Keresés

Részletes keresés

Danyboy88 Creative Commons License 2013.10.05 0 0 60

Igen, ilyennek kéne lennie.....

 

Ezek szerint lehet hogy csak a Chrom-al van valami gondom?

Előzmény: break (59)
break Creative Commons License 2013.10.05 0 0 59

Nalam siman egymas mellett voltak a gombok Chrome-on (WinXP):

Előzmény: Danyboy88 (58)
Danyboy88 Creative Commons License 2013.10.05 0 0 58

Sziasztok!

 

Most kezdtem el foglalkozni a wordpress-el. 

Találtam ehy oldalt ahol saját témát lehet készíteni. link

Az oldalam még csak készülőben, de sikerült már az elején egy problémába utköznöm.

 

Tehát:

IE és Firefox böngészőkben minden úgy jelenik meg ahogy én szeretném

Chrome-ba a menüpontok (4db) nem egymás melett hanem egymás alatt (2+2)jelennek meg.

Kipróbáltam a mobilomon lévő crome-ot is ott megfelelően jelenik meg.

 

Mi lehet a probléma?

 

Az oldal :  http://kdphoto.hu/

(még semmi tartalom, csak a probléma szemléltetése miatt)

 

Előre is köszönöm a segítséget.

break Creative Commons License 2013.09.16 0 0 56
Előzmény: saFi8647 (55)
saFi8647 Creative Commons License 2013.09.16 0 0 55

Sziasztok!

 

Egy olyan kérdéssel fordulok hozzátok, hogy saját themet szeretnék szerkeszteni és beüzemelni.

Sajnos sehol nem találok megfelelő tutorialt a témához.

 

A legjobb a következő tutorial lenne:

 

- Grafikai programban megszerkesztem a kinézetet

- leprogramozom html-be és css-be a kinézetet

- átalakítom wordpress formátumra 

- admin felületen üzemelem és configolom.

 

Amennyiben tud valaki ilyesmi tutorialt, kérem ossza meg velem.

Ezer köszönet.

Laszlo Espadas Creative Commons License 2013.08.17 0 0 53

WordPress alapú weboldal és blog készítés

 

Több éves wordpress tapasztalattal vállalok WordPress alapú weboldal / blog készítést.

 

  1. WordPress weboldal készítés
  2. WordPress keresőoptimalizálás
  3. WordPress sablon készítés
  4. WordPress bővítmény készítés
  5. WordPress sablon lokalizáció
  6. WordPress bővítmény lokalizáció
  7. WordPress tanácsadás
  8. WordPress költöztetés
  9. WordPress gyors hibajavítás
  10. WordPress tartalomfeltöltés
  11. WordPress fejlesztés
  12. WordPress tárhely szolgáltatás

Ügyfeleim weboldali / blogjai szupergyors SSD tárhelyen futnak redundáns internet kapcsolattal.

 

Elérhetőség: kw [at] kardiweb dot org

Tomforest Creative Commons License 2013.07.11 0 0 52

Szia!

UTF-8 kódolással próbáltad?

Előzmény: rolcsika1993 (51)
rolcsika1993 Creative Commons License 2013.06.21 0 0 51

Sziasztok!

 

A következő problémával szembesültem, mikor egy angol nyelvű sablont tettem az oldalamra és magyarosítottam, az ékezetes betűk helyén kérdőjelek jelentek meg.

 

Próbáltam a css szerkeszteni, karakterkódolást módosítani, de nem jártam sikerrel.

 

Valakinek erre lenne ötlete?

 

Köszönöm a segítséget.

break Creative Commons License 2013.06.20 0 0 50

Ugy latom megoldodott a dolog. Az oldal mukodik, nem?

Előzmény: M6TTL (49)
M6TTL Creative Commons License 2013.06.18 0 0 49

Sziasztok!

Nagy a baj! Sürgős segítségre lenne szükségünk (akár térítés ellenében is). Feltörték a céges oldalunkat (fonyodert.hu). Nagyon alapszinten használjuk a WP-t, nem merünk nekiállni, még azoknak a leírásoknak a birtokában sem amiket a weben olvastunk. Sok munkánk van az oldalban…

Előre is köszönöm a segítségeteket!

mmBálint Creative Commons License 2013.03.09 0 0 48

ez mit jelent, mennyire nem-lehet belenyúlni? Találtam egy nekem kedves sablont, és 545 helyett 480-ra szeretném állítani a hasábszélességet. Van esélyem?... Itt:

 

Előzmény: Törölt nick (47)
Törölt nick Creative Commons License 2011.07.02 0 0 47

Egy ideje sajnos már fizetős, ha wordpress.com-os blogon többet szeretnél az alap dolgoknál. Venni kell egy tárhelyet, egy domaint, feltelepíteni a Wordpress-t és máris ingyenes :-) Hogy ez miért van, az egy jó kérdés! Talán azért, mert a wordpress-en regisztrált blog esetében ingyen van a tárhely és az aldomain is - gondolom így akarják kompenzálni a dolgot. Ha valaki többet szeretne egy alap Wordpress motornál, az fizessen is érte :-)

Előzmény: bigacsiga2003 (46)
bigacsiga2003 Creative Commons License 2011.06.18 0 0 46

helló!

lenne egy kérdésem hátha valaki eligazítana.

Szóval tegnap regisztráltam egy uj blogot xzy.wordpress.com Tettem rá Themet, de az a gondom vele hogy CSS-t nem lehet szerkeszteni, csak egy 30 dolláros updatért... Ez mióta van?

Van egy másik oldalam, az saját tárhelyen, saját domain alatt, és ott űgytűnik bármilyen Teheme-t telepíthetek és CSS-t is szerkeszthetek, nem kell a 30 dolcsis upgrade.. Nem értem, hogy van ez akkor most?

Köszönöm!

lotht Creative Commons License 2010.10.18 0 0 45
Ha olyan dolgokat akarsz módosítani, amelyeket a sablonhoz tartozó beállításokban interaktívan nem tudsz megtenni, akkor a sablon forrásában kell ezeket a változtatásokat elvégezni.
Figyelj arra, hogy ha sablont frissítesz, akkor ezek a változtatások elvesznek. (A 3.0 megjelenése után van lehetőség child-themes, gyermeksablonok létrehozására, amivel elkerülhető ez a kellemetlenség.)
A oldalad forráskódját nem találod meg, mert olyan nincs. A weboldal adatait egy MySQL adatbázis tartalmazza és a WP motor akkor generálja a megjelenítendő oldalad forrását, amikor azt lekéred egy böngészővel.
Mit értesz az alatt, hogy szeretnéd lemásolni az oldalt? Van hozzáférésed ehhez az oldalhoz? Vagy ez nem a tiéd? Ez esetben nehezebb lesz a dolgod...
Előzmény: jcvd_hun (44)
jcvd_hun Creative Commons License 2010.10.18 0 0 44
Sziasztok!

A segítségetekre lenne szükségem!

Van ftp, van sablon, wordpress feltelepítve, minden működik. Egy már meglévő oldalt szeretnék lemásolni, majd a saját száj ízem szerint alakítani. El is kezdtem lemásolni ezt az oldalt, azonban problémákba ütköztem: a dolgok nagy részét be lehet állítani a wordpress felületén, azonban a lemásolni kívánt oldal forráskódjából kiderül, hogy ott manuálisan lett beleszerkesztve a kódba, és itt sajnos meg is akadtam, mivel nem tudom erre hol van lehetőség. Oké, hogy van editor részleg, azonban az csak a php sablont tartalmazza, és sajnos nem találok sehol olyan fájlt, ami tartalmazná az oldalam forráskódját és amibe szimplán bele lehetne piszkálni és átírni dolgokat.

Nem lenne nagy dolgokról szó, tényleg csak néhány dolgot szeretnék beállítani, ehhez kérném valami hozzáértő, segítőkész illető segítségét. MSN-en vagy Skype-on ha valaki tudna segíteni pár kérdésben, azt nagyon-nagyon megköszönném, mert míg ezt nem tudom megoldani, addig nem tudok haladni tovább a dologgal.

Kérem segítsetek! :)
grudzug Creative Commons License 2010.06.03 0 0 43
Nekem ugyanez a gondom basszus. Valami megoldás?
Előzmény: BluesD (42)
BluesD Creative Commons License 2009.12.07 0 0 42
Sziasztok!

Megpróbáltam feltenni a Wordpress legfrissebb, 2.8.6-os verzióját egy ingyenes Ultraweb-es tárhelyre, de amikor telepíteni próbálnám a WP-t a "wp-admin/install.php" elérési úton, a következő hibaüzenetet kapom:
HIBA - 502
A PHP script tullepte a maximalis futasi idot!

Egyik php-s oldal sem jön be, mindegyikre ezt írja ki, az "wp-install.php" pedig jól van kitöltve. Hogy lehet megoldani a problémát?
Törölt nick Creative Commons License 2009.11.29 0 0 41
Sziasztok
Valaki meg tudja mondani, hogy melyik metódus meghívásával tudom megkapni (ha van ilyen), az adott kategóriába tartozó posztok számát?

Előre is köszönöm a segítséget
Törölt nick Creative Commons License 2009.01.16 0 0 40
Hmmm... elég halott ez a topic, de azért bepróbálkozok. :O)

Szóval a freeblogról hogyan tudok átállni wordpresses blogmotorra?
gant Creative Commons License 2006.12.28 0 0 39
Van olyan contact form (emailküldő) plugin, aminél állandóan generálódó számsor van, a spamek ellen? Ha van, mi a neve?
Dr. Benjamin Justice Creative Commons License 2006.12.25 0 0 38
Megcsináltam, bár nem egészen így, hanem ugyanoda raktam ahol a protectedet is hozzáadja, és ugyanazzal a sprintf megoldással, de valami szuper! Igaz az rss-ben nem írja ki de az nem érdekel, lényeg hogy elrejtse.

Köszi a segítséget.

drBJ
Előzmény: arsen_ (37)
arsen_ Creative Commons License 2006.12.25 0 0 37
Az meg valami ilyesmi lesz a vonatkozó template-file-ban, ahol a cím szövegét kiírod (pontosabban a the_title(); előtt):

<?php if ('private' == $post->post_status) print "Privát:"; ?>
Előzmény: Dr. Benjamin Justice (36)
Dr. Benjamin Justice Creative Commons License 2006.12.25 0 0 36
Ezt megtaláltam de nem erre gondolok.

Ez akkor működne ha a mentés előtt beírnám a jelszót... de én arra a részre gondolok ahol a "Save as private" gombbal mentem le magánra a postot.
Előzmény: arsen_ (35)
arsen_ Creative Commons License 2006.12.25 0 0 35
Hát... a

template-functions-post.php 31-39 sorában van az a rutin, ami a címekért felelős.

function get_the_title($id = 0) {
...

És itt az

if ( !empty($post->post_password) )
$title = sprintf(__('Protected: %s'), $title);

teszi ki a cím elé a Protected szót (vagy magyar fordítását, ha magyarított wp-t használsz).
Előzmény: Dr. Benjamin Justice (34)
Dr. Benjamin Justice Creative Commons License 2006.12.25 0 0 34
Sziasztok!
Azt hogy lehet megcsinálni hogy egy privát bejegyzésnél a címéhez kiírja hogy az privát?
drBJ
gant Creative Commons License 2006.12.11 0 0 33
címkékkel
Előzmény: gant (32)
gant Creative Commons License 2006.12.11 0 0 32
az a gond vele-legalábbis nekem- hogy az egyből a technorati profilomban lévő cikkekre visz, tehát átirányít a technoratira. Egyébként megjelenésben nagyon tetszik, csak én konkrétan a blogomon szeretnék a cinkékkel irányítani.
Előzmény: arsen_ (31)
arsen_ Creative Commons License 2006.12.11 0 0 31
Nem sajnos, én még a kategóriákra bontást sem kedvelem. Viszont mi a gond az említett technorati pluginnal?
Előzmény: gant (30)
gant Creative Commons License 2006.12.11 0 0 30
köszi szépen, működik, de nem valami mutatós, azt hittem ez is olyan mint a technorati tag cloud plugin, hogy minnél több bejegyzés egy címkénél annál nagyobb betű. Olyat nem ismersz?
Előzmény: arsen_ (29)
arsen_ Creative Commons License 2006.12.11 0 0 29
+1 kacsacsőr a ?php elé
Előzmény: arsen_ (28)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!