Keresés

Részletes keresés

Deibler úr Creative Commons License 2006.10.16 0 0 6930
Ezzel nekem semmi bajom sincs. A Modus szerint azonban, ilyenkor célszerű a moderátori közbeszólásra nem a topikban, hanem a megfelelő moderátori topikban válaszolni (Megkérdeztük az életmódmodit). A baloldali menüben a Moderációs topikok címszó alatt megtalálható. Az Állásfoglalások, TechHelp menüpontban pedig ezek használatáról külön ismertető is van.
Előzmény: Ártány a rettentö (6926)
Eavit Creative Commons License 2006.10.16 0 0 6929

egyet értek ezzel a hozzászólásoddal.

maximálisan.

ártány.

bár csak egy herélt vagy.

:)

 

különben meg a legbosszantóbb, hogy 26 évesen egy 4 éves kapcsolattal (előtte nyilván rengeteg tapasztalatot gyűjtött, de ó nem, hiszen neki mondja el mindenki a szívügyét, ergo szakértő a témában) jön ide és osztja nekünk szerencsétleneknek az észt. szórja ránk a boldogsáport.

hát nyazsgem.

Előzmény: Ártány a rettentö (6928)
Ártány a rettentö Creative Commons License 2006.10.16 0 0 6928

Erről pedig az a véleményem, hogy természetesen jogilag nem történt topikrombolás, hisz ez elvileg nem egy zártkörű topik, hanem egy fórum, ahol mindenki elmondhatja a véleményet. Mégis úgy érzem, a lányok kérése tolerálható lett volna, miszerint hagyják őket békén, van elég eszük, nem kérnek a máséből, életvezetési tanácsokat meg pláne nem óhajtanak kapni.

Vannak kifejezetten vita-topikok, ahol szeretettel várják a vitatkozókat (pl. Mumu topikjai).

Ha ebből a szempontból nézzük, egy békés topikot dúlt fel hosszúnevű olvtársunk. Ilyenért nem egyszer járt már kitiltás (véleményem szerint teljes joggal), annak ellenére, hogy az illető kvázi ontopikként szólalt meg.

 

Remélem veled sem gyarapodott a haragosaim száma. :)

Előzmény: AlwaysOn (6924)
Eavit Creative Commons License 2006.10.16 0 0 6927
szóval neked is tetszik? :)
Előzmény: AlwaysOn (6924)
Ártány a rettentö Creative Commons License 2006.10.16 0 0 6926

Tiszteletem Diebler úr!

Gondoltam, ha már fórum, legyen kövér is itt. :)

 

Igazán távol álljon tőlem, hogy bajszot akasszak uraságoddal, de engedtessék meg egy észrevétel az általad mondott, majd magadtól idézett mondatokról, miszerint: "Ideje lenne abbahagyni a topik rombolását. Ha egy hozzászólás provokatív, akkor nem célszerű válaszolni rá (ld. Modus). Szóltam."

 

Az én véleményem erről az - bocsátassék meg nekem könyörülettel, hogy a közelmúlt eseményeit citálom példának - hogy a mondat annyira abszurd, mintha a TV-székházat védeni kivezényelt rendőrparancsnok, midőn konstatálta, hogy a székház lángokban áll, emiképpen fortyant volna fel:

 

"Hinnye, azt az ilyen-olyan rézfánfütyülőjét neki! Hát miféle emberek laknak itten, hogy a tüzet biza el sem ócsák és így szegény tüntetők/forradalmárok (a nem kívánt szó ignorálandó) izzadnak a nagy melegben és kuckucolnak a füsttől is, he!"

 

Természetesen szorizom magam, amiért Diebler uramhoz csak emígyen fölkiabáltam, de gondoltam, ha már leállt cseverészni az egyszerű olvtársakkal, mint amilyen magam is vónék, talán elnézi a vakmerőségemet. :)

Előzmény: Deibler úr (6922)
milendee Creative Commons License 2006.10.16 0 0 6925
és még mennyivel békésebb hely ez, mint a 20:)
AlwaysOn Creative Commons License 2006.10.16 0 0 6924
Jé, hogy felpezsdült itten az élet! :-)) Azt nem értem, hogy hol itt a topikrombolás? Ontopik vitát látok. (Vagy a gumicsizmáról lenne szó? :-DDD)
Gombócartúrné Creative Commons License 2006.10.16 0 0 6923

"Rontod a boltomat"

 

Erre majdnem olyat írtam, amit megbántam volna, mire a végére érek...

Előzmény: Deibler úr (6922)
Deibler úr Creative Commons License 2006.10.16 0 0 6922

Pont azért. Ide másolom a tegnapi figyelmeztetést: "Ideje lenne abbahagyni a topik rombolását. Ha egy hozzászólás provokatív, akkor nem célszerű válaszolni rá (ld. Modus). Szóltam."  Rontod a boltomat. A topikrombolást a moderációs topikban illik jelezni. Ha nem szóltok hozzá, akkor kevesebb munkát csináltok, mert akkor a ti hozzászólásaitok megússzák az esetleges törlést. Nagyobb marakodás esetén némi tiltás is előfordulhat.

 

Előzmény: Gombócartúrné (6921)
Gombócartúrné Creative Commons License 2006.10.16 0 0 6921

Szerintem tök érhetően leírtam, hogy abba kéne fejezni a vitát, nem értem, ezt a hsz-t miért én kaptam.

Előzmény: Deibler úr (6920)
Deibler úr Creative Commons License 2006.10.16 0 0 6920
Megragadom az alkalmat, hogy a (6883) beírásomra emlékeztessem a topik lakóit.
Előzmény: Gombócartúrné (6917)
Gombócartúrné Creative Commons License 2006.10.16 0 0 6917

"Még egyszer hangsúlyozom, ez nem általános, hanem ilyen is létezik.
Tehát így nem  kell belőle mélyen szántó következtetéseket levonni."

 

Na, erről van szó.
Akkor tehát vitázni sem kell róla, vitatkozni meg pláne.

Előzmény: HumanInnovator_JóniFun (6916)
HumanInnovator_JóniFun Creative Commons License 2006.10.16 0 0 6916

Igazad van milendee!

Ez valóban férfi soviniszta megjegyzés volt. De ezt, abban a szituban poénnak szántam, nem volt komoly.

Még egyszer hangsúlyozom, ez nem általános, hanem ilyen is létezik.
Tehát így nem  kell belőle mélyen szántó következtetéseket levonni.

Szerintem az okos nő, attól igazán okos, hogy úgy tudja az ujja köré csavarni a férfit, hogy az észre se veszi ezt. Persze ez akkor lesz csúcs, ha a nő is úgy érzi hogy megvan az igazi!
Előzmény: milendee (6913)
HumanInnovator_JóniFun Creative Commons License 2006.10.16 0 0 6915



Ha levontad a tanulságokat, akkor már csak jobb jöhet :)

Nem lehetett könnyű, ha csak

 1.) alacsony
2.) ronda
3.) sötét
4.) puhány
5.) szegény
6.) bunkó
7.) fapofa

barátaid voltak.
De ha nagyon szettek, és te is őket, akkor biztos sok mindent át tudtál fordítani a fentiekből az ellentetjére.

Előzmény: milendee (6911)
milendee Creative Commons License 2006.10.16 0 0 6914
beszélgettek - elnézést (ragad a t billentyűm)
Előzmény: milendee (6913)
milendee Creative Commons License 2006.10.16 0 0 6913

idézlek:

 

"A válaszom a lehető legegyszerűbb volt. A nők is gondolkoznak, bármennyire hihetetlen. Végig kell gondolni, hogy egy anyagilag már független, saját kocsival rendelkező IQ 100 alatti megadja azt amire vágynak, aztán ha már kinövi magát a női egyén (befejezi a főiskolát, egyetemet), akkor nyugodtan lepattintja, hogy szellemileg, és érzelmileg is méltó társra leljen. De addig is a hallgatói évei alatt is kocsikázás, nyaralás, szép ajándékok, biztonság, tehát majdnem mindent megkap.
Ha már túl bunkó lesz emberünk, akkor előbb is lapátra kerülhet, de a lényeg: Ő nem tudja mi történik vele."

 

szal aki nem így csinálja, az nem gondolkozik, ergo ostoba. ez még egy finom kifejezés, igen, én írtam ide, de írhatnék olyat is, ahogyan a nőkről beszéltek egymás között...

Előzmény: HumanInnovator_JóniFun (6909)
milendee Creative Commons License 2006.10.16 0 0 6912
kikészítettek - elnézést
Előzmény: milendee (6911)
milendee Creative Commons License 2006.10.16 0 0 6911

engem a 20-ban majdnem kikészítetek azzal, hogy a nők (velem együtt) nem rendelkeznek aggyal, és állatként bának a normális fiúkkal, ellenben az állat fiúkra utaznak, csak jóképű legyen stb

 

szeretném sokadszor és itt is leszögezni, hogy nem magam miatt (legalábbis kis részben) vagyok 30 éves koromra egyedül. abban igenis hibáztam, hogy azokat az embereket választottam, akiket. és hogy próbáltam hűségesen mellettük maradni évekig. rájuk - egy darabig - kizárólag az utolsó pont (8) volt igaz. de ők előbb feladták. én meg közben öregedtem és csúnyultam. én jártam rosszul.

Előzmény: HumanInnovator_JóniFun (6909)
HumanInnovator_JóniFun Creative Commons License 2006.10.16 0 0 6910
Jó reggelt!

Nem hiszem hogy eldugott hely lenne Budapest.

"Távolról sem mondanám a viselkedésedet érettnek."

Kérlek ezt fejtsd ki egy kicsit bővebben.

"...ostoba elméleteket..."

Nem is kell. Mond csak ki bátran amit gondolsz, ilyen kedves, kultúrált formában! "Aminek ki kell gyünni, annak ki kell gyünni !" ;)
Előzmény: Gombócartúrné (6907)
HumanInnovator_JóniFun Creative Commons License 2006.10.16 0 0 6909



Jó reggelt milendee!

 

Én nem azt mondtam, hogy ezt kell csinálni, hanem azt hogy ilyen jelenség is létezik. Magyarul így is lehet csinálni, de ez még nem azt jelenti, hogy mindenkire érvényes.

Szerintem nem mindenkinél ugyanaz a sorrend a következő kérdésre:

"Milyen férfit szeretnél ?"

"Legyen

1.) magas
2.) jóképű
3.) intelligens
4.) izmos
5.) gazdag
6.) kedves
7.) humoros
ja és nagyon szeressen engem."

Egy szingli lány ismerősöm például a szőrös hasúakra bukik. :)

Előzmény: milendee (6903)
Gombócartúrné Creative Commons License 2006.10.16 0 0 6908

Persze, én meg az augusztusommal mindig kimaradok...

:)

Előzmény: Eavit (6862)
Gombócartúrné Creative Commons License 2006.10.16 0 0 6907

Távolról sem mondanám a viselkedésedet érettnek.

 

Egyékbént igen, én egyszerű vagyok. De én veled ellentétben vállalom is, és nem állítok fel ostoba elméleteket a férfiakról úgy, mint Te a nőkről.

Előzmény: HumanInnovator_JóniFun (6865)
Gombócartúrné Creative Commons License 2006.10.16 0 0 6906
Te valahol nagyon eldugott helyen élsz ugye?
Előzmény: HumanInnovator_JóniFun (6864)
Gombócartúrné Creative Commons License 2006.10.16 0 0 6905

:)

Előzmény: milendee (6857)
Gombócartúrné Creative Commons License 2006.10.16 0 0 6904
Ez a csizma olyan eszméletlen ronda, hogy az már szép :))
Előzmény: Eavit (6855)
milendee Creative Commons License 2006.10.16 0 0 6903
szal egyszerűen: ha tiltakozol, akormagyarázs meg az első hsz-dat itt. miért is kellene buta ffiakat választanunk az első párkapcsolati éveinkben (20 évesen, amikor ismerkedünk az érzelmekkel), és miért kellene évekkel később (amikor már érzelmileg megutáltuk magunkat) áttérni a szellemi társra, ezzel tönkretéve egy "egyszerű" emgert?
Előzmény: HumanInnovator_JóniFun (6875)
milendee Creative Commons License 2006.10.16 0 0 6902
szavak, szavak... jó politikus lennél. igen, én használtam az ostoba szót. ettől még van jelentése a hsz-dnak, ezért tetted be: van, aki jól dönt, van, aki rosszul, az ... mi is?
Előzmény: HumanInnovator_JóniFun (6875)
Eavit Creative Commons License 2006.10.15 0 0 6901

...és igaz.

 

és én is beszélek idegen nyelveket:

buona notte.

Előzmény: HumanInnovator_JóniFun (6900)
HumanInnovator_JóniFun Creative Commons License 2006.10.15 0 0 6900
Ezt nevezem én vélemény nyilvánításnak. Ez már döfi!

Nagyon korrekt. Végig gondolt, jól felépített, logikus, szuper.

Sajnos most már mennem kell aludni.

Bon soir Madmoiselle !

Előzmény: Eavit (6899)
Eavit Creative Commons License 2006.10.15 0 0 6899

jelenleg eléggé haragszom.

mert:

idejössz és a párkapcsolatokról prédikálsz, meg az ember-ember viszonyáról osztod az észt, mintha mi mind kapcsolatépítési szerencsételn fogyatékosok volnánk, akiknek nyilván segíteni kell, egy négy éve boldog párkapcsolatbanélő és evvel elégedett valakinek, akinek ráadásul egy fél éve házas, de amúgy 5 éves múlttal bíró barátja is van, mert mi nyilván segítségre szorulunk, hiszen minden normális másvalaki nem szingli huszonévesen. főleg nem egyedülálló.

 

és amikor megpróbálom elmondani, hogy ne haragudj de a véleményeddel nem vitatkoznék és nincs szükség rá, hogy erről beszélj, ledrágámozol, ami meglehetősen sértő.

 

 

Előzmény: HumanInnovator_JóniFun (6898)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!