Keresés

Részletes keresés

honeymoonx Creative Commons License 2013.01.28 0 0 760

Sziasztok!

Tavaly decemberben beléptem kíváncsiságból a rég nem használt email fiókomba. Régóta szerettem volna kifehéríttetni a fogaimat, de sajnos nem igazán van rá keret. Az első oldalon szembe találtam magam egy kuponnal... -90%-os kedvezmény fogfehérítésre. Nyomban rákattintottam, megörültem, hogy a töredékéért túleshetek ezen a procedúrán. Akkor hirtelen fel sem tűnt h mire fel ez a nagy kedvezmény, pedig én mindig gyanakvó vagyok, de valahogy megnyugtatott az, hogy általában úgy szoktak akciót hírdetni h jó nagy összeget tüntetnek fel, hogy minél többen rákapjanak és az is vmelyest megnyugatott h a Mammutban van a fogászat,  van azért neve... Megrendeltem gyorsan a kupont. Aztán pár nap múlva, mikor már megkaptam a kupont elkezdtem gondolkozni, hogy ez tényleg ennyire megéri nekik? Aztán eljött a nagy nap, előtte egy ismerősöm mondta, hogy ő is ott volt pár hónappal ezelőtt, szintén kuponos fogfehérítésen és durván fehérebb lett a foga és n agyon kedves volt a csaj aki csinálta neki. Elmentem tehát a fogászatra, hamarabb értem oda és meglepődöttségemre rögtön el is kezdte egy kb. 25 éves csaj. Bemutatkozni luxus :-D Gyorsan felültem a székbe, el is kezdte a fogkő leszedést. Olyanannyira gyorsan h csomószor belecsiszolt az ínyembe is ami rettentően vérzett. Aztán gyors polírozás. Ez a két művelet kb 2 perc volt. Laikus szemmel nézve is kapkodás volt az egész. Aztán kezdődött a fogfehérítés. Igaz h elmondott pár dolgot, de mindig akkor mikor öblítettem és elhadarva, felét nem értettem és jegyeztem meg. Felrakta az ínyvédőt, aztán a fogfehérítő cuccot, majd 3x20 perc (sztem nem volt egyszer sem teljes 20 perc) lámpázás. Ez idő alatt a csaj kiment és csak akkor jött be mikor csipogott a lámpa h letelt az idő... Kérdem én, mi van ha vmi baj lett volna közbe? Hogy kiabálok szétfeszített szájjal? Ráadásul olyan kényelmetlen volt a szék, a fejemet hátul olyan szinten elnyomta... Aztán leszedte a fogfehérítő cuccot, és az ínyvédőt. Öblögettem elhadarta mit nem lehet enni, és h kb 1 hét múlva érem el a végleges fogfehérséget, ez még világosodni fog. Hát az egész művelet 1,5 óra helyett kb 65 perc volt mindennel együtt. Kb 2 perc után olyan szinten elkezdett a fogaimba nyilalni, az ellenségemnek sem kívánom. Persze ezt elfelejtette közölni. És így mentem utána interjúra. Alig bírtam beszélni. Hozzátenném 5 napja  voltam és ugyanolyan színű lett a fogam mint volt pedig mindent betartottam, alig ehetek vmit ami nem színezi be a fogat... Úgyhogy egy kalap sz**t sem ér  az egész. Undorító milyen emberek vannak. Fogorvos pl hol  volt? Mert kétlem h ez a 25 éves csaj kellő tapasztalattal rendelkezik. SENKI NE MENJEN A MAMMUTBA. SEMMIT NEM ÉR AZ EGÉSZ, KIDOBOTT PÉNZ. JÓ KIS TANULÓ PÉNZ VOLT EZ. EZZEL A KUPONNAL IS TÖBBET ÉR AZ EMBER HA A WC-N HASZNÁLJA FEL!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Vagablondi77 Creative Commons License 2013.01.28 0 0 759

Az alábbi kupont sikerült meghosszabbítani 2012.március 31-ig, ha valakit érdekel, email.

 

 

Vagablondi77 Creative Commons License 2013.01.22 0 0 758

Sziasztok! Van egy Mammut-os kuponom, február 1-jén jár le, én 15 000 HUFért vettem, 9 000-ért továbbadom (fogszabályzóm van és még nm vették le, így nem tudom igénybe venni). Ha érdekel valakit, akkor a kelim@freemail.hu-n megbeszéljük a részleteket.

Nánia Creative Commons License 2013.01.12 0 0 757

Én megcsináltattam, és valóban fájt 1 napig, de utána mindha elvágták volna, semmim negatív tunetem nincsen.

Azonban a férjem jbban fél a fogfájástól, így van egy eladó Mamutos led lámpás kuponm 9900 Ft ért vettem.

Ezért a pénzért megkapd a kupont és egy teljes körű tájékoztatást valakitől aki már megcsináltatta, és vannak ötletei, hogy bírd ki azt az 1 napot.

Ha érdekel írj, és utána megadom a számom. :)

 

ladybenji Creative Commons License 2013.01.11 0 0 756

Sziasztok! Van egy március 2-ig érvényes kuponom a Mamutba, 9900 Ft volt, 6000 ezerét érdekel valakit? :) sacsika@freemail.hu emailon lehet érdeklődni.

B. Meja Creative Commons License 2013.01.10 0 0 755

A kupon időközben elkelt! :)

B. Meja Creative Commons License 2013.01.06 0 0 754

Sziasztok!

Eladnám a Kuponvilág.hu oldalon vásárolt kuponomat, amely magában foglalja a fogfehérítést, fogkőeltávolítást és polírozást 99.990 Ft értékben. A kupon 2013. márciusáig használható fel a Mammut Fogászaton, illetve a White Dental Klinikán. Ára: 9.990 Ft

Ha bárkit érdekel: timea.bencsik@hotmail.com az elérhetőségem.

Szép napot!

CBD Judit Creative Commons License 2012.12.18 0 0 753

Elkelt a kupon:-)

Előzmény: CBD Judit (752)
CBD Judit Creative Commons License 2012.12.14 0 0 752

Sziasztok,

 

Van egy eladó kuponom fogfehérítésre.2013 márciusig lehet felhasználni. 9.990ft. Akit esetleg érdekel irjon vmogyi.judit@gmail.com

 

Törölt nick Creative Commons License 2012.11.27 0 0 751

Sziasztok

 

Én most gondolkodom fogfehérítésen, a fogorvosom csinálná valamilyen gél + plazmás megvilágítást alkalmaz. Előtte a szokásos tisztítás stb... ez 60e ft lenne kb elmondása szerint. Szerintetek ez "normálisabb fehérítés" mint a kuponos 15e ft ledes?

Van valakinek erről tapasztalata? eredmény? fájdalom... köszönöm előre is.

sz75 Creative Commons License 2012.09.30 0 0 750

Kedves Anteris!

 

Van egy rossz hírem 100.000- forintér sem kapsz többet mint 15.000- csak a sznobizmuson múik kitt mennyire tudnak levenni, hiszen sokan azt hiszik ha többet fizetnek többet is kapnak TÉVEDÉS!

A tapasztalatom szerint a kissebb rendelőkben sokkal nagyobb hangsújt fektetnek a minőségre ( mint anyag, mint emberség ) mint a nagynevű rendelőkben, hisz a kicsiknek fontosabb az elégedett páciens és,hogy visszajáró legyen mint a nagyoknak,hisz a nagyoknál eltünik a személyesség és csak darab-darab alapon működnek lásd pl. Mamut.

Előzmény: Törőlt_nick (749)
Törőlt_nick Creative Commons License 2012.09.11 0 0 749

annyira imádom a magyar embereket, egy 100.000 forintos kezelést 15 ezerért megvesznek a neten és nagy birka szemekkel csodálkoznak, hogy a ragyogó fehér fogsor?? Ezt tényleg komolyan gondoljátok?? És épeszű ember elmegy egy olyan helyre ahol ekkora árengedmény van??

 

Tudod mit, mind ahányan vagytok megérdemlitek az átbaszást!

Noritschka Creative Commons License 2012.09.05 0 0 748
en epp ma estem at egy LeD lampas fogfeheritesen plusz fogkoeltavolitas. Termeszetesen kuponos es Mamut.
Nos, a fajdalmam leirhatatlan. Olyan mintha mindegyik fogad ki akarna esni, es az inhedet ez masszivan erintene. Olyan igazi tejfog erzes amit nem mersz kihuzni mert felsz, de kozben ott mozog az inyedben.
A "doki neni" a muvelet vegen mondta el, hogy vajon mi varhato.Nos, az ilyen jobban kedvelem elotte meghallgatni. Nem emlitett semmit a fajdalomrol. eves es ivas mentes idoszakrol. a beszedkeptelensegrol stb. Semmirol.
Azt hiszem, barmennyire is szepek lettek a fogaim, mert valoban azok lettek, nem fogok tobbe elni ezen szepeszeti beavatkozassal soha tobbe. Ha valakinek. agas a fajdalomkuszobe, meg annak is azt. tanacsolom, hogy a kuponos okossagok mellett kicsit nezzen korul a neten. Ha en ezeket a bejegyzeseket elobb latom, biztosan nem megyek el a dokihoz es a fogkoeltavolitason kivul mast nem veszek igenybe.
Szoval tenyelg nezzetek korul a "forum piacon". Allitolag nehany nap(?????) es minden klassz lesz!
Csakaz Creative Commons License 2012.08.13 0 0 747

Sziasztok!

Nekem is van egy eladó KUponom! 12,000. FT-ért bárki megkaphatja, Led-es fogfehérítés+fogkőleszedés. Érdeklődni: csakaz@freemail.hu

iris22 Creative Commons License 2012.08.05 0 0 746

Sziasztok!

 

ladnák 15 ezer forint értékben led lámpás fogfehérítést a Mammut fogászatba. 13 ezerert. Akit érdekel írjon.anubaba@index.hu

batt Creative Commons License 2012.07.19 0 0 745

Sziasztok.

 

Volt valaki innen peroxidmentes fehérítésen? Szintén kupon. Én 3 napja, de az eredménye nagyjából semmi... Nagyon kedves volt a dokinő, a hely is kellemes, de sajnos ablakon kidobott pénz volt. (Bár a fogkövet szépen leszedte, így azért nem volt teljesen hiába.)

 

Szerintetek van értelme egy peroxidos kezelést kipróbálni, vagy velem lehet a baj? Genetika vagy más, rejtélyes makacs sárgaság miatt nem fehéredtek a fogaim esetleg...? (Van egy koronám, így nem csak a rendelői színminta alapján tudom megítélni az eredményt.)

 

Esetleg ez a technika ennyit tud (semmit)?

fogysys Creative Commons License 2012.07.11 0 0 744

Sziasztok!

 

most készítettem cirkónium vázra épített kerámiat fogpótlást, amely egyelőre ideiglenesen fel lett ragasztva.

mivel egy kicsivel világosabb, mint az eredeti fogaim, arra gondoltam első körben, hogy újra színeztetem. közben azonban megfordult a fejemben az is, hogy esetleg az amúgy már szürkés árnyalatú fogaimat kellene inkább kicsit kifehéríteni. a gondom az, hogy akármilyen fogfehérítésről szóló cikkelet láttam, kb. az összesben hófehérek lettek a fogak mind az otthoni, mind a fogorvosi fehérítést követően.

ha otthon szeretnék (mondjuk matricával) fogat fehéríteni, akkor elérhető, hogy csak 1-2 árnyalattal legyenek világosabbak a fehérített fogak?  (mondjuk pl. úgy, hogy 7-10 nap helyett csak 3-4 napig használnám.)

 

köszi!

Szandys Creative Commons License 2012.06.05 0 0 742

Sziasztok!

 

Én tegnap voltam fogfehérítésen itt:

 http://www.lealkudtuk.hu/led-lampas-fogfeherites-fogkoeltavolitas-1595464880

A leírással ellentétben nem pucolták meg az összes fogam, csak minimális fogkövet szedett le a dokinő az első 2 fogam mögül. 

Feltette az anyagot, 3xkb. 10 percre... az egész ott tartózkodásom kb. 3/4 óra volt. Az eredménnyel nem vagyok megelégedve, fogalmam nincs mennyit fehéredett a fogam mert színskálát nem használt... ránézésre nagyon keveset! Nem vártam csodát mert nem emlékszem, hogy hófehér lett volna. Attól aggódom leginkább, hogy ez a fehérség is csak dehidratáció :(

Ami még érdekes, hogy nekem extra érzékenyek a fogaim, és se a művelet közben sem utána semmilyen fájdalmat és érzékenységet nem éreztem.

Lehet átvertek???

 

Valaki válaszoljon lécciiii

 

sz75 Creative Commons License 2012.05.25 0 0 739

Nekem a barátnőm volt a Mamutba szegény a kíknok kínját élte át a kezelés során!Az inye rettentően bedagat vérzet kimarta a fehérítő az eredmény alig látható. Én ezek után úgy döntöttem inkáb kihagyom, máshova mentem.Rettegtem mi vár rám de totál az ellenkezője!Semmi fájdalom és az eredmény is jó let!A csaj aki csinálta nagyon kedves volt mindent elmondott a kezelés közben, nem éreztem magam futószallagon " gyorsan-gyorsan haladjunk"

bc84 Creative Commons License 2012.05.24 0 0 738

Én is voltam a Mammutban kuponos fogfehérítésen. Maga a kezelés nem fáj, viszont kitámasztott szájjal feküdni egy órán át nagyon kellemetlen, és a java csak utána jön ... Már a parkolóban elkezdett nyilalni a fogam, a gyógyszer sem hatott! Azt a napot senkinek sem kívánom ! De az eredmény tényleg nagyon szép VOLT ! Már a harmadik napon észrevettem, hogy kevésbé fehér, pedig mindent betartottam, amit mondtak. Még nem telt el egy hét sem a kezekés óta, de már alig látszik !!!! Az eredeti árhoz képest lényegesen olcsóbb, ez tény, csak sajnos semmit nem ér . Az első nap gyönyörű, csak akkor a fájdalomtól nem tudod kinyitni a szád, hogy bárki láthassa... :)

Előzmény: AndreaL1985 (734)
Ancsa193 Creative Commons License 2012.05.22 0 0 737

Sziasztok!

 

Én még nem próbáltam a rendelői fogfehérítést, nem is kuponozok, csak az ottoniban van némi tapasztalatom. Egyrészt a fogfehérítő használata korántsem elég, oda kell figyelni az életmódra (cigi, kávé) és a rendszeres fogápolásra. Másrészt több fogfehérítő típusból lehet választani, jól körül kell nézni a piacon. Természetesen számomra is a bizalom volt az első kérdés, túlságosan is parás vagyok ahhoz, hogy mindenfélét a fogaimra kenjek. Ezért végül egy ecsetelős verziót választottam, mert akkor nem merül bele a sínbe az ínyem is, nincs tapasszal szarakodás, és - bár talán ez hülyén hangzik - de először egy fogamon is ki tudom próbálni. :) Nekem ez jött be, de nem vagyunk egyformák. Most a White Angelt használom, ez szintén egy tollas-ecsetelős típus, egyszerű használni, és az eredménnyel is meg vagyok elégedve. Persze nem használom non-stop, de white partykra alap! A

dell27 Creative Commons License 2012.04.24 0 0 736

Szia! Most olvastam csak az üzeneted, ugyan az én kuponom már elkelt, viszont az egyik ismerősöm eladná az övét. Ugyanazok a paraméterek a kuponnal kapcsolatban, mint amit már az enyémmel kapcsolatban leírtam.  Ha érdekel jelezd kérlek!

üdv.

Előzmény: wicca26 (732)
NSz9 Creative Commons License 2012.04.23 0 0 735

Sziasztok! Én voltam április elején - teljesen feleslegesen. 2,5 hét telt el, már nem látszik semmi a fogaimon. Az első pár napban még látványos volt, de aztán eltűnt, pedig gondolhatjátok, hogy vigyáztam rá, meg betartottam, amit mondtak. Igazából a lényeg ennyi, de hozzátenném, hogy alapvető dolgok hiányoztak a kezelésről: pl. az orvos. Én csak az asszintenssel találkoztam (jó esetben betöltötte a 25-öt), aki még csak be sem mutatkozott. És a végén csináltattam panorámaröntgent, amit nem nyomtattak ki, elküldték emailben - 2,5 hét és kétszeri odatelefonálás után.

Előzmény: AndreaL1985 (734)
AndreaL1985 Creative Commons License 2012.04.23 0 0 734

Sziasztok, engem is erdekelne, hogy volt e vki a Mammutban fogfeheritesen es mi a tapasztalata. Irja egy forumozo, hogy rosszakat hallott a Mammut fogaszatrol, mit hallottal pontosan?En mar masodszorra mondom le...a noverem es egy baratnom szinten kuponos fogfeheritesen voltak es sajnos elegedetlenek az eredmennyel. Lehetseges, hogy olcso es kevesbe hatekony anyagot hasznalnak? Ezert a nagy akcio?

akira23 Creative Commons License 2012.04.11 0 0 733

Van valakinek valami tapasztalata a decemberi fogfehérítéses kuponnal?

Mert a mamutos fogorvosról rosszakat hallottam!

- és így senkinek sem ajánlom a white dental-t

wicca26 Creative Commons License 2012.04.01 0 0 732

Szia! Megvan még a kupon?

 

Üdv.

Adri

Előzmény: dell27 (730)
betti94 Creative Commons License 2012.03.26 0 0 731

szia.engem érdekelne a kupon!!!!!!:)

Előzmény: dell27 (730)
dell27 Creative Commons License 2012.03.12 0 0 730

Sziasztok!

 

Eladnám kuponomat, mely 99.000 forint értékű, LED lámpás, rendelői fogfehérítésre szól. A kupon május 19-ig váltható be, egy XII. kerületi rendelőben. A kupont egy ezzel foglalkozó (kuponos) oldalon vettem, 14.900 forintért, én 10.000 forintért átadnám.

Érdeklődni itt, vagy privátban.

 

üdv.

krampy80 Creative Commons License 2012.03.06 0 0 729

Sziasztok,

elsősorban Tóth Sándortól szeretnék kérdezni, de talán a válasza sokatoknak hasznos lesz, ezért nem privátban teszem meg.

 

Kedves Sándor,

igazán nagyra tartom a munkádat (remélem nem baj, ha tegezlek) és hitedet abban, hogy próbálsz segíteni tanácsaiddal a szépülésre vágyóknak.

Olvasgattam írásaid a technologia fejlődéséről és ahogy látom, most a LED-tömbös a legújabb, melyet talán a Soniwhite II is alkalmaz.

Viszont azt is olvastam, hogy a SoniWhite (I) ultrahangos módszerrel fehérít, mely ugyan nem olyan erős mint egy Zoom, vagy Beyond, de legalább nem annyira fájdalmas.

A SoniWhite II viszont nem értem, hogy akkor visszatér a LED technológiára és "fájdalmasabbá" teszi a kezelést?

Valószínű, hogy én keveredtem már el ezekben a kérdésekben, de érdekelne, hogy a SoniWhite 2 vs SoniWhite tekintetében melyiket ajánlanád annak, aki mondjuk nem szeretné, az amúgy is érzékeny fogát kitenni még nagyobb érzékenységnek.

 

Ha már viszont "tollat" ragadtam megragadnám az alkalmat egy összefogóbb kérdéskörre, mégpedig arra, hogy az ultrahang vs LED vs LED tömb vs plazma vs "lemaradtam a legújabbról?" témában tudnál segíteni?

Elsősorban azzal kapcsolatban, hogy általában kuponos oldalakon LED illetve plazmás fogfehérítésekkel lehet találkozni 15-30 ezer forintig bezárólag. Ezek teljes kezelések? Ugyanis kb ez önköltséges, és a reszi+székpénz nincs is benne, vagy ezek "butított" szolgáltatások? (tudom nem Te értékesíted a kuponokat, de mint szakember talán több tapasztalatod van ebben)

Illetve egy utolsó, ha megengeded: nem nagyon találtam témát a plazmás eljárásról, csak annyit talán, hogy rákkeltő? De nem tudom.

Ja amugy gondolom a LED az egyenlő sok helyen az UV-val, mert azt hiszem a LED lámpa UV fényt bocsát ki ami aktiválja az aktiválnivalót.

 

Előre is köszönöm a segítségedet

egy fogfehérítésre váró

 

UseR Creative Commons License 2012.02.14 0 0 728

Sziasztok! Volt valaki a Mammutban vagy a VillányiDentnél a Remedent LED lámpás fehérítésen?

Tóth Sándor videója alant erősen elgondolkoztatott.... :-S

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!