Keresés

Részletes keresés

DRT Creative Commons License 2005.03.21 0 0 152

"Sose jössz el velem vásárolni, nélküled meg nem megyek!"

 

Na ilyenkor gondolkodjon el az összes szinglitini!

Előzmény: kaviat (148)
kacagógerle Creative Commons License 2005.03.21 0 0 151

Lehet ő lesz nemsokára szingli,és felkészül lélekben a fórumon a megváltozott állapotra.:-)))
Előzmény: rali (149)
kaviat Creative Commons License 2005.03.21 0 0 150
hát például a köjkeim.. [najó, ők még ráérnek]

.kav]4t ..jó ott a tengeri kaja..
Előzmény: rali (149)
rali Creative Commons License 2005.03.21 0 0 149
Nálatok ki a szingli?
Előzmény: kaviat (148)
kaviat Creative Commons License 2005.03.21 0 0 148
a szobanövény tápoldat az lófasz.. képzeld akkor mi van, amikor az enyém a fonalbolba téved be, mert kötni kell egy miabizbaszt a lányomnak, egy sálat a fiamnak, tehát mégegyszer meg kell nézni ott hátul milyenek vannak, de ne legyen gyapjú, mert a kispunci bőre érzékeny rá stb..

.kav]4t ..jó ott a tengeri kaja..
Előzmény: DRT (146)
rali Creative Commons License 2005.03.21 0 0 147
Jajj, ha még csak 18 éves vagy, akkor csak kibírod valahogy...
Előzmény: DRT (86)
DRT Creative Commons License 2005.03.21 0 0 146

:-DDDDD

 

Csak este olyan 1/2 hétig voltam szingli, akkor ugyanis vége lett a melónak és  hazamentem a nőhöz :))))

 

Hétvégén sikerült is egy kib@szott bevásárlással elmélyíteni a lamúrt :)

/mi a faszt lehet 10 percig válogatni szobanövény-tápoldatok között???/

 

 

Előzmény: Jimi (93)
milendee Creative Commons License 2005.03.21 0 0 145
ez érdekes, 20-24-ig én is foglalt voltam (utána 1 év táppénz.....), de most úgy látom, inkább ugrándoztam volna, mert így 30 felé fogok elkezdeni, hiszen sokaktermészete - ezexerint az enyém is - ezt megkívánja. azóta is bánkolódom, h elmentek a "legszebb éveim":(
Előzmény: Mercury (144)
Mercury Creative Commons License 2005.03.21 0 0 144

Egyáltalán nem bántottál meg.

 

Én úgy látom, hogy 20-25 között is sok a tartósan foglalt (csinos) lány, és jópár olyat ismerek, aki összeköltözött a barátjával, menyasszony, vagy már meg is házasodott. Nyilván Ti is ismertek ilyeneket.

Ilyet, aki az egyik kapcsolatból a másikba ugrál, nemigen láttam, azaz volt egy, akinél reméltem, hogy sorra kerülhetek én is (mondjuk ez a csaj nekem se hosszú távra kellett volna), nem jött össze.

Előzmény: podani (143)
podani Creative Commons License 2005.03.21 0 0 143

Szia!

 

Remélem hogy nem bántottalak meg, nem volt szándékomban. De tudod még mindig úgy gondolom hogy nem azok a nagy "próbatételek" amikor egy lány beijed ha meg akarod hívni valahova. De amikor ilyenet olvasok, akkor sokszor belegondolok, hogy bárcsak nekem is ilyenek lennének a legnagyobb gondjaim :( De kívánom hogy soha ne is legyen nagyobb gondod ennél :))

 

Hogy miért "nincsenek" 20-25-ös nők szabadon? Szerintem ilyenkor még mindeki hajta a kapcsolatokat, ugrál egyikből a másikba, gyereket akar, aztán 1-2 kudarc után rájön 25 után, hogy jó lesz lehiggadni, és kezd rájönni hogy mi a fontos egy kapcsolatban, és akkor már nem is olyan könnyű párt találni, mint akkor amikor az volt a fontos hogy ugyanz-e a kevdvenc szórakozóhelye a másiknak. Szerintem.. :)

Aztán aki nem ilyen szerencsés, az már esetleg túl van egy házasságon, meg már mondjuk van gyereke is, és így még nehezebb "új" életet kezdeni...

Előzmény: Mercury (141)
Mercury Creative Commons License 2005.03.21 0 0 142
Az ilyen statisztikát óvatosan kell kezelni.
Lehet, sőt biztos, hogy országosan több nő van, mint pasi, de nem mindegy, melyik korosztályban. A 40 év alattiak között (így a huszonévesek körében is) férfitöbblet van, sok helyen is ezt látni vagy érezni. :-(((((((( Az idősebbek között van több nő, mivel a férfiak korábban kezdenek elhalálozni, lásd: sok öreg özvegyasszony, az öreg özvegy férfi (szvsz is) ritka(’bb).
Hát nem akarok addig várni... :-I
Előzmény: milendee (112)
Mercury Creative Commons License 2005.03.21 0 0 141
Alig írtam magamról valamit, nem tudom, ezt miből jött le, de nem baj. Az, hogy nem fenékig tejfel az élet, én jól tudom.
Saját párkapcsolatból származó pofáraesésem még valóban nem volt. De nem egyszer fordult elő, hogy ha egy lány megérezte vagy megtudta, hogy tetszik nekem, elfordult vagy elutasított, ill. találkozni szerettem volna vele, de a barátjára hivatkozva nem akart eljönni.

Lehet, hogy naiv kérdés, de magyarázza el valaki, hogy miért foglalt 20-25 között minden csaj, 25 felett meg (állítólag) sok a szingli.
Előzmény: podani (104)
Törölt nick Creative Commons License 2005.03.20 0 0 140

"fel a fejjel, a pasikat csak látszólag érdekli a 120-as;)"

 

:) Sokféle pasi van. És minden méretnek, minden formának meg van a maga varázsa.

Ezen aztán igazán semmi nem múlik.

Előzmény: milendee (134)
podani Creative Commons License 2005.03.19 0 0 139
Hát nekem ezzel szerencsére nincs gondom, 3 éve vagyok egy cégnél, és maradok is még szerintem egy darabig :) Bár érdekes volt nemrég, Berlinben volt egy közös tréning, éshát eleve messze a legfiatalabb voltam, nem beszélve hogy kevesebbnek is nézek ki :) Dehát nem az a lényeg, hanem hogy mit tud az ember...
Előzmény: milendee (127)
nyuszmussz Creative Commons License 2005.03.19 0 0 138

Hat en sem tartom magam szep csajnak. De ugyanakkor sztem csak mrajtunk mulik, hogy milyennek latnak masok...

 

"Ha ramosolyogsz a vilagra, a vilag is visszamosolyog rad."

Előzmény: milendee (134)
Törölt nick Creative Commons License 2005.03.19 0 0 137
Micsoda kishitűség! Mondjak valamit? Én vékony vagyok, művésziesen törékeny (így szokták mondani), távol a korszak férfiideáljától, és nekem is meg voltak/vannak a magam szorongásai és gátai. Mégis férfiszámba vesznek. Azok a nők legalábbis, akiket nem zavar, hogy van némi "fejlövésem", és egyszerre vagyok nőies virágszál, meg vad ragadozó is. És minél jobban felszabadult tapasztalásaim során a szexualitásom például, annál inkább kezdtem hinni benne, hogy jó vagyok. Egyre jobb. És még mindig érzem, hogy sokat tanulhatok, és még többet ki tudok magamból hozni.
Előzmény: MERLINN (132)
fokhagymabors Creative Commons License 2005.03.19 0 0 136

vigyázat, itt nem mond igazat!

:-))

Előzmény: MERLINN (132)
fokhagymabors Creative Commons License 2005.03.19 0 0 135
figyelem, itt igazat mond!!
Előzmény: MERLINN (75)
milendee Creative Commons License 2005.03.19 0 0 134

akkor 1 cipőben! az én méreteim nem is léteznek:) oylan vagyok, mint egy bakfis, 21 évesen még nem is zavart annyira, mint manapság, de legalább különleges vagyok:)) úgymond ellensúlyozom mással;)

fel a fejjel, a pasikat csak látszólag érdekli a 120-as;) egy csaj tetőtől talpig csaj.

Előzmény: MERLINN (132)
milendee Creative Commons License 2005.03.19 0 0 133

ez nehéz kérdés, mivel még nem volt rá példa, tapasztalatból biztosan nem beszélhetek, beleélni meg szingliként most nem nagyon tudom magam... talán ez az (egyik) egyetlen, ami sztem - szabadelvűségem ellenére - nehéz ügy. helyzettől függene, ha az olyan, nem tartóztatnám magam. és talán el sem mondanám... tarttós másodkapcsolatra biztosan nem vállalkoznék, mert annál azért vékonyabbak az idegeim:)

egy élmény lenne, különösebb érzelmek nélkül.

ha ő tenne ilyet: ha nem tudom meg, olyan, mintha nem tette volna, ha megtudom, attól függ, meg tudjuk-e beszélni (minden lehetséges, rajta múlik - no meg rajtam), ha elmondja, akkor biztosan bánja, és ez elég,  hogy ne legyen öri hari (bünti igen).

és persze az is fontos, h hányszor tesz vki ilyet. 1... +n?:))

Előzmény: Törölt nick (128)
MERLINN Creative Commons License 2005.03.19 0 0 132
Úgy, hogy mivel nem vagyok egy szexbomba, nincs 120-as mellbőségem, kommunikációs készségem is meglehetősen hiányos, nem hiszem, hogy engem nőszámba vennének valaha is. Mindegy, már megszoktam.
Előzmény: Törölt nick (120)
milendee Creative Commons License 2005.03.19 0 0 131

"nem azon kell mindig izgulni hogy megfeleljen a pasi által elfogadott karakternek"

 

ezt jobban nem is lehetne összefoglalni, ez a lényeg!:)

Előzmény: podani (123)
Törölt nick Creative Commons License 2005.03.19 0 0 130

"Csak fordulja a kíváncsiság az oldalamat."

 

Fordulhatja, fiam, da az akkor is úgy helyesen, hogy furdalja.

 

A lektor

Előzmény: Törölt nick (128)
Törölt nick Creative Commons License 2005.03.19 0 0 129

Kösz, megjegyeztem.:)

Lusta voltam egy scrollra.:)

Előzmény: milendee (126)
Törölt nick Creative Commons License 2005.03.19 0 0 128
Amiről írsz, az számomra a lehető legtermészetesebb. Ugyanezeket én sem tolerálnám. De itt a kérdés az, hogy például nyitott vagy-e arra, hogy másvalakivel is intim kapcsolatba kerülj, amikor éppen eltöltesz egy szabad hétvégét; illetve, hajlandó lennél-e idáig kiterjeszteni a partnered szabadságát. Tudom, az emberek különbözők, a rugalmassági fokozatok is, és ez két ember döntésén múlik. Csak fordulja a kíváncsiság az oldalamat. Mer én ilyen kíváncsi alkat vagyok:)
Előzmény: milendee (124)
milendee Creative Commons License 2005.03.19 0 0 127

"Később ez még előny is lesz ne aggódj..."

 

miiiindenki ezt mondjaaaaa!!:)) és a hátrány?? pl nehezen találok munkát......

Előzmény: podani (125)
milendee Creative Commons License 2005.03.19 0 0 126
27:) 40.hsz
Előzmény: Törölt nick (121)
podani Creative Commons License 2005.03.19 0 0 125

Hát ez ismerős . Amikor mentem kocsit venni magamnak (na jó nem olyan "pici" autót:), megkérdezték hogy az apukámnak nézem ki? :))

Később ez még előny is lesz ne aggódj...

Előzmény: milendee (118)
milendee Creative Commons License 2005.03.19 0 0 124

én 101%osan függetlenes vagyok. ha pl azt mondom, hétvégén nem érek rá, ő visszakérdez, h mit csinálok, én nem nagyon válaszolok, akkor elég lehet a bizalom, mint szpemecske is írta. én nem éreznék (neméreztem) késztatést arra, h hozzám nőljön, vagy minden lépéséről tudjak (jóváhagyjam??), éppen ezért tőle sem fogadnék el ilyen hozzáállást. a szerelem és a birtoklás (...nevelés, idomítás brrr...) közt van különbség.

persze fokozatok is vannak, ez csak én vagyok!:)

meg olyanokba végképp ne szóljon bele, hogyan öltözöm stb (volt rá példa).

Előzmény: Törölt nick (109)
podani Creative Commons License 2005.03.19 0 0 123

Én olyanra gondolok, hogy pl. egy lány tudja hogy milyen csajok jönnek be egy pasinak, és akkor megpróbál olyan lenni a "cél" érdekében...

Ismertem ilyen lányt, aki lehúzott így több évet valakivel, és aztán csak a következő kapcsolatában jött rá, hogy mennyivel jobb ha természetes és így fogadja el a párja, és nem azon kell mindig izgulni hogy megfeleljen a pasi által elfogadott karakternek :))

Előzmény: szpemecske (111)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!