Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2009.04.27 0 0 738

Sziasztok!!

 

Egy kis segítség kellene!! Keresek a SonyMVU73T navimhoz gyári telepítőlemezt. Az is jó lenne ha valaki át tudná nekem másolni lemezre.Nagyon nagy segítség lenne ugyanis az enyémhez nem kaptam és így nem tudják rá feltenni az Igo 8-at.Természetesen az írási költséget és a lemez árát is kifizetem.De ha valaki Pest megyében van akár el is megyek érte.

 

 

Előre is köszönöm!!!

donroberto76 Creative Commons License 2009.04.27 0 0 737
Rengeteg térkép, poi, meg minden IGO 80054000 verz-hoz! Ezt már látja a nav-u 73!
http://forum.ppcwarez.org/viewtopic.php?f=256&t=43149&st=0&sk=t&sd=a#
donroberto76 Creative Commons License 2009.04.27 0 0 736
Hát nekem sehogy nem sikerül térképet felraknom, a 526.os-ban linkelt mappán kívül semmilyen térképet nem "lát". Próbáltam memoria kártyára és a MAP mappába is, de semmi..Valakinek ötlete van??
donroberto76 Creative Commons License 2009.04.26 0 0 735
Belerakom a speedcam mappába, és nem indul el a gép, betöltés közben lefagy..
Meg a térkép sem akar működni..letöltöttem valami patchelőt, kiírta hogy OK , de ugynúgy nem látja a kütyü..
Előzmény: 1pupak (734)
1pupak Creative Commons License 2009.04.26 0 0 734
nekem a 73-on szuperül mxik
Előzmény: donroberto76 (732)
donroberto76 Creative Commons License 2009.04.26 0 0 733
Na meg felractam a belinkelt filefactory-ból egy dán térképet, de nem látja a kütyü..Nem tudja valaki, hogy lehet felrakni térképeket? Nekem nagyon szükségem lenne egy teljes Európára!
donroberto76 Creative Commons License 2009.04.26 0 0 732
Én is próbáltam felrakni a speedcam-et , de úgy nekem sem akart elindulni:(
donroberto76 Creative Commons License 2009.04.25 0 0 731
Na teszteltem én is 73-on. jól megy, csak tényleg nem jó a gyári töltővel, mert ha leveszem a gyújtást kikapcsol azonnal..ja meg nem irja ki, hogy LOW BATTERY, hanem kikapcsol és ujraindul, aztán megint. Visszaraktam a töltőre és ment tovább rendesen. Úgy látszik nem szabad hagyni lemerülni.
Pug 306 GTI Creative Commons License 2009.04.25 0 0 730

úgy értem, hogy ha terképet mellé rakok meg speedcamot akkor nem indul már el...

 

93TC-m van...

 

egyépként az is eérdekes, hogy a szony szoftverben com1-re van irva a gps az igo meg com5-n találja meg!

 

na akkor majd meg sasolom délután ezt az angol le írást jobban!

Előzmény: petester (727)
petester Creative Commons License 2009.04.24 0 0 729
Megleltem, elmentettem kedvencekbe... :D
Sony 82-esen kísérletezett...

"Hi everyone!

I'm running the latest version without any issues on my U92. Thanks for all the effort you have put into this to get this flying.

Anyone had any success getting TMC to work with IGO on any Sony device?

Played arround a bit with it myself .. though not to much avail so far. Anyone got more expierience in this field to comment if it does make any sense to dig further? Or will it be an hopeless encounter?

If anyone wants to join the search..here is what I found out so far

- according to the original nav-u settings the TMC should be on com port 7:
<GPS>
<Type>3</Type>
<GPSPort>5</GPSPort>
<TMCPort>7</TMCPort>
<Baudrate>9600</Baudrate>
<DRVPrefix />
</GPS>
- the nav-u software uses a gpstmc.dll which indicates this is a GNS type device to my knowledge. orignal software comes with such a dll as well

Tried anything on port 7 as well as copying/replacing of original dll without success.

Diasbling GPS again in IGO and do a search in TMC makes him stay and search for a while on port 5 (GPS) but without finding anything

Using sirftech (after running the unlock procedures) does find port5 (GPS) as well as port9(bluetooth) but nothing for TMC. Guess it is hidden or locked like the GPS port orginial was. Does anyone have a better understanding what the magic "tooldevice.exe" does to the locked GPS port? Can it be used on the TMC port as well..assuming it is locked as well?
Can't really figure out what the parameters are doing?"
Előzmény: petester (727)
petester Creative Commons License 2009.04.24 0 0 728
Nekem a 73-as esetében 5-ös porton van...
Neked 92T vagy 93T-d van?
Előzmény: Pug 306 GTI (726)
petester Creative Commons License 2009.04.24 0 0 727
Hogy érted, hogy összedől? Mit szeretnél egy térkép fájlba belenyúlni? Vagy nem ugyanarról beszélünk?

Egy angol nyelvű fórumot olvastam. Ott egy srác írta, hogy megtalálta a TMC portot egy 71T-n, de úgy emlékszek, nem akart működni. Ha meglelem, belinkelem...
Előzmény: Pug 306 GTI (725)
Pug 306 GTI Creative Commons License 2009.04.24 0 0 726

ahoz képest a nav-u szoftverében ezt találni:

 

[Default Sensor Gps Serial]
ConnectionType=1
Port=3
BaudRate=38400
TimeOut=5

Előzmény: petester (723)
Pug 306 GTI Creative Commons License 2009.04.24 0 0 725

nem...

rendesen teli tömve a sys.txt és be lehesen faragni a tmc-t ill. a BT kihangot is! Utobira valahol valamikor találtam le írást de most nem találom!

 

ill. nem ártana az osztrák és német map is mert ami ide lett linkelve igo8 abba ha bele nyulok akkor össze dől!

Előzmény: petester (717)
yimmike Creative Commons License 2009.04.24 0 0 724
Na ezzel a verzióval is csinálja. Ha működés közben húzom ki a töltőt, akkor kikapcsol és újraindul . Lehet esetleg a sys.txt ben kell valamit átparaméterezni. Nekem kicsit úgy tűnik hogy nem érzékeli a váltást a töltő és az akkumulátoros működés között
petester Creative Commons License 2009.04.24 0 0 723
Minden eszköznél változó a gps port és az adatátviteli sebesség. Sonynál 5-ös port, 57600 baud.
Nálam a sys.txt-be is be van írva, mert volt egy olyan verzó, ami mindig elfelejtette, így azóta ezt is beleírtam...

Elméletileg a tmc vevőt is lehet így éltetre lehetne kelteni, de még nem találtam rá infót, milyen portokon kommunikál. A sys.txt-ben van mód arra is, hogy a tmc vevő portját behivatkozni. Minden csak idő és türelem kérdése... :)
Előzmény: donroberto76 (719)
petester Creative Commons License 2009.04.24 0 0 722
Én is most néztem meg, ez április 3-i frissítés. Különösebben nekem bajom nincs a mostani verzióval, így megvárom a véleményed, de nem hiszem, hogy nagyon sok változott volna a márciusi verzióhoz képest... Bár sokan panaszkodtak vmi hibára, amit az animált menü okozott, amit kikapcsolva megszűnik, de nálam nem adta ezt a hibát sem... :-/ Úgy látszik warezok között is van különbség...
Előzmény: yimmike (721)
yimmike Creative Commons License 2009.04.24 0 0 721
Van egy ilyen verzióm is iGO8 v8.3.2.83157 szerintem ez a legfrissebb. Majd az lesz a következő. Valamelyik csak stabilabb lesz a gyári töltőre .
yimmike Creative Commons License 2009.04.24 0 0 720
Na akkor megpróbálom azzal a verzióval is. Kíváncsi vagyok mit csinál.
Előzmény: petester (718)
donroberto76 Creative Commons License 2009.04.24 0 0 719
Na elindult, csak annyit csináltam, hogy profi módra állítottam, beállításokban a GPS menüben nem volt bekapcsolva a vevő! A portot meg 5-re állítottam..Csak úgy tippre..Amúgy az mi célt szolgál?
Előzmény: petester (716)
petester Creative Commons License 2009.04.24 0 0 718
Nálam elméletileg a legfrisebb, 80621-es verzió (2009. március 10-i). Ezzel nincs gondom... ;)
Előzmény: yimmike (713)
petester Creative Commons License 2009.04.24 0 0 717
"igo 8.3-ast vissza fogom pakolni amint találok egy fullos változatott belőle sok térképpel!"
Itt a fullost hogy érted? Csak a térképektől fullos vagy poi, épületek?
Előzmény: Pug 306 GTI (714)
petester Creative Commons License 2009.04.24 0 0 716
Megtalálta a GPS vevőt?
Első indulás nehézkes, de néhány perc alatt szabad téren kell találnia. Ne az ablakból vagy fedett teraszról próbáld...
Előzmény: donroberto76 (715)
donroberto76 Creative Commons License 2009.04.24 0 0 715
Sziasztok!

Végre elindult nekem is az IGO8, de nem talál holdat. Mi lehet a probléma?
Pug 306 GTI Creative Commons License 2009.04.24 0 0 714

ha rám halgatsz akkor kiváncsiságból sem szabad ki probálni!

 

csillog villog azt jócakát! arra fejleszteték ki, hogy a 70éves nagyi is tudjon navit használni!

 

nekem fent van teljesen jól megy kivéve a TMC és a BT-s kihangositó mert az nyista...

 

igo 8.3-ast vissza fogom pakolni amint találok egy fullos változatott belőle sok térképpel! Én nagyon sokat járok a városban így nagyon jó lenne ha lenne kihang és TMC-is!

Előzmény: petester (711)
yimmike Creative Commons License 2009.04.24 0 0 713
Nekem ez a verzió van fent. iGO 8.3 v8.3.2.64873 és sajna ezzel is csinálja .
Előzmény: petester (712)
petester Creative Commons License 2009.04.24 0 0 712
"Ha IGO-val használjátok a navit , akkor el kell felejteni a gyári szivargyújtó töltőt..."
Azért ez így elég drasztikus kijelentés... :)
Én így használom, semmi bajom vele. Holdat mindig talál addigra, mire bepötyögöm a címet, bár tény, hogy szereti, ha tápellátásra kel életre, ha a hardveres bekapcsoló gombbal kapcsolom be, akkor egy kicsit szeret gondolkodni, de vállalható. Ha megszűnik a táp menet közben, de folytatom akkuról, nekem semmi baja.
Nekem az R1-essel produkálta az általad említett tüneteket, gondolom Nálad még az fut. R3-as nálam stabilabban megy... ;)
Előzmény: yimmike (710)
petester Creative Commons License 2009.04.24 0 0 711
Megvan:

[debug]
sound_q_length=200

Az R3-as nekem ezzel a sor beírással nem "dadogott". Azóta is így használom, nem is nagyon dobnám el, az Amigot csak kíváncsiságból próbálnám ki. Az R1-es hibatüneteim elmúltak, lassan bő egy hónapja így használom, egyszer sem fagyott... :)
Előzmény: petester (709)
yimmike Creative Commons License 2009.04.24 0 0 710
Üdv.

Ha IGO-val használjátok a navit , akkor el kell felejteni a gyári szivargyújtó töltőt, mert annak az energiaellátástól hülyül be. Én most Motorola V3 autós töltővel használom ami USB-n keresztül tölti, és így tökéletesen működik. Vagy ha ragaszkodtok a gyári töltőhöz, akkor ne a bekapcsoló gombjával kapcsoljátok be, hanem csak elég ha bedugjátok a töltőt és az bekapcsolja a kütyüt. Kikapcsolni meg csak a menüből. Viszont ha a gyári szivargyújtóról működik és menet közben véletlen kimozdul a töltő, akkor sajna a kütyü kikapcsol és újra indul.
petester Creative Commons License 2009.04.24 0 0 709
Nekem az R3-assal volt olyan gondom, mintha dadogott volna, de nekem folyamatosan. Az Amigonak úgy emlékszek, nincs sys.txt-je, de vmi system.ini-be lehet írni. Aztán lehet kezeli a sys.txt-t is... Még nem próbáltam. Én múlt héten szerettem volna foglalkozni az Amigoval, de behalt a vinyó a gépembem, azóta nem volt időm rá.
Majd otthon megnézem, itt melóhelyen nincs meg...
Előzmény: Pug 306 GTI (703)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!