehát aki "idelőjetek" módjára névvel és címmel akar szónokolni, az szerez egy hordót és rááll Dér Győző fajvédő neoprimitív faszobrász alkotása alatt és mondja a magáét. Az lesz a Dunakeszi Hájd Park Kórner, ott aztán meg lehet mutatni a vért, a pucát, a gerincet, a vagabundságot, a tornából nem felmentettséget.

 

 

Előzmény: Qti (2326)
Qti Creative Commons License 2006.03.04 0 0 2327
Elnézést Facsigafa! Facipőt akartam írni.
Qti Creative Commons License 2006.03.04 0 0 2326

 Halló Haindling   Halló  Facsiga!

 

O.K fiúk jött a papírforma!

Ennyit tudtok.

 

 Egyikőtöknek  sem ártana egy kis vagabundság  , és főleg nem tornából felmentettnek lenni. Ismételnem kell önmagam a 874-es hozzászólásomból:

 

"név és cím nélkül nem nagy bátorság a háttérből stuffolni a nagyérdeműt..... Valóban oda mernétek állni valamelyik lecsulázott elé  és belevágni a pacekjába, hogy te seggfej pondro vagy mert stb. stb.? Hát itt van az eb elhantolva! Ehhez gerinc kellene de a különböző birka nevek mögött egyszerűbb leguggolni az árnyékban!

Ez így csak puffogtatás. Tenni kell valamit azért, hogy változzon is a helyzet de ez energiát kíván. Azt hiszem ez eddig követhető?"

 

 

Előzmény: Törölt nick (2324)
pária Creative Commons License 2006.03.04 0 0 2325

Hogy bántak-el?

 

Ha valaki ott volt,elmesélhetné,elhangzott-e valami -keszi szempontból-érdemleges?

 

Előzmény: Facipő (2323)
Törölt nick Creative Commons License 2006.03.04 0 0 2324

 

Nem mentem el, bár vagabund magyaros kedves biztatásod után, (vér, puca, stb.) biztos megszólsz majd ezért. Egyrészt Cipő indokai tartottak vissza, másrészt pedig za, hogy nem lenne igazságos, ha elmennék, hiszen a MIÉP, a Jobbik,és aA Magyar Nemzeti Front gyűlésén sem voltam jelen.

Előzmény: Qti (2322)
Facipő Creative Commons License 2006.03.04 0 0 2323

Ez azért nem olyan egyszerű. Egyrészt együtt kell lenni sok fajvédő polgári körössel, másrészt a régebben csuházós szélkakasok bosszúállók, van rá sok példa hogy bántak el azokkal, akik zavarják a köreiket.

 

 

Előzmény: Qti (2322)
Qti Creative Commons License 2006.03.03 0 0 2322
Nos ha ez így van, ne fogd vissza magad, most jött el a Te időd. Van vér a pucádban megkérdezni Erdészt vagy Pokornit hogy mit szólnak ehez? Hiszem hogy megteszed.Vagy nem?
Előzmény: Törölt nick (2321)
Törölt nick Creative Commons License 2006.03.03 0 0 2321

 

A bátor parlamenter kampánygyülésén lehet kérédseket feltenni abban az ügyben, hogy Kalocsán miért fenyegették meg szegény MDF-s képviselőjelöltet?

Olvassátok, hallgassátok. A legszebb a 12. rész, ami a fidesz-vállalatról szól, beszállítókról management-ről, felügyelő bizottságról, osztalékról. Mindig azt szajkózom, hogy a fidesz az nem egy párt, hanem egy vállalkozás, most itt a bizonyíték. Egyébként nem ez az egyetlene eset volt, hanem több, mint 40, de ez a legdurvább és legjobban dokumentált

 

http://www.mdf.hu/index.php?akt_menu=77&hir_reszlet=3728

 

Mert ha lehet erről is kérdezni, akkor elmegyek.

 

Azt egyébként nem tartom valószínűnek, hogy ilyesmi történt Dunakeszin is, mivel az MDF-s jelölt, a Windhager a helyi önkormányzati maffia régi vazallusa, volt már MIÉP-es is, ő írta a gázáremeléses fideszlevelet a Homolyával a Termidor levélpapírján 2004-ben ( http://www.168ora.hu/cikk.php?id=2555 ) és ő írta alá a pékkel a strand "bérbeadásáról" szóló szerződést is (HVG 2004/42.). Szerintem a népek nem is tudják róla, hogy egy miépes figura, be fogja gyüjteni a mérsékelt jobbosok szavazatit és visszafog lépni a bátor parlamenter javára, aki nácikkal kokettál. Ügyes! Az MDF pedig balfácán, egy iylen embert megtesz képviselőnek, hihetetlen!

Előzmény: pária (2320)
pária Creative Commons License 2006.03.03 0 0 2320

Miután ma 6-kor – a Radnóti Gimnáziumban– Erdész nyilvános Fideszkampánygyűlést

tart (meghívott Pokorni Zoltán), jó lenne, ha ezeket a kérdéseket ott is felvetnétek!!!

 

 

facsigafa Creative Commons License 2006.03.03 0 0 2319

Igazad van!

A Kópé tesztel, a többi  elvtársa figyel, a szocik meg tudják azt -gondolom- ki az a hülye aki megvesz egy prérit 760 milláért és aztán kifekszik rá napozni és figyeli, hogy serceg a fű növés közben. Na ne.......

facsigafa Creative Commons License 2006.03.03 0 0 2318

Kedves Quti !

Nem biztos, hogy minden az aminek látszik !

Haindling (hsz.2317) már valamit kapisgál, nem áll messze az igazságtól.

Előzmény: Qti (2314)
Törölt nick Creative Commons License 2006.03.03 0 0 2317

Megint csak ismételni tudom magamat.

 

A bátor parlamenter pótcselekvéseket végez, relevanciával nem rendelkező dolgokat mond, félrebeszél és magákezdeményezésként a Fidesz irodában aláírásokat gyüjt. De benne van ő is, csak most a választások miatt nem jó semmi ebben a témakörben, csak az ellenzés (sordino-ban)

 

A pék tesztel, fel-fel dob ötleteket és fiygeli, mennyire vágja ki a biztosítékot, ő is benne van, meg a Kecske is, a korábbi HVG-kben nyilatkozott is, hogy az átsorolás nem lenne a város ellenére. Állítólag az átsorolást kezdeméynezte a Nemzeti Ló Kft is, csak el lett utasítva (HVG 2004/38). Gondolom nem akartak visszaosztani.

 

 

Luckuty Creative Commons License 2006.03.03 0 0 2316

HVG: "... az ÁPV-ben komolyan gondolkodnak a teljes 170 hektáros lóversenyingatlan magánosításán ... Erdész is hallott erről szóló híreket, s magánkezdeményezésként aláírásgyűjtésbe fogott megakadályzosására."

 

1. Ha magánszemélyként, akkor miért a FIDESZ-irodában gyűjtik?

2. Hogyan vélekedik a magánosításról az önkormányzat?

4. Erdésznek alpolgármesterként nem lehetne ennél többet is tenni az ügy érdekében?

5. Országgyűlési képviselőként nem tehetett volna már korábban is többet? Miért a szarvasi képviselő vetette fel a téli pálya kérdését a Parlamentben? (Esetleg Erdész is csatlakozott, csak nem tudunk róla?)

6. Egyáltalán, a város nem tudna ennél többet is tenni? (Leszámítva persze azt, hogy piaci áron megveszi a területet, amire nyilván nincs pénze.)

Luckuty Creative Commons License 2006.03.03 0 0 2315
Vajon ez a nagy aláírásgyűjtés jelenti azt is, hogy legközelebb a FIDESZ az önkormányzati ülésen együtt szavaz a szocikkal, és 3 évre megtiltják a téli pálya átminősítését? A két dolog persze nem ugyanaz, de azért érdekes lenne, hogy egyik igen, a másik nem.
Előzmény: Qti (2314)
Qti Creative Commons License 2006.03.03 0 0 2314

Hali Facsigafa!

 

 A báránybőrbe bújt farkasok(gondolom ezt akartad írni, csak befigyelted ) most kimaradnak, ezért visítanak. Látod, ez már egy másik variáció.

 

Még túl korai nevesíteni hogy kinek jutott lehetősége belenyúlni az okosságba.  Persze jogod van sejteni hogy ki vagy kik vannak a háttérben, de ez így nem hiteles.

Ellenben mindenféle agyrémet ki lehet találni csak hogy legyen téma a fórumon....

 

Ettől függetlenül ha a szivén viseli bár ki is a lovi sorsát,tiltakozzon akár a Fidesz irodában is !Itt kezdődik lokálpatriotizmus.

 

Továbbra is piszkosul figyelek, és megpróbálok felgyorsulni...   

Előzmény: facsigafa (2313)
facsigafa Creative Commons License 2006.03.03 0 0 2313

Kedves Quti !

Nálam a "lila gáz"-on át sejlik, hogy kik vannak a lovi eladásának a hátterében. Nem azok akiket te oly vehemenciával próbálsz a magad szintjére rángatni. Remélhetőleg ráfogsz jönni, (persze ehhez neked időre van szükséged) hogy akik most farkast kiáltanak azok vannak báránybőrbe bújva.

Csak figyelj !

Előzmény: Qti (2310)
Qti Creative Commons License 2006.03.02 0 0 2312

Sajnos sántít a az érvelésed. Ugyanis csak azt lehet megvezetni aki egyszerű.

Miért nem beszélsz a MÁV ról, ami köztudott SZDSZ-es gyülekezet . Mennyi adósságot halmoztak fel a nemzet kárára? Nézzél körül még egy pár régióban, és rádöbbensz hogy össznépi a szabad rablás. Nem tetszik ha becsukott szemmel szajkózod csak a Fityesz bűneit.  

 

Előzmény: Törölt nick (2311)
Törölt nick Creative Commons License 2006.03.02 0 0 2311

Sajnos, mivel MAgyarországon élünk, nem teljesen van igazad, a szocik sajnos annyira nem voltak vezetve az elmúlt négy évben, hogy az állami működés jelentős területein nem vették át a hatalmat, illetve több helyen azt hiszik, hogy átvették, de csak szimplán át vannak verve:

 

Ügyészi szervezet

PSZÁF

ORTT

Több szakmai kamara is szimpla fideszes politikai szervezetként működik (Magyar Orvosi Kamara, Magyar Kereskedelmi és Iparkamara)

MNB

 

Ezen felül a bírói kar nem független, jelentős részük nyiltan jobboldali (bírói működésében is)

 

A legszebb pedig az, hogy mi itt néhányan az Indexen, a legintelligensebb (a legészrevehetetlenebb) és ezért a legveszélyesebb,  masszív Fideszes kötödésű portál fórumában szidjuk a bátor parlamentert. Az igazán zseniális embereik (nem Szijártó, Répássy, vagy bátor parlamenter képességekkel) éveken át készítették elő, hogy az Index-nek mindig is liberális imidzse legyen, most pedig rendesen adagolja a közönségnek. Ilyen volt az Inforádió is 2002-ig. Most már nem tudja magát függetlennek eladni, de egyszer tudta tenni a dolgát, csak a végeredmény nem jött be.

 

 

Előzmény: Qti (2310)
Qti Creative Commons License 2006.03.02 0 0 2310

Facsigafa! Relax!

 

 

Túl sok kérdést teszel fel számomra érthetetlenül, hiszen többsége csak gőz.

Most én tartsak kiselőadást arról, hogy kik vannak kormányon? Szerinted ki a bánatos répának kellene megakadályozni a lovi eladását? Az ellenzéknek?

Normális észjárással egy perc alatt rájöhetsz hogy most kik az éhesek. Vedd már észre a valóságot, és ha lemegy a lila gáz majd rájössz hogy miről szól ez az egész hatalmi harc! Ha nem megy én segítek: a suska suhogása a zene füleiknek.

Tök mindegy mit brekegnek  a tv. ben rádióban ez van!  

 

 

Előzmény: facsigafa (2299)
Törölt nick Creative Commons License 2006.03.02 0 0 2309
Ok! HA legközelebb találkozunk, akkor megkérdezem. §;-)
Előzmény: Luckuty (2308)
Luckuty Creative Commons License 2006.03.02 0 0 2308
Nosza, Haindling, kérdezd! - amikor legközelebb találkoztok.  ;)
Előzmény: Törölt nick (2307)
Törölt nick Creative Commons License 2006.03.02 0 0 2307
Iagazad van, lehetnek unokatestvérek is, sőt lehet apa és fia, vagy nagyapa és unoka, lehet, hogy van még más megoldás is. És mi van Winkler Róberttel a Totalcar műsorból és a Fő úti síléces Winklerrel? Szerintem semmi közük egymáshoz. Azért ez nem egy egyedi név. Kérdezzük meg a terepjárós péket, aki egy 100 ezer négyzetméteres "szórakoztató központot" azért támogathatónak tart. Ő biztos tudja.
Előzmény: Luckuty (2298)
facsigafa Creative Commons License 2006.03.02 0 0 2306
Már három napja takarítják az udvarát a volt rendőrségnek. Az ott melózók azt mondják belülről is ki kell takarítani, mert állítólag - nem ebben az állapotában - bölcsi meg ovi lesz ott ?
Előzmény: pária (2305)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!