Keresés

Részletes keresés

dori0503 Creative Commons License 2007.05.11 0 0 89
A bútort 3.699,-HUF-ért vettem....Igen...jól olvastad...ennyiért vesztegették mindössze. Nyílván nem a legkomolyabb, de ez annyira ócsó volt, hogy muszáj volt megvenni. Valami nagyon komolyat majd későbbre tervezek.
A mentát meg próbáld ki, Szofi elől kifejezetten el kellett dugnom nagyon biztonságos helyre, mert először én kis naív csak úgy elölhagytam egy polcon...Szerinted?....porszívózás lett a vége...Merthogy ugye olyan mint a szárított fűszerek....
Viszont kölcsönadtam a barinőmnek a mentát, hogy ő is próbálja ki az ő cicáinál, 3-ból csak az egyik gajdult be tőle, szóval...

Viszont a szegfűszeget még nem próbáltam "elriasztásra", hallottam már róla és ki is próbálom hétvégén. De előtte megszagoltatom vele csak úgy natúr...ha meghátrál tőle, már keverem is a főzetet!!! Mert azért cicakaparó ide meg oda, azért a fotel is nagyon közkedvelt körömkoptatója...

Kérünk képeket bandúrról, meg mindenkiről!!!!
Előzmény: bandúr (79)
Aquarell Creative Commons License 2007.05.10 0 0 88

Tigris+Janka

 

 

Krampusz

 

 

Janka

 

 

Pihe

 

 

 

Cicelle-Dendera Creative Commons License 2007.05.10 0 0 87
Nekem csak macskamentával töltött zsákocskám van, de arra Cicelle ügyet sem vet. Azt hittem, majd lenyugszik tőle. A macskariasztó jó ötlet, bár nekünk a vízipisztoly vált be legjobban.
Előzmény: dori0503 (73)
Cicelle-Dendera Creative Commons License 2007.05.10 0 0 86
Haláli! Így szokott zuhanyozni...? :-)
Előzmény: teca1258 (70)
Cicelle-Dendera Creative Commons License 2007.05.10 0 0 85
Nagyon szép ez a cica... Hű, a birmanra nagyon kíváncsi vagyok, mert annak idején, amikor nézegettem, hogy melyik fajta tetszik, akkor a birmanok nagyon megtetszettek.
Előzmény: dori0503 (68)
Aquarell Creative Commons License 2007.05.10 0 0 84

Szemi

 

 

Szemi
Bogajka Creative Commons License 2007.05.10 0 0 83
jó ötlet kipróbálom
Előzmény: Kenyka (81)
gumimacy67 Creative Commons License 2007.05.10 0 0 82

Haláli egy cicmók :)

 

Dorothy is az :)

 

 

 

 

 

 

 

 

Előzmény: teca1258 (70)
Kenyka Creative Commons License 2007.05.10 0 0 81

Nálunk a szekfűszeg bevált!

Felforraltam vizben,kihült és virág spriccelőbe öntöttem azzal fújkáltam mindenfele ahonnan el van "tiltva" a macsek azaz vannak....

Bogajka Creative Commons License 2007.05.10 0 0 80
Igen van neki, csináltattunk a bútor szövetéből kaparófákat neki, a falra és a földre is.
Előzmény: dori0503 (78)
bandúr Creative Commons License 2007.05.10 0 0 79

Helló! Valahol olvastam már ezt a mentás dolgot, de ha ennyire jó, akkor fogok venni Bandúrkámnak is :) Úgyis tervezem, hogy vizsgám után elmegyek és megveszek neki egy játékot, amit már régebben kinéztem. Nagyon vicces, labdaszerű, de lyukak vannak rajta, benne egy játék, ami nagyobb, mint a lyukak, így nem fér ki. Bandúr megőrül a nyúlkálásért, folyton ezt csinálja a könyveim alatt, felett. Ez az igazi játék neki :) Majd ha több időm lesz teszek fel róla képet, most 4,5 hónapos. Cukorfalat :) Nagyon szépek a többiek is itt mind :)

Dóri, mennyiért vetted a bútort? Én is tervezem...

Előzmény: dori0503 (78)
dori0503 Creative Commons License 2007.05.10 0 0 78

Hát igen...írtam is, hogy vagy igen, vagy nem....kár, mert nagyon mókás..illetve hál' Istennek így rá tudtam szokatni a kaparókájára is. A macskariasztót még nem próbáltam. MI úgy "büntetjük", ha rosszat csinál, hogy vizet spriccelünk rá egy spricnis flakonból. Ha csak meglátja máris tudja, hogy nem szabad....Na persze ha nem vagyunk otthon ki tudja mit csinál....

Amúgy a bútoron kívül van más lehetősége kapirgálni?

Előzmény: Bogajka (77)
Bogajka Creative Commons License 2007.05.10 0 0 77
Sajna nálunk nem buknak a mentára, sőt a macskariasztóra is kakilnak nagy ívben, a bútort próbáltam befújni, hogy ne kaparják de semmi eredménye, pedig most kárpitoztuk újra:(
Kenyka Creative Commons License 2007.05.10 0 0 76

sziasztok!

 

Kinnt is meg bennt is!

Amikor akarnak kinn vannak, bennt csak akkor vannak amikor Mi. Mindíg velünk vannak mindenhol (persze ahol lehet) :)

Előzmény: Cicelle-Dendera (63)
dori0503 Creative Commons License 2007.05.10 0 0 75

Nem, állatboltban, de kb. 200 HUF egy jó kis adag, tehát nem észveszejtően drága.

Mindenesetre érdemes kipróbálni,semmilyen káros mellékhatása nincs és szenzációs milyen hatással van rá (már ha van,mert ugye nem biztos). Kb. 10-15 percig tart az eufória, utána pedig a nagy hancúr után akkorát alszik...

Legalábbis az enyém.

Előzmény: Aquarell (74)
Aquarell Creative Commons License 2007.05.10 0 0 74

Nem használtam még. Hol vetted? Gyógyszertárban? Én a macskariasztót fogom kipróbálni (Komolyan!!!)

Ugyanis egyszerűen nem tudom leszoktatni a konyhaszekrényről meg a konyhaasztalról, meg a kajába való belezabálásról.

Arról nem is beszélve, hogy enyhén gusztustalan, hogy egyszer a Wc-ben pancsol, utána meg a konyhapulton mászkál.

Használta már valaki azt a macskarisztót?

Előzmény: dori0503 (73)
dori0503 Creative Commons License 2007.05.10 0 0 73

Vettünk persze....nagyon-nagyon akciós volt azért...

Először nem nagyon érdekelte...egyszer kipróbálta és kész...Bosszantott baromira, ezért rendszeresen beszórtam macsamentával - amitől teljesen begajdul - azóta viszont sokat használja...menta nélkül is..

Ti próbáltátok már a macskamentát? hát az enyém imádja!!! Azt olvastam valahol viszont, hogy általában 50-50 %-ban kedvelik csak a macskák. Na, Szofika egészen véletlenül a "drogosok" közé tartozik. Mindenesetre én roppant jól szórakozom olyankor, amikor "bementázik"... :-))

 

Előzmény: Aquarell (71)
Aquarell Creative Commons License 2007.05.10 0 0 72
Ja, a pároméknál lakik egy Janka, ő az anyamacsek, egy Krampusz, ő az apamacsek, és két gyerekmacska: Tigris és (Hó)Pihe. Majd róluk is keresek képeket. Ők perzsa csincsillák.
Előzmény: Aquarell (71)
Aquarell Creative Commons License 2007.05.10 0 0 71

Jaj, de jó, vettél macskabútort :)

 

Egyébként sziasztok, nekem van egy Szemim :D és volt egy Mukim :(( akik thai hímek. És van egy Kormim is, ő egy fekete ördög: boszorkány macskája. Majd lesznek képek is :)

Előzmény: dori0503 (68)
teca1258 Creative Commons License 2007.05.10 0 0 70

 

Úgy örülök,hogy sikerült képet betenni Cilukáról,hogy most aztán el lesztek árasztva!  :-)))

Bogajka Creative Commons License 2007.05.10 0 0 69
Szofi gyönyörű:) Ilyen a mi macskabútorunk is.
Előzmény: dori0503 (68)
dori0503 Creative Commons License 2007.05.10 0 0 68

Sziasztok!

Szeretnék én s csatlakozni, ha lehet....

Jelenleg van egy thaicicalány boldog gazdija vagyok (és remélem Szoficica pedig a boldog gazdi boldog cicamicája :-) ), és kb. 5 hét múlva érkezik meg Bonbon, aki egy birmankislány. Már tűkön ülök, úgy várom!!! Róla most nincs képem, addig is fogadjátok szeretettel Szofikámat:

 

 

 

Szép napot kívánok mindenkinek!

Üdv

teca1258 Creative Commons License 2007.05.10 0 0 67

Sziasztok.

Örülök,hogy tetszik Cilukám!Ő egy nagyon kedves jószág,vannak ugyan rossz tulajdonságai is,de azzal együtt szeretem!A rosszaságait meg remélem majd csak kinövi egyszer! :-)))

Cicelle-Dendera Creative Commons License 2007.05.09 0 0 66
Szia! Nagyon édes Ciluka! Gerzsonra emlékeztet, aki szintén a napokban volt 2 éves. Ő a kiscicáink apja.
Előzmény: teca1258 (60)
Cicelle-Dendera Creative Commons License 2007.05.09 0 0 65
Jól tetted, hogy ezt tisztáztad, abban nem teljesen tudok egyetérteni veled, hogy most már hagyjuk annyiban, mert engem például nagyon zavar, hogy elmondanak mindenfélének, és utána nagyon meg vannak lepve, hogy nem akarok oda írni. Az én szememben ez több mint véleménykülönbség, és ezt meg is fogom írni oda, persze én se veszekedéssel szeretném tölteni a fórumozást, de mindent lenyelni sem fogok.
Előzmény: Bogajka (58)
Cicelle-Dendera Creative Commons License 2007.05.09 0 0 64
Nekem is van egy ilyen, kaptam ajándékba, Cicelle soha még csak rá se nézett... :-)
Előzmény: Bogajka (56)
Cicelle-Dendera Creative Commons License 2007.05.09 0 0 63
Ja, nem úgy értettem, hanem hogy az udvaron, vagy bent, vagy a másik kutyival kutyaházban... Nagyon helyesek különben!
Előzmény: Kenyka (55)
gumimacy67 Creative Commons License 2007.05.09 0 0 62

Sziasztok !

 

Néhány fotó Dorothyról:

 

 

 

 

 

 

 

 

Bogajka Creative Commons License 2007.05.09 0 0 61

Üdv itt, örülök, hogy csatlakoztál:)

 

Ciluka egyre szebb, nagyon hasonlít az én Salememre.

Előzmény: teca1258 (60)
teca1258 Creative Commons License 2007.05.09 0 0 60

 

Ő az én rosszcsont Ciluka cicám!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!