Keresés

Részletes keresés

Lady Wessex Creative Commons License 2006.04.03 0 0 5

Ja, ha te a családalapítási szándék és az "elvetetés" közé egyenlőségjelet teszel, akkor majd ne lepődj meg, ha téged is csak "megfognak" egy "véletlen" teherbeeséssel...

Az ilyen pasi nem is várhat mást, csak azt, hogy valaki majdcsak megfogja, ahelyett, hogy vele tervezné a jövőt. (Van különbség a két kifejezés között, SZVSZ)

 

Én nem a fenti megfogásos módszerrel szeretnák férjhez menni (és nem elvetetni magam)

Előzmény: Törölt nick (3)
Lady Wessex Creative Commons License 2006.04.03 0 0 4

Csakhogy nekem, mint írtam VAN elképzelésem a leendő családomról (és a leendő páromól is), és ebbe, valamint az életkoromba nem fér bele, hogy hónapokig cseteljünk, évekig udvaroljunk, se az, hogy mindezt egy olyannal tegyem, akiről csak hónapok múltán derül ki, hogy gyökeresen eltér az értékrendje az enyémtől. (pl. vallásos, vagy szélsőjobb érzelmű) Ilyen ember, bár lehet emberileg szimpi, családalapításnál szóba se jöhet.

Se tartós munkanélküli, aki munkakeresés helyett az éppen aktuális kormányt szidja. A egzisztenciális kérdések meg még - tapasztalatom szerint - hónapok múltán is tabunak számítanak. Ha egy lány egy randin rá mer kérdezni, hogy miből élsz, van-e lakásod stb. Rögtön ráfogják, hogy pénzéhes liba, aki el akarja tartatni magát.

 

Csak azt tudnám, hogy az ezzel vádaskodók miből, hogyan akarják eltartani a családjukat, és hogyan tervezik meg a családjuk jövőbeni pénzügyi ügyeit? Ahogy esik, úgy puffan?

Előzmény: Cool_Halidge (2)
Cool_Halidge Creative Commons License 2006.04.03 0 0 2
Az embereket első blickre nem a komoly dolgok érdeklik. Erről ráérsz később beszélni. Ne társat, hanem beszélgetőtársat keress! Ha valaki szimpi, úgyis alakul valami.
Előzmény: Lady Wessex (-)


IvarMágnás Creative Commons License 2006.04.03 0 0 1

Talán a cseten...

Valahogy az pörgősebb.

Nekem 4 év alatt 2 kapcsolat jött össze, bár mindkettő kalandnak indult, és az is maradt... 

Előzmény: Lady Wessex (-)
Rawo Creative Commons License 2006.04.03 0 0 0
0 értelme van társat keresni az interneten.
Lady Wessex Creative Commons License 2006.04.03 0 0 topiknyitó

Sziasztok!

 

Regisztráltam 4 társkeresőn a neten. Észrevételeim:

 

- senki nem válaszolt (kivéve egyet, aki megírta, hogy legalább őszinte vagyok)

- senki nem akar IGAZÁN családot

- senki nem akar IGAZÁN társat

 

Mire alapozom ezt?

 

Én tényleg szeretnék már családot, bevallom, 33 éves leányzó vagyok. Ezt le is írtam, sőt azt is, hogy a gyereknevelésről is vannak már elképzeléseim, ezért pl. nem szeretnék vallásos társat.

Azt is beleírtam, hogy egy család eltartásához fontosak az anyagiak is.

 

Mindez, úgy érzem nagy hiba volt, mivel SENKI nem válaszol.

 

Megnéztem mások adatlapjait, hogy egy-két trükköt ellessek.

Ezeket találtam:

- később szeretne családot (30-45 éves férfiak). Mikor? Nyugdíjas korában?

- nem adja meg a családi állapotát (miért titok?)

- sablonszövegek: utazni, sportolni szeretek

- idézeteket ír be bemutatásként, épphogy lepkét nem rajzol mellé

- közhelyek: "lényem másik felét keresem", "szeretnék szeretni és szeretve lenni", "királylányt keresek", "kedves lányt keresek" (ki gondolta volna?)

- nem is ír bemutatkozást, mert minek az.

- lányok adatlapjain ugyanez.

 

Mit lehet ezzel kezdeni? 60 ugyanolyan adatlap közül kinek írjak?

 

És egyáltalán, ezek az emberek MIT keresnek a TÁRSkeresőkben?

Vagy én értem félre a TÁRS fogalmát?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!