Keresés

Részletes keresés

bvedono-Szömörce Creative Commons License 2010.02.23 0 0 25488
Szerintem az:) én sem vagyok annyira képben, az utolsó pár könyv már nem jött be és az első 3-4 könyvét szeretem igazán:)
Előzmény: Mvirág (25486)
illesreka Creative Commons License 2010.02.23 0 0 25487

Sziasztok!

 

Na, látom, mégsem lett zöldág a februári közös dologból.... Sebaj, már egy fél UFO-m elkészült délután, és a szuperjó icicpici maradék testanyagomból meg éppen kijön egy Minidoll - holnap ezekkel foglallatoskodom, ha hagyják a manók...

 

Szömörce, szerintem igenis vállald magadra a döntést, hiszen ez a szabály!:-)))

 

Pihe, szerintem jobb előtte felvarrni, akkor könnyebb feszesre hurkolni a szálakat!

 

 

 

Mvirág Creative Commons License 2010.02.23 0 0 25486
Nekem a "br" nélkül is bejön. Az Oleluskát viszont elírtam, bocsika: Olelushka !!!
Aha, erre gondoltam, hogy ez az új Tildas, de lehet, hogy még sem? A Szömörce e téren nagyon képben van.
Skippo Creative Commons License 2010.02.23 0 0 25485
Megfejtettem a linkeket. Két bötű hibádzik. Linkelhetővé téve mellékeltem. Csaki az az oleluska, vagy kié, nem akar bejönni. De leltem egy olyan Tildát, amit én még nem láttam. Ez az új?
Tilda Summer Ideas
http://picasaweb.google.com.br/Mezenina1
http://picasaweb.google.com.br/tkarabanova
http://picasaweb.google.com.br/chanycountry
http://picasaweb.google.com.br/andiemacleod
http://picasaweb.google.com.br/monykiris
lidimommy Creative Commons License 2010.02.23 0 0 25484
Sziasztok!
Még új vagyok itt és imádok babákkal "bíbelődni".
Láttam a szebbnél szebb babáitokat.
Jöhetek én is????
Mvirág Creative Commons License 2010.02.23 0 0 25483
Egy édes nyuszipár:
Mvirág Creative Commons License 2010.02.23 0 0 25481
Hát az tuti :-)) Még fülig szerelmes is tud az ember lenni... ajaj!!! :-)) És ez a Szerelem más, több, érettebb, odaadóbb, megfontoltabb, bölcsebb és nagyon szép. No erről ennyit...

Nem értem, hogy miért nem jönnek be a linkek. Esetleg elírtál valamit?

Azért itt a kedvenc dagadt nyulam, képekben. Az szm. meg valamelyik a sok közül. Ám az is lehet, hogy nincs is ott, mert akárhogy meresztgetem a szemem...
Előzmény: 4Hópihe (25480)
4Hópihe Creative Commons License 2010.02.23 0 0 25480
egy vezetö nődoki egy kis elöadásában , majdnem ugyanezeket mondta el ,amit te is- szexuális vonatkozásban-mely szerint a nök 36tól kezdik virágkorukat élni. gyerek, karrier minden meg van,nyugodtak,érettek és több energiájuk jut a szexuális élmények befogadására és azutáni vágyakozásra...
Előzmény: Aledi (25479)
Aledi Creative Commons License 2010.02.23 0 0 25479
Mvirág,
Jaj nekem! Köszönöm. Hát, szép az 20 évesen sem voltam, de a jó nővel kiegyezek, ez kicsit összetettebb, és nem csak a genetikán múlik : ) Úgy van, ahogy írod, én 40 leszek idén, és soha jobban nem éreztem magam a bőrömben. A gyerekek már elég nagyok ahhoz, hogy ne kelljen állandóan figyelni rájuk, de még jócskán ontják rám feltétel nélküli szeretetüket. Több a türelmem, jobban odafigyelek a szeretteimre, kevésbé (na jó, egyáltalán nem : ) foglalkozom számomra nem fontos emberek véleményével. Rájöttem, hogy nem szeretnék menő menedzser lenni egy multinál, van időm, energiám azzal foglalkozni, ami örömet okoz, és úgy élek, ahogy nekem tetszik. Éljenek a negyvenesek!
4Hópihe,
Én előbb felvarrom a sapit a babára, szerintem úgy egyszerűbb.
Előzmény: Mvirág (25477)
4Hópihe Creative Commons License 2010.02.23 0 0 25478
nálam egyik link sem jelenik meg...
Előzmény: Mvirág (25477)
Mvirág Creative Commons License 2010.02.23 0 0 25477
Sziasztok!

Aledi! Látod nem haragudott meg Szarvasmici, hogy összekevertelek bennetek a blogbéli képek alapján, azért mert mindketten "jó csajok" vagytok. Olyan KORTALAN SZÉPSÉGEK! Én a 46. évemet taposom és most érzem magam igazán NŐ-nek. Hát nem gondoltam volna 10-20 évvel ezelőtt, hogy ez a kor ennyi szépséggel, örömmel, boldogsággal jár. Úgy képzeltem, kövér leszek, szúrós, undok, ritkás ősz hajú és a kutya sem néz rám. Hát nem így lett. Ősz hajam egy szál sem, a hurkáimmal békességben vagyok, szeretek öltözni, imádom a mintás harisnyákat és a magassarkú cipőket és a pasik is megnéznek olykor. Tavaly azt hitték, hogy a fiam a barátom. Na jó, egy kicsit már sötét volt :-))
Amúgy meg Fifit is szeretem Zümivel és Kankalinnal együtt. Hétvégén, reggelente kicsit lustálkodom és közben nézem a mesefilmeket, onnan ismerem őket. Nagyon élethűek az itteni alkotások.

Itt láttam a Tildas könyvet: http://pisasaweb.google.com/Oleluska
A macskák szerelmeseinek: http://pisasaweb.google.com//Mezenina1
És még: http://pisasaweb.google.com/tkarabanova,
http://pisasaweb.google.com/chanycountry, (aranyos nyuszipár)
http://pisasaweb.google.com/andiemacleod (jópofa játékok)
Itt a 14-es számú újság mögött van egy dagi rózsaszínű nyúl, elkészítési útmutatóval:
http://pisasaweb.google.com/monykiris

Olyan szépeket varrtok, én meg nem :-(( . Hogy csillapítsam az alkotóvágyam, hát esténként szörfözök a Picasaweben. No Felicitiről nem mondok le!! Előbb-utóbb megvarrom és azt a dagadt rózsaszínű nyulat is.
Skippo Creative Commons License 2010.02.23 0 0 25476
Határozott "Fifievolúciót" láthatunk! Nagyon szép lett. Szerintem jobb, mint a gyári. :) S van foga! :P Mondjuk Nefelejcs Fifi (igen, már ezt is tudom :P) meg épp azért volt aranyos, mert fogatlan mamuska benyomását keltette.:)
Előzmény: Kaoka (25473)
4Hópihe Creative Commons License 2010.02.23 0 0 25475

Kaoka nagyon helyes a virágbabád..

-------------------

akit felizgatott a mágneses kezü baba_ az opitecnél most lehet kapni ráadásul tavaszi akciós áron kenhetö mágnest.. magas vastartalommal 3rétegben felhordva 12órásszáradási idöközönként kiváltható a mágneses hatás.feszitett vászonra is lehet,és mivel ugyis kitömött kézre orcára kerülbe az igy gondolom kimeriti  a feszitett vászont.

-------------------

lányok akik stigi instrukciói alapján készitettek már hurkolt haju babát a horgolt hajalapra-azt kérdezném hogyan könnyebb  felvarrva a babára vagy anélkül????

---------------------

aledi köszi)))

Előzmény: Kaoka (25473)
Aledi Creative Commons License 2010.02.23 0 0 25474
36évi,
Szerintem ez nagyon jó ötlet, én szívesen csatlakoznék a "nagy testvérhez" : )
4Hópihe,
Ilyen formában ez már nem is csészebaba, és nagyon jópofa, nekem jobban bejön, mint az eredeti :)
Kaoka,
Ez a Fifi is nagyon profi munka, a fejdísze meg csodaszép. Nem vagyok szaki a témában, de szerintem a mesében nem ilyen édesek ezek a figurák : )
Előzmény: 36évi (25471)
Kaoka Creative Commons License 2010.02.23 0 0 25473

Nem rossz! Aztán jóidőt kéretik megrendelni. :)))

 

Hoztam megint Fifit, de most Kankalin. :))) Aztán olyan amilyen. :D Emma birtokba vette már, annyira örült neki. :)

Előzmény: 36évi (25471)
4Hópihe Creative Commons License 2010.02.23 0 0 25472

én ilyen formában készitettem tavaly csészebabát.. cserépbeültetve és apróságokat lehet bele dugdosni.tildának van papir cucca is azon láttam hasonlótcsak átültettem cserépvariációra és másfajta babára..

tulképpen a  fedöként funkcionál.

de össze dekorációként is belépett körberaktam falevéllel a cserepet,hogy kilogjanak  és ugy ült a baba egy kupac falevél  között... a cserépben...

36évi Creative Commons License 2010.02.23 0 0 25471
Kedveskéim,

olvasok ám vissza, nem megy egyszerűen, mert a gépem behalt, most az uramén garázdálkodok...

Mondjátok ezt a nyári talit.

Erre mondom nektek azt, hogy van egy új megmozdulásunk (foltosoknak): Európában eddig öt országbna, idén velünk együtt hatan a nyár leghosszabb napján, jún. 19-én a fotlos társadalom kivonul a zöldbe és együtt, egyszerre sok helyen varrunk, dumálunk, jól érezzük magunkat. Ezzel népszerűsítjük a kézimunkát, illetve a foltvarrást.
Én azt gondoltam, hogy ehhez nyugodtan csatlakozhatnának a babavarrók is (mint foltos szakág), és esetleg aennek apropóján tarthatnánk egy talit.

Mit szóltok?
(megyek vissza olvasni, képet nézni)
Előzmény: mehike (25233)
bvedono-Szömörce Creative Commons License 2010.02.23 0 0 25470
Nekem ő is tetszik:)
Mintát persze nem találtam..
Camea Creative Commons License 2010.02.23 0 0 25469
Cameának tökmindegy... egyetlen közöst csinált meg eddig... a Fanny-angyalt...(és nem is biztos, hogy akar többet!) :o))
Előzmény: Törölt nick (25454)
Kaoka Creative Commons License 2010.02.23 0 0 25468

Skippo! :)))))

 

A közös varrásról az a véleményem, hogy mindeni maga dönti el akrja, vagy sem.  Viszont, nagyon jó közös téma és összetarja a társaságot is. Ez nem elhanyagolható. A csészebaba érdekes, de nem tudom mire jó. Azonkívűl nekem jöhet bármi. :)))

Előzmény: Skippo (25463)
gabogergo Creative Commons License 2010.02.23 0 0 25467
Nekem van sötétkék tűpettyes anyagom, de talán láttam is a méteráruban feketét, valamelyik nap ha megyek arra megnézem.
Előzmény: Skippo (25463)
gabogergo Creative Commons License 2010.02.23 0 0 25466
Köszönöm!
Remélem lesz időm mert ötletem az van :)
Előzmény: Kaoka (25465)
Kaoka Creative Commons License 2010.02.23 0 0 25465

gabogergo, teljesen jó. :))) Ügyes vagy mutass máskor is babákat, :))))

 

Előzmény: gabogergo (25462)
bvedono-Szömörce Creative Commons License 2010.02.23 0 0 25464
Nyúl
Skippo Creative Commons License 2010.02.23 0 0 25463
Kustrae! Jobb oldalt van egy Pandorás kép, amint kíváncsiskodik a ládába. Ha arra ráböksz, az egyből odarepít, bele a kötzepébe. :) Ha így se, akkor inkább küldök linket!
Nem tudom miért nem megy a komment. :( Én tudtam. Már be voltam jelentkezve, s a bejegyzés alatt írtam. Nem vagyok nagy blogspotos. Kis segítség többiektől?! :) BocsOFF.

LBZS köszi, hogy élesztgeted a topikom. :) Mindjárt írok oda valamit én is. :)

Személy szerint mindegy mit döntöttök. Én úgy is a döntést követően, utóbb döntöm el, hogy akarom-e vagy sem. :D Csészelakó nekem sem buli. Konyhában - macskalakó miatt - úgy sem tarthatok kint semmit, pláne nem törékenyt. S a baba sem lenne hosszúéletű. Szobába meg mégúgyse tom elképzelni. Varrjunk nyuszit! Úgyis mindjárt húsvét. :)

Gabo! Üdvözöllek. :) Jól sikerült kis baba. (Imádom azt a pöttyös kartont, ami rajta van. Nekem bevásárlókocsi-takaró lett belőle. Feketében, fehér pöttyökkel nem láttatok ilyet, esetleg tűpettyeset valahol?)
Amúgy miért baj, ha tetltkarcsú? Épp így karakteres. Nem Barbienak készült, ugye? :)

Köszi Kaoka a dícséretet! Puszi érte. :)
gabogergo Creative Commons License 2010.02.23 0 0 25462
gabogergo Creative Commons License 2010.02.23 0 0 25461
Nemrég találtam erre a fórumra és nagyon megtetszett amit láttam.
Nekem is elkészült az első babám, olyan teltkarcsú mint én :)
bvedono-Szömörce Creative Commons License 2010.02.23 0 0 25460
Eléggé különböző emberek vagyunk, nehéz lesz megegyezni... visszavonulok.
Előzmény: bvedono-Szömörce (25459)
bvedono-Szömörce Creative Commons License 2010.02.23 0 0 25459
Elég nehéz, és én nem is igazán akarom ezt a terhet magamra vállalni... rátok bízom a választást.
Előzmény: Kaoka (25458)
Kaoka Creative Commons License 2010.02.23 0 0 25458
Nem bonyolítok. Ha akarjátok legyen közös, ha nem akkor ne legyen. :D Nekem 8.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!