Keresés

Részletes keresés

Pierluigi Kolima Creative Commons License 2004.10.09 0 0 469
Az előzőekben írtak közül te az ügyesebb fajta vagy.
Előzmény: Via Galvani (466)
Pierluigi Kolima Creative Commons License 2004.10.09 0 0 468

Provokátor és provokátor között is van elég nagy különbség !

Így igaz. Van a buta fajta, aki mocskolódva köpköd és hamar távozik, és van az okos fajta, aki olyan ügyesen, simulékonyan lavíroz a határmezsgyén, hogy nehéz megfogni. Az ellenlábasait szeretné ügyesen kihozni a sodrából és letiltatni. Aztán van az ellenlábasoknak is két fő fajtája: aki felveszi a kesztyűt, elhajtja a vérbe az illetőt és utána nagyon igazságtalannak érzi, amikor vele együtt repül innen, s talán rá sem jön, hogy a provónak pont ez volt a célja, ő meg szépen belesétált a csapdába. Van a másik fő fajta, aki le se szarja a provót, esetleg idejön szólni, vagy levelet ír, ő jellemzően a higgadt, hosszúéletű nick. Merthogy: türelem a hosszú élet titka - itt, a Fórumon is.

Előzmény: ARSENAL FC (465)
Pierluigi Kolima Creative Commons License 2004.10.09 0 0 467

-Remélem mérlegeltek mielőtt cselekednétek!

Csak egy bizonyos (nem egzakt) határig.

-Remélem jelezve van a tiltás mielőtt bárkit is kitiltanátok bárhonnan!

Nincs. Mi értelme lenne? 

-És főleg azt remélem hogy ez egy olyan fórum, ahol nem a moderátorok irányítanak, szóval a moderátorok megengedik bárhol azt hogy egyes vitákat két vagy több fél moderátor nélkül meg tudja tárgyalni

Én is ezt remélem, a másik oldalról. Lehet, hogy a Közleményeket tekintve néha úgy tűnik, sok a tiltás, de ilyenkor kéretik összevetni a mennyiséget a DK hozzászólásainak, topikjainak számával és úgy általában a kiterjedtségével.

Előzmény: ARSENAL FC (464)
Via Galvani Creative Commons License 2004.10.09 0 0 466
T. Modik! A "Galvani gyerek" néhányszor közölte a Magyar Válogatott topikban, hogy utálja az un. "magyarfutballt", és Európa szégyenének tartja. Ocsmány trágárságot nem írt. Ezzel szemben neki gusztustalanul alpári hangon válaszoltak. Ezzel szemben a topik egyik tagja a topikban hazudott Galvaniról, és megrágalmazta. Ezt is kéretik megvizsgálni.
Előzmény: Pierluigi Kolima (463)
ARSENAL FC Creative Commons License 2004.10.08 0 0 465
Provokátor és provokátor között is van elég nagy különbség !
Előzmény: Pierluigi Kolima (463)
ARSENAL FC Creative Commons License 2004.10.08 0 0 464
Kedves moderáló barátaim,barátaink :)

Csak néhány mondatot írnék... szal az van hogy nemolyan régóta vagyok én itt és kellett egy kis idő míg ezt a fórumot ezt a topicáradatot megismertem :) Pl ezeket a moderálásokat eleinte nem is tudtam hogy van ilyen,és azért is írok ide "nektek" ugye mert eleinte kicsit néha elengedtem magam írás szempontjából de megnéztem dúrvát nem írtam!!! Most már azért figyelembe veszem ezeket a moderálásokat DE!
Írnék egykét dolgot esetleg azok érdekében akik újak ezen a fórumon!!!

-Remélem mérlegeltek mielőtt cselekednétek!

-Remélem jelezve van a tiltás mielőtt bárkit is kitiltanátok bárhonnan!

-És főleg azt remélem hogy ez egy olyan fórum, ahol nem a moderátorok irányítanak, szóval a moderátorok megengedik bárhol azt hogy egyes vitákat két vagy több fél moderátor nélkül meg tudja tárgyalni !
Pierluigi Kolima Creative Commons License 2004.10.08 0 0 463
Rajta lesz a szemem. Jótanács: provokátorokkal nem kell foglalkozni, akkor jellemzően eltűnnek.
Előzmény: Aljas Feljelentő (462)
Aljas Feljelentő Creative Commons License 2004.10.08 0 0 462

Kedves Modik!

Lécci takarítságok már ki ezt a Via Galvani gyereket a DK-ból! Nézzétek meg mit művel pl. a magyar válogatott topicjában!

Köszi!

Pierluigi Kolima Creative Commons License 2004.10.07 0 0 460
Jó.
Előzmény: Matt (459)
Matt Creative Commons License 2004.10.07 0 0 459

Kolima!

ezt inkább nem én dönteném el, nem én vagyok a topicgazda. inkább annyira módosítanék, hogy feles idődben néha nézz be ide is, és gyomláld ki a gazt.

köszi.

Előzmény: Pierluigi Kolima (458)
Pierluigi Kolima Creative Commons License 2004.10.07 0 0 458

Írd meg a címemre a hsz számokat, amit ki szeretnél szedetni.

Átrakni nem lehet, csak törölni.

Előzmény: Matt (456)
menyusi Creative Commons License 2004.10.07 0 0 457

Inkább, ide . Lécciléccilécci.

Pussz

.m.

Előzmény: Matt (456)
Matt Creative Commons License 2004.10.07 0 0 456

Modi!

A Manchester United topicból lécci szedegesd ki az offokat! Nem súlyos, nem vészes, csak van egy offtopic is. Ha oda átteszed őket, az lenne az igazi telitalálat.

Köszi.

Norbipapa Creative Commons License 2004.10.06 0 0 455
koszi!
Előzmény: Pierluigi Kolima (454)
Pierluigi Kolima Creative Commons License 2004.10.06 0 0 454

Készen vagyunk.

Jelzőid kedvesek, sőt nagyjából kiegyensúlyozottak voltak. Legközelebb, ha levelet írsz, írj az én, vagy Apcka kollegám nickjeinknél megadott címére, mert a moderátori címre írt leveleket nem tudom, ki kapja meg, de mi nem. Persze, ez nem a te hibád, mert nem lett kommunikálva. Ezt is bepótoltam.

Üdv

Előzmény: Norbipapa (453)
Norbipapa Creative Commons License 2004.10.06 0 0 453
kerem kimoderalni a Puyol topikbol a 479.-es szamu hozzaszolast, es vele egyutt a 486-ost is, mert mindketto alkalmas ra. (utobbit en irtam, miutan 4 hete kertem emailben valamit). koszonom. udv.
Matt Creative Commons License 2004.10.06 0 0 452

ébresztő...!!!

ModeráLOL? Creative Commons License 2004.10.05 0 0 451
  Szerinted nem lenne unalmasabb csupa olyannal beszélgetni, akik pontosan ugyanúgy gondolkodnak mint Te? Akkor minek beszélgetni? Úgyis tudod mi a véleményük.
Előzmény: badhool_16 (450)
badhool_16 Creative Commons License 2004.10.05 0 0 450

Takaritsd mar ki a Grabowski5 gyereket a Fradi topikbol.

Csak provokal mindenkit,mar kihuzta a gyufat.

En mar nagyon unom.

Előzmény: Pierluigi Kolima (448)
Matt Creative Commons License 2004.10.05 0 0 449

Te döntésed. Elfogadjuk.

Tegnap jó nagy vérengzést rendeztél.

Előzmény: Pierluigi Kolima (448)
Pierluigi Kolima Creative Commons License 2004.10.05 0 0 448
De én nem egy nickre jelentettem be. Azonkívül le is írtam az okot, amit lehet nem elfogadni, de ez van, bevállaltam. Ráadásul nyíltan.
Előzmény: Matt (447)
Matt Creative Commons License 2004.10.05 0 0 447
Te is tudod, hogy kire gondoltam.
Előzmény: Pierluigi Kolima (445)
Pierluigi Kolima Creative Commons License 2004.10.05 0 0 446

fórumfüggő hisztis gyengeidegzetűek

Nem is tudod, ez mennyire táláló volt.

Előzmény: ModeráLOL? (442)
Pierluigi Kolima Creative Commons License 2004.10.05 0 0 445
Hogyne jött volna. Az volt a tiltás. Vagy 10 nicket érintett.
Előzmény: Matt (444)
Matt Creative Commons License 2004.10.05 0 0 444

de nem jött a második szakasz...

megértem, hogy nem, ez a Te döntésed, de akkor miért jelented be?

kicsit elkapkodtad nem?

Előzmény: Pierluigi Kolima (420)
ModeráLOL? Creative Commons License 2004.10.05 0 0 443
bocs a külalakért mégsem volt annyira WYSIWYG... :D
Előzmény: ModeráLOL? (442)
ModeráLOL? Creative Commons License 2004.10.05 0 0 442
"Pierluigi Kolima válasz | megnéz | könyvjelző 2004.09.27 14:31:50 (375) Provokáció egy száll se, csak tények Nos, Fekete Kőbuta barátom, ezt a hsz-edet kollégám utólagos engedelmével visszaállítottam, hogy ne töröltet idézzek neked..." ----------- Kellemetlenül sérti szemem eme személyeskedő hozzászólás. Ezért azzal a kéréssel fordulok T. moderátor Úrhoz. hogy az idézett hozzászólást, és a már jól bevált szokás szerint a nickjét is törölni szíveskedjen. ÜBERNAGYONMEGA L O L ! ! ! ----------- Azon gondolkodok, hogy az-e a szánalmasabb, aki szinte virtuáltoporzékolva küld el minden egyes embert, aki mást gondol, vagy az a moderátor, aki ezen fórumfüggő hisztis gyengeidegzetűek közé állva - magát hős ezüstpáncélos igazságtevő nemes lovagnak képzelve - elkezdi megmagyarázni, hogy ki mit írhat be egy NYILVÁNOS fórumba. ÜBERNAGYONMEGA L O L ! ! ! ------------
*Dauntless* Creative Commons License 2004.10.04 0 0 440
Olvastam őket. Nem hiszem el. Tényleg kulturáltak voltak. Viszont a válaszok nem.
Előzmény: Pierluigi Kolima (437)
*Dauntless* Creative Commons License 2004.10.04 0 0 439
Ja. Mentsd el a választ. Még jól jöhet, ha valaki elküldi a modit melegebbre. Csak ne felejtse odaírni, amit a belabacsi is írt.
Előzmény: Matt (417)
*Dauntless* Creative Commons License 2004.10.04 0 0 438
Lenyelte a sértés. Vannak akiknek minden szabad. Te ezt ne csináld mert ezért kitílt. Vannak egyenlők, és egyenlőbbek.
Előzmény: Matt (417)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!