Keresés

Részletes keresés

Terembula Creative Commons License 2009.05.22 0 0 6147
hát sajnos nekem az a tapasztalatom,hogy akkor lesz tartós a fogyás,ha életmódot is változtatsz...lehet,hogy lassan megy,de akkor meg is fog maradni,ha odafigyelsz az egészségre.Közhelyesen hangzik,de így igaz.
Előzmény: Ustashi (6146)
Ustashi Creative Commons License 2009.05.22 0 0 6146
sziasztok, hát nekem is ez a bajom , mint minden fogyózónak , hogy nagyon lassan haladok , hiába tartom be a diétát , ha lemegy egy héten 2kiló az már nagyon jónak számít , de ennyi mindig csak az elején megy le , aztán kb 1kg/hét...
de hát ez van , nem akarom magamat bogyókkal tönkretenni , csak miután abbahagyom a fogyót 3-4kiló mindig egyből visszajön , pedig nem zabálok akkor sem...3-4kiló több hét koplalás...
na ez van nem panaszkodok , hanem diétázok :)
kinga.str Creative Commons License 2009.04.21 0 0 6143
szerintem lehet az bőven több is mint 1 kiló...
Előzmény: Törölt nick (6141)
ihatespammers Creative Commons License 2009.04.21 0 0 6142
Szerintem ha valaki heti 1 kilót fogy, az nem valami sok. Általában az emberek tavasszal próbálják leadni a télen felszedett felesleget, és ha a jelenlegi időjárásból indulunk ki, akkor eléggé rövidre sikerült ez a köztes évszak. Nyáron ugyebár mindenki szeret normálisan kinézni. Szerény véleményem szerint a heti 2-2.5 kg simán megy, legalábbis nekem eddig ment. :-)
Ráadásul még csak nem is kell sanyargatnom magam, a lényeg, hogy ki kell hagyni a vacsit, helyette inkább valamit inni, plussz futni kell MINDEN nap minimum 10-15 percet, (én este szoktam, mert akkor érek rá).

Sport nélkül kínszenvedés az egész, arról nem is beszélve hogy lelassul az anyagcsere és ezáltal a fogyás is megáll pár nap alatt!
Viszont van egy mentőöv azok számára, akiknek nagyon (egyáltalán) nem megy a kocogás! Úgy hívják: szauna.
Higgyétek el nekem, hogy hasznos dolog, mert kiizzadja az ember a felesleges vizet, ami szintén súlycsökkenéssel jár és vékonyabb is leszel. Érdemes mellette kondizni.

Remélem mindenkire ragadt valami hasznos. :-)
Törölt nick Creative Commons License 2009.04.17 0 0 6126
3 honap alatt 7 kilo az tokeletes. ez kb. heti 0.5 kg fogyast jelent, amit az orvosok, dietetikusok egyontetuen ajanlanak.

H.
Előzmény: Törölt nick (6124)
sziporka66 Creative Commons License 2008.09.03 0 0 6120
"Nexium" mert ,másképp irjuk és mondjuk.
Előzmény: sziporka66 (6119)
sziporka66 Creative Commons License 2008.09.03 0 0 6119
Természetes Ő állapította meg a betegségem és Ő adott gyógyszert (Nekxium).

A gyógyszer jó, szinte tünet mentes vagyok, ezért gondoltam jó lenne a lúgosító ételek.

Előzmény: H_G (6118)
H_G Creative Commons License 2008.09.03 0 0 6118
Gasztroenterológusnál voltál már?

Előzmény: sziporka66 (6117)
sziporka66 Creative Commons License 2008.09.03 0 0 6117
Sziasztok!

Abban szeretnék, kéri tőletek segítséget, hogy LÚGOSITÓ ÉTELEKET szeretnék enni, de nem vagyok teljesen tisztába mik is ezek.

Nem kell igazán fogynom 154-cm magas, 45-kg vagyok, 42-éves és nő.

Mindennap tornázom.

Viszont (ERD betegségem lett, savas refluxal kisérve és nagyon hasznos lennének a tanácsaitok.

Arra gondoltam, hogy PL: citrom, zeller, csira stb., ilyen felsorolás kellene.

Amit hallok és olvasok, néha pont az ellenkezője.

Ha viszont TI biztos tudjátok akkor Én, nagyon megköszönném mindenki segítségét.

Természetesem más hasznos tanácsot és segítséget is megköszönnék.

w.nora Creative Commons License 2008.08.30 0 0 6116

MOTIVÁCIÓS VIDEÓ:

Sziasztok!
Többféle oka lehet egy fogyókúra sikertelenségének, azonban az egyik legfőbb ok, amit az engem megkeresők visszajelzései alapján hámoztam ki, az a motiváció és kitartás hiánya, az elhatározás idő előtti összeomlása.

Ezen felbuzdulva megszületett bennem a gondolat, mivel lehetne még nektek, fogyni vágyó embereknek úgy segíteni, hogy naponta megkapjátok azt a megfelelő impulzust, lökést, ami szükséges ahhoz, hogy ne adjátok fel idő előtt.

Ez a videó, amit elkészítettem, egy olyan motiváló videó, melyet minden nap reggel (vagy a délutáni holtpont idejében is) megtekintve úgy indul a napod, hogy jókedvre derít és tudatosítja benned, hogy minden a legnagyobb rendben, kitartásod, hited és erőd megvan, te is aktív részese vagy fogyásodnak, egészségesen élsz, egészségesen táplálkozol, minden nap sportolsz és nem szenvedés többé a fogyókúra.

Nagyon fontos, hogy a fogyáshoz való attitűdünket megváltoztassuk!!!! Azért fontos, hogy minden nap megtekintsd, mert minél többször érnek bennünket ilyen pozitív impulzusok, annál jobban hiszünk saját sikerünkben, elhisszük, hogy meg tudjuk csinálni.

A videó az alábbi oldalon tekinthető meg:
http://www.sikeresfogyas.hu/motivaciosvideo.html

Remélem, minél több embernek segíteni fog.

Nóra

eznemenvagyok Creative Commons License 2008.08.15 0 0 6115

FElhagytam a minta követéssel. Ebben nagy segtségemre volt, hogy a 90 napost -bár tetszett is könnyü is jó is - én nem bírtam 8* fogtam bele mind a kétszer állandó hasmenés volt a szervezetem reakciója. Eltűnődtem rajta ha azok a kaják amiket szeretek hízlalnak akkor talán el kellene kezdeni azokkal ismerkedni akiket nem szeretek hátha azok majd nem hízlalnak.

Javarészt hátat fordítottam a finomított cuccoknak pl liszt, cukor... és persze akenyér tészta egyebek. Persze nem teljesen hiszen nem tönkremenni csak fogyni akartam.

És vissza szoktam a gyaloglásra, egy-két megállóra nem árok a buszra, ha nem fontos hogy kocsival vigyenejk akkor inkább gyalogolok. És előkerestem a régi, poros torna kazettámat amit persze alig haszálok de mégis ha nagyon neki veselkedem akkor végig csinálom.

És besegítek egy állatmenhelynek kutyákat hirdetek, járok mindenféle rendezvényekre így kevesebb időm jut kóstolgatni, főzöcskézni. Röiden ennyi, persze a hétköznapok így is baromi megeröltetőek mégis így vissza gondolva megérte és szerintem lesz is erőm folytatni.

 

Alapvetően tényleg az az igaz amit a bölcsek hangoztatnak, hogy nem szabad ezt diétának tekinteni, inkább új lehetőségnek

Peszti 689 Creative Commons License 2008.08.15 0 0 6114

Nekem nagyon kéne az összefogás, buzdítás! Mesélj, hogyan fogytál!!

Előzmény: eznemenvagyok (6112)
Peszti 689 Creative Commons License 2008.08.15 0 0 6113
Sziasztok!
Én nagyon megköszönném, ha elküldenéd azt a listát a nickem mögötti címre!
Előzmény: dokilady61 (6110)
eznemenvagyok Creative Commons License 2008.08.15 0 0 6112

Sziasztok!

Bár egy éve nem jártam erre ha nem gond akkor mostantól kicsit gyakrabban jelentkezem. Én tavalyóta leadtam 25 kilót van még legalább egy ilyen "ösanyargató" év előttem, mindenesetre ennyi sikerélménnyel a hátam mögött már könnyebb lesz, gondoltam ha van akinek ez erőt ad akkor HAJRÁ fogyjunk tovább együtt.

Törölt nick Creative Commons License 2008.08.07 0 0 6111

Köszi, én megvettem a PH CSODA című könyvet, abban is van ilyen lista.

Így is táplálkozom.

 

Én nem érzem pénzkidobásnak a zöld löttyre költött pénzt, tekintve, hogy nem csak fogytam tőle, hanem az allergiáim is megszűntek.

 

Napi 600 Ft....van aki kávéra és cigire költ ennyit, van aki a sörére....

Én nem sajnálok ennyit kiadni az egészségemért.

Előzmény: dokilady61 (6110)
dokilady61 Creative Commons License 2008.08.06 0 0 6110
Mindenféle lötty nélkül is le lehet fogyni, csak fogyassz 80%-ban lúgos kaját és 20%-ban savasat vagy semlegeset, nem kell egy fogyás miatt több tizezer forintot kidobni. Ha kéred a bázikus éllemiszerek listáját, szivesen elküldöm neked e-mailben. Német orvosok könyvéből forditottam le. Én ezzel a módszerrel 5 kilót fogytam eddig.
Előzmény: Törölt nick (6109)
Törölt nick Creative Commons License 2008.08.05 0 0 6109

Sziasztok!

 

Így kell fogyni 3 és fél hónap alatt 15 kilót:

 

http://aphcsoda.eu/fogyokura.html

H_G Creative Commons License 2008.07.08 0 0 6107
Ügyes voltál! Amellett ehhez, hogy ilyen egyszerű módszerrel is jó eredményt érj el, ahhoz szerintem fiatalnak is kell lenni a kitartás mellett...

Előzmény: Alexandra888888 (6104)
Törölt nick Creative Commons License 2008.07.08 0 0 6106
kicsit szanalmas h ket hozzaszolasodbol ketto az adott siteot reklamozza...
Előzmény: anetka2002 (6105)
anetka2002 Creative Commons License 2008.07.08 0 0 6105
nekem nincsenek olyan nagysikerű receptjeim mint egyes hozzászólóknak előttem, de
nyár van és strandolás miatt keresnem kellett valamit ami segít újra formába jönnöm.

megcsináltam egy ötnapos kúrát és nekem bevált, 2-3kg 5 nap alatt, de a lényeg, hogy a megfelelő helyekről

fogyókúra leírása

mostmár irány a strand :)
Alexandra888888 Creative Commons License 2008.07.06 0 0 6104

Sziasztok!

 

Gondoltam leírom hogy fogytam le 25 kilót, 6 hónap alatt. Hátha ezzel segíthetek valakinek, de legalábbis motivációt tudok adni hogy aki még nem kezdte el, az tudja hogy -meg lehet csinálni-.

 

22 éves koromig nagyon kövér voltam, tavaly egész pontosan 100 kg-ról indultam.

A módszer amit választottam az volt amit általános suliban biológia órán tanultam az ember tápanyagbeviteléről. Átlagos felnőtt ember kalóriabevitele 2000-3000 kalória egy nap. Ha ennél kevesebbet eszünk fogyunk, ha többet, hízunk. A kórházban 1000 és 1500 kalóriát "írnak fel" annak akit le akarnak fogyasztani.

Én is ennyit ettem 6 hónapig és egy héten 2-3x tornáztam itthon (norbis kazettákra).

Reggelim:

Minden nap abonett kenyér 2szelet megkenve bármivel (én krémsajtokkal szoktam) és sonka, vagy szalámi, zöldségek.

Ebéd:

Nem számoltam a kalóriát. Ettem bármit.

Vacsi:

volt cornflakes tejjel, virsli savanyúsággal, meg bármi amiben 200-300 kalóriánál nem volt több.

 

Végül is majdnem norbi update mert abban is ami 1-es kódú az kevés kalóriát tartalmaz.

Szóval röviden ennyi, egy éve 74-75 kg-on áll a mérleg. Az étrendem nem változott sokat, most tartom a súlyomat, de még szeretnék legalább 5 kilót fogyni később.

A bőröm csíkos lett, de szerencsére nem vagyok sok helyen lógós bőrű, a combomon van valamennyi. A páromnak tetszem így is, ruhában pedig nem látszik,de még mindig jobb így mint 25kilóval nehezebben.Nem hittem volna hogy valaha is képes leszek rá, csak álmodoztam róla.

Kicsit hosszúra sikeredett.

Tipetupa Creative Commons License 2008.06.16 0 0 6103

Köszi.

 

(Unokatesóm evett az úszás mellett. :-) )

Előzmény: H_G (6102)
H_G Creative Commons License 2008.06.16 0 0 6102
Akkor inkább a nem-evéssel, nem? Aligha kétli bárki is, hogy az fogyaszt.

A kettlebell (girja) hagyományos orosz/török súlyzó-fajta, amit egész máshogy használnak, mint a nyugatiak (nem szándékosan lassan mozgatják, gyorsan lengetik). Ez állítólag közelebb áll a természetes mozgásformákhoz, és kisebb átmérőjű, funkcionálisan mégis erősebb izmokat lehet elérni a használatával. Az oroszoknál annyira jól bejött -- tényleg pimaszul erősek lettek a sportolóik a használatával -- hogy most nagy divatja van világszerte.

Előzmény: Tipetupa (6100)
Törölt nick Creative Commons License 2008.06.16 0 0 6101
jol elirtam:)

Kettlebell, a legujabb orulet:) Igaz, utanakerdeztem egy ket ismerosnel es dicserik:)

http://www.kettlebell.hu/
Előzmény: Tipetupa (6100)
Tipetupa Creative Commons License 2008.06.16 0 0 6100

Mi az a "kelltebell"?

(Az uszodához nem tudok tippet adni, még mindig Hollandiában vagyok, totál mások a körülmények.)

 

Illetve az unokatesóm is csak úszással fogyott baromi sokat (30 kiló körül) szülés után. Ő ebédidőben, ebéd helyett ment úszni. :-)

Előzmény: Törölt nick (6099)
Törölt nick Creative Commons License 2008.06.16 0 0 6099
orulok, hogy az uszas belefer az idombe, ehhez jon meg heti 1 masszazs, na meg heti 1x 2 ora gyogyviz es szauna. alakformalas topikon ajanlottak a kelltebellt, most azon filozom, hogy az mikor es hogyan ferne bele a hetirendbe, legalabb egy alkalommal.

A masik meg az, hogy mivel reggelente jarok uszni meg szaunazni, elegge kidogleszt a heti 3x5:15kor keles:) de majd meg edzodom es kitalalalom, hogy mikent legyen. egyelore maradok a fokozattossag elvenel...:)

H.
Előzmény: Tipetupa (6098)
Tipetupa Creative Commons License 2008.06.16 0 0 6098

Na, pont a lényeget nem írtam le.

Szóval igen, kezdetben nekem is a 40 perc alatt 1 km volt. De ez a depresszió mélypontjánál volt, amikor már hónapok óta nem mentem ki a lakásból sem.

Szerintem a heti 2 alkalom a kevés. Heti 5 kéne... (és hajrá, hajrá! :-) )

Nem feltétlenül csak az úszás kéne. Lehetne vegyesen valami súlyzós programmal pl.

 

 

Előzmény: Törölt nick (6097)
Törölt nick Creative Commons License 2008.06.16 0 0 6097
en is rajta vagyok:) csak 10 ev nem mozgas utan kicsit nehez a kezdet. holnapra 1 km a cel:)

H.
Előzmény: Tipetupa (6096)
Tipetupa Creative Commons License 2008.06.15 0 0 6096
Mondjuk én ennél többet úszom, az igaz. :-)
Előzmény: Törölt nick (6079)
Tipetupa Creative Commons License 2008.06.15 0 0 6095

Nekem hozzájárul a fogyáshoz.

Évekkel ezelőtt az első gyerek születése után úszással mentek le a plusszok.

Most egy középsúlyos depresszióból mászom ki és megint sokat segít az úszás.

Előzmény: H_G (6094)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!