Keresés

Részletes keresés

Hármasék Creative Commons License 2017.03.22 -5 3 15678

Igen és ennek van egy érdekesebb változata is, amikor pénzt is hoz haza anyu.

Előzmény: KPeti23 (15677)
KPeti23 Creative Commons License 2017.03.22 0 2 15677

Miért nem tudtok az édeshármason kívül másban is gondolkodni? Amit ők csináltak úgy hívják hotwife. Létező dolog, van aki hármasban csinálja, más meg randizni küldi a feleséget.

Előzmény: alezredes 1 (15674)
kitiltottki Creative Commons License 2017.03.22 0 0 15676

A párod már kérdezted,hogy ő mit szólna hozzá? Vagy ahhoz is gyáva vagy?

Előzmény: Törölt nick (15675)


Törölt nick Creative Commons License 2017.03.22 0 1 15675

Akár ki, akár mit mond nekem nagyon bejött ez a "történet" és várom a folytatást is. Én is megbaszatnám a párom mással csak gyáva vagyok hozzá!

Előzmény: Törölt nick (15633)
alezredes 1 Creative Commons License 2017.03.22 0 4 15674

Megmondom őszintén, a bizonyos ott alvós este előtt még drukkoltam is hogy sikerüljön.

De utólag olvasva a sztorit, hát ???

A kérdőjel, az a minimun.

Mert ha együtt történik mindez, és anyut felváltva dugják, sokszor, oké. De így ?

Előzmény: enrico beneti (15673)
enrico beneti Creative Commons License 2017.03.22 0 0 15673

A nőd ott aludt következő este is, vagy mi a helyzet?

Előzmény: Törölt nick (15664)
kitiltottki Creative Commons License 2017.03.21 -1 2 15672

A többesnek épp ez a lényege,hogy megadjuk a párunknak azt a lehetőséget,hogy megélje a vágyait. Ami abszolút nem "perverz",hisz ez a szabadság ami miatt egy magasabb szintű kapcsolatban élünk a kedvesünkkel.

Azt látni hogy a párom szabadra engedi a fantáziáját és uszik a gyönyörben az valami csodálatos. De csak együtt átélve.

Előzmény: Boildike (15671)
Boildike Creative Commons License 2017.03.21 -1 5 15671

EGYETÉRTÜNK. Amikor arról írtam, hogy fontos nekem hogy biztonságban érezzem magam, akkor arra gondoltam, hogy ezt a biztonságérzetet a férjem nyújtja nekem a jelenlétével. Nálunk a hármas szex igazi hármasszex, "külsős" férfipartnerrel. Soha fel sem merült bennem, hogy külön utakon járjak, a párom biztosítja a szabadságot nekem is, hogy közösen kipróbáljunk sok mindent. Mivel hozzájárul, hogy kissé "perverz"(?) vágyaimat kiéljem, -igaz ő is részese ezeknek az élvezeteknek- miért élnék vissza a bizalmával? Őt választottam, a mai napig szeretem, közösen - egymást segítve, támogatva- sok mindent meg tudunk valósítani, anélkül hogy fájdalmat okoznánk egymásnak és sok-sok örömöt élünk meg együtt.  El sem tudnánk képzelni sem ő sem én, hogy -már bocsánat- szabad préda legyek. Nálunk a hármas szex erről szól.

Előzmény: kitiltottki (15670)
kitiltottki Creative Commons License 2017.03.21 -1 2 15670

Kapcsolataimban mindig fontos a változatos szex,a vágyaink megélése. Igy persze sok mindent kipróbáltunk. Izgat ha látom a párom mással szexelni és általában ez viszont is igy van.

Mégis elképzelhetetlen hogy úgy szexeljünk idegennel hogy a másik nincs ott! Egyrészt lemarad az élvezetes látványról,másrészt egy ilyen szituban bármi megtörténhet. Sajnos ilyenkor jobbára a rossz és nem várt dolgok esnek meg.

Ez a mi szótárunkban a megcsalás! Bármennyire is szabad gondolkodásuak vagyunk,ez már nem fér bele. Akkor sem ha tudok róla,ha elmeséljük utána,előtte.

Persze ez szigorúan az én/mi véleményünk!

Előzmény: Boildike (15669)
Boildike Creative Commons License 2017.03.21 -1 3 15669

Igen egy nő számára fontos (legalábbis nekem), hogy biztonságban érezze magát, biztonságos legyen a szex és a bizalom is megmaradjon a párjával. Nem vagyunk egyformák, vannak akik számára ezek lényegtelen dolgok, az egyiknél magasabban, a másiknál alacsonyabban van a léc. 

Előzmény: Törölt nick (15668)
Törölt nick Creative Commons License 2017.03.21 0 1 15668

Szerintem a lényeg itt van:  ha félre is kufircolsz,a férjed vigyáz rád,és te vigyázol magadra..mert továbbra is egy pár vagytok! Persze nem rád értettem,csak úgy általánosságban...de tetszik ahogy megközelíted a dolgokat..

Előzmény: Boildike (15665)
Boildike Creative Commons License 2017.03.21 -1 1 15667

Legyen igazad! Két vélemény, az enyémé és a páromé. Ami szinte egybevág.

Előzmény: jwkllr (15666)
jwkllr Creative Commons License 2017.03.21 -1 0 15666

" Nem barátom, ez csak egy vélemény!" - Két vélemény.

Előzmény: Boildike (15665)
Boildike Creative Commons License 2017.03.21 -1 5 15665

Igen barátom, az élet már csak ilyen. Ha valaki kiáll a nyilvánosság elé a sztorijával arra bizony érkeznek észrevételek. Ez itt egy fórum, ahol mindenki leírhatja a véleményét, bizonyos keretek között, jó vagy nem jó, hihető avagy nem a történet. (Nekem speciel nem). Mégis mire számítottál? Hogy mindenki hozsannázva, piedesztálra emel? Hogy te leszel itt a példakép? Ha valaki leírja meglátásait, és kétségbe vonja a sztorid hitelességét az már rosszindulat, irigység? Nem hisztizni kellene, hanem elfogadni, hogy nem vagyunk egy formák. A férjem vélemény e rólad röviden: Ez hülye. Aki elengedi a feleségét (barátnőjét) egy idegennel, gumi nélkül(!!) jól megdugják, aztán ott is alszik a hölgy az új pasival, hazajön és a következő találkozóról álmodozik, az szerinte lúzer. Ez rosszindulat, irigység, kárörvendezés? Nem barátom, ez csak egy vélemény! Még ha nem is egyezik a tiéddel és másokéval. Balek vagy, mert nem működik az egészséges veszélyérzeted, a vágyaid mindent felülírnak. De ha nektek így megfelel, csináljátok, a kutyát nem érdekli mi lesz a következmény rátok nézve. Ha minden úgy történt ahogy leírtad, egészségedre, habár nekem kamunak tűnik ez az egész, még ha ez rosszul is esik neked. Továbbra is úgy gondolom, csak a vágyaidat fogalmaztad meg és írtad le.

Előzmény: Törölt nick (15664)
Törölt nick Creative Commons License 2017.03.20 -3 4 15664

Nem a puszta véleménynyilvánítással van itt a gond, hanem a rosszindattal, kárörvendéssel, irigységgel, szűklátókörűséggel (csak egy út lehetséges, mindenkinek a sajátja) ami ezeket a véleményeket szüli. Itt  csak azt keresitek, mibe lehet belekötni. 

Bővebben akarom kifejezni, ha több időm lesz. Ennyi előleget már nem bírtam tartogatni, mert benéztem ide olvasgatni...

Előzmény: Boildike (15660)
Boildike Creative Commons License 2017.03.20 -2 1 15660

Sajnálom, hogy belepiszkoltunk itt a "dolgokba" és véleményt mertünk nyilvánítani. Kérd meg Gabrielt, hátha küld neked személyre szóló élménybeszámolót.

Előzmény: olvadó (15659)
olvadó Creative Commons License 2017.03.20 0 2 15659

Miért gond az, ha valaki egy nőt fél nap alatt 5 alkalommal megdönget? Irigykedtek, hogy vannak akik többször elégítik ki a hölgyet mint magatok tudnátok?

Első alkalommal megkapott vágyott csinos hölgy doppingol (persze van amikor ennek az ellenkezője történik). 

Még jó, hogy egy boldog élvezettek teli nap után minél előbb együtt szeretne lenni a harmadik fél a hölggyel. 

Lehet, hogy a harmadik sem volt még hármasban. Az akciót felvállaló pár majd eldönti, hogy mi fér bele és mi nem. A hozzászólások után nem várható el, hogy részletekkel is ismerkedhessünk.

 

SerialSlut Creative Commons License 2017.03.19 0 0 15658

+ spearhit

 

Na jó, dobjatok emailt a serialslut kukac gmail pont comra, és majd kitalálunk valamit.

Előzmény: KPeti23 (15655)
Dorkanéni Creative Commons License 2017.03.19 -1 4 15657

Előzmény: zsuszi32 (15644)
Boildike Creative Commons License 2017.03.19 -1 1 15656

Már hosszú évek óta hódolunk a hármas szex nyújtotta örömöknek, de a hozzászólásokat olvasva, mi még nagyon kezdők vagyunk. Külön örömmel tölt el, ha nálunk tapasztaltabb fórumtársak felvilágosítanak milyen kis butuskák is vagyunk a párommal együtt. Hiába, ilyen az amikor egy amatőr a profik közé keveredik. Csak egy dolog zavar egy picit, visszaolvasva sok-sok hozzászólást. A vágyakozó nyavalygás: Milyen jó lenne ha végre szeretkeznének a feleségemmel! Gyanítom a fórumozók többsége és a hozzászólók nagy része is ebbe a kategóriába tartozik. De lehet hogy most is tévedek, mint hozzászólásaimban mindig. Így csak azt tudom írni: További kellemes álmodozást!

KPeti23 Creative Commons License 2017.03.19 0 0 15655

Amelyiket csak akarod!:)

Előzmény: SerialSlut (15650)
Törölt nick Creative Commons License 2017.03.19 0 0 15654

Értem, annyira én sem vagyok képben az oldallal kapcsolatban. Zárt topik nincs sztem. Más lehetőség nem jut eszembe.

Előzmény: SerialSlut (15653)
SerialSlut Creative Commons License 2017.03.19 0 0 15653

Bocs, de nekem emailezgetni külön-külön mindenkivel nagyon nincs kedvem.

Egyéb opció? Zárt topik, vagy ilyesmi? Nem vagyok itt járatos.

Előzmény: Törölt nick (15651)
Törölt nick Creative Commons License 2017.03.19 0 2 15652

Itt aztán tipikus élet zajlik. Majd reagálok részletesebben, ha több idöm lesz.

Törölt nick Creative Commons License 2017.03.19 0 0 15651

Szia SerialSlut email címem publikus ha gondolod mesélhetnél nekem is valami szépet :) 

Előzmény: SerialSlut (15650)
SerialSlut Creative Commons License 2017.03.19 0 0 15650

Melyik a megfelelő topik? :)

Előzmény: KPeti23 (15647)
olegnagy Creative Commons License 2017.03.19 0 1 15649

"Majd rá lesz vezetve, ha alkalmas lesz rá"

 

És ha nem lesz rá alkalmas? Akkor csak a pároddal kettesben fognak kefélni? Erre is felkészültél?

Előzmény: Törölt nick (15568)
waxgirl Creative Commons License 2017.03.19 0 1 15648

Azért nem is minden napos sztem, főleg ha az illető egyébként is  kellő rendszerességű szexuális életet él. (szóval a kiéhezett egyetemistás rekord nem reprezentatív. :)) Persze ha ki van éhezve, egy uj szexpartner felpezsditheti a vérét / libidóját, uh ez még akár elképzelhető.

 

Nem is elsősorban a mennyiség miatt gondolom h fantázia, hanem a leírásból, h mikor mit mondott, csinált, hogyan reagált az asszonyka. Hasonló érzés, mikor olyan posztot olvasok, ahol pasik kiéhezett csajoknak tettetik magukat itt néhány topicban, de valahogy sántit a stilus, a csajok sztem máshogy reagálnak, másként közönségesek, máshogy kedvesek. Sztem. 

Előzmény: olegnagy (15645)
KPeti23 Creative Commons License 2017.03.19 0 1 15647

Olyan izgalmas neved van, hogy a megfelelő topicban írhatnál magadról.:) Biztos lenne pár érdekes történet...:)

Előzmény: SerialSlut (15646)
SerialSlut Creative Commons License 2017.03.19 0 1 15646

Öt menet fél nap alatt hogy lenne már sok? Ha egész nap ráérek, semmi dolgom nincs, én ennél többet is összehozok. Megfelelő partner kell hozzá, vagy partnerek. :)

Előzmény: Dorkanéni (15632)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!