Keresés

Részletes keresés

Spanci Creative Commons License 2006.07.03 0 0 2838

Ugyan már! Egy fikanicktől?, aki direkt a genyázásához csinált egy külön nicket, amúgy meg nem vállalja fel magát a fórumon. Röhej.

Persze az is lehet, hogy ezt a szerencsétlent a dohányzókon kívül semmi más nem foglalkoztatja, semmi másról nincs véleménye, viszont akkor szerintem a Lipótmezőn van a helye mániákus depresszióval.

Előzmény: Törölt nick (2836)
rali Creative Commons License 2006.07.03 0 0 2837
Te szar barom, ne csúsztassál már ekkorákat - attól nem lesz igazad.
Előzmény: NoCigi (2830)
Törölt nick Creative Commons License 2006.07.03 0 0 2836
Én még hiszek a csodákban.
Előzmény: Spanci (2835)
Spanci Creative Commons License 2006.07.03 0 0 2835
Ezt az "elgondolkozni"-t kicsit erősnek találom:o)
Előzmény: Törölt nick (2834)
Törölt nick Creative Commons License 2006.07.03 0 0 2834

Mégegyszer leírom a dolog lényegét, hátha veszed végre a lapot ( bár nem hinném, de rajtam nem múlik... )

 

SENKI nem lesz hülye, bunkó, pofátlan, alacsonyabbrendű ember azért mert dohányzik. Viszont aki a dohányzás miatt lehülyézi és pofátlanozza a másikat az esélyes erre a címre. Mint Te is, aki mást nem csinál, mint próbál párhuzamot vonni a dohányzás és az értelmi fogyatékosság között és a világ összes problémájáért a dohányosokat okolja. Te semmivel nem vagy különb azoknál a rendkívül szimpatikus és intelligens embereknél, akik pl. bőrszín, vallási hovatartozás stb. alapján ítélik meg a másikat. Tényleg jó lenne, ha befejeznéd végre ezt a hülye ámokfutást és próbálnál elgondolkodni azon, hogy valami súlyos probléma van veled.

Előzmény: NoCigi (2832)
Spanci Creative Commons License 2006.07.03 0 0 2833
Akkor nézd meg Te is, hogy előbb hülyéztél le engem, mint én téged te kis fasszopó buzi köcsög:o)
Előzmény: NoCigi (2832)
NoCigi Creative Commons License 2006.07.03 0 0 2832

Akkor nézd is meg!

Számold össze és az időrendi sorrendet is nézd meg!

Nagyon tanulságos lesz! Jó lenne ugyanilyen nyilvánosan elismernéd, hogy az én hozzászólásaimban tettenérhető esetlegesen sértő szöveg csak egy sértőbb szövegre való reakció volt.  Ráadásul az adott emberek esetében igencsak igaznak tünik...

 

 

Előzmény: Liliom001 (2831)
Liliom001 Creative Commons License 2006.07.03 0 0 2831

Igazad van. Tényleg hülye vagyok, hogy értelmes társalgást várok ott, ahol a NAAAGY nemdohányzó néha csak azért ír, hogy szítsa a kedélyeket. (Ez azért tisztán látszik, még a félkegyelműeknek is.)

Meg hogy nagy általánosságban degradálja a dohányzókat.

De erről már régebben elmondam a véleményem.

 

Amúgy egyik fél részéről sem szeretem a durva szavakat, de meg lehet nézni, hogy téged hányszor "hülyéztek le" - egyebek - és te hányszor szórtad a "mocskot" ránk (úgy általában, és néha egy-egy embert is kiemelve)

 

Én még nemdohányzó időszakomban is normálisan el tudtam beszélgetni a dohányzókkal erről a szokásukról. De itt ez nem jellemző.

Ezért van az, hogy bár sokszor megkeresem ezt a topikot, de inkább nem írok. Még akkor sem, ha lenne mit.

Előzmény: NoCigi (2830)
NoCigi Creative Commons License 2006.07.03 0 0 2830

Érdekes, hogy pont a hülyék háborodnak fel...

Szemetelnek, mérgezik a környezetükben lévőket és fel vannak háborodva, amikor visszakapják azt a mocskot amit a környezetükre eresztenek.

 

Az időrendi sorrendet meg lehet nézni. Az sokat elárul. Nem tudom, hogy a macskakínzó böffögésére mikor reagáltatok ilyen sértődékenyen hiszen Ő is értelmet adott ennek a topic-nak?

 

 

 

Liliom001 Creative Commons License 2006.07.03 0 0 2829

Megdöbbentél? Én is, most hogy újra idenéztem. (bár ha jól utánagondolok, nem kellene annyira meglepődnöm)

 

És kikérhetném magamnak, hogy csak úgy "am block" lehülyéznek.

Vagy mondhatnám, hogy én is állatvédő vagyok, de nem tetszelgek, csak teszem a dolgom.

 

Azért azon még most is meglepődöm, hogy hogy lehet minket dohányzókat ennyire utálni.

Előzmény: marcipa (2824)
Spanci Creative Commons License 2006.07.03 0 0 2828
:o))) Nem tudom, de mindjárt gyártok egy nicket NoRépa-ként és elmegyek kiverni a rikácsot a vegákhoz:o)
Előzmény: sneci (2827)
sneci Creative Commons License 2006.07.03 0 0 2827

És erre büszke vagy?

:)

Előzmény: Spanci (2817)
marcipa Creative Commons License 2006.07.03 0 0 2826
...már maga a cím...
:-(
marcipa Creative Commons License 2006.07.03 0 0 2825
Többet tettél volna bármely "jó" ügyért, kedves téma-gazda, ha nem nyitod meg ezt a topic-ot.
marcipa Creative Commons License 2006.07.03 0 0 2824
:-O ....
Döbbenet!...
Spanci Creative Commons License 2006.07.03 0 0 2823
Te baromarcú! Attól, hogy közöltem a tényt, hogy láncdohányos vagyok, miből gondolod, hogy büszke vagyok rá?
Előzmény: NoCigi (2820)
rali Creative Commons License 2006.07.03 0 0 2822
Baromság.Hülyébb vagy, mint szoktál.
Előzmény: NoCigi (2820)
rali Creative Commons License 2006.07.03 0 0 2821
Nem helyénvaló egy ekkora igénytelen tapló bélgombának - mimt te is - igényeségről szót ejteni.
Előzmény: NoCigi (2816)
NoCigi Creative Commons License 2006.07.03 0 0 2820

 

Azért mert valaki tart két macskát azért még lehet macskakínzó. Ha passzív dohányzás van embereknél, akkor van állatoknál is. Vannak emberek akiknek nem lehet gyerekük, mert annyit dohányoztak, ezért macskákon elégítik ki a szeretet éhségüket. De a macskák is annyira kiszolgáltatottak a dohányos gazdáiknak, mint a gyerekek a dohányos szüleiknek....

http://www.geographic.hu/index.php?act=napi&id=1065

 

Remélem érthető.

 

Engem nem érdekelt eddig sem, hogy lánc dohányos vagy. Ha vigyázol, hogy mást nem mérgezz a füstöddel és nem dobod el a csikket a közterületen, akkor nem érdekel. Ha viszont mégis ilyen dolgot teszel, akkor értelmet és igenlő választ adtál e topic címének.

 

Hogy valaki láncdohányos és még büszke is rá?

 

Te sem vagy értelmes, tehát még egy ember erősíti azt, hogy a dohányosok hülyék is nem csak pofátlanok. Eddig ezen a topicon egy dohányos sem erősítette meg azt, hogy a dohányzás értelmes hozzászólásokat generálna. Talán egy volt, de Ő eltünt valahová....

Előzmény: Spanci (2818)
Törölt nick Creative Commons License 2006.06.30 0 0 2819
Barátunk undorral tekint mindenkire, aki dohányzik. A dohányosok nem tudnak gondolkodni, nem tekinti Őket embernek.
Előzmény: Spanci (2817)
Spanci Creative Commons License 2006.06.30 0 0 2818

Rali mint macskakínzó? Szerintem itt lettél szavahihettetlen.

 

Előzmény: NoCigi (2816)
Spanci Creative Commons License 2006.06.30 0 0 2817

Te más topikban is osztod azt észt, amit egészségtelennek találsz, vagy csak ez a mániád?

 

Spanci láncdohányos! Közöd? Szólj, ha rád fújom a füstöt.

Előzmény: NoCigi (2816)
NoCigi Creative Commons License 2006.06.30 0 0 2816

Te kis pöffögős böffögős!

Mi lenne ha a halálarcú, macskakinzó ralinak címeznéd az igényességre vonatkozó megjegyzésed? Én csak őt idéztem...

 

Ha tudsz angolul, akkor ajánlom ezt:

http://www.surgeongeneral.gov/library/secondhandsmoke/

 

Vannak filmek, rövid tömör összefoglalók és nagy tanulmány.

 

Sok sikert és türelmet hozzá!

Előzmény: Törölt nick (2815)
Törölt nick Creative Commons License 2006.06.29 0 0 2815
Az igényesség csak úgy sugárzik a hozzászólásaidból.
Előzmény: NoCigi (2813)
TZiky Creative Commons License 2006.06.29 0 0 2814
Egyrészt kevés vagy ahhoz, hogy az összes mellébeszélésedet megjegyezzem, másrészt felesleges is megjegyezni, hiszen bármikor visszaolvasható... Gondosan dokumentáltad, hogy a szöveg idézőjeles beidézésre is képtelen vagy, de sejtettem is, ezért nem kértem a dőlt betűs kiemelést az idézőjelek mellé. Túl nagy falat lett volna... Továbbá képtelen voltál felismerni, hogy egy levezetésben nincsenek kérdések, ezért a levezetés kérésére logikus gondolkozással nem lehet kérdéssel válaszolni. Ja, bocs, keress szótárt a logika, a gondolkozás szavak értelmének megfejtéséhez, mert látványosan ismeretlen számodra mind a fogalom, mind a cselekvés. Habár a gondolkozás esetében ez esetleg csak arra lesz jó, hogy megtudd mi az, mert mint írtad gondolkodni nem tudsz megtanítani senkit.
Mindemellett köszi, hogy megnevettettél a lényegi kérdésre vonatkozó utalásoddal, de addig hiábavaló időtöltés lenne számomra bármely általad lényeginek vélt kérdésre reagálni, amíg egyrészt képtelen vagy mind a saját mind az én írásaimból az éppen megfelelőt beidézni, valamint nem megy, hogy egy kérésre a levezetést megírd...

Üdv:
TZiky:-))
Előzmény: NoCigi (2812)
NoCigi Creative Commons License 2006.06.29 0 0 2813

Hülye barom.

Ökörparaszt.

 

Mert szerinted ez a válasz nem riasztóbb!

Mi nem dohányzók valószinüleg igényesebbek vagyunk.

Ezért nem dobjuk el a szemetet az utcán és nem szívjuk a büdös füstöt.

 

 

Előzmény: TZiky (2811)
NoCigi Creative Commons License 2006.06.29 0 0 2812

Megpróbáltam a memóriádat karbantartani. Gondoltam kezdem egy könnyűvel. Ráadásul egy-két hozzászólásoddal ezelött Te sértődtél meg azon, hogy miért kérdéssel válaszoltam. 

Talán így könnyebb lesz megtalálni.

Én abban vélek felfedezni némi maszatolást, hogy nem is a lényegi kérdésekbe kötsz bele. Tipikusan dohányipari képviselői magatartást vélek felfedezni ebben.

 

"...stay away from secondhand smoke. There's no safe amount of secondhand smoke, and it will hurt you."
Dr. Richard Carmona - U.S. General Surgeon
http://www.pbs.org/newshour/bb/health/jan-june06/smoke_06-27.html

Előzmény: TZiky (2811)
TZiky Creative Commons License 2006.06.27 0 0 2811
Bocsika, de nekem a te szinted sokkal riasztóbb, mert képtelen voltál az egyszerű kérésemet ( kérdés beidézése ) teljesíteni... És még leszoknod sincs miről...

Nincs idézet, jó maszatolást.

Üdv:
TZiky:-))
Előzmény: NoCigi (2806)
rali Creative Commons License 2006.06.27 0 0 2810
Hülye barom.
Előzmény: NoCigi (2808)
Törölt nick Creative Commons License 2006.06.27 0 0 2809
Atyaúristen.
Előzmény: NoCigi (2808)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!