Keresés

Részletes keresés

pocoknyuszi Creative Commons License 2004.05.13 0 0 149
NyalóVilágos korában a doktorság és az éneklés között vívódott, de sajnos az orvosoknak nagyon sokat kell tanulniuk, az énekeseknek jelentős előny, ha van hangjuk. Tudjuk, hogy ezen kívül mije van, az meg majd kiderül, hogy mire lesz az elég.
Előzmény: kábelbúvár (148)
kábelbúvár Creative Commons License 2004.05.13 0 0 148
Ne fenyegess!!

Vagy pénzes csatornán?!

Előzmény: pocoknyuszi (147)
pocoknyuszi Creative Commons License 2004.05.13 0 0 147
Az világos, csak ennyiért akár szórakoztató is lehetne. Ha jól tudom később is a médiában szeretne tündökölni.
Előzmény: kábelbúvár (146)
kábelbúvár Creative Commons License 2004.05.13 0 0 146
Gondolom pénzért...
Előzmény: pocoknyuszi (145)
pocoknyuszi Creative Commons License 2004.05.13 0 0 145
Ez érdekes. Ha ebből mutatnak valamit, talán nem fulladt volna ilyen tömény unalomba a műsor. Egyébként kérhet ilyet a "nagy Ő", hogy ezt mutassák, azt ne mutassák és nem mondták neki, hogy ez a műsor erről szól? Ezek után (mármint hogy a testét is bevetette) különösen nagy arculcsapás lehetett neki, hogy dobták a fiúk. Ha ennyire szeretné a megközelíthetetlen hideg szűz képét fenntartani magáról, akkor miért vállalta a szereplést?
Előzmény: kábelbúvár (144)
kábelbúvár Creative Commons License 2004.05.13 0 0 144
Eddig is lehetett sejteni, mi állhat a búcsú hátterében, most azonban a leginkább illetékesektől tudhattuk meg a rózsa visszautasításának okát. Mint Attila elmondta, nem fogadhatta el a rózsát. Ugyanis egyiptomi randijukon történt egy s más, amiről a kamera nem mutatott semmit.

A fiú azt állítja, többször heves csókcsatákban törtek ki a Nagy Ő-vel. Hogy miért nem mondhatta el Attila mégsem a nagy újságot? Nos, azt állítja, Anikó kérte meg erre, hogy ne tartsák erkölcstelennek a televízió-nézők.

Ezt követően igencsak meglepő, hogy Anikó Bálinttal is szoros kapcsolatba került, talán ebben az esetben is szorosabba, mint azt a nézők láthatták. Attila azt állítja, egyértelmű, hogy nem csak csók volt Anikó és Bálint római randiján, hanem olyan közel kerültek egymáshoz, amilyen közel csak egy nő és egy férfi kerülhet.

Ezt látszik alátámasztani a Storynak nyilatkozó, névtelenségbe burkolózó fültanú is, aki a szoba szomszédságában lakott a szállodában. Szerinte szeretkezés hangjai szivárogtak ki, és nem lehetett félreérteni a hangokat.

Bálint ugyanakkor továbbra sem beszél a légyottról, ő továbbra is kitart álláspontja mellett, miszerint elege lett Anikóból, aki hűvösen viselkedett vele Róma után.

Anikó és családja természetesen cáfolja mind Attilával, mind a Bálinttal történt feltételezéseket, hiszen a Nagy Ő nem szexpartnert, hanem komoly kapcsolatot ment keresni a játékba. (Story alapján ma.hu)

shit4sale Creative Commons License 2004.05.13 0 0 143
"két bábú" ;-)))))
másik willy elszólás: már túl vagyok a krisztusi koron, ha vége lesz a játéknak valószínűleg feleség után kell majd néznem (hehe)
tehát brigitte nielsenre azé' ő sem annyira fanyalodik...
Előzmény: kábelbúvár (140)
kábelbúvár Creative Commons License 2004.05.12 0 0 142
+előlegezzem a vékkifejletet?

-Survivor Creative Commons License 2004.05.12 0 0 141
meg kifejtette a 10-bol 3%-os elmeletet...:-)))))
Iszonyu homaly a pali!
Nem tudom hany foga van, de hogy tobb, mint az IQ hanyadosa...az tuti biztos!!
Az interjun is nagyot alakitott..:-DDDDDDDDDDD
Előzmény: Piccolomini (137)
kábelbúvár Creative Commons License 2004.05.12 0 0 140
Vilink Londonban egy pillanatnyira sem hunyt ki. A Naomi Campbell viaszbábuja mellett álló Anikó a meglepődés legkisebb jelét sem mutatta Vili bókjára, mely esetlegességében mégis nagy igazságot fogalmazott meg Anikóról: "ha a két bábu közül kellene választani, én téged választanálak".
ma.hu

:))

Előzmény: Beavis Butt-Head (139)
Beavis Butt-Head Creative Commons License 2004.05.12 0 0 139
Hát mondtam én, hogy ezek gyönyörűek lesznek együtt. Hát még ha szaporodnak is... :-PPPP
Előzmény: Piccolomini (137)
kábelbúvár Creative Commons License 2004.05.12 0 0 138
Vagy az apja...

Az sosem biztos!
;-)

Előzmény: Törölt nick (134)
Piccolomini Creative Commons License 2004.05.12 0 0 137
Jól hallottam a zoknivasalós hajadont, amint felrikkantott Londonban a bobby-k láttán. "ott vannak a bubik!" Beszarás. :-D
elvtársnő Creative Commons License 2004.05.12 0 0 136
Anikó féltékeny lett Britney mellére



Londoni randevújuk alkalmával Willy nemcsak fáradhatatlanul dicsérte Britney Spears külsejét, de Anikó szeme láttára megfogta a mellét is.
2004.05.11 14:14


A londoni randevú kissé álmosan, de tökéletesen indult, Willy egyik legfontosabb erénye épp az volt Anikó szerint, hogy nem kell az állandó féltékenységi rohamoktól tartani. A brit fővárosban tett kirándulás minden pillanata különleges élmény maradhatott a két szőke fiatalnak, kezdve a kivilágított Piccadilly Circus-szel, a Buckingham-palotán át a Tower hídig. Az esti kávézás közben Anikó kiöntötte szívét Willynek, mindent elmesélt, ami miatt csalódott Attilában és Bálintban.

Azt azonban elég nehezen dolgozta fel, amikor Madame Toussaud Panoptikumába lépve Willy elkezdte méltatni a viaszból készült Britney Spears-szobrot. Sőt, nemcsak szóban dicsérte a tinisztárként ismertté vált énekesnő alakját, hanem "közelebbi ismeretségbe" is került az életnagyságú báb mellével.

Pedig Anikó mostanában is foglalkozhat. Az egyik internetes oldalon ugyanis pénzért kínálják a találkozási lehetőséget a Nagy Ő-vel. A brit honlap hirdetési szövege szerint olyan lányokat gyűjtöttek az oldalra, akik "alkalomtól függetlenül" az igényes üzletemberek társai lehetnek. A hirdetés alatt látható képek közt nemcsak Anikó albumával találkozhatnak az alkalmi partnert kereső üzletemberek, hanem Bódi Sylvivel, az egyik hazai playmate-tel is. (Blikk, Mai Nap alapján ma.hu)



Törölt nick Creative Commons License 2004.05.11 0 0 135
Ez csak a Jókai utcai Bakegér lehet!
Előzmény: mammamija (120)
Törölt nick Creative Commons License 2004.05.11 0 0 134
Azért Vili beszólása nagyon ült, öregember (Voltaire) viaszszobrára azt mondta, hogy ez biztos Mme Tussaud férje
Előzmény: kábelbúvár (130)
Törölt nick Creative Commons License 2004.05.11 0 0 133
Végülis nem lett belőle nagy égés, mert a mamika nem adott rózsát, csak kommentált. De a műsorszerkesztőt agyon kellene csapni. Jobb ötlete nem volt?
Előzmény: kábelbúvár (132)
kábelbúvár Creative Commons License 2004.05.11 0 0 132
És ha visszaadják neki?!
;-)
Előzmény: Törölt nick (131)
Törölt nick Creative Commons License 2004.05.11 0 0 131
JUUUUUUJJJ!!!!!!

Ki kell tölteni a műsoridőt, és a Nagy Ő anyját kérték fel a Rózsaceremóniára!

Komolyan, én égek a műsor helyet!

kábelbúvár Creative Commons License 2004.05.11 0 0 130
Madame Toussaud panoptikumában Willy megfogta Britney Spears mellét!

shit4sale Creative Commons License 2004.05.11 0 0 129
a picsába! ez békából változott herceggé???
Előzmény: kábelbúvár (128)
kábelbúvár Creative Commons License 2004.05.11 0 0 128
"Azt mondja nekem a sofőr angolul, hogy merre lakik kisasszony? Én meg az angolommal elkezdtem mondani, hogy egyenesen, utána balra és akkor majd Szentendre mellett. Mondom: "Nem tudom elmondani!” - megszólaltam magyarul. Azt mondja: "Miért nem mondja magyarul?”. A herceg elaludt… nyitott szájjal… Igy aludt az út egyharmadától az utcánkig."
tv2.hu

Az álmok hercege...
;-)

shit4sale Creative Commons License 2004.05.11 0 0 127
monnyuk a next csaj az már izgalmasabb :)))

classy jetset aims to provide services for men in...sensitive positions..." hehehe!!!

mennyi a nagybrigitte prájszteg?

Előzmény: elvtársnő (125)
elvtársnő Creative Commons License 2004.05.11 0 0 126
A Viasaton is indul nagy ő műsor Nagy Ő kis extrával, vagy valami hasonló címmel. A főszereplő, akiért hat férfi kűzd, megnézhető:
http://www.freeweb.hu/nudge/gall/sc/mia01/mia006.jpg
Előzmény: elvtársnő (125)
elvtársnő Creative Commons License 2004.05.11 0 0 125
Itt megnézheted:
www.classyjetset.com/aniko.html
Előzmény: kábelbúvár (124)
kábelbúvár Creative Commons License 2004.05.11 0 0 124
Valami Mai Nap nevű sajtótermékben leírják, hogy Anikó bérelhető, katalógusból...
Előzmény: mammamija (120)
Tóthika Creative Commons License 2004.05.11 0 0 123
Rambo? Legfeljebb a whiskys üveget. :-)))
Előzmény: shit4sale (121)
Fanatico Creative Commons License 2004.05.11 0 0 122
Ja, és Anikó CD-je szólt aláfestésnek a kocsiban.
Itt akár meg is hallgathatod!
Zenehallgatás a Lemezeknél!
http://www.polybasic.hu/album_det.php?frm_id=3
Előzmény: shit4sale (121)
shit4sale Creative Commons License 2004.05.11 0 0 121
rambo pedig meghúzta vagy mi?

limóján pomázra - beszarás! :))))
sztem ez a csaj simán beszopja egy vállalkozó szellemű kurafijútól, hogy ő albert herceg ;)))

Előzmény: mammamija (120)
mammamija Creative Commons License 2004.05.11 0 0 120
Sziasztok!
Tegnap a Szuláksó-ban Anikó is vendég volt, és érdekes dolgokat mesélt. Többek között azt, hogy van egy bizonyos szórakozóhely Budapesten, ahová ő és a barátnéi járnak. Ott találkozott Albert herceggel, Sylvester Stallone-val. Albert herceg a lomóján haza is vitte Pomázra.
Egyetlen aggályom van a "hirekkel" kapcsolatban. Mint tudjuk, nálunk a bulvárlapok még arra is ugranak, ha mondjuk Kozsó szellent egyet a villájában. Ezekről miért nem jelent meg egy sor sem sehol??? Vagy csak én nem olvastam?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!