Keresés

Részletes keresés

Cicelle-Dendera Creative Commons License 2007.05.06 0 0 29
Szia! Jó, hogy itt vagy! Igen, épp ezen gondolkoztam, hogy ki is volt még újpesti a fórumon, hát te vagy. A Görgey utcában lakom a Szülőotthon melletti házban, és nagyon fogunk örülni, ha meglátogatsz.
Tud ez a Gerzson, ugye?! :-) Bizony, bee most már otthonról is netezik! (Az is igaz, hogy éjjel-nappal dolgozik.)

Előzmény: MandulaDomino (28)
MandulaDomino Creative Commons License 2007.05.06 0 0 28

Sziasztok! Én is csatlakoznék, ha nem baj...

 

Cicelle: gyönyörűek a kicsik! Jól emlékszem, hogy Újpesti vagy? Mert akkor egyszer meglátogatlak:-)))))

 

bee69: Mandula nagyon tüzel, megőrülök tőle, mert 2 napja üvölt:-((( Jól látom, hogy már otthonról is netezel? Vagy éjjel-nappal dolgozol?:-))) Gerzsonnak utólag is boldog születésnapot (a nyolc napba még beleférek)!!!!! Írok majd e-mailt, mert az élet közbeszólt, változott a dolog, amiről beszéltünk...

 

Kenyka: a gödöllői kiállításon te voltál Zita (Lumiere) mellett?

 

Bogajka: a tőled átvett fekvőkét még mindig nagyon szeretik a cicák, úgyhogy újfent köszönet érte.

 

Cicelle-Dendera Creative Commons License 2007.05.06 0 0 27
Köszi :-)
Előzmény: Bogajka (24)
Cicelle-Dendera Creative Commons License 2007.05.06 0 0 26
Szia! Milyen cicáid vannak? Ez a topic tényleg nemrég nyílt (tegnap), úgyhogy érezd magad otthon.
Cicákról bármikor, bármennyit :-)
Előzmény: dorma3 (25)
dorma3 Creative Commons License 2007.05.06 0 0 25
Sziasztok. Szeretnék jönni én is közétek. Olyan topikot keretem ami nemrég indult mert igen nehéz bekapcsolódni régi összeszokott társaságba. Nekem két cicácskám van. 1o hónaposak. Majd teszek képet róluk.

Beszélgessünk cicákról :))
Bogajka Creative Commons License 2007.05.06 0 0 24
Tündériek, gratula hozzájuk!
Előzmény: Cicelle-Dendera (23)
Cicelle-Dendera Creative Commons License 2007.05.06 0 0 23
Ezekre gondolsz...? :-)))
Na látom, más se a gép előtt ült ma, én is csak most jutottam hozzá, míg gyermekeim krémest hoznak nekem a cukrászdából :-) Elvégre Anyák Napja van, vagy mi a fene... Cicelle is kapott olyan sült tarját, hogy hét nyelven beszélt.



Előzmény: bee69 (17)
Cicelle-Dendera Creative Commons License 2007.05.05 0 0 22
Ja! Most már sikerült.
Előzmény: gumimacy67 (21)
gumimacy67 Creative Commons License 2007.05.05 0 0 21
Előzmény: Cicelle-Dendera (20)
Cicelle-Dendera Creative Commons License 2007.05.05 0 0 20
Köszi! De arra nem sikerült rájönnöm, hogy szavazni hogy kell...
Előzmény: gumimacy67 (10)
gumimacy67 Creative Commons License 2007.05.05 0 0 19
Csudaaranyos :)
Előzmény: Cicelle-Dendera (18)
Cicelle-Dendera Creative Commons License 2007.05.05 0 0 18
Délután az ágyon... :-)

bee69 Creative Commons License 2007.05.05 0 0 17

Na helló-helló!:)) jaj az a félig alvóst is tedd fel, attól elolvadok:) Igaz, mindegyiktől:)

 

Safranek! Lánykoromban otthon Safranek volt a drága jó cicus! Szegénykém. Olyan okos volt, mindig beszélgetett velünk....

Előzmény: Cicelle-Dendera (15)
Bogajka Creative Commons License 2007.05.05 0 0 16

Ők az én szépségeim

Salem a thai fiú (2 éves) és Kimba a csoki sziámi lány (5 éves)

 

 

Cicelle-Dendera Creative Commons License 2007.05.05 0 0 15
Hát sziasztok! Képzeljétek, mi történt! Cicelle eddig nem engedte meg, hogy hozzányúljak a kiscicákhoz, mérgesen rám nyávogott, ha bepróbálkoztam. Ma délután meg arra ébredtem a szunyókálásból, hogy mellettem landol az ágyon - szájában egy kiscicával!!! Sorban hozta a többit is, és egész délután ott fetrengtünk az ágyon! Az orrom előtt szoptatott, birkózott velük, aludtak, tanítgatta őket járni meg mászni... Olyan édesek voltak, hogy nem is igaz. Majd mindjárt teszek fel róla képeket...
És üdvözlet mindenkinek. Sajnos a kiscicák szemére nem tudok jó tanácsot, csak az állatorvost javaslom.
Bogajka Creative Commons License 2007.05.05 0 0 14

Én is a kamillára szavaztam volna, jobb tippem nincs:(

de ha nem javul mindenképpen vidd el dokihoz őket.

Előzmény: riki74 (11)
Bogajka Creative Commons License 2007.05.05 0 0 13
gyönyörű egy macs:)
Előzmény: bee69 (9)
--Safranek-- Creative Commons License 2007.05.05 0 0 12
Aha, csak a kandúr kicsit nagyobbra nőtt! :))
Előzmény: bee69 (8)
riki74 Creative Commons License 2007.05.05 0 0 11
Sziasztok cicabarátok!Tanácsot szeretnék kérni tőletek.5 hetes kiscicáim vannak,"házi cicák",nem tudom mit csináljak a szemükkel.Minden nap beragad a szemük,lemostam kamillával és tetránoztam is nekik ,de semmi eredmény.Ha van valakinek jótanácsa szivesen fogadom.Előre is köszönöm.
gumimacy67 Creative Commons License 2007.05.05 0 0 10

Sziasztok Cicabarátok !

 

Dorothy ma az erkélyen:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Lehet rá szavazni itt (A két angyal):

http://www.nana.hu/index.php?apps=cicavizio&par=1&s1=335&sf=0&order=legparadesabb

Előre is köszönjük :))

 

 

bee69 Creative Commons License 2007.05.05 0 0 9

 

 

Nagyok voltak-én meg béna:

 

 

 

Előzmény: bee69 (8)
bee69 Creative Commons License 2007.05.05 0 0 8
Ők ikrek? :)))
Előzmény: --Safranek-- (4)
bee69 Creative Commons License 2007.05.05 0 0 7

Hm, ő egy kis ő őő vanília csokidarabokkal, ha jól látom, ugye??;)

 

De most komolyan, miért nem tudok feltölteni képet? Vannak valami mérethatárok? Egy sikerült, többet meg nem tudok. A tallózás után nem tölti fel:(

 

 

Előzmény: Kenyka (3)
bee69 Creative Commons License 2007.05.05 0 0 6

Sziasztok! Olyan érzésem van, mint egy költözés egy festékillatú tágas új lakásba:)

Rögtön teszek is fel 1-2 szülinapi képet:)

 

 

...de már nagyon elfelejthettem, mert nem tudok egynél többet beszúrni. Pláne, hogy valaki itt fészkelődik meg dorombol az ölemben, és rajta fekszik a jobb kezemen...:)

 

 

 

Előzmény: Bogajka (5)
Bogajka Creative Commons License 2007.05.05 0 0 5
Remélem itt tényleg OK lesz minden
--Safranek-- Creative Commons License 2007.05.05 0 0 4

Nyugi, ha valaki bepróbálkozik, simán lerendezzük...

 

 

Előzmény: Kenyka (3)
Kenyka Creative Commons License 2007.05.05 0 0 3

Szia!

 

Köszönöm az értesítést!

 Remélem itt már nem lesznek kiutálások és örömmel lép fel ide mindenki! :)))

--Safranek-- Creative Commons License 2007.05.05 0 0 2

Nem szeretem a cicákat! :)

Bogajka Creative Commons License 2007.05.05 0 0 1
Üdv itt, remélem sokan leszünk.
Előzmény: ordii (0)
ordii Creative Commons License 2007.05.05 0 0 0
miaOuuu

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!