Keresés

Részletes keresés

action_9 Creative Commons License 2021.07.14 -3 0 429759

:)))

Ok.

Én azt vettem le a beszélgetésetekből, h nem igazán érdemes a szpíkerek szavára adni. (legalábbis az m4-en) Bocs ha tévedtem.

 

Az már érdekes, h ugyan miben különbözne a cseh és az a szóban forgó angol játékos, h még sütihasonlatban is teljesen más nálad.

 

Segítek: a West Ham két szűrővel játszik, az egyiket úgy híjják Rice a másikat Soucek. Ha 4-2-3-1-ben játszó csapatnál őket nem lehet összehasonlítani, akkor ne nálam keresd a hibát!

A "véleményem szerint" helyett ezt használom: tudom!

 

1. Cáfold meg! Bizonyítsd be, h nem jól!

2. A témában irreleváns, h ki hány meccset látott! A 100 meccses is ülhet "háttal", és a pár meccses is értelmezheti (jól) a látottakat!

3. Akkor egy cáfolat, h ki lát malájföldieket: korábban már próbáltad összehasonlításban jelezni felém, h Rice és Berecz közt mi a különbség. Akkor sem sikerült. Mert igazából ott van a francia süti és a magyar süti összehasonlítás! Süti (kp) mindkettő csak az egyik egy ügyetlen romboló, míg a másik "irányító" képességeket tud fölmutatni! E két poszt közt tudnod kellene különbséget tenni(ismerni!) és jönne fény. Vagyis Berecz 152x jobb irányító, mint Rice, mert kb. ennyiszer labdaügyesebb és ez látszik is. (kb. mintha Nagy Ádámot/Sigért hasonlítanád Sallaihoz)

4. Cáfolatként még egyet megjegyeznék a közelmúltból: ajánlottad egyszer Cresswellt nekünk, akkor is írtam, h - megint - nem segített a több év angol tartózkodásod, a több száz live meccs helyszíni nézése, mert sikerült Szivacsék helyére ajánlanod. Egy balbunkót jobbra! Legyen elég ez is cáfolatnak, mert ez sajnos több mint cáfolat. Mást mutat.

 

Elismerem, h többet tudsz róluk, ismered a kg előtti számaikat, centimétereket...

A játékukat nem.

 

Előzmény: Vasas mindörökké (429725)
Kriszti2021 Creative Commons License 2021.07.14 0 0 429758

Boldog lennék, ha 15 fős stábbal dolgozhatnék, de egyelőre ez Angyalföldön (még) nem így van...

Előzmény: Törölt nick (429756)
Rob222 Creative Commons License 2021.07.14 -4 1 429757

Nem kell személyeskedésnek venni a mellébeszélés szót annak aki mellébeszél.

Inkább cáfolni kellene tényekkel.

Azok bújnak a személyeskedések megsértett kritikája mögé általában, akik nem a tényeket tartják szem előtt. Mert azok árulkodóak lennének. Ilyenkor a legkonnyebb azt mondani, hogy engem személyemben támadnak.

Nezzük a tényeket:

1. A keret nem elérhető a szurkolók részére. Ez tény.

2. A magyarázat az volt, hogy azért nem, mert új fényképek kellenek a játékosokról, ami mellébeszélés.

3. A keret megjelenhetne a nevek felsorolása szerint addig, amíg az “egységes fényképek“ nem készülnek el. Ez tény. És ez teszi mellébeszéléssé a 2. pontot.

4. A keret nem lett törölve, csak inaktív. Na ez meg a legnagyobb mellébeszélés. Mert mi köze a szurkolónak a technikai háttér magyarázatához.

5. Olvasható? Nem. Ez a tény. Egy gombnyomás lenne az olvashatóság? Ezek szerint igen. Akkor miért nem nyomja meg valaki azt a gombot? Ez a kérdés, nem az hogy személyeskedésnek veszi bárki a tényeket. 

Akkor amikor a játékosok jönnek mennek, akkor van igazán jelentősége a keretnek. Azoknak a szurkolóknak, akik tájékozódni akarnak, hogy ki van most a keretben. Amikor megy a bajnokság akkor már sokkal kevésbé fontos, hiszen akkor a keret nem változik.

Előzmény: Kriszti2021 (429719)
Törölt nick Creative Commons License 2021.07.14 0 1 429756

Értem én, hogy mit akartál parodizálni, de hidd el, a példáddal nagyon félrementél. Én egyáltalán nem vagyok SW, meg semmilyen filmes univerzum rajongó, de ott a franchise alapja, hogy mindig, minden pillanatban velük foglalkozzanak a rajongók. Ott már hónapokkal a leendő filmek előtt szándékosan információkat szivárogtatnak ki, megbízott emberekkel Youtube videók tucatjait készíttetik el akár csak egy homályos forgatókönyv rajzrészletről, hogy mindig róluk beszéljenek, ne pedig pl. a Marvel univerzumról.

Ami a Vasast illeti, én egy DVTK szintű honlappal már teljesen elégedett lennék. A dolog pikantériája, hogy amikor Betonnal a DVTK felkészüléséről vitatkoztunk, kizárólag a honlapjukról szerzett információkból tudtam érvelni. Ezt a Vasas honlapjáról megtehetném?

Előzmény: Jissi (429722)
Törölt nick Creative Commons License 2021.07.14 0 0 429755

Francba. Erre nem gondoltam.😀

Előzmény: action_9 (429753)
Vasas mindörökké Creative Commons License 2021.07.14 0 1 429754

 

 

Köszi, biztosan így van, hiányos ismereteimre csak az lehet a mentségem, hogy amikor alakult a Kocsma én még messze a Szentélyől Boleyn Annával sexeltem (gondolatban természetesen és akkor még meg volt a feje is, ami ilyen akcióknál nem egy hátrány! )

Ami meg az új időket illeti, manapság az a kis vízszintes vonal az új idők szele egy edényben:-))

Előzmény: IpiApache123 (429749)
action_9 Creative Commons License 2021.07.14 0 0 429753

Bameg, ingyen adtunk tippet🤣🤣🤣

Előzmény: Törölt nick (429752)
Törölt nick Creative Commons License 2021.07.14 0 0 429752

Ok. Megjátszom.😀

Előzmény: action_9 (429748)
Kriszti2021 Creative Commons License 2021.07.14 -2 1 429751

A honlapon Sinkovics Gabi anyagainak van külön rovat, amit oda szánunk, ott egyértelműen ő a szerző. Egyéb esetben nem tüntetjük föl a szerző nevét, akkor sem, ha Gabi írja vagy más. Klubhonlapokon általában ez a bevett szokás (természetesen van ellenpélda is, de jelen esetben a klub ezt preferálja). 

Korábban Réz is készített ilyen anyagokat, azt gondolom ez szakmailag teljesen független attól, hogy szurkolók előtt játszik a csapat vagy sem, hiszen az ellenfelet mutatja be az anyag. 

Előzmény: demircella (429744)
action_9 Creative Commons License 2021.07.14 0 0 429750

Valóban hibáztam, hiányzott még két-három szó.

Akkor úgy fogalmazom: Hidi és Berecz közt akkors a különbség játéktudásban, mint a Barca és az Ózd közt van.

Előzmény: Törölt nick (429723)
IpiApache123 Creative Commons License 2021.07.14 0 0 429749

Egy kis kiegészítés.

 

A "korai kőkorszakban, amikor a DK alakult", nemhogy nem volt + - lehetőség, még nem is ez a fórum motor volt. Lapozás sem volt a régin és 600-700 hozzászólásonként le kellett menteni a fórum oldalát, mert egy idő után törlődött / törölték / beszart. És nem tudtál válaszolni hozzászólásokra, nem volt ilyen lehetőség. Meg kellett szólítani azt, akinek írsz. Na, az kőkorszak volt. :)

 

De szerintem ezen a fórumon se volt mindig like/dislike-ra lehetőség, 2000-től számítva ez az új idők szele. :)

Előzmény: Vasas mindörökké (429743)
action_9 Creative Commons License 2021.07.14 0 0 429748

7, 23

Előzmény: Törölt nick (429746)
action_9 Creative Commons License 2021.07.14 -1 0 429747

Semmilyen probléma!

Az a természetes.

Csak egynéhányan labdát sem láttak még életükben, nemhogy FC működést.

Előzmény: Kriszti2021 (429716)
Törölt nick Creative Commons License 2021.07.14 0 2 429746

2,58,81. Mondj még két számot és feladom lottón. Ha nyerünk 60/40-ben osztozunk.

Előzmény: action_9 (429745)
action_9 Creative Commons License 2021.07.14 -1 3 429745

Milyen fényképre vágysz? Beragasztod a spirálfüzetbe? Madonna, Szisziketcs, Szabrina naptár nem kellene?

A szurkoló abban hibás amikor megtűri a 81-eseket, ketteseket, ötvenyócasokat a csapatába és tapsol nekik. 

Előzmény: Rob222 (429692)
demircella Creative Commons License 2021.07.14 -1 2 429744

Ha már meg lettem szólítva. "Gúnyolva van..."

Szakmázzunk. 

Mennyi értelme van a Győr elleni mérkőzéseink történelmét részletesen bemutató cikket feltenni a honlapra egy olyan meccs előtt, ami:

a) zárt kapuk mellett lesz lebonyolítva,

b) nem lesz róla közvetítés, tehát a szurkolók nem látják.

(Tudom, ez utóbbi kettő nem rajtad múlt.)

c) ha nem titok, nem kéne esetleg feltüntetni, ki írja ezeket az általában kétségtelenül hasznos és sok munkát igénylő írásokat (vagy csak az én figyelmemet kerülte el a szerző neve)?

Előzmény: Kriszti2021 (429738)
Vasas mindörökké Creative Commons License 2021.07.14 -2 0 429743

Ez a minuszosdi is érdekes a history of the Vasas Drukkerpubban!

Anno a korai kőkorszakban, amikor a DK alakult, a minusz egy abszolút jelzési forma volt, arra, hogy valaki nem ért egyet a hsz-szel!

Ma már ne tulajdoníts neki a kelleténél nagyobb jelentőséget.

 

Minuszt kaphatsz, mert nem vagy szimpatikus, minuszt kaphatsz bármiről is írsz, mert besorolt az illető,

Minuszt kaphatsz, mert a leaderek azt adtak Neked és a slepp sem akar kimaradni a buliból.

 

Ja! Majd' elfelejtettem, minuszt kaphatsz, mert valaki nem ért Veled egyet, ez utóbbi miatt találták ki anno...

Előzmény: Kriszti2021 (429738)
Kriszti2021 Creative Commons License 2021.07.14 0 2 429742

Értem, köszönöm. :) Az építő kritikák, észrevételek és hasznos javaslatok továbbra is fontosak, ezeket szívesen fogadjuk. 

Előzmény: Törölt nick (429741)
Törölt nick Creative Commons License 2021.07.14 0 0 429741

Nem feléd vagy a jelenlegi management felé szánt kritika volt. Tényleg csak azt akartam jelezni vele hogy egyszer hangzott el egy Vasas ankéton valami nem megszokott és abból se lett semmi.

De akkor most kihangsúlyozom,hogy ez nem a jelenlegi vezetés sara.

Előzmény: Kriszti2021 (429740)
Kriszti2021 Creative Commons License 2021.07.14 -2 2 429740

Belengetni akármit lehet, más kérdés, hogy nem vezették be. Az elmúlt másfél évben ilyen ígéret nem volt. Az igények nagyon fontosak, de ígérni csak olyat szabad, amit meg is lehet valósítani. 

Előzmény: Törölt nick (429736)
action_9 Creative Commons License 2021.07.14 -1 1 429739

Mi lett volna ha azt is tudja, h egynémely honfitársa lepofozta az olasz szurkereket?

Gyanítom tudta a térdelgetős fax, mégis néma maradt.

Előzmény: LV- NEV (429633)
Kriszti2021 Creative Commons License 2021.07.14 -3 5 429738

Fene se érti, de a mínuszok is tények, el kell fogadni. Ha intéznek hozzám egy kérdést, jól neveltek a szüleim, válaszolok rá, arról viszont nem tehetek, hogy a cikkben nem az a név szerepel, akit a szurkolók vártak. Ezért mínusz, hát tanulság, majd a honlapon olvasható lesz a tény, fölösleges itt beharangozni. Ez tipikus esete annak, amikor semmi sem jó. Gúnyolva van a Győr elleni ellenfelet bemutató cikk, csak mert a győriek zárt kapukhoz ragaszkodnak, a kettőnek pedig semmi köze egymáshoz, de semmi gond, tartom az arcom. Hiányolva van, hogy miért nem számolunk be fotókkal az edzésekről, mikor ez másfél évvel ezelőttig max a felkészülés első edzésén történt meg, mi pedig rendszeresen választjuk a kommunikáció ezen formáját (is). Nem 10 fotóval, nem heti 1x, mégis megannyiszor megkapjuk, hogy minek ennyi fotó, nem képek kellenek, hanem munka és eredmény. Ha erőnléti blokkról készítünk anyagot, akkor azonnal érkezik a kontra, hogy miért nincs labda.. Ha pillanatképeket dobálunk be, akkor az, hogy inkább futni kellene... Ha van, az a baj, ha nincs, akkor az. Az pedig, hogy egy lap mit lenget be és mit nem, s ezzel párhuzamba állítani, hogy ők bizony már tudták régen, csak mi vagyunk bénák vagy lusták vagy amatőrök, hogy nem akkor hoztuk le... Hány, de hány folyamat hiúsult meg, amit belengettek a lapok, s nem lett semmi a pletykákból, legyen érkező vagy távozó. Komolytalan. 

Előzmény: nikU (429664)
action_9 Creative Commons License 2021.07.14 0 0 429737

Már végig mentünk rajta, tized %-ok a különbségek. Kb. olyan kicsi, amire nyugodtan mondják a bizonyos szakértők, h ez 50-50.

Előzmény: Anzixx (429599)
Törölt nick Creative Commons License 2021.07.14 0 1 429736

Én továbbra sem értem az ankét létjogosultságát. Ugyanaz hangzik el mindegyiken. A változatosság maximum annyi,hogy félévente- évente más más szájból.

 

Amikor pedig valami nem megszokott is szóba kerül abból a végén nem lesz semmi. Pl. a Domonyai által belengetett Vasas applikációt azóta is hiába keresem a play áruházban.

Kriszti2021 Creative Commons License 2021.07.14 0 0 429735

Addig van értelme a jelenlétemnek, míg valóban sikerül problémákat megoldani vagy a hasznos javaslataitokkal fejleszteni tudunk. A személyeskedés vagy a burkolt támadás nem újdonság, de az nem engem minősít. Örülök, hogy szimpatikusan megértjük egymást, ezen leszek a jövőben is. :) 

Előzmény: Vasas mindörökké (429733)
Kriszti2021 Creative Commons License 2021.07.14 0 0 429734

De, amint meglesz az időpont. A VSZK és a klub közös szervezése a program, amit nyilván szintén tudsz :) 

Előzmény: demircella (429690)
Vasas mindörökké Creative Commons License 2021.07.14 -3 1 429733

Ne is törődj vele, ez a Vasas Drukkerkocsmának egy különös, sajátos feelingje, mindig kell valaki, akit macerálnak, néhány embernek itt szüksége van rá, lételemévé vált az idők folyamán!

 

Szerintem Te jól végzed a munkádat ( már amennyire én értek hozzá, nem vagyok média szakember ),

és a "szelí"d emberek észrevételeivel l foglalkozz inkább, mert ha abból nem kell kivonnod a személyeskedés, kötözködés tényezőket, akkor reális szurkolói problémák juthatnak el Hozzád. én a magam részéről köszönöm szépen az eddig és a jövőbeni munkádat!

Előzmény: Kriszti2021 (429729)
Kriszti2021 Creative Commons License 2021.07.14 0 1 429732

Köszönöm szépen. 

Előzmény: LV- NEV (429709)
Vasas mindörökké Creative Commons License 2021.07.14 0 0 429731

Az ankétokból soha sem elég, tök jó, ha ez szokássá fog válni  a management részéről, mert ez az egyetlen lehetősége,  a szurkolóknak, hogy ne  semmitmondó újságcikkekből  értesüljön a történésekről a csapatnál 

Mondjuk én személy szerint nem várom el azt amit odaát tapasztaltam: 3 hónaponként randi a management képviselőivel, de el lehet indulni arra felé! Amit most írtál, az biztatónak látszik, csak így tovább!!

Előzmény: Kriszti2021 (429724)
fretty9 Creative Commons License 2021.07.14 0 1 429730

ezert kar volt regisztralni joember.Vannak bajok odabennt.Dumal egy olyan valaki aki meg meccsen sem jart kinnt,mint Clark.Lehet mailt irni kozvetlenul a klubnak,nevvel es cimmel.Taho a stilusod kisbaratom.

Előzmény: Rob222 (429701)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!