Vaterás és egyéb licitnövelés portálok linkelése nem megengedett - törléssel, tiltással jár.
Irányár megadása kötelező!
Nem segítünk a lopott fotós cuccok eladásában!
Kérjük, minden gyári számmal rendelkező termék mellé, amit eladásra kínálsz,
add meg az eszköz sorozatszámát. A szám utolsó karakterét kicsillagozhatod.
A sorozatszám nélküli hirdetéseket töröljük, a feladót pedig egy hétig
kitiltjuk az adok-veszek topikokból.
Vásárolj körültekintően!
A fórum felhasználói általában nem vállalt valós identitású személyek, így
beazonosításuk nem mindig lehetséges. Figyelj erre a vásárlásoknál és
csereügyleteknél!
Lehetőleg utánvéttel fizess, vagy vedd fel személyesen a kapcsolatot az
eladóval, mielőtt előleget utalsz át!
Ha mégis csalás áldozatává válsz, tegyél rendőrségi feljelentést! A csalók
gyakran kézre kerülnek, de a vizsgálat sokáig húzódhat.
Továbbértékesítés céljából szeretném önöknek bemutatni a kiszolgáló személyzetem őszintén kedvelt tagját, az ében cselédek császárnőjét, a fekete X-E1-et. Az ő természetét még nem érintették meg a modern szeszélyek veszélyes szele, nem került bele holmi huszonegyedik századi iparosodott automatika, csak fényt mér, fókuszál, szép képet hoz. Kezdetektől fogva vigyázok minden porcikájára, kitűnő egészségnek örvend, alig várja, hogy kend örömet lelje benne.
Hű társam vételárát 95 ezer magyar királyi forintban állapítom meg, aki úgy érzi, hogy ez sok, az simogassa csak a csámpás, hóka, kályhaszínű mostohatestvéreit, amelyekkel teli van a vásár. Billogozáskor az alábbi szám került szűzies popsijába: 3xM52285 "
eladó a legenda! :) + 1 db mindössze 2 alkalommal használt patona gyártmányú akkuval.
Fuji TCL-X100 telekonverter: van egy ezüstöm és egy feketém, de értelemszerűen csak az egyiket használom (a feketét X100t-n, az X100s az ezüst alól elkelt) azaz az egyik eladó. Sorozatszámok nincsennek rajtuk, dobozok, szüttyők, kupakok, minden van. Földrajzilag Szabadkán, de logisztikát megoldjuk (akad ismerős, aki jár Budapestre). Alku előtt az ezüst 48.000HUF, a fekete 58.000HUF
További részletek: millersonphoto(pondró)dzsímélpontkom
Camdiox focal reducer (speed booster) Fuji X - Nikon G elado! Fullframe latoszoget es ezzel egyutt melysegeleseget csinal barmelyik FX-es Nikon bajonettes obival mukodik, G-s obiknal is van rekeszeles. Gyakorlatilag uj,csak kiprobalva volt.Megvettem hogy majd veszek hozza obit de a kinezett obi ara felment ezert elado. Lathato minosegromlas nincs.Teszt van fent rola a neten. Iranyar: 30ezer. Emailem publikus
Köszi a tippet! Angol elmebajon láttam egyet ugyanennyiért, szállítással... úgyhogy akkor már inkább artwork, de azért ha van valakinek: ne tartsa vissza magát :).
Novemberben, kitben vásárolt, alig használt, tökéletes állapotú fekete X-E1 váz /43M50379/ és XF 18-55 mm f/2.8-4 objektív /47A00726/, Avacom pótakkuval eladó. Együtt 169.000 Ft.
Használt, de megkímélt XF 18 mm f/2, /22A24930/: 85.000 Ft.
Fuji TCL-X100 telekonverter: van egy ezüstöm és egy feketém, de értelemszerűen csak az egyiket használom (a feketét X100t-n) azaz az egyik eladó. Sorozatszámok nincsennek rajtuk, dobozok, szüttyők, kupakok, minden van. Földrajzilag Szabadkán, de logisztikát megoldjuk (akad ismerős, aki jár Budapestre). Az ezüst 48.000HUF, a fekete 58.000HUF
További részletek: millersonphoto(pondró)dzsímélpontkom