Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2005.03.21 0 0 182
Szerintem a mai szingli fogalmában nem csak az a kategória tartozik bele, aki fiatalságát az egzisztenciának áldozza fel. Szóval nem csak azok a nők, akik nem mennek férjhez fiatalon, hanem pár évet dolgoznak amig megvan kocsi lakás, babám fasza, és majd akkor.... sőt, szerintem még az ilyen nőket sem lehet szinglinek nevezni ha párkapcsolatban élnek, vagy akár futó kapcsolatokban. Még tovább megyek, egyáltalán nem csak a nőre vonatozik ez a kifejezés.

Szerintem a szingli az az ember (vagy asszony :D), aki huzamosabb időn keresztül egyedül él, egyedül kel fel reggel, egyedül tömi hülye fejébe a müzlit, délben egyedül kajál, max haverokkal, este meg egyedül nézi meg a meccset (ha egyéb nem érdekli) és egyedül fekszik ágyba. Lehet hogy volt kapcsolata, mittudomén pár hónapos, vagy akár éves is, ha viszont a fenti tevékenységeket hónapok, sőt évek óta egyedül űzi (habár nem élvezetek ezek, hogy űzni kelljen őket :D) akkor azilletőre nyugodt lélekkel rámondhatjuk, hogy szingli.
Előzmény: milendee (180)
rali Creative Commons License 2005.03.21 0 0 181
Dehogy írom, nézzetek utána.
Előzmény: Aquarius29 (179)
milendee Creative Commons License 2005.03.21 0 0 180

én már írtam valamikor a zelején, hogy úgy tom, a szingli: a hagyományos fiatalságát (18- pár év...) az egzisztenciának (-ért) önként feláldozó, s ebből kifolyólag egyedülálló nő.

nem pontos, de vmi ilyesmi, javíts ki bátran.

Előzmény: rali (177)
Aquarius29 Creative Commons License 2005.03.21 0 0 179

Akkor leírnád, hogy az itteni nemi nyomortól szenvedők tisztában legyenek a single fogalommal?

Előzmény: rali (177)
iringó21 Creative Commons License 2005.03.21 0 0 178

Azt hiszem, ismerem ezt az érzést..bár nekem elég jó a kommunikációs készségem :) Én igyekszem elnyomni magamban az ilyen gondolatokat, hogy "nem vesznek nőszámba, nem érek semmit mint nő "stb, mert addig senki nem fog nőszámba venni, míg Te el nem hiszed magadról, hogy igenis érsz annyit, mint a többi álomméretekkel rendelkező szexbomba, és úgy kezdel el viselkedni, mint egy nő. Hidd el, mindenki másképp fog Hozzád közeledni.

 

Azt hiszem, hogy egy nő nem attól lesz nő, hogy mekkora a melle, milyen kerek a popsija meg ilyenek, hanem hogy milyen a kisugárzása, mennyire tud finom lenni, nőies. Hogy rajta látzsódjon az, hogy Nő, és hoyg szeretek nőként élni. A viselkedésen, a tartáson múlik. Leginkább. Szerintem.

 

:) persze beszélni könnyű, aztán én is sötét pillanataimban persze utálom magam, és én vagyok a világ egyik legszerencsétlenebb flótása (most valami miatt nem jól vagyok, pedig...), és azt hajtogatom, hogy bárcsak lennék én is ilyen-olyan könnyűvérűm ugrándozó nőci. Dehát nem olyan vagyok. Nincs mit tenni, várok... 

Előzmény: MERLINN (132)
rali Creative Commons License 2005.03.21 0 0 177
Az a nagyon nagy baj, hogy az ide irkálóknak lila fogalmuk sincs a singe fogalmáról - öszzekeverik a nemi nyomurukat egy társadalmi kategóriácskával.
Aquarius29 Creative Commons License 2005.03.21 0 0 176

Sziasztok,

 

én lassan inkább 30as vagyok, 29 éves múltam, de single élem világom.. Én viszont már túljutottam a "biztos bennem van a hiba" topicon, ugyanis bennem is van hiba, de a világban, az elidegenedésben, és sok minden másban is, amiért nem találom a másik felem!

Nem tudok senkit vigasztalni, közös cipőnk hordása közben :), csak annyit javasolhatok, hogy felejtsük el a fenti "biztos.." c. fejezetet!

hoppa_hoppa Creative Commons License 2005.03.21 0 0 175

majdnem. mondjuk az 5:21-es már jó lenne, csak kicsit korán kell kelni. egyébként meg fenéket egy pillanat. maximum ha elalszol a síneken és nem mozizod végig, ahogy jön feléd. persze, ha korán kelsz, akkor még könnyű visszaaludni. de figyelni kell, hogy ne fordulj be a sínek közé, hogy csak a lábad vagy kezed lógjon ki, mert az úgy lehet, hogy kevés lesz és megint csak macera. érted, mire gondolok.

Biztosan el akarja küldeni ezt a hozzászólást?

Yes/No/Cancel

Előzmény: DRT (165)
milendee Creative Commons License 2005.03.21 0 0 174

"nem mindenki másban van a hiba"

 

igen, ez valahogy talán így van (de hát tod, valamin nem lehet változtatni), mégis szingli vagyok 20on évesen:) s még kárrierem csincsen:)

valami védikus bíztatásfélét kérhetünk?;)

Előzmény: DRT (170)
DRT Creative Commons License 2005.03.21 0 0 173
Vagy birka, egyes kultúrkörökben ennek nagy hagyományai vannak :)
Előzmény: kaviat (172)
kaviat Creative Commons License 2005.03.21 0 0 172
ez meg a másik fele a dolognak, hogy lehet az is, hogy változtatni kell valamin, hogy az ember kibillenjen egy rossz ritmusból, hogy találjon egy másik kerékvágást [amibe egy pasi/csaj is simán beleférhet vagy kutya ha valakinek animális érdeklődése van, persze szigoruan kölcsönös alapon]

.kav]4t ..jó ott a tengeri kaja..
Előzmény: DRT (170)
kaviat Creative Commons License 2005.03.21 0 0 171
nyugi, DRT-t nem kell annyira komolyan venni [nem a csudákat, persze kell, de nem úgy].. itt [szerintem] csak arról van szó, hogy minden máshogy látszik, máshogy látszik a dolog huszonx évesen és máshogy 30 felett..

és persze ha komolyra vesszük a figurát, akkor be kell valljam, hogy életem párját még mindig romantikusan szeretem [=papucsférj, bár nem mosogatok], sőt mióta azokkal a kis kulagyáros köjkökkel megajándékozott még jobban imádom!

.kav]4t ..jó ott a tengeri kaja..
Előzmény: milendee (168)
DRT Creative Commons License 2005.03.21 0 0 170

Tudnék én még írni más szörnyűségekről is....

 

Nekem meg úgy tűnik, hogy az itt nyűglődők esetén

1, a szar is ízetlen

2, a sors tévedése, hogy életet kaptak szüleiktől.

Ugyanis, ha szarul akarod érezni magad, akkor szarul fogod érezni magad. Ha nyöszörögsz, hogy nem kellesz senkinek, meg milyen szar neked, a kutya sem fog veled foglalkozni.

Ha meg senki nem néz nőnek, akkor már csak a számok törvénye alapján is elképzelhető, hogy nem mindenki másban van a hiba.

 

DRT mester Élettapasztalat és védikus igazságok című előadását hallhatták

Előzmény: milendee (168)
DRT Creative Commons License 2005.03.21 0 0 169
Fehérvárra (vagy nem. Mit tudom én, csak beírtam egy számot).
Előzmény: milendee (167)
milendee Creative Commons License 2005.03.21 0 0 168
na összefoglalom: topik szól 20on évesek szingliségéről. te panaszolódsz a nem szingliségről, ami a sopingolás szörnyűségeiben kimerülni láccik. én erre mondom, h én ugyan nem sopingolok, ha van, akinek ez +um. SUM: talán azér vagyok egyedül, mert 1.) nem sopingolok, és ezért senki sem néz nőnek, 2.) nem vagyok életképes =evolúció, 3.) a hiba nem az ön készülékében van.
Előzmény: DRT (166)
milendee Creative Commons License 2005.03.21 0 0 167
az merre megy?:)))
Előzmény: DRT (165)
DRT Creative Commons License 2005.03.21 0 0 166

Nem shopmániás.

 

Egyébként mit csodálkozol, hogy senkinek nem kellesz, ha 3 hozzászólás után felajánlkozol? Kép nélkül nem fog menni :)))

Előzmény: milendee (164)
DRT Creative Commons License 2005.03.21 0 0 165

milendee emleget aggályokat,

akinek innen üzenem, hogy a legkíméletesebb gyógyszer az 5.20-as IC. Egy pillanat az egész.

Előzmény: rali (162)
milendee Creative Commons License 2005.03.21 0 0 164
bár úgy látom, eddig csak panaszkodtál egy sopmániás csajjal az oldaladon. biztosan jobb neked?:) tőlem pl ilyetén nem kéne tartanod.
Előzmény: DRT (158)
milendee Creative Commons License 2005.03.21 0 0 163

"el lehet gondolkodni, hogy ki mennyire életképes"

 

ffu... melyik gyógyszer kíméletes?:)

Előzmény: DRT (160)
rali Creative Commons License 2005.03.21 0 0 162
Aggályokat emlegetsz?Nem értettem kristálytisztán.
Előzmény: DRT (160)
Jimi Creative Commons License 2005.03.21 0 0 161
Ne félj azért félteni engem se kell nagyon! :o)))
Előzmény: DRT (146)
DRT Creative Commons License 2005.03.21 0 0 160

Azon már mondjuk el lehet gondolkodni, hogy ki mennyire életképes, ha 27 évesen még ilyen aggályai vannak.

 

Taigetosz, harakiri, gyógyszer, szörnyű élet lehet.

Előzmény: milendee (159)
milendee Creative Commons License 2005.03.21 0 0 159
nem tom, mi ebben a vices, 27 felé már kicsit rászósabb, nem? de biztosan én csinálok valamit rosszul. (még úgy is, h kevesebbet sopingolok, mint egy pasas. ha már ez itten a lényeges.)
Előzmény: DRT (158)
DRT Creative Commons License 2005.03.21 0 0 158

Kisírt szemekkel, könnyekkel küzködve, torz fejhangon, térden kínlódva, görcsölő gyomorral kell az ilyen katasztrófát közölni az emberiséggel, miszerint 20 éves vagyok és nem kellek senkinek.

/reggel óta két évet öregedtem/

Előzmény: rali (156)
DRT Creative Commons License 2005.03.21 0 0 157

Arra a másfél órára gondolsz, amikor "Na és ez hogy tetszik?" megy 4 percenként és már a fél árúház rajtad röhög, hogy mit álldogálsz egy női táskával a válladon?

 

Azt ismerem, nem kell hozzá két kölök sem, hogy igazán emlékezetes maradjon :)

Előzmény: kaviat (153)
rali Creative Commons License 2005.03.21 0 0 156
Hanem?Születni kell rá?Vagy csak eccerűen jó nagyot ordítva közölni az egész világgal:SZINGLI VAGYOK?
Előzmény: kaviat (155)
kaviat Creative Commons License 2005.03.21 0 0 155
ja, arra nem lehet felkészűlni

.kav]4t ..jó ott a tengeri kaja..
Előzmény: rali (154)
rali Creative Commons License 2005.03.21 0 0 154
Mit kell arra készülni?
Előzmény: kacagógerle (151)
kaviat Creative Commons License 2005.03.21 0 0 153
így van.. namost ezt fejeld meg 2 üvöltő köjökkel, akik lógnak rajtad amíg a nő próbálgatja a kinézetre teljesen ugyanojan nadrágokat

.kav]4t ..jó ott a tengeri kaja..
Előzmény: DRT (152)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!