Keresés

Részletes keresés

Lehoczki Gabor Creative Commons License 2000.02.10 0 0 4
Hol lehet ma beszerezni videón a kék-túra filmet?
Előzmény: TgvTrain (2)
Lehoczki Gabor Creative Commons License 2000.02.10 0 0 3
Máris "lövöm" be a kedvencekhez! 95 őszén kezdtem, kb. 300 km-nél járok, nem szabad elsietni... Arról is cserélhetnénk infót, hogy hol kell vigyázni a kutyákkal... illetve arról, hol lehet eltévedni...

Ami nekem megvan:
Írottkő-Ablánc malom
Tapolca-Badacsonytördemic v.á.
Zirc-Tés (elágazás)
Bodajk(Csókakő vm.)-Gánt
Dorog-Nagymaros
Nógrád-Katalinpuszta
Mátraverebély-Galyatető
Sirok-Putnok

Tapasztalat:
Kőszeg felől Tömördre érkezvén az első bal oldali háznál jó vigyázni a kutyára, vad, a kerítés enyhén szólva hiányos
Ablánc malomban ne hidjetek a pincérnek a buszmenetrendet illetően: határozottan állítota, hogy van busz Szombathelyre, együnk nyugodtan. Természetesen nem volt, így lekéstük az utolsó vonatot, amivel még aznap haza jutottunk volna Szegedre

Előzmény: Joker Karakter (-)
TgvTrain Creative Commons License 2000.02.10 0 0 2
Nekem megvan a Nagy-Milic – Budapest resz, es meg tobb kisebb szakasz a Dunantulon.
Emlekeim szerint a legnehezebben Cserhátsurany es Szandavár között találtuk meg a jelzést, az akkori vezetonk negyszer jart mar arra, de egesz addig mindig eltevedt...
Igaz ez 1991-ben volt, lehet azota nem is arra megy a jelzes, nem tudom.
Arra viszont emlekszem, hogy a '79-es kéktúra film szintén emlitest tesz arrol, hogy milyen nehez is ez a szakasz.

Hat igen, nagyon kalandos volt...
:-)

kell a topic.
udv:
a kisvonat

Előzmény: Joker Karakter (-)
szvako Creative Commons License 2000.02.10 0 0 1
Akkor mi a kerdes?
En darabonkent csinaltam meg a OKT-t es a DDK-t is.
Szallasokat, a sator kivetelevel, nem konnyu 1-2 embernek olcson szerezni, de azert megvan meg par turistahaz.
A kozlekedes jo kis logisztikai feladat egy halom Volan, Mav menetrenddel, amig vegre a buszmenetrendeket is halositjak.
Előzmény: Joker Karakter (-)
mittudoméneztet Creative Commons License 2000.02.10 0 0 0
lenullázhatom?
Joker Karakter Creative Commons License 2000.02.10 0 0 topiknyitó
Szevasztok!
Ezt a Topicot azért nyitom, hogy információt tudjak cserélni olyan hozzám hasonlóan elborult egyénekkel, akik a fejükbe vették, hogy megcsinálják az Országos Kéktúrát. Sok tapasztalatot tudnánk egymásnak átadni, illetve segíteni egymást a saját lakóhelyünkhöz közeli legfrissebb információkkal, utazási és szállástippekkel, esetleg ingyenes szállással.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!