Keresés

Részletes keresés

messin Creative Commons License 2015.08.24 0 0 437

Köszi mindkettőtöknek a válaszokat, megnézem őket. 

Előzmény: Tulip990911 (436)
Tulip990911 Creative Commons License 2015.08.24 0 0 436

Szia!

 

Nézz szét a vape42.hu oldalon, jobb árakat lelsz, nagyobb választék mellett.

Előzmény: messin (434)
zoraki Creative Commons License 2015.08.23 0 0 435

Szia!

 

Nem tudom jó szívvel ajánlani ezt a szettet, mert szerintem igencsak túlárazott. Ha van a közeledben RENDES ecigis bolt, oda menj be, néz szét. Ezért az árért már majdnem dupla kezdőszettet kapsz.

 

Picivel többet áldozol rá, jobbat kapsz, amivel talán még az áttérés is könnyebb lesz. Nekem az áttörés egy Ego One hozta meg. Kicsike is, szép is, bár nem kifejezetten nőies, nincsenek rajta virágminták meg lepkék, de megéri az árát szerintem.

 

Előzmény: messin (434)
messin Creative Commons License 2015.08.23 0 0 434

Sziasztok, segítséget szeretnék kérni készülék választásban, itt mindenki tapasztaltabbnak tűnik nálam. Van egy slider 808 cigi formájú készülékem, amit utálok. 
Szeretnék egy kis méretű, nőies, normálisabbat, ami jobban működik és nagyobb kedvvel használnám, a napi 6-8 szál cigim helyett. Ezt találtam, de nem merem a segítségetek nélkül megrendelni. A pöttyök nélkül nyilván tudok élni, de a méret fontos lenne, h ne egy bazi nagy sétapálca legyen, hanem ilyen kis finom. http://oxygain.hu/crystal_v3_650_white_atoms_szett 
Előre is köszi a segítséget, esetleges ajánlásokat.

jocijocó Creative Commons License 2015.08.08 0 0 433
Törölt nick Creative Commons License 2015.07.30 0 0 432

Szia. Nyugodtan veheted a Spinner II-t, Aspire fejjel, én most kezdtem el használni. Kellemes, érdekes ilyennel élni a bagó helyett. Igaz, én szivaroztam, nem cigiztem, és nekem nem a nikotin a lényeg, hanem a füst, mert kikapcsolja az agyam:) Most kipróbálom nikotinos nélkül, aztán meglátjuk.

Előzmény: Apofisz65 (426)
Apofisz65 Creative Commons License 2015.07.27 0 0 431

Köszönöm szépen a válaszokat.

Előzmény: Tulip990911 (429)
Tulip990911 Creative Commons License 2015.07.27 0 0 430

Azt elfelejtettem, hogy mire tönkremegy a beépített akku, addigra elavul a készülék :)

Egyébként kis mókolással cserélhető...

Előzmény: Apofisz65 (428)
Tulip990911 Creative Commons License 2015.07.26 0 1 429

0,6 az nekem az arany marlbi volt. 18mg-os löttyel kezdtem, ez mára lement 12-re.

Ha túlszívod magad, azt megérzed biztosan, fejfájás, hányinger, ilyesmik...

Vannak, akik úgy számolnak, hogy hány slukk egy analóg cigi, kb annyi kell ebből is "egy szál" elszívásához.

Porlasztót venni kell, ezt jól tudod.

Utántöltőt (folyadékot), itthon hivatalosan nem kapsz, amiben nikotin is van. Ezt ki-ki oldja meg magának

(tudok javasolni, de nem itt)

Előzmény: Apofisz65 (428)
Apofisz65 Creative Commons License 2015.07.26 0 0 428

Dehát ha nem lehet cserélni benne az aksit, akkor az kb mennyi idö amikor már annyira tönkre megy hogy újat kell venni ?

Sajnos magyar nyelvü videóból nem túl sok található, külföldiül meg nem nagyon tudok. De egy videón láttam egy nö mutatta be müködés közben. Rengeteg "füstöt" fújt ki. Még jó hogy eloszlik:) Győri vagyok,nem budapesti de gondolom rendelni is lehet, sőt szerintem csak úgy jutok hozzá.Ez a szögletes forma pont jó lenne nekem, meló közben eltudom rakni a kertész gatya melles zsebébe. Mindenképpen olyant szeretnék ami átlátszó tartálya van,hogy látható legyen mennyi van még benne. Viszont olvastam valami olyasmit hogy 2-3 hetente cserélni kell a porlasztót vagy mit ? Akkor ha jól értem havonta kell vennem hozzá utántöltöt és porlasztót is ?
Másik kérdésem az lenne, hogy valami trükk arra hogy kb annyit szivjam ami a rendes ciginek felel meg ? Mert igy csak szivom, szivom, de lehet már 2 vagy 3 szál cigi mennyiségénél járok :)
Ha a rendes ciginél amit szivok az 0,6mg nikotin tartalmu, az utántöltö is olyannak kell lennie vagy van valami eltérés az erösségben ? Van valakinek tapasztalata abban hogy kb hány ml felel meg mondjuk 1 doboz ciginek ?

Előzmény: Tulip990911 (427)
Tulip990911 Creative Commons License 2015.07.26 0 0 427

Valóban a wattszámot jelzi a tipus.

A 20-as elektronikája pontatlan, ezt javították a 30-as ban.

A 30-asban 2200mAh-s akku van, az 50-esben 2600-as.

Mivel ez nem cserélhető, leginkább a hosszabb akkuidő számít.

Egyébként valóban ki tudják tolni magukból a max wattszámot is, de ahhoz kazán, meg tekerés is kell :)

A 40-es külön állatfaj, ez már TC-s (Temperature Control), hőmérséklet szabályzós.

Ha pesti vagy, akkor a vape42-t ajánlom, ott van minden, és segítőkész a társaaság :)

 

www.vape42.hu

 

 

Előzmény: Apofisz65 (426)
Apofisz65 Creative Commons License 2015.07.26 0 0 426

Köszönöm a javaslatot.

Elöször a spiner II -öt néztem ki de ez jobbnak tünik már a bemutató videókon is, és jobban is tetszik. Maga a vásárlás nem most azonnal lenne, most még csak ismerkedek, keresem az igényeimnek megfelelöt. Van néhány dolog amiben ugy gondolom nem szabad a olcsó dolgokkal sporolni. Már megtanultam hogy idönként az olcsó drágább, és csak a kinlódás van vele. Inkább gyüjtögetek rá de akkor az legyen tökéletes.
Próbálom jegyezni magamnak mi mindenre van szükség de bevallom nem jöttem rá mire gondolsz a pótfejjel. Meg azt szeretném kérdezni, ennél az istick nél mit jelent a 30w ? Mert láttam van ami 30 meg 50w. Arra tippelek ez watt röviditése de egy ilyen kis készülék esetén ez soknak tünik, és még arra se jöttem rá mire használ ennyi elektromosságot. Miben jobb a 40-50w mint a 30w ?
Tudnál nekem olyan linket mutatni ahol ehhez a istcikhez minden beszerezhetö, esetleg van komplet kezdö készlet ?

Előzmény: Tulip990911 (425)
Tulip990911 Creative Commons License 2015.07.26 0 0 425

Szia!

 

Ha komolyan gondolod a leszokást, akkor nem szabad garasoskodni a kezdőszetten, mert csak kiábrándulás lesz a vége.

Most a legjobb ár/érték arányban egy iStick 30-as mod, hozzá egy Smok Micro GDC, vagy egy Nautilus kazán, néhány pótfejjel a legjobb választás.

Sokan használnak még eGo akkukat, ezek lényegesen olcsóbbak, ennek megfelelően kisebb a tudás is.

Előzmény: Apofisz65 (424)
Apofisz65 Creative Commons License 2015.07.26 0 0 424

Sziasztok.
Én 35 éve dohányzok. Átlagosan napi 1 doboz a fogyasztásom. Kb 10 éve magam töltöm a cigit.
Már jó ideje nézegetem az elektromos cigiket. Egy alkalommal vettem is egy bolha piacon (az eladó szerint) új elektromos cigit. kb 1000 ft volt az ára, hagyományos cigaretta méretei voltak.
Fogalmam sincs mi volt a márka neve. Volt hozzá nikotin patron. Ahogy megvettem azonnal ki is próbáltam. Nem tudom én csináltam-e valamit rosszul, lehet nem ugy kell szivni mint egy rendes cigit,de ahogy beleszivtam éreztem a számban a löttyöt. Förtelmes ize volt. Ez az eset kissé elbizonytalanitott. De aztán láttam más embereknél olyan fajta elektromos cigit aminek a mérete, egy söprünyélre emlékeztetett. Futolag sikerült is megnéznem, amiböl annyit láttam valami üveg tartályban volt a nikotin lötty. Keresgéltem a neten az e-cigikről. Van is sok irás, sok ajánlat. Talán túl sok is. Általában egy-egy márka termékeire specializálodott fórumokat találtam, amiböl nekem az tünt ki hogy általában az emberek azokat javasolgatják amiket ö maguk is használnak.

De én még sose használtam e-cigit és rengetek fehér folt van az ismereteimben.
Szeretnék töletek javaslatokat, ötleteket kérni ahhoz hogy arra gondoltam talán átkéne szoknom az e-cigire. Egyrészt az egészségem végett másrészt a munkahelyi dohányzás végett. Nem nagyon nézik jó szemmel egyes meló helyen még azt sem ha mondjuk 2 óránként abba hagyom a melót és kimegyek rágyújtani. Néha ez elég körülményes és az is zavar engem hogy ujjabb szokás a melohelyen hogy kikell kérezkedni, engedélyt kell kérni rágyújthassak.
Praktikusnak tünik az e-cigi választása. Nem izzik, nem füstöl, nem rontja a nem dohányzok egészségét, bármikor elövehetem, beleszippantok párat és dolgozok tovább. Nem kell engedélyt kérnem rágyújthassak. De sajnos hiába nézegetem, olvasgatok, fogalmam sincs mik azok a fontos szempontok amik alapján kiválasszam hogy na akkor melyik márkát válasszam.
Azt értem,hogy a minöséget meg kell fizetni, de jó lenne ha nem kerülne túl sokba a használata.
Viszonylag olcsó patronokat szeretnék, olyan készülékkel ami lehetöleg minnél tovább kibirja.
Nem szeretnék pár havonta új e-cigit venni mert hamar tönkre megy. Inkább legyen kicsit drágább az elsö készlet de jó lenne ha sokáig birná és ha nem is a legjobb minöséget adja, de jó lenne egy elfogadható, élvezhetö minöség. Az sem lenne utolsó szempont hogy lehetöleg minnél kisebb legyen. Esetleg olyan amit lehet üzemeltetni hagyomás tölthetö elemmel, vagy ahogy láttam már van olyan is amin van usb.
Bocsi a hosszú irásért. Szerintetek nekem melyik lenne praktikus választás kb ennyi infó alapján ?

Tulip990911 Creative Commons License 2015.07.24 0 1 423

Pontosabban nem az...

Az alis cuccoknál gyakori a 650 mAh helyett 300-as akku szivacstöméssel.

A Fasttechen maximum 3,65 dodóért adják ezeket, tehát nagyon szar váltással is 1200 forintért.

Van képe eladni 3000-ért, hááááááát...

Kérdőjelezem a vallását.

Előzmény: Tulip990911 (422)
Tulip990911 Creative Commons License 2015.07.24 0 0 422

scheisse egal...

Előzmény: zoraki (421)
zoraki Creative Commons License 2015.07.23 0 0 421

fasttech-es az...

Előzmény: Tulip990911 (420)
Tulip990911 Creative Commons License 2015.07.23 0 0 420

"Az ego termékek a jelenleg kapható elektromos cigaretták között az egyik legmagasabb
minőséget képviselik."

 

Ez mondjuk 2012-ben igaz is lehetett...

 

Hallottál már iStick-ről, Innokin Coolfire-ről? SMOK M65-M80, és társairól? Esetleg Subox?

 

Guglizz kicsit, aztán gondolkodj :)

 

Az Aliexpresses eGo-idat meg árulgasd máshol...

Előzmény: thomas89 (419)
thomas89 Creative Commons License 2015.07.22 0 0 419


eladók eGo-T márkájú E-cigaretták többféle színben


Dohányozz egészségesebben, ott ahol csak akarsz!

Elektromos cigaretta vásárlásakor a minőség mellett a teljesítmény az egyik legfontosabb
jellemző, amelyet érdemes figyelembe venni. Ez az akku normál használat mellett kb. 2 napot
bír egy feltöltéssel. Karbantartása és töltése rendkívül egyszerű, kezdők számára is
ajánlott!

 

Az ego termékek a jelenleg kapható elektromos cigaretták között az egyik legmagasabb
minőséget képviselik.

 

tartozékok:
liquid tartó, töltő, cipzáros tok

 

ár: 3000 Ft

Saab1980 Creative Commons License 2015.06.13 0 0 418

Sziasztok, köszönöm szépen a válaszokat! 

Előzmény: Saab1980 (415)
Tulip990911 Creative Commons License 2015.06.12 0 0 417

Ha 12-es, akkor az kész folyadék, nem kell higítani!

Az aromák egyébként is 5 ml-es kiszerelésben vannak...

Előzmény: Saab1980 (415)
Dhomasson Creative Commons License 2015.06.11 0 0 416

ha konkrétan e-liquid a neve és nem valamilyen 'e-liquid aroma', akkor szívhatod. (bár mivel erőssége is van, így tuti nem aroma. és ha tényleg e-liquid szerepel a nevében, akkor nem is alapfolyadék)

de ha nem közvetlen fogyasztásra való e-liquid lenne, akkor sem úgy működik, hogy csapvízzel felhígítod.

Előzmény: Saab1980 (415)
Saab1980 Creative Commons License 2015.06.11 0 0 415

Sziasztok,nagyon uj vagyok az e cigik vilagaban,kerlek segitsetek. :)

 

Vasaroltam e cigit,hozza liquidet de nem tudom,hogy ezt a folyadekot kell-e keverni vizzel,vagy sem. 10ml, 12 es erossegu. Segitsegeteket elore is koszonom.

Gabiiiiii Creative Commons License 2015.06.10 0 0 414
Előzmény: Gabiiiiii (413)
Gabiiiiii Creative Commons License 2015.06.10 0 0 413

en innen vasarolok,kerdezz ra,ha nincs nekik,beszerzik neked

Előzmény: santaro (412)
santaro Creative Commons License 2015.06.09 0 0 412

Chut Pelmel

 

És most a kép is ;-) 

Előzmény: santaro (411)
santaro Creative Commons License 2015.06.09 0 0 411

Sziasztok.

Kicsit új vagyok a témában, pontosabban régi új, anno szívtam az e cigik prototípusait fél évig.

Most kezdtem újra es vissza tértem a pelmel ízű lötyihez.

Az elso, amit kaptam, nagyon jó volt, imádtam de azóta sem tudom beszerezni...

Az oldal, ahonnan rendeltem, nem értette mit akarok és közölte h a kiszerelés nem befolyásolja az aromát.

Na ez nem igaz...

Külön vagyont költöttem már rá hogy megtaláljam ugyan azt az ízt de egyre rosszabb aromákba futok...

 

Csatoltam egy képet, hátha valakinek ismerős és meg tudja nekem mondani h honnan és milyen gyártó alatt tudom megkeresni.

A flakonon nincs rajta csak annyi, h EU.

 

Légyszi segítsetek!!! 

Koszi!!!

kukacmolnar Creative Commons License 2015.05.09 0 0 410

Valaki írja meg légyszi e-mailben, hogy honnan érdemes nikotinos liquidet beszerezni!

Köszönöm!

<Euro> Creative Commons License 2015.05.08 0 0 409

Ugyanilyet használok még én is. Naponta egyszer vagy kétszer töltöm 14-es liquiddel.

 

Amire meg végül esett a választásom, az egy iStick 30 és egy SUBTANK Mini. Bízom benne, hogy szolidan is tudom majd használni a tankot, mert nem vágyom rá, hogy felhőket fújjak és napi 6-8 vagy még több millilitert elfüstöljek.

Előzmény: MortalWombat (408)
MortalWombat Creative Commons License 2015.05.03 0 0 408

Ezt használom:

 

http://ecigibolt.eu/vasarlas-mobil/porlasztok/aspire-bdc-porlaszto

 

Csak nagyon pici a tankja.

Nem győzöm utántölteni.

 

Előzmény: Tulip990911 (407)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!