Keresés

Részletes keresés

uborkasuveg Creative Commons License 2007.12.17 0 0 108

 

Semmi gond :) Lesz meg meccs boven januarban is.

Ha sikerul hasznalhato kepet loni, akkor beszamolok.

 

  uborkasuveg.

 

Előzmény: 323d (107)
323d Creative Commons License 2007.12.17 0 0 107
Vazze. Lehet, hogy most jégre vittelek. Az pont karácsony előtt lesz és ez évben nálunk lesz az egész család. Sajnos így valószínűleg nem fog menni, mert megigértem, hogy segítek az előkésztületekben. Ne haragudj, tényleg szivesen elmentem volna, de így nagy valószínűséggel nem megy. Ha mégis alakulna akkor jelzem.
Előzmény: uborkasuveg (106)
uborkasuveg Creative Commons License 2007.12.17 0 0 106

 

Neztem en is. Lehet a kezdesre nem erek oda, de 80%, hogy elmegyek ra.

Jo vastag zokni, meg cipo, az kell oda.

 

  uborkasuveg.

 

Előzmény: 323d (105)
323d Creative Commons License 2007.12.17 0 0 105
Következő mérkőzések:
12. 21. 18:00 Miskolci JJSE - Alba Volán SC
Ezt most találtam.
323d Creative Commons License 2007.12.17 0 0 104
Ja, megsasoljuk a boonon mi lesz legközeleb aztán "forgatjuk a filmet"))). Úgy látszik a szilveszter rallye elmarad tehát az már nem nyerő (((.
Előzmény: uborkasuveg (103)
uborkasuveg Creative Commons License 2007.12.17 0 0 103

 

Sztem idonkent ossze lehetne gyulni egy-egy kozos sportfotozas projektre. Mondjuk most telen nem sok minden lesz, talan jeghoki, meg egyeb belteri sportok lesznek csak.

 

Hogy foci, kosar, kezi, motorsport, szaguldo kutya :) az majdnem mindegy.

 

  uborkasuveg.

 

Előzmény: 323d (102)
323d Creative Commons License 2007.12.17 0 0 102
Helyileg Kazincbarcika mellett lakom, de az előbb belinkelt kép a veszprémi lőtéren készült (XI. START Autó Mikulás Rallye), azt hiszem nekem ez a legtávolabbi, de a jövő évi versenynaptárt elnézve, remélem meszebb is eljutok majd.
Előzmény: uborkasuveg (98)
seeman Creative Commons License 2007.12.17 0 0 101
 Én már kiszálltam a sportfotózásból. De annak kapcsán (amatőr fotósként) sokfelé jártam, a legtávolabbi hely, ahol fotóztam: a stuttgarti Neckar-stadion volt.
Előzmény: uborkasuveg (98)
exc525 Creative Commons License 2007.12.17 0 0 100
Exc525: Szeged környéke és az ország egész területe... ;-)
Előzmény: kisúr (99)
kisúr Creative Commons License 2007.12.17 0 0 99
Eger és környéke, Gelej (majdnem Miskolc) és néha Budapest :)
Előzmény: uborkasuveg (98)
uborkasuveg Creative Commons License 2007.12.16 0 0 98

 

Ki merre szokott tenykedni amugy?

 

Miskolc, Fehervar valaki esetleg?

 

  uborkasuveg.

 

seeman Creative Commons License 2007.12.16 0 0 97
Amcsi focihoz képest mindkettő leányzsúrnak számít! :)) Igaz, ezek a rögbis srácok viszont nem hordanak 20 kilónyi védőcuccot.
Előzmény: 323d (96)
323d Creative Commons License 2007.12.16 0 0 96
Csak erőszakmentesen -mint a hokiba))).
Előzmény: uborkasuveg (93)
uborkasuveg Creative Commons License 2007.12.16 0 0 95

 

Vagva van. Nagypalyara rovidek az obik.

 

  uborkasuveg.

 

Előzmény: seeman (94)
seeman Creative Commons License 2007.12.16 0 0 94
Jó! :) Egész kép, vagy cropoltad?
Előzmény: uborkasuveg (93)
uborkasuveg Creative Commons License 2007.12.16 0 0 93

 

Rogbi.

 

  uborkasuveg.

 

 

323d Creative Commons License 2007.12.16 0 0 92
Ha elfogadsz tőlem egy tanácsot akkor uebben az árban (130)veszel egy 70-200/4 L USM-et. Nekem is az van és nagyon meg vagyok vele elégedve. Egy fényértéket nyersz és már az is sokat számíthat a gyors témáknál. Az IS semmit.

Azért linkeltem ezt a képet, mert itt látszik milyen köd volt és még így is jól fókuszált.
Előzmény: kisúr (70)
323d Creative Commons License 2007.12.16 0 0 91
Nos a szinekkel lehetnek gondok, a pálya közepe kék, a két oldala pirosas szinezetű volt. Próbálkoztam manuális WB-vel, de bődületes hibák születtek.
Igen, ez Magyarország-Ukrajna volt a pénteki mecsen is ott voltam, ma sajnos más elfoglatságom volt. Ez a mecs volt a legjobb, 3:1-ről fordítottak a mieink, igazán küzdelmes és látványos mecs volt. Bunyó? Nem sok. Egy-két bottal akasztás, meg "kissebb":

szabálytalanságok. Itt az egyik vége. Ez egyébként ugye a japán srác.
Előzmény: seeman (90)
seeman Creative Commons License 2007.12.16 0 0 90
Magyarország - Ukrajna?
Előzmény: 323d (88)
seeman Creative Commons License 2007.12.16 0 0 89
Szépek! A színek is okésak, talán az alsónak még van egy kis sárga stichje! (az én montoromon legalábbis!). Grat! :) Bunyó nem volt? :))
Előzmény: 323d (88)
323d Creative Commons License 2007.12.16 0 0 88
Nos ezt sikerült csinálni hétvégén elsőre:



Remélem bocsánatos bűn egy kezdőtől.
seeman Creative Commons License 2007.12.16 0 0 87
Nem amatőr, az biztos! Egy Fuji Finepix 5600-assal nem rossz képek! :))
Előzmény: Páti a játi (86)
Páti a játi Creative Commons License 2007.12.16 0 0 86

Egész fáin sportfotók:

http://www.bobmartin.com/bob1.html

seeman Creative Commons License 2007.12.16 0 0 85
 Maaargiit! Szép az is (már Besenyő Pista bácsi is megmondta), de valahogy ez a barna nekem jobban tetszik! :)
Előzmény: speedlight (81)
seeman Creative Commons License 2007.12.16 0 0 84
 Az tuti, tele van dinamikával! :)
Előzmény: Ahmet (82)
exc525 Creative Commons License 2007.12.16 0 0 83
Örülök, hogy tetszenek a fotóim. :-)

Szerintem jó sportfotó csak úgy tud készülni, ha a fotós ismeri a fotózandó sport minden egyes sajátosságát. (Persze lehet véletlenül is jóóó fotót készíteni) :-)
Minap potfarizom és tojasx lehívott kézimeccset fotózni. Ellőttem kb 400 képet ebből kb 3 lett olyan amire rá lehet fogni, hogy alakul, a többi mind kuka (pedig nem ehhez vagyok hozzászokva). Egy pár meccset még tuti végig kell skubiznom, hogy azt is tudjam fotózni.
Ezt csak azért mondom, hogy aki esetleg most akar belefogni ilyenbe (sportfotózás) ne csüggedjen el, ha az első alkalommal nem lesznek díjazott fotói...
Előzmény: Ahmet (82)
Ahmet Creative Commons License 2007.12.16 0 0 82
Mind jó, de a legalsó, az O-DA-BASZ!
Előzmény: exc525 (76)
speedlight Creative Commons License 2007.12.16 0 0 81
Páti Margitja még szebb. :)
Előzmény: seeman (78)
speedlight Creative Commons License 2007.12.16 0 0 80
Én is szívesen olvasnám. :)
Előzmény: Páti a játi (75)
kisúr Creative Commons License 2007.12.16 0 0 79
Ő az én kutyám, Rusty :)
Előzmény: seeman (78)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!