Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2013.03.29 0 0 7115

Közeledik a locsolás! :)

Előzmény: Törölt nick (7114)
Törölt nick Creative Commons License 2013.03.23 0 0 7114

Előzmény: Törölt nick (7113)
Törölt nick Creative Commons License 2013.03.23 0 0 7113

A macskaisten! :)

Törölt nick Creative Commons License 2013.03.19 0 0 7112

Köszi!

Előzmény: Moris721 (7109)
Törölt nick Creative Commons License 2013.03.19 0 0 7111
Annyira nem vicces. Megtaláltam már egyes funkcióit, de nem jövök rá hogyan lehet előrehaladni a folyamatokban.
A Lightroom még keményebb ott még addig sem jutottam el, hogy lehet egy képet kiválasztani a munkához :-)
Előzmény: extekergo (7110)
extekergo Creative Commons License 2013.03.19 0 0 7110

:)

Előzmény: Törölt nick (7108)
Moris721 Creative Commons License 2013.03.19 0 0 7109
Előzmény: Törölt nick (7108)
Törölt nick Creative Commons License 2013.03.18 0 0 7108

Beszereztem egy Lightroom 4-et és CS6-ot. Tudna valaki abban segíteni, hogyan célszerü elindulni a megismerésben, totál az alapoktól? (van valami könyv vagy netes útmutató totál az alapoktól?)

Eddig FastStone Image Viewer-t használtam, de azt egyszerü volt kezelni, a CS6-al meg eddig foglalkoztam már vagy 2-3 órát, de azon kívül hogy két három dührohamot kaptam mást nem sikerült elérnem. Abszolut a logikával nem lehet elöbbre jutni, semmi sem úgy van ahogy várnám. Egyszerüen a rétegek kezelését és hogy hogy tudsz rétegenként elörehaladni, nem sikerül megfejtenem. (pedig magyar nyelvü program)

cs.g. Creative Commons License 2013.02.26 0 1 7107

egy kis ellenfény, kevéssel napnyugta előtt...

 



igus. Creative Commons License 2013.02.15 0 0 7106

berci199 Creative Commons License 2013.02.04 0 0 7105
Sammat Creative Commons License 2013.01.17 0 0 7104

Én nagyon szeretem a lomo képeket..teljesen más hangulatot hozol vissza a képeken. bármit csinálhatsz, és minden jó lesz :) tiéd a végtelen szabadság, én például futva csináltam a legjobb képeimet. 

De ha modern és digitális..láttátok már? Samsung NX300. mondhatom a vonzalom a tetőfokán :) mivel megvenni nem tudom, őrült módon keresem a nyereményjátékokat. most ez van a toppon: Zoomolj  a szerencsére!

http://www.facebook.com/SamsungMagyarorszag/app_545001612191007

 

Legközelebb feltöltöm a kedvenc képeimet is :) 

berci199 Creative Commons License 2013.01.15 0 0 7103
Törölt nick Creative Commons License 2013.01.14 0 0 7102

M.VIII Creative Commons License 2013.01.12 0 0 7101

A legszebb vasúti jármű a világon, és nicknevem adója, az M.VIII-as motorkocsi Gödöllő környékén:

 

benght Creative Commons License 2013.01.11 0 0 7100

 

 

Csak úgy beraktam ide magamnak. Jó érzés ránéznem. 

Moris721 Creative Commons License 2013.01.03 0 0 7099

Az pedig ügyes kis gép.Ezért nem értettem ezt a mondatot:

"Az a bajom, hogy nem igazán tud a gép esti képet jót készíteni ha sietve csinálnám, míg a "ráérősnél" meg sajnos állandóan bemozdul a kezem:("

Ha sietsz,akkor ajánlatos éjszakai üzemmódot választani.Biztosan van a gépen olyan.

Ráérősnél pedig,ha lehetséges,mindig állványt használj!És a vakut is meg kell tanulni használni,illetve,játszani ISO-val,rekesz értékkel,expozíciós idővel.

Előzmény: Noxin (7098)
Noxin Creative Commons License 2013.01.03 0 0 7098

"a manuális beállításához az S3IS-emnek"

Előzmény: Moris721 (7097)
Moris721 Creative Commons License 2013.01.03 0 0 7097

Milyen géppel fotózol?

Előzmény: 95xf (7085)
cs.g. Creative Commons License 2013.01.02 0 0 7096

semmi trükk nincsen abban, ha valaki tudatosan fényképez. pont ez különbözteti meg a kattogtatót a fotóstól ;-)

Előzmény: 95xf (7085)
Noxin Creative Commons License 2013.01.01 0 0 7095
Előzmény: lackter99 (7094)
lackter99 Creative Commons License 2013.01.01 0 0 7094

Köszönöm

 

Előzmény: Noxin (7093)
Noxin Creative Commons License 2013.01.01 0 0 7093

Mondjuk ha ezt a google-ba írtad volna be, hamarabb választ kaptál volna:

http://www.fotovilag.hu/cikk/22/

"A filmes fotótechnikában az infravörös felvételek készítéséhez speciális film szükséges. Ennek beszerzése és a kidolgozása is meglehetősen körülményes."

Előzmény: lackter99 (7092)
lackter99 Creative Commons License 2013.01.01 0 0 7092

Üdv!
Kérdéssel fordulnék ide hogyan tehetném láthatóvá az infravörös fényt ?
Nem digitálig gépem van.
Köszönöm

Törölt nick Creative Commons License 2013.01.01 0 0 7091

Elolvadt!

3 hete még 80cm volt...

Előzmény: 95xf (7089)
stuksza Creative Commons License 2013.01.01 0 0 7090

Szép színek, jó képek! Tetszenek!

Előzmény: Zolinka (7087)
95xf Creative Commons License 2013.01.01 0 0 7089

Ha jól látom a hó titeket is elkerült idén:(

Előzmény: Törölt nick (7088)
Törölt nick Creative Commons License 2013.01.01 0 0 7088

Búék!

 

Előzmény: Zolinka (7087)
Zolinka Creative Commons License 2013.01.01 0 0 7087

BUÉK Mindenkinek!

 

 

 

stuksza Creative Commons License 2012.12.31 0 0 7086

Fagyos világ:

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!