Keresés

Részletes keresés

fristi Creative Commons License 2005.12.15 0 0 3352

Sziasztok!

Nem rég értem haza a Fővárosi nagycirkuszból,ahol a Fényszóró Karácsonyi "Cirkusz a kedvetekért Gála" volt,Éva alapítványának ajándéka a gyerekeknek.nagyon szép műsor volt,több fellépővel,majd teszek képeket az oldalra,igaz nem a legjobbak lettek.

Bubu, az a lényeg hogy jól éreztétek magatokat,mi nem mertünk elindulni,mert azt mondták havazás lesz,és nem akartunk kockáztatni.Reggel menni kellett melóba.Kaposvárra mindenféleképpen megyünk!

 

Annamari küldött néhány képet, a hétvégi Makói fellépésről,azokat is hamarosan felrakom.

Mindenkinek üdv. István

bubu79 Creative Commons License 2005.12.15 0 0 3351

Ja és almácska egy jól bevált közmondás:

 

Ha Mohamed nem megy a hegyhez, akkor a hegy megy Mohamedhez!!!

 

Én is ezt a taktikát választottam, és bejött. :)))

 

 

Előzmény: greenalma (3346)
bubu79 Creative Commons License 2005.12.15 0 0 3350

Sziasztok kedves neotonosok!

 

Csak most tudtam gép elé ülni, hogy írjak "pár" soros beszámolót a tegnapi koncertről.

Sajnos a jó reklámozásnak köszönhetően tegnap a tapolcai csarnok három szektorából csak kettő telt meg, de azt hiszem "aki velünk nem járta a végén megbánta, aki velünk jól járta a végét nem várta. "

 

Merthogy mi ahogy elkezdődött a koncert végig táncoltuk, tapsoltuk, énekeltük a műsort. Igaz a hangosítás vagyis  a technika hagyott kivetni valót maga után, finom szólva szar volt, de nagyon jól érzetük magunkat. 

A "zsúfolt" csarnoknak voltak azért előnyei is, hisz nem tapostak agyon a küzdőtéren,  volt helyünk bőven és a szinpad elött végigbulizni egy karnyújtásnyira a zenekartól nagyon jó érzés volt. Amolyan családias volt a hangulat. :)

 

Öcsi gondolom a tavaszi turné medvetánc-dalára készülvén elkezdte növeszteni medveszőreit az arcán, ami kicsit furán nézett ki, majd talán meglátjátok a képeken. Merthogy készítettem sokat, igyekszem minél előbb feltenni őket, illetve ha minden jól megy akkor egy profi fotós által készített képek is meglesznek és akkor teszek fel belőlük.

 

Éva amúgy csodálatosan nézett ki mint mindig, Ádám kicsit rekedt volt, Gyula hozta a szokásos bohóc formáját, vagyis a banda mindent megtett.  

 

A dream and beauty már a népstadionbeli koncert szervezésével is betette nálam a kaput, de a tegnapi buli... Tudniillik egy Neoton koncertet 1 héttel egy helyi lap 2cm hasábjában meghírdetni, nem igazán helyén való, és nem beszélve a plakátozásról, amik nagy része szépen a csarnokban maradt, ahelyett hogy szépen kiragaszgatták volna őket. Ugyanis a koncert végén egy köteggel a kezünkbe nyomtak, és ami még inkább kiaksztó volt, hogy szemünk láttára gyűrtek össze egy csomót és dobtak a kukába. Felháborító!!!

 

Az időpontról meg már akkor nem is beszélek, hétköznapra rakni egy koncertet, (amit Éva is furcsállot) és a tavaszi turnén is majd mindegyiket hétköznapra tenni, hát arról a szervezőről megvan a véleményem.

 

Drágalátos xy, merthogy nevét sem vagyok hajlandó megjegyezni a dream and beauty vezetőjének, arra a kérdésemre hogy mikor lesz dvd a népstadionbeli koncertből, az volt a válasz, hogy az anyag megvan, csak a jogdíjakkal van gond. Ennyi. Szóval, nem akarok senkit se elkeseríteni....

 

Azért mint minden Neoton koncert ez is fantasztikus volt! És köszönet érte, hogy egyáltalán még láthatjuk, ill. hallhatjuk őket. Én még mindig a tegnapi nap lázában égek. :)))

 

Robi, remélem már gyógyuló félben vagy.

Éva várom a kazit, igyekszem minnél előbb átvenni és küldöm.

 

Üdv mindenkinek, Bubu

 

Előzmény: Éva74 (3349)
Éva74 Creative Commons License 2005.12.15 0 0 3349

Egyetértek Almácskával, teljesen átérzem a problémáját, már csak azért is, mert viszonylag közel lakunk egymáshoz. Jövőre ami számításba jön nálam az Eger és Kecskemét. Majdnem az ország közepén lakom, de erre jön Éva a legritkábban. Persze erről nem ő tehet, hiszen oda megy, ahová hívják. 

 

Írjatok milyen volt Tapolca!?

 

Bubu küldöm a kazit! 

 

Üdv. mindenkinek! Megvettétek már a karácsonyi ajándékokat? Sziasztok Éva

Előzmény: greenalma (3346)
zsolt 24 Creative Commons License 2005.12.15 0 0 3348
sziasztok neotonosok!  nem tudja valaki hogy a holnapi Ádám Éva koncert hol lesz pesten?elöre is köszi a választ! Éljen a Neoton!
peemrose Creative Commons License 2005.12.14 0 0 3347
Előzmény: greenalma (3346)
greenalma Creative Commons License 2005.12.14 0 0 3346

Azé ez nem ér! :-))

Nyáron is volt már Éva Tapolcán. Errefelé meg ahol én lakom meg nem jár!

Még nem volt időm átnézni a programot, de majd kinézek 1-2 időpontot amire mindenképp el kellene menni. Reméljük összejön!

Üdv mindenkinek!

Éva74 Creative Commons License 2005.12.14 0 0 3345
Sziasztok rajongók! Gondolok mindenkire aki most ott van Tapolcán. Írjatok, milyen volt a buli és tegyetek fel képeket, köszi! Üdv. Éva
bubu79 Creative Commons License 2005.12.14 0 0 3344

Robi, sajnálom, hogy nem tudunk ma találkozni. :( Gondolom, gondolatban, azért velünk leszel.

Jobbulást neked, aztán majd küld el a tel.számod, mert nem akarok mást boldogítani az sms-imel. :)

 

Előzmény: nrobi (3343)
nrobi Creative Commons License 2005.12.14 0 0 3343

Szia Almácska!

 

Azt hiszem én tartozom, neked köszönettel, annyi mindent kaptam tőled. Jó volt nosztalgiázni a sok régi felvétel között, nagyon boldog vagyok:-))

A képek amiket küldtem ,jó minőségüek, és is most akarok majd előhívattatni egy pár darabot belőle.

Sajna  atavaszi turné állomásai között erre felénk nincs állomás, talán mág Sopron ami közelebb van de remélem lesz azért majd fellépés erre felénk is, jiszen Éváékból sosem elég.

Te néztél már ki valamilyen turnéállomást?

Sajna a mai Tapolcai koncetre sem tom lemenni mert belázasodtam.

Majd még írok, sok puszi:Robi.

greenalma Creative Commons License 2005.12.13 0 0 3342

Nrobi!

Megérkezett a csomagod! Naon köszi mindent! Puszi érte!!!

Almácska

bubu79 Creative Commons License 2005.12.13 0 0 3341

Sziasztok!

 

 

Végre Annamari, hogy hallatsz magadról. Már kezdtem aggódni. Sajnálom, hogy nem értél rá hétvégén, de majd most bepótolunk mindent. Otthon leszek, úgyhogy felmegyek msn-re szombat este. 

Sejtem mit terveztek febr.7-re. :) Az ötlet nem rossz, de én annyira előre tervezni sajnos nem tudok, pláne, hogy hétköznap. :(

Ugyanúgy mint szinte az összes tavaszi koncert. Már előre látom, hogy mikre fognak elmenni a szabijaim.

Gyertek már fel inkább 30-án Pestre, és bulizunk egy jót. Pláne hogy aznap délután Éva, este meg Neoton!!!!!!!!

 

Peem, nagyon köszike a dandelion szövegét.

 

Előzmény: daldonka (3337)
Éva74 Creative Commons License 2005.12.13 0 0 3340
Sziasztok! Én is szeretek új képekre találni itt a fórumon, ezért teszek fel néhányat.
őzi Creative Commons License 2005.12.12 0 0 3339

Üdvözlet Mindenkinek!

 

Láttam néhány angol dalszöveget. Valakinek nincs meg véletlenül a NO (Végtelen játék), a 220 felett, Nyár van, Párizsi lány angol szövege?

Pusszancs: Őzi

Előzmény: peemrose (3338)
peemrose Creative Commons License 2005.12.12 0 0 3338

like a dandelion bending in the wind

like a starling in the dust with a broken wing

like a wounder dear searching for

the darkest place to hide

i was born to live my life in the losing side

 

when i saw the light of day it was early may

when i grew up it was a burning summer day

when i reached my hands up for the sun

day turned into night

i was born to live my life in the losing side

 

dandelion don't you cry

turn your face towards the sky

see the crowds are breaking

can you hear them saying

sorrow will leave you by and by

 

but i tried so many times to turn my fate

and i found that love can easily turn to hate

and no tender words can ever change

the feeling deep inside

i was born to live my life on the losing side

 

dandelion don't you cry

turn your face towards the sky

see the crowds are breaking

can you hear them saying

sorrow will leave you by and by

Előzmény: daldonka (3337)
daldonka Creative Commons License 2005.12.12 0 0 3337

Sziasztok!

 

Én is nagyon eltüntem az utóbbi időben , de most már itt vagyok. Szép lassan összerázódik a banda:-))))).Szombat este voltunk Makón  amit nagyrészben Évának és Gabinak köszönhetünk. Fergeteges volt a buli és Éva is gyönyörű volt mint mindig.

Fristi:Remélem jól vagy,tegnap este nem tudtam feljönni MSN-re,bár mennyire is szerettem volna, de sajna egésznap nem volt netünk.Bízom benne ma már tudunk beszélni, mert sok mesélni valóm van:-)))))))

Gyuszi: Nagyon régen beszéltünk már, remélem jól vagy. Csütörtök ill péntek délelőtt gép előtt leszek, ha neked is jó , akkor várlak. Jó volna már egy nagyot beszélgetni ill bulizni.

Bubu:Mi újság veled? Sajnálom, hogy csak rövid ideig tudtunk egymással beszélni msn-en, de ígérem bepótolom:)))))))))Hétvégén otthon leszel? Van mit mesélnem:)))))))))

Gyuszi, István, Zsuzsi február 7-én ráértek?:-)))))))) Kitaláltunk egy jó programot arra a napra.:-)))))))))))))))

 

Üdvözlök minden neotonost!!!!!!!

Előzmény: fristi (3334)
bubu79 Creative Commons License 2005.12.12 0 0 3336

Sziasztok!

 

István,persze, hogy nem gond, hogy nem jött össze, csak nem tudom mikor tudjuk bepótolni, vagyis, hogy mikor fogunk legközelebb találkozni. (De ha jönnétek Tapolcára!?) Már nagyon várom, mert lenne miről beszélgetnünk!!! Andidas-al találkoztam egyébként aznap este, és egy jót dumáltunk.

Nekem a Vadvirág szövege kéne angolul. Az véletlen nincs a tarsolyodban?

Vagy valakinek esetleg?

 

 

Előzmény: fristi (3334)
Éva74 Creative Commons License 2005.12.12 0 0 3335
Megpróbálok pár képet felrakni:
fristi Creative Commons License 2005.12.11 0 0 3334

Judit!

Megtaláltam a Time Goes By szövegét is:

Előzmény: fristi (3333)
fristi Creative Commons License 2005.12.11 0 0 3333

Sziasztok!

Elég régen írtam ide, de most írok.

Kika, köszönöm szépen,igyekeztem minél jobban megcsinálni az uj oldalt, és még ezután is fogok, ugyanis egy kis karácsonyi meglepin töröm a fejem, mert ez az uj tárhely elég nagy akár videók feltöltéséhez is :-) Valószínű hogy januártól a régi oldal nem lesz elérhető, csak az uj címen lesz, ami a következő: http://neotonosnaploja.mailpont.hu/ az email cím,ami az oldalhoz tartozik, neotonosnaploja@mail.mailpont.hu 

Judit a leveledben kért dalszövegek közül egyet felteszek,és ha valakinek van kedve és ideje, beírhatná a holnap hajnalig, és az oltsd el a lámpát c. dalok Angol szövegét.

I LOVE YOU

 

Golden days on my mind
Summer's gone I'm left behind,
The autumn wind has blown us far apart

 

Golden nights,where've you gone?
A sunburnt smile,it lingers on
It was a love that broke two hearts

 

Easy come,easy go
I was sure it would melt like snow
Love was just a game so safe to play

 

A storm of love, strong and wild,
I fought my pride deep inside,
Why did I just let you run away?

 

I love you, you love me
We had no words to say good-bye
I love you, you love me
I closed my eyes as the train went by

 

I love you, you love me
Forgetting you is hard to do
And every night I read alone in a
room for two

 

Golden days on my mind
Summer's gone I'm left behind,
I find that Love's a beautiful game to play

 

Golden nights,where've you gone?
A sunburnt smile,it lingers on
Why did I just let you run away?

 

I love you, you love me
We had no words to say good-bye
I love you, you love me
I closed my eyes as the train went by

 

I love you, you love me
Forgetting you is hard to do
And every night I read alone in a
room for two

 

Bubu, remélem nincs gond hogy nem jött össze a tali, szerintem is nagyon jó a gyerekműsor, én megmondom őszintén, nekem még talán jobban tetszik mint a rendes buli, mert olyan dalok vannak, amiket nagyon ritkán,és régen halgattam.

 

Annamari, remélem el tudtatok menni,és jól sikerült a tegnapi buli,én most a hétvégén nem voltam sehol.

 

Niki, megkaptam a leveled, fölvettelek msn-re, majd jelentkezem.Te hogy álsz a 14.i koncert (tapolca) kérdéssel?

 

Mindenkinek üdv. István

 

 

peemrose Creative Commons License 2005.12.11 0 0 3332

a vörösmarty téri koncertet a koncertszervező ingyenesnek hirdeti.

 

A hivatalos Neoton Familia honlap
Előzmény: Éva74 (3331)
Éva74 Creative Commons License 2005.12.11 0 0 3331

Szia Bubu és mindenki!

 

Az idén nagyon szeretnék ott lenni a Vörösmarty téren, remélem összejön. A szilveszterhez nem nagy hangulatom van, de azt hiszem nekem ez lesz a szilveszteri buli!!! Mit tudtok a koncertről? Gondolom szabadtéren lesz, de majd felforrósodik a levegő és a hangulat, ha Ádám megpengeti a húrokat, Gyula beleüt a dobokba, Öcsi döngeti a basszust ééééééééééés megjelenik ÉVA!!! Akkor aztán lesz 220 "fok" felett!  Nagyon várom, üdv. mindenkinek!!! Éva

 

Ui: lesz belépő?

Előzmény: bubu79 (3330)
bubu79 Creative Commons License 2005.12.10 0 0 3330

Üdv Mindenkinek!

 

Szívesen átveszem a videót, írjatok emilt, aztán megbeszéljük.

Jó neked Éva, én még az ez évieknél tartok. Jössz idén még valamelyikre?

Akkor talán találkozunk.

 

Gyuszi, köszi a segítséget, asszem sinen vagyok mostmár. Csak idő kérdése. Szép tiszta lett a kripta? :)

 

Sziasztok, bubu

Előzmény: Éva74 (3329)
Éva74 Creative Commons License 2005.12.10 0 0 3329

Szia Bubu!  Engem is nagyon-nagyon érdekelne a felvett videó, ha gondolod küldök kazit vagy az árát.  Esetleg ha van más saját felvétel azokat is szívesen megnézném. Nekem is van saját felvételem kettő, akár cserébe elküldhetem. Írj, aztán megoldjuk!

 

Üdv. mindenkinek, jövőre már kinéztem néhány közeli koncerthelyet...

                                                                                                                      Éva

 

 

Előzmény: bubu79 (3327)
őzi Creative Commons License 2005.12.10 0 0 3328

Szia Bubu!

 

Bár, én már láttam több gyerekműsort is, de ÉVÁBÓL sosem elég. Mindenféle hang- és képanyagot gyűjtök. Úgyhogy, élnék az ajánlatoddal. Érdekelne a felvett gyerekműsor. Küldjek kazettát vagy pénzt?

 

Nagyon aranyos vagy, hogy visszaírtál. Ígérem, Neked is és Kikának is, hogy ahogy időm engedi, megpróbálok rendszeresen jelentkezni. Persze, ha egyikőtöket sem zavar, ha időnként hallatok magamról.

 

A gyerekműsor leírása kapcsán jutott eszembe.

Ugye, van egy fantasztikus énekesnő (akit, szerintem ezen az oldalon senkinek sem kell bemutatni!!! :)), aki nagyon fülbe-, szívbe mászó dalokat énekel. Mi, akik rajóngók vagyunk imádjuk Évát, ezeket a remek dalokat meg úgy egyáltalán mindent, ami vele kapcsolatos. Tehát, nem kell részleteznem, hogy milyen érzés kavarog az emberben, ha a közelébe kerül, vagy csak egyszerűen hallja a hangját. Na, ezt képzeljétek el gyerekekkel, játékokkal. Ehhez adjátok hozzá azokat a remek dalokat, amiket annyian szeretnek szerte az országban, Éva fantasztikus hangját és képességét, hogy mindenkivel megtalálja a hangot.

 

 

Előzmény: bubu79 (3327)
bubu79 Creative Commons License 2005.12.09 0 0 3327

Sziasztok!

 

Őzi, nagyon köszi a képet, meg a levelet. Nagyon örültem neki. :)

 

A gyermekműsorok hangulatát nem lehet szavakkal visszaadni,azt látni kell egyszer. Egyébként Robi jól írta le, hogy mégis milyenek. Ezeket az apróságokat hihetetlenül le tudja venni Éva lábáról. Mint ahogy minket is.

 

Látom érdekelne pár embert a mikulásos gyerekműsorról készült videó. A Balatonfűzfőiről készítettem felvételt, mert egy szintén neoton rajongóval és kislányával mentünk, akit Éva volt olyan rendes és be is vont a játékba. Szívesen átveszem, ha valakinek kell.

 

 

Előzmény: Éva74 (3323)
peemrose Creative Commons License 2005.12.09 0 0 3326
a koncertszervező 19h-ra hirdette meg.
Előzmény: donquijote29 (3325)
donquijote29 Creative Commons License 2005.12.09 0 0 3325

                

 

 

 

 

                       Kedves Neotonosok!

 

 

 

    Azt szeretném kérdezni,hogy tudja e valaki mikor lesz a Vörösmarty téren a koncert 30n?

 

            Feri

 

 

 

peemrose Creative Commons License 2005.12.09 0 0 3324

A tavaszi Neoton sztárjai turné időpontjait és helyszíneit megtalálhatjátok a honlapon (hírek --> fellépések)

 

A hivatalos Neoton Familia honlap
Előzmény: Éva74 (3323)
Éva74 Creative Commons License 2005.12.09 0 0 3323

Szia nroni!

 

Köszi, hogy válaszoltál, biztosan tényleg klassz, nekem is van két gyerekem és ők is szeretik Évát, nem állna távol tőlük ez a dolog, remélem hamarosan lesz gyerekműsor a közelben!!!

 

Azért szívesen elfogadnék videót is, írjon,ha vkinek van!!! Üdv. Éva

Előzmény: nrobi (3320)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!