Keresés

Részletes keresés

sutre Creative Commons License 2003.08.28 0 0 86
Tegnap voltunk az Angyalföldinél, és az ügyintézőnk azt mondta, hogy lehet, hogy szept 20-tól megkezdik a műszaki átadást.
Az alsó pár szinten már az ablakok is le vannak pucolva, meg a belső ajtók is látszanak néhány helyen. Sőt valahol még a konyhabútort is lehet látni. (azt hiszem a P lépcsőház, belső udvarra néző lakásában) A szép citromsárga konyhabútor már ott figyel ki az ablakon.
c3 Creative Commons License 2003.08.26 0 0 85
Üdv!

Úgy emlékszem, hogy átadás után egy hónappal már a lehetőség adott volt (vagy még előbb is). Telefonunk nincs (csak mobil). Nálunk UPC és Chello van. Ezeket majd neked kell intézni. A UPC helyi képviselője majd kiragaszt a lépcsőházban elérhetőséget. A UPC irodája egyébként két perc gyalog a lakástól.

Előzmény: hype78 (84)
hype78 Creative Commons License 2003.08.26 0 0 84
Sziaszok,

c3: Te tudnál valamit mondani net hozzáférésről, Ti használtok valamit ? Az átadás után mennyi idővel lett telefon, kábel tv ? Nekem sajna meló miatt gyorsan kellene.

Kösz,

Előzmény: c3 (82)
munti Creative Commons License 2003.08.26 0 0 83
Nalunk meg lesz valaki,aki csinalja a tovabbi belso atalakitasokat (kovekkel kirakott konyabejaro,stb) majd ot megkerdem mennyiert csinalja. Ha jol latom itt a macrostarnal hozzak a redonyt is,igaz? Es kulon hol lehet kapni,nem tudjatok? Baumax,meg OBI meg ilyenek?

Munti

Előzmény: teveh (81)
c3 Creative Commons License 2003.08.25 0 0 82
www.macrostar.hu
ha jól emlékszem. Nekünk ők csinálták a redőnyt (H lph.). Már sokat csináltak itt a Teve-házban.
Előzmény: teveh (81)
teveh Creative Commons License 2003.08.25 0 0 81
Hi!

Tudtok megbízható szakembert aki felszerelne redőnyöket a kéglire?

T

vlucas Creative Commons License 2003.08.17 0 0 80
A wifi-vel kapcsolatban: http://www.wla.hu/szolg.htm
sutre Creative Commons License 2003.08.14 0 0 79
Akkor haladnak a fiúk.
Mert ami megy az megy (nem úgy mint pl a Central Parknál)
A Madarász házakat is egy hónappal előbb adják át a vártnál.
Gondolom a beruházók is meg a építők is fosnak a ködbértől, így nem húzzák az utolsó pillanatig a befejezést.
Előzmény: hype78 (78)
hype78 Creative Commons License 2003.08.13 0 0 78
Sziasztok,

Nem valami pörgős a topic, de ez is azt mutatja, hogy nincs különösebb gond az építkezéssel. Tegnap voltam arra és mindegyik házról lekerült a külső állvány.

Előzmény: Nőgyógyász (77)
Nőgyógyász Creative Commons License 2003.08.08 0 0 77
Anno optikai kábelre cserélte le az egész kerületet a Matáv, mert az korszerű ... az ADSL-nek viszont fizikai érpár kell, optikán nem megy.
Előzmény: cognorob (76)
cognorob Creative Commons License 2003.08.08 0 0 76
Hali

ADSL- re mert mondod, hogy nem lehetseges a XIII. ker-ben? Mi az akadalya?

Cognorob.

Előzmény: hype78 (66)
kroll Creative Commons License 2003.08.07 0 0 75
Nekenm is azt mondták, hogy a tervezetthez képest (október 31-i műszaki átadás)egy hónapos előnyben vannak.
Előzmény: cognorob (74)
cognorob Creative Commons License 2003.08.07 0 0 74
Hali,

felhivtam az angyalfoldieket es megkerdeztem oket, az atadas temarol.
Azt mondtak, hogy ha semmi nem jon kozbe akkor szeptemberben meglesz a muszaki atadas (amikor elfogadod hogy azt kaptad, amit kertel), es oktoberben jon a birtokbaadas (amikor a kulcsot megkapod, es a meroorakat a nevedre irjak).

Szoval szepen haladnak, de ne nagyon szamits arra hogy hip-hop bekoltozhetsz.

Cognorob

Előzmény: munti (73)
munti Creative Commons License 2003.08.07 0 0 73
Sutre,én felhívnám az angyalföldieket...
Előzmény: sutre (72)
sutre Creative Commons License 2003.08.07 0 0 72
Tegnap megnéztük az építkezést. A mi oldalunkon már kívülről befejezték, leszedték az állványzatot.
Arról valakinek nincs infója, hogy esetleg előbb be lehetne költözni? Ugyanis így három hónappal átadás előtt közölte velünk a tulaj ahol albérletbe lakunk, hogy "pá kis aranyom pá" mert eladja a lakást, és menjünk isten hírével.
munti Creative Commons License 2003.08.05 0 0 71
Valamelyk nap jártam a ház fele...Hát tényleg, a külső fele már teljesen kész van. Szerintetek mikor fogják elkezdeni átadni a lakásokat?
hype78 Creative Commons License 2003.08.04 0 0 70
Megnéztem a lanporotot, nem valami bizalomgerjesztő. Az ott lakók közül van valakinek szélessávu internete ?(chello vagy ilyesmi)
Előzmény: vlucas (69)
vlucas Creative Commons License 2003.08.04 0 0 69
Itt van pár cím:
http://www.lanport.hu/
http://www.systel.hu/gyik.php
Van egy harmadik is, per pillanat nem találom, de
ezeken is olvashatsz a technikárol, elérhetőség
végett fel kéne őket hívni, én még nem vettem rá
magam.
Előzmény: hype78 (68)
hype78 Creative Commons License 2003.08.04 0 0 68
vlucas: tudnál bővebben írni a cégekről, vagy technikáról ?

kösz,
hype

Előzmény: vlucas (67)
vlucas Creative Commons License 2003.08.04 0 0 67
Sajnos tényleg csak a gyökér UPC van, viszont lehet, hogy WIFI-vel megoldható a dolog, már három szolgáltatót is kinéztem, attól függ az egész, hogy van e a közelben adójuk vagy antennájuk vagy mi a fenéjük.
hype78 Creative Commons License 2003.08.02 0 0 66
Sziasztok,

Net elérés engem is érdekel, ha jól tudom a XIII. kerületben ADSL nem lehetséges(remélem már nem így van, vagy változik a dolog). A UPC nál ott a chello, viszont a 15 gigas korlát elég gáz. :( Talán egy belső szolgáltató lenne a legjobb, mint a Cézár/Kleopátra házban.

Munti: a Pap Károly felöli rész kívülről szinte teljesen kész van, már leszedték az állványokat. A belső háztömb is le van vakolva, de még nincs festve.

Előzmény: munti (65)
munti Creative Commons License 2003.08.02 0 0 65
Sziasztok!

Elgondolkodtam rajta hogy érdemes lenne bekötettni egy ADLS-t vagy valami hasonlót. Van valaki, akit szintén érdekelne, és az O.VII.6 lakás környezetében lakik? Érdemes lenne megosztani a dolgot...

Egyébként hogy haladnak az építkezéssel? Én utóljára a lakásnézőnél jártam ott, akkor az első három emelet már be volt üvegezve. Most hogy állnak?

Munti

sutre Creative Commons License 2003.07.27 0 0 63
Megnéztem a Teve-ház honlapját, és meglepődve láttam, hogy a IV. ütemben is minden lakás elkelt. 2oo2 októberében mikor már a III. ütemet átadták még lehetett lakást venni. Még a IV. ütemet át sem adták, és már nincs szabad lakás.
munti Creative Commons License 2003.07.22 0 0 62
Ha van a majusi lakasnezo ota keszult keped,az erdekelne.

Munti

Előzmény: cognorob (61)
cognorob Creative Commons License 2003.07.21 0 0 61
Hali Munti es a tobbiek!

Fura, hogy nem hallottal rola,(tobbiek??????) szerintem benne van a kozjegyzo altal hitelesitett OTP-vel kotott szerzodesedben.
Nezz utana! (Az enyimben benne van...)
Egesz sok pizt leakaszthatnak(/ottak) erte....

Van jopar kepem lentrol, fentrol, regrol stb.
Ha nem lennek lusta mar reg fenn lennenek a neten. De utoljara jo 2 honapja foglalkoztam ezzel.
Konkretan milyen erdekel? (a szuleim gepere van letoltve ugyhogy tul hamar biztos nem tudnek kuldeni.)

Cognorob.

Előzmény: munti (60)
munti Creative Commons License 2003.07.21 0 0 60
Sziasztok!

En errol az RJT-rol nem is hallottam...sot,ha jol tudom nekunk meg nem is vontak ilyet. Sot,semilyet,eddig egy fillert se. Aug.1-tol fognak elmeletileg.
Es ez a valami hany szazalek?
Cognorob,nem tudsz fenykepezni?

Munti

Előzmény: cognorob (58)
cognorob Creative Commons License 2003.07.18 0 0 59
ettol fuggetlenul szepen epul a haziko...
2-3 hetente jarok arra, es ugy tunik jol haladnak a fiuk.

En is voltam az epitkezes latogatason. A marha komuves az erkelyunket olyan magasra epitette teglabol amilyen magasan mar csak a fem erkelykorlat kellett volna hogy legyen.

Szoltam az ertekesitesen, hogy ez igy nincs rendben. Es 2 heten belul visszabontottak.
Semmi anyazasra nem volt szukseg. Mindossze 1 telefonhivasra. (Az is igaz viszont, hogy az N. lepcsohazert felelos muki mikor szemelyesen mondtam neki a problemat nem AKARTA megerteni, es kepes volt 15 percen keresztul mellebeszelni, ugy hogy majd felrobbantam az idegessegtol..)

Cognorob.

Előzmény: cognorob (58)
cognorob Creative Commons License 2003.07.18 0 0 58
Sziasztok,

tolem is elkezdett vonni az OTP, es meg elotte fel is hivott egy ugyintezojuk, hogy faxon adjam beleegyezesemet a RENDELKEZESRE TARTASI JUTALEK (RTJ) szamlamrol valo leemelesehez.

En februarban irtam ala a szerzodest. Innentol szamitott ket honap utan kezdik felszamitani a RTJ-t.
Valahogy ugy gondoltam, hogy a masodi reszletet nekunk ugye marc15 ig kellet leperkalni, hogy akkor az OTP is marc15 korul fog utalni az angyalfoldiek fele. De ez csak juniusban tortent meg. Ezert en fizetek RTJ-t.

Remek.
Maskeppen mondva en azert fizetek, mert az angyalfoldi keson jelentette le a megfelelo keszenletet az OTP-nek, akik emiatt keson folyositottak a hitelt.

Ez veletek nem tortent meg? Nem erzitek furcsanak?
Mi a velemenyetek?

Cognorob.

Előzmény: munti (57)
munti Creative Commons License 2003.07.11 0 0 57
Sziasztok!

Tegnap jött egy levél az OTP-töl, aug.1-től vonják le a bankszámláról a részleteket... Nekünk az ár 50%-át utalták már át az angyalföldinek, és az ugye a 13%-os kamatra megy...Csak hogy tudja mindenki ha esetleg valakinek nem jött meg a papir

Munti

kroll Creative Commons License 2003.07.08 0 0 56
Én azt hallottam, hogy a szabadtéri parkoló 400 és 600 ezer Ft körül lesz, ha lesz egyáltalán?
Előzmény: munti (55)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!