Keresés

Részletes keresés

Altkulcs Creative Commons License 2021.07.07 0 0 428971

Inkább várható. 

Előzmény: tex66 (428970)
tex66 Creative Commons License 2021.07.07 0 1 428970

A semmibol epulo "Magyarosodott" dvtk 4:1-re verte a Csabat. Hat, nyugtalanito..

Előzmény: Altkulcs (428969)
Altkulcs Creative Commons License 2021.07.07 -2 1 428969

A próbálgatást értem, de ettől még nem szabadna 7 gólt kapni. Nem a Barcelona volt az ellenfél, hanem egy nem túl izmos Honvéd. 

Az eligazoló játékosokról írtál. A három, akit szerinted elküldtek, ( lehet) éppen annyit játszottak, amennyit a Covid meg sérülés indokolt, egyik sem volt alapember. Nem rajtuk kellene elverni a port. Vagy nem csak rajtuk... Murka amúgyis kölcsönben volt, vissza  se kellett volna hozni, szerintem ő is jobban örült volna. Kleisz sajnos sérült volt, de ahogy hallottam, bőven edzett már, mégsem engedték a keret közelébe, pedig kinézem belőle, hogy hozzá tudott volna tenni. Köbölnek meg egyértelműen többet kellett volna játszani. 

Visszatérve a csapatra. A minden posztra van két ember nagyjából igaz. A minőség, illetve, amit sokakról láttunk, nem nyugtat meg. A fiatalok tapasztalat híján nagyon bizonytalan, hogy milyen teljesítményre lesznek képesek nagy nyomás alatt. 

Az engem is érdekelne, megy - e el még valaki... 

Vida, Guzmics téma. Vida sokba kerül majd hónapokig valós használhatóság nélkül és totál bizonytalan, mikor, milyen minőséget fog képviselni. Guzmics az a vonal, amit már el kellene engedni. Fiatalabb védőnek jobban örülnék. 

S a csatár. Kell? Akkor el kell küldeni egy-két felesleget. 

Előzmény: Zelaka (428955)
Vasas mindörökké Creative Commons License 2021.07.07 -2 0 428968

Egy kérdés, "melyiket" sajnálod jobban a Nagy Mikit, hogy elveszik a részletekben, vagy a csapatodat, amelyik szép lassan elveszik a magyar labdarúgásban?

 

Előzmény: tex66 (428966)
tex66 Creative Commons License 2021.07.07 0 1 428967

Ezert mas az itteni szisztema. Itt , nem azt nezik ki vagy, hol nevekedtel, van e papirod , sovany vagy pici vagy , vagy kover!! Itt , azt hogy mit teljesitesz. Onzoen szimplan a csapatoterdeket , hozzatudsz e rakni a nagy kozosbe a jovoheti gyozelemert vagy nem. Jott egy fekete srac, csak franciaul beszelt (elosszor meg besem tudtuk azonositottuk a nyelvet) ,de helyette  komunikaltak a labdai ugy illeszkedett a csapathoz ,mint egy velur kesztyu! Qrvajo . Palyan kivul meg borzalom. Ez a francia semmihez nem hasonlit. Kezzel labbal magyarazunk neki azota is mindent ami nem merkozes.. De, ahogy a palyan beszel , ugy senki a posztjan. Nincs papirja , autoban alszik .Utolsonak jon elsokent tavozik , de fantasztikus ballabu kozeppalyas.    Igy, egy regi barat , aki beton kezdo volt eddig nem jatszik es nem is nagyon fog. Mert, ilyen a sport! Egy vezetonek a mostot a MA csapatat kell epitenie es nem kiszamithatatlan holnapot! Nalam Vidus elso a sorban , ha az orvos rabolint es teljesitmenyevel a helyen jatszot kiszoritja jojjon. Ha , csaladtag?! Es o az! Akkor , minden segitseget megkap a VASAS-tol. De, szerzodest csak akkor , ha mar  bevetheto az esti Menfocsanak elleni edzomerkozesen.

Előzmény: tex66 (428966)
tex66 Creative Commons License 2021.07.07 0 1 428966

Egy csapatott narakeszebben szoktak vezetni.A menger office-ban minden fekete-feher ! Nincs szivarvany vilag. A mi fiunk, nalunk nevrlkedett, csalad tag. Ez az irodaajton kivul van es kell is , hogy legyen. 22 azonnal bevetheto jatekosrol szol egy bajnoki keret ! Egy egeszseges rotaciohoz nem kell tobb. Azert van az orvosi , hogy a szerzodest lepecsetelje vagy NEM! Nalunk, olyan most mint, ha egy alsobb szintu semi.pro csapat lennenk . Vannak gyerekek , oregek , serultek es karrierjuk vegen jaro sztarok. Miki szerintem elsullyed a reszletekben. Neki kene egy belso tanacsado menedzser. Aki , a klubhazakban huzta le a feleletet . Ez mar irtam TUL SOKK MIKI ASZTALAN! QRVARA NEM IRIGYLEM.

Előzmény: Vasas mindörökké (428964)
Vasas mindörökké Creative Commons License 2021.07.07 -2 0 428965

A játékos felépítése - Vida - egy hosszadalmas folyamat, gondolj bele, a világot is 7 nap kellett összehozni alsóáron:-)

Előzmény: A böbö:) (428961)
Vasas mindörökké Creative Commons License 2021.07.07 -1 0 428964

Miki tud erről?:-))

Előzmény: tex66 (428963)
tex66 Creative Commons License 2021.07.07 -1 1 428963

Lita volt az a,b,es a c terv. A szerintem kezdo Bence eltunt a nyari kodben.. Igy , maradt a total visszaeso Szilagyi Zoli es az extrem serulekeny Kenny. Es a sok "proba-baba". Igy , sajnos nehez csapatott epiteni. A diok ugy kezdtek , hogy igazoltak gyorsan 2 kozephatvedet! Mert , a kapus utan a LEGFONTOSSABB POSZT ! Nezd , nem nehez megjosolni mi lessz az Oregholgy-el es az Olaszokkal Chellini professzorek utan. Egy csapatott bun 3 eve ugyan ugy kivereztetni. A VASAS-nal ez poszt hagyomany ! MESZOLY, KOMJATI (en ide sorolom),HEGEDUS, HIRES , JUHAR, GEZA KORCSMAR es VASKO . Minden JO CSAPATUNKNAK volt kiemelkedo kozezephatvedja. Mert, ez a foci sajatja. Ez a dolog , csak igy tudd mukodni.

Előzmény: Vasas mindörökké (428960)
Törölt nick Creative Commons License 2021.07.07 -3 0 428962

Igen azt mondtam. De most elolvastam amit Nagy Miklós nyilatkozott. Abban benne van, hogy ha lesz szerződés abba a megfelelő orvosi, és jogi kérdések is le lesznek írva. Ezzel engem meggyőzött. És nem úgy lesz mint nem is olyan régen, hogy tudtuk, hogy sokáig tart a felépülés, és az sem biztos, hogy folytatni tudja a profi sportot mégis 2 játékossal is 3 éves szerződést kötöttünk.... És azóta sem játszanak. Azóta is fizet a tulaj a nagy semmiért. 

Bár ez nem rám tartozik, az ő pénze, azt tesz vele amit akar.

Előzmény: nikU (428951)
A böbö:) Creative Commons License 2021.07.07 0 3 428961

Vida egy éven belül sehonnan se lesz válogatott,

Előzmény: Törölt nick (428945)
Vasas mindörökké Creative Commons License 2021.07.07 -1 0 428960

A Miki tud erről?

Előzmény: tex66 (428957)
Vasas mindörökké Creative Commons License 2021.07.07 -2 1 428959

Szerintem sem kell túl aggódni ezt az első 3 bohózatot!

Időt kell adnia nekik, egy hónap múlva ráérünk elszámoltatni őket ( hú de nagyképű kifejezés:-)))

Még a Diósgyőr meccs sem számít igazán, de utána már - esetleges kudarcok után - nincs helye a púdernak!

Ott már látni lehet, hogy megragadtunk e a másodosztályban, vagy készítheti ellenünk a nyerő taktikát a Groupama aréna:-)

Előzmény: Zelaka (428955)
Vasas mindörökké Creative Commons License 2021.07.07 -3 0 428958

Sőt:-)))))

Előzmény: rage (428956)
tex66 Creative Commons License 2021.07.07 -2 1 428957

Azert , ha ennek az OLASZ csapatnak a puszta nezesevel sem jovunk ra , hogy mi  a lassan felevtizedes gond a hazunktajekan , nos akkor soha. Ahogy.,az osszevetve 70 eves belsovedo kettosuk, hogy iskolazta le Europat az egy oktatofilm. Errol , irok evekota. ThanxGod jeleneseiket az egesz vilag lathatja lathatta ! Ha , ebbol nem tanulnak az illetekeseink , akkor semmibol..Tessek kepzett magass eros MERKOZES RUTINNAL rendelkezo SIKERES centerback-et vagy 2ot igazolni ! Ja..hogy nincs.. DE, VAN, VANNAK !!! Ezt hivjak tudatoss es felelossegteljes CSAPATEPITESNEK .

Előzmény: Vasas mindörökké (428952)
rage Creative Commons License 2021.07.07 0 3 428956

Semmilyen játékosra nincs garancia, hogy fél-egy év múlva nálunk jó lesz.

Előzmény: deme65 (428950)
Zelaka Creative Commons License 2021.07.07 0 4 428955

Egyébként rendszerint egyet értek a véleményeddel, de szerintem a Honvéd elleni meccs nem volt annyira katasztrófa. Persze az eredmény igen... Igaz, Te élőben láttad én youtubon

Azt javaslom próbáld bevenni az optimista "gyógyszert". De ahogy érzed...

 

De látni kell, hogy sok alapember hiányzott (pláne a védelemből) és még akarunk igazolni is. Lásd mai hírek.

 

 

Látszik, hogy mit akarunk a pályán (ezt Schnidlernél soha) és hogy most mit csinálunk: megfelelő emberek kiválasztása, de főleg annak a 3-4-5 fiatalnak aki megfelel a fiatal szabálynak.

A felállás 4-4-2 alapjáték volt és még ilyen eredmény mellett is élvezetesebb volt mint a Schindler féle nagy semmi. Bevallom ódzkodtam megnézni az elmúlt év Schindler féle fos meccsek miatt. De ez nézhető volt. Mind a 120 perc...

Véleményem szerint most ott tartunk, hogy a 6 elküldöttből 3-at (Tóth B, Vernes, Kovács M) NM küldött el a tavalyi rossz teljesítményük miatt. Szerintem jogosan. Kvázi ők a bűnbakok, mások lehet, hogy megúszták pénzbüntetéssel. A másik 3 (Köböl, Kleisz, Murka) valszeg ők kérték, hogy a játéklehetőség miatt eligazolhassanak. Szerintem érthető is mindhárom estében. Valaki(k)re írták is a cikkben, hogy valszeg csak kölcsönbe mennek.

 

Így most minden posztra két "idős" játékos van: Jova (Uram) - Szivacs (Terbe), Otigba (Szilágyi), Viczián (Csató), Sillye (Kalmár) - Berecz (Szatyi), Pátkai (Hidi), Márkvárt (Hinora) - Radó (Rétyi), Fecze (Birtalan), Balajti (Pekár)   Kimaradt: Lita (lehet, hogy Csató helyén lenne, ha nem sérült volna meg és Csató nem lenne sérült, hisz tavaly már lemondtunk róla) Tehát érthető Guzmics megjelenése.

 

Nos, mindig aki hadra fogható az játszik és közben posztokon próbálgatja a fiatalokat, hogy ki lesz az a 3-4-5 (6) nem tudom, aki(k) majd a fiatal szabály szerint megfelelnek.

Közben ha igazolunk, vagy kialakul a fiatal csoport még kieshet (ki is fog) az "idősek" közül bárki (a tavalyi teljesítmény alapján nem nehéz megindokolni) pl. ha Vida jön akkor Hidi, ha csatár jön akkor Birtalan.

Ezért játszottunk 4-4-2 alapjátékot, mind két félidőben tele tűzdelve fiatalokkal. Időseknek, fiataloknak kéne bizonyítaniuk hogy a keretben a helyük...

 

A Honvéd meccs alapján szerintem aki szóba jöhet fiatal ként:

Szalai J (bár ha csatárt igazolunk akkor nem biztos) de szívesen megnézném az idősek között...

Sztojka, (egyértelmű, gól, gólpassz, ügyes, stb.)

Kis-Szemán (mert a posztján Kalmár ultra gyenge volt és ez a szerencséje Sillye akaratgyenge Eriknek is hogy még itt van)  

Varga D (mert neki már pofi szerződése van, most igazoltuk)

A többi számomra kérdéses mert

Szilágyi Sz - Farkas B, ügyes, de sokan vagyunk a középpályán és láttuk, Hidi példáján, hogy oda jobb volna rutinos játékos.

Józsától, Puskától én nem sok említésre valót láttam...

 

Ez az én véleményem!

Hajrá, Vasas!

Előzmény: demircella (428611)
spati2001 Creative Commons License 2021.07.07 0 0 428954

Hidit megnézném ott! action_9 mi a véleményed?

Előzmény: Anzixx (428953)
Anzixx Creative Commons License 2021.07.07 0 0 428953

Hát akkor tegyük le a voksot Rétyi mellett! Csak már látnám.

Előzmény: Zelaka (428949)
Vasas mindörökké Creative Commons License 2021.07.07 0 0 428952

Ne aggódj a Miki meg az Attila megoldja, állítólag ebben az iparban utaznak:-)

Előzmény: kristi (428940)
nikU Creative Commons License 2021.07.07 -1 6 428951

Korábban azt mondtad, nem kell.

Szélkakas vagy, de legalább nem nyikorogsz, simán pörögsz. 

Előzmény: Törölt nick (428935)
deme65 Creative Commons License 2021.07.07 0 1 428950

Ja ,és a arra mi a garancia hogy Vida a régi formájába kerül fél év 1 év alatt ? Semmi.

Előzmény: Törölt nick (428945)
Zelaka Creative Commons License 2021.07.07 -3 2 428949

Szivacski, Terbe katasztrófa volt a Honvéd ellen a múlt hétvégén. Igaz Szivacs középhátvédet játszott, de akkor is... Ott még rosszabb. Pont a védekezési hiányosságai jöttek ki. Remélem látta Kuttor is...

Hinora nem jobb hátvéd, ha ott játszik mindig megmutatja az aktuális edzőnek, hogy nem akar ott játszani. Olyan mint a Hajdu volt csak ő bal lábas, de ő is mindig a középpályán (ott is inkább előre játékban) akart játszani. Hinora detto.

Bonifert a hétvégén már nem volt a keret tagja...

Rétyi viszont nem volt rossz jobbhátvédként szerintem. Igaz nem lenne hosszútávon megoldás, mert kötve hiszem, hogy elég képzett védőnek. Viszont látszott rajta, hogy motivált. Szerintem maradni fog a keret tagja.

 

Kéne egy megfelelő jobb hátvéd.

Ha nem igazolunk Hidi-t talán ki lehetne próbálni. Előre játék úgysem az erőssége és a középpályán úgysem lesz helye. Pláne ha még a Vida is jön.

 

Hajrá, Vasas! 

 

 

Előzmény: demircella (428946)
rage Creative Commons License 2021.07.07 -2 1 428948

Többek között.

Bárkin, aki miatt elment legalább 1 pont.

Így például a jobbhátvéden is.

Előzmény: szabolcs100 (428947)
szabolcs100 Creative Commons License 2021.07.07 0 2 428947

Tavaly a jobbhátvéden ment volna el a feljutás ???

demircella Creative Commons License 2021.07.07 0 2 428946

Jelenlegi jobbhátvéd választék: Szivacski, Terbe, Hinora, Rétyi, Bonifert(?).

Kit hoznál ide?

Előzmény: kristi (428940)
Törölt nick Creative Commons License 2021.07.07 -1 1 428945

A Vasas hosszú távú szerződést akar Vidával. Vida szeretne újra válogatott lenni. Rossi az nb2-ből nem válogat. Az előző szezon megmutatta hogy semmi garancia arra, legyen bármennyi pénz is elköltve,hogy a Vasas nb1-es csapat lesz hamarosan.

 

Előzmény: deme65 (428942)
vasas11 Creative Commons License 2021.07.07 0 0 428944

Lehet rosszul emlékszem, de mintha Kenny játszott volna jobbhátvédet a zöldeknél, érdekes, hogy nem merült fel még, hogy milyen lenne ott.

Előzmény: kristi (428940)
rage Creative Commons License 2021.07.07 0 2 428943

Viszont így van rá esély, hogy azt januártól nálunk produkálja majd.

 

Egyébként esélyünk nem lenne leigazolni őt.

Előzmény: deme65 (428942)
deme65 Creative Commons License 2021.07.07 0 1 428942

Ja a rehabilitációt végzi.Lehet hogy értékelhető teljesítményt ,csak januártól tud produkálni.

Előzmény: Törölt nick (428936)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!