Keresés

Részletes keresés

Wác Creative Commons License 2005.09.29 0 0 6900
topiknyitó
Előzmény: Wác (6899)
Wác Creative Commons License 2005.09.29 0 0 6899

Nem lehetne törölni ezt a topikot? Vagy kell a topik nyitó engedéje? Előre is kösz

 

Wác és Pityubácsi egy ember? Szavazz!

Danilo tata Creative Commons License 2005.09.29 0 0 6898

mán te izs cigányozo

picsanikü

fel foglag jelenteni

tégedet a

kumce urnál

Előzmény: S.U.N.A. (6897)
S.U.N.A. Creative Commons License 2005.09.29 0 0 6897

kicsit off, de ide befér! :)

 

Részlet egy körzeti megbízott hétvégi jelentéséből

Hétvégi pihenőnapom boldog relaxációjának közepén dudálás szakított el kerti lazsálós székem és a söröm mellől. A kapumban egy ci... szóval egy Győzike féle mutálódott emberszerű parazitoid egyed állt egy sokrendbeli KRESZ szabálysértéssel, ami távolról egészen Lada-szerűnek tűnt. Megdöbbenve a kapuhoz mentem, ahol a rétinéger azt kérdezte, hogy: "Aztat monták, hogy maga itten a rendőr. Télleg?"

Rábólintottam, majd rásandítottam a gázóra tetején elhelyezett, nem rendeltetésszerűen használt labdaütő sporteszközömre, hogy a fiaim nem vitték-e el játszani. (Ott volt) Az egyeden eközben kitört a fajtájára jellemző szófosás, amiből a következőket vettem le:

Ő dinnye-árulásból, sok munkával tartja el Ali babát (aki feleség), és a 40 fk.(fiatalkorú) rablót (akik a szaporulat). Igaz ő néven nevezte őket, de ki bír ennyit megjegyezni? Ezen tevékenysége során hangos szóval hirdeti az áruját, amelyre kicsiny falunkban kijött a házából egy szteroid-terminátor küllemű ember, kalapban. Feltette egyedünknek az általános kérdést: "Mennyi a dinnye?" A Gangesz-export erre rávágta, hogy: "80 pííz" A Kalapos emberhegy erre felkapta a csomagtartóból a legnagyobb dinnyét, megveregette a becsületes EU és HACP szabványok szerinti zöldség-adoptációs szakmanager vállát, a kezébe nyomot 1, azaz egy darab fém 100 forintost, majd: "A többi a tiéd, Gazsi!" felkiáltással lakásába hömpölygött.

Egyedünk meglepődöttségében (nem szokta magyartól az ilyet) szólni sem bírt eleinte, egészen elsápadt, mondhatni kávészínű lett, később meg hiába kiabált, nem jött ki senki, ezért kérdezősködve haladt színem elé járulni.

Ekkor én már nagyon röhögtem, de ugye a hivatástudat megkérdezte belőlem, hogy mégis mit vár tőlem? Fizessem ki a fennmaradó hátralékos tőkét, vagy statáriális alapon számoljak le a gaz dinnyerablóval? (Neki persze mindkettő verzió együtt kellett volna, de az ugye árukapcsolás, melyet a BTK büntetni rendel némely esetekben. Én ezt 'némely eset'-nek ítéltem meg)

Felvilágosítottam, hogy ez nem bűncselekmény, nem szabálysértés, ez félreértésből eredeztethető huncutkodás fennforgása, mivel ő mondta a dinnye/80 Ft-ot az embernek, akit én természetesen nem is ismerek, nem is ismerhetek, hiszen a szomszédom és csak cirka 25 éve élünk egymás mellett. Finoman mindenféle árusítási engedélyekkel, higiéniás biszbaszokkal, számlákkal, és egyéb kóros APEH-TB stb., tünetegyüttesekkel kapcsolatosan kezdtem érdeklődni, amire ő meglepődött, hogy az meg minek, és kezdett afelé hajlani, hogy nem is akkora érték az a dinnye!? Ezek után felbiztattam a derék kufárt, hogy menjen vissza a házhoz, ott addig kiabáljon, amíg elő nem kerül valaki, és annak mondja meg, hogy a Kmb-s küldte a jussáért! A halmozottan hátrányos helyzetű társadalom-szimbióta hálálkodva elporzott.

Másnap eszembe jutott a dolog, elmentem egy illetőhöz, aki talán a sógorom, de biztos, hogy a szomszédomban lakik, bár ettől akár a dinnyeelsajátító is lehetett. Rákérdeztem, mi történt. Elmondta, hogy őneki 80 Ft-ot mondott a H.Aladár-klón, annyit is fizetett. Ezzel ő a továbbiakban nem kívánt foglalkozni, örült az akciós dinnyének. Falatozás közben ismét megzavarta mélabús magányában a rikácsolás. Kiballagott, és miután azt hallotta a melone-kupectől, hogy én a jogos járandóságáért küldtem, leakasztott neki két rettenetes nagy pofont, kétszer megrúgta, majd közölte vele, hogy itt a jussa, de menjen vissza énhozzám, és mondja meg nekem, hogy vasárnap van, fáradt, ő pihen, ennél jobban most nem veri meg, egyébként is én vagyok a rendőr, verjem én!!!

Ezek után megbeszéltük, hogy vajon milyen rajta kívül álló okból nem jöhetett vissza hozzám a dinnyebróker, majd két fél szilva és két üveg sör elfogyasztását követően távoztam.

 

Törölt nick Creative Commons License 2005.09.29 0 0 6896
A borúszgyerek nincs letiltva egyébként. Legalábbis nem tudok róla. Lehet, hogy a szabadságot választotta ...
Előzmény: Der Fresser aus Troja (6894)
Törölt nick Creative Commons License 2005.09.29 0 0 6895
Ismered a viccet? Wild Bill Hickock elfoglalja a vonatot, és a Pullmann közepén elüvölti magát: "Nőket lelőni, férfiakat megerőszakolni!" - Az egyik asszony az utasok közül: Bill, nem fordítva? - Bill mellől egy szemüveges kis nyivászta rabló, nyúlós hangon: Naaa fogja csak be a száját! A Főnök dönt!
Előzmény: Der Fresser aus Troja (6894)
Törölt nick Creative Commons License 2005.09.28 0 0 6893
Lehet.
Előzmény: neked annyi (6891)
Törölt nick Creative Commons License 2005.09.28 0 0 6892

Nem. Nicket tiltunk, nem IRL személyt, ez egy alapelv.

Előzmény: neked annyi (6889)
Törölt nick Creative Commons License 2005.09.28 0 0 6890
Nem. Nicket tiltunk, nem IRL személyt. Ez egy alapelv.
Előzmény: neked annyi (6889)
mash Creative Commons License 2005.09.28 0 0 6888

azért ne sajnálj minket, annyira :)

mi is tudunk nicket gyártani

pedig én jobban szeredtem a régi jól bevált szilvást, turóst, stavrost

de őket nem akarják rehabilitálni

Előzmény: Greenie (6856)
Törölt nick Creative Commons License 2005.09.28 0 0 6887
De lehetne.
Előzmény: verkri (6886)
verkri Creative Commons License 2005.09.28 0 0 6886
Nem lehetne valamit tenni Turbó Fix Nanán PC garázdálkodása ellen a Liverpool topicban (legalább addig, amíg lemegy a két Chelsea elleni meccs)? Ahogy elnéztem, fél nap alatt sikerült az összes létező szabályt megszegnie. :)
HT Miskolc Creative Commons License 2005.09.28 0 0 6885
thx, megtörtént...
Előzmény: Pierluigi Kolima (6884)
Pierluigi Kolima Creative Commons License 2005.09.28 0 0 6884
a wagnerur@wagnerur.hu címre, természetesen topikmegjelölésel
Előzmény: HT Miskolc (6883)
HT Miskolc Creative Commons License 2005.09.28 0 0 6883
köszi, és hova kell küldeni? jó ha ide beszúrom?
Előzmény: Pierluigi Kolima (6882)
Pierluigi Kolima Creative Commons License 2005.09.28 0 0 6882
Előzmény: HT Miskolc (6881)
HT Miskolc Creative Commons License 2005.09.28 0 0 6881
milyen méretűnek kell lenni a képnek, ha be szeretném rakatni bannernak?
S. T. Rong Creative Commons License 2005.09.28 0 0 6880

Latod, genyo ?

 

Ha en lettem volna a moderator, akkor a waffen ss nicked nem megy egybol a levesbe...:))))

 

mindegy, hagyjuk ezt a temat...asszem SSnek volt jobboSS nickje, az is eleett a harcban ...

Előzmény: Törölt nick (6875)
Törölt nick Creative Commons License 2005.09.28 0 0 6879
Pityubácsi ezért a linkért örök hálám. Szégyen, de nem ismertem a helyet. Mikor végleg kibasznak innen, mert ez az idő is eljön egyszer, ez bizonyos, a Betonkeverőbe fogok átmenni :))
Előzmény: Pityubácsi (6861)
Törölt nick Creative Commons License 2005.09.28 0 0 6878

mint már többször említettem én moderálás ellenes vagyok. - Én is.

 

szóval én, mint az ördög ügyvédje protestálok strong rehabilitásáért a gyülitopicban. - Rendben, talán más is így van ezzel. Szavazásra bocsátom a dolgot. Amely nicknek 50-nél több hozzászólása van ma reggel tízkor abban a topikban, szavazhat. Egyszerű többség dönt. Ha akarjátok vissza, részemről a fáklyásmenet.

Előzmény: Pityubácsi (6851)
Greenie Creative Commons License 2005.09.28 0 0 6877
Tudom, mondtad szombaton.)
Előzmény: Törölt nick (6874)
Think_U_Kool Creative Commons License 2005.09.28 0 0 6873

Jap, a raj menőt jelent.

 

"Fegyvert fogott, megmutassa ki a raj"

Előzmény: Törölt nick (6804)
házmesternéni Creative Commons License 2005.09.28 0 0 6870
Ja, hogy maga az érzelmeket is belekeveri! Akkor nem szóltam. :)))))))
Előzmény: Pityubácsi (6869)
Pityubácsi Creative Commons License 2005.09.28 0 0 6869
azért jobb érzés leköcsögözni valakit az erre rendszeresített jó kis alommeleg topicban :)))
Előzmény: házmesternéni (6868)
házmesternéni Creative Commons License 2005.09.28 0 0 6868

Van neki a kispadon saját topicja.

Ott is nyugodtan leköcsögözhetitek. :))

Előzmény: Törölt nick (6867)
Pityubácsi Creative Commons License 2005.09.27 0 0 6866
de!!! :-PPP
Előzmény: Greenie (6865)
Greenie Creative Commons License 2005.09.27 0 0 6865

Nem basztalak le.

Előzmény: Pityubácsi (6861)
Greenie Creative Commons License 2005.09.27 0 0 6864
Kizárt, ez annyira életszerű, hogy biztos megtörtént veled.
Előzmény: SuperBazza (6860)
Greenie Creative Commons License 2005.09.27 0 0 6863
Kérd vissza. azt hittem a topikkal együtt visszakapod.
Előzmény: SuperBazza (6859)
Pityubácsi Creative Commons License 2005.09.27 0 0 6862

ha vigasztal, akkor én sajnálom a régi nickedet.

r.i.p. bazzani

Előzmény: SuperBazza (6859)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!