Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2009.04.13 0 0 15
Na akkor a házigazda szíves invitálására ide is beteszem a lábam:-)) Remélem senki sem bánja. Kellemes husvétot mindenkinek. A Hölgyeknek meg sok locxsolót!
Jolimama Creative Commons License 2009.04.13 0 0 14
A topikban feltett elérhetőségednek köszönhetően, megtaláltalak.
Neked is szép napot, lelki békét kívánok.
Igaz, még a levelemre nem válaszoltál.
Jolimama
Andus1975 Creative Commons License 2009.04.13 0 0 13
Kettő fajta tojást csináltam, majd felteszem a képét. (Most a másik gépnél vagyok.)
Sok sikert kívánok én is!
Előzmény: Törölt nick (10)
Törölt nick Creative Commons License 2009.04.13 0 0 12
Szia Jutka!

Igy láttam a legjobbnak a dolgot,és talán másoknak is teret nyitottam ezzel a topikkal.
Milyen jó dolog,hogy még felétek él ez a hagyomány,mert akárhogy is nem szeretjük mi lányok a vizes locsolkodást,de a hagyományt tisztelnünk kell,és kötelességünk átadni nemzedékről nemzedékre.
Előzmény: ancika02 (11)
ancika02 Creative Commons License 2009.04.13 0 0 11
Kedves Magdi!
Nagyon örülök, hogy így döntöttél.
Szeretnék mindenkinek kellemes ünnepeket kívánni a még hátralévő időben.
A húsvéti locsolkodásról annyit, hogy itt a városban van egy néptánc együttes, akik még tartják ezt a szép hagyományt. Reggel a fiúk lovaskocsira ülnek, és végigjárják a várost, de locsolni csak a táncoslányokat locsolják.
Még egyszer üdvözlök mindenkit: Jutka
Törölt nick Creative Commons License 2009.04.13 0 0 10
Szia Andus!

Örülök,hogy jöttél,nagyon vártalak.
Sok locsolkodót kívánok Neked,a fiaidnak pedig sok-sok hímes tojást.
A hajócskás tojásod milyen lett?
Ha van képed róla tegyél fel légyszí,nagyon kiváncsi lennék rá!!!!!!
Puszi:))
Előzmény: Andus1975 (4)
Törölt nick Creative Commons License 2009.04.13 0 0 9
Szia eicu!!Nagy-nagy szeretettel köszöntünk.Gyere gyakran,kézimunka tudásod és tapasztalatod legjavát oszd meg velünk sokszor.Puszillak:))
Előzmény: eicu (5)
eicu Creative Commons License 2009.04.13 0 0 8

Kedves Magdika!

Bocsánat, kicsit összekutyultam. Borcsitól kaptam a levelet és nem olvastam végig így azt hittem ő nyíitotta. De tévedtem.

Tehát Neked Magdika kívánok sok sikert az irányításhoz és terelgessél bennünket.  Jövök amikor tudok. Köszönöm, hogy szóltatok.

Üdv mindenkinek és kellemes ünnepet a nap hátralévő részében.

 

Törölt nick Creative Commons License 2009.04.13 0 0 7
Egy kis történeti visszatekintés húsvét hétfőre:
A víz megtisztító, megújító erejébe vetett hit az alapja ennek a szokásnak, mely aztán polgárosodott formában (kölnivízzel locsolás) megmaradt a városokban napjainkig. Bibliai eredetet is tulajdonítanak a locsolkodás hagyományának, eszerint a Krisztus sírját őrző katonák a feltámadás hírét vevő, ujjongó asszonyokat igyekeztek lecsendesíteni úgy, hogy lelocsolták őket. Vidéken egykor kútvízzel, vödörből locsolták le a lányokat, sőt egyes vidékeken a patakban megfürösztötték őket.
eicu Creative Commons License 2009.04.13 0 0 6
hogy=hol
eicu Creative Commons License 2009.04.13 0 0 5

Drága Borcsika!

Köszönöm a meghívást jöttem is azonnal. Illetve azonnal mert nem írtad, hogy nyitottál, de gondoltam, hogy itt az indexen. Hát megtaláltalak.

Puszillak és minden jót kívánok Neked és mindenkinek aki ide látogat. Biztosan sok hasznos tapasztalato szerzünk.

Írányítsad és tarsd kézben a beszélgetések fonalát. Akkor biztosan nagyon jó lesz.

 

Andus1975 Creative Commons License 2009.04.13 0 0 4
Sziasztok lányok!!!

Kellemes húsvétot!!!

Puszi.
Törölt nick Creative Commons License 2009.04.13 0 0 3
A lányoknak sok locsolót, a fiúknak sok hímes tojást!!!!!
Törölt nick Creative Commons License 2009.04.13 0 0 2
Szia Borcsimama!
Szeretettel ölellek és köszönöm a jókívánságokat!Remélem lassacskán beindulunk:))
Előzmény: borcsimama (1)
borcsimama Creative Commons License 2009.04.13 0 0 1
Szép jó reggelt kívánok!

Sok sikert kívánok az új topik megnyitásához, jó munkát és sok-sok beszélgetést, s nem utolsó sorban, ma még húsvét van, szép húsvét hétfőt, ill. sok locsolót kívánok, finom ebédet!
Törölt nick Creative Commons License 2009.04.13 0 0 0
handj0b
Előzmény: Törölt nick (-)
Törölt nick Creative Commons License 2009.04.12 0 0 topiknyitó
Kedves idelátogatók!
Köszöntelek benneteket a topikon.Kézimunkázzunk és beszélgessünk bátran,őszintén.
Segítsük egymást a munkában, a mindennapokban,a kikapcsolódást jelentő kézimunkázásban.
No akkor visszaszámlálás 10, 9, 8, 7, 6, 5, 4, 3, 2, 1, és induljunk:))))))))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!