Keresés

Részletes keresés

Xanaduno1 Creative Commons License 2006.08.04 0 0 333

Persze nézzük a dolgot optimistán!

 

Legalább becsülni tudom a PÁROMAT, hogy ő nem ilyen!  (persze enélkül is becsülném!)          :-))))

Xanaduno1 Creative Commons License 2006.08.04 0 0 332

nagy csendemre megkérdezte:  "Miért??? Te ezt gusztustalannak tartod???"  erre én: hát azt hiszem illetve biztos vagyok benne, hogy IGEN!:-)

 

Eztán persze meg lettem vádolva azzal, hogy konzervatív vagyok!!!:-)))

 

Kérdésemre hogy ez alatt mit ért?

 

kaptam a piercinges képeket!!!:-)))))

 

 

 

UHH

 

Előzmény: tulip25 (330)
Xanaduno1 Creative Commons License 2006.08.04 0 0 331

Erre nehéz válaszolnom, mert több szakaszban voltam fenn!

 

Többször előfordult anno, hogy besokalltam és lejelentkeztem...

 

Aztán meg találtam valakit akiről kiderült nem az igazi...

 

De végülis az akkori kapcsolat megszakadását követően úgy 5 hónap aktív  netes társkeresés (értem ez alatt:komoly bemoldal készítése elképzelésekkel, továbbá formalevél készítése,és a formalevél heti 10-40 lánynak való elküldése!!! és persze a napi 2-4 óra aktív reglapnézegetés!!!)

 

Nemmondom fárasztó volt annyi szent!

Pláne amikor többekkel kell levelezni egyszerre, volt hogy 5-el is!

 

De megérte!

 

Egy a lényeg: megfontoltan de biztosan szűrni kell a jelentkezőket és a keresőket mindkét nemnek!!!

 

 

Előzmény: tulip25 (329)


tulip25 Creative Commons License 2006.08.04 0 0 330

vadászgörényeket tartott a lakásában és egy bögréből itta velük a teát, és amikor erre nem tetszésemet éreztettem

 

:DDDDDD

Az én egyik jelöltem csak a  kutyájával művelte ezt! :))

Nekem sem tetszett! :)))

Előzmény: Xanaduno1 (328)
tulip25 Creative Commons License 2006.08.04 0 0 329

Nem adtam fel de már nagyon gyanakvó voltam, "hiszem ha látom!"jött a gondolatomba, és igyekeztem tudatosan tartani magamban a többieknél, hogy" lehet ez egy normális lány, de szem előtt kell tartani: lehet van társa!"

 

JÓ AZ ILYEN EGY TÁRSKERESŐBEN NEM!?!:-)))

 

Minden előfordulhat, még ennél cifrább dolgok is!

Az a baj, hogy hiába kérdezel rá rögtön az elején, hogy például nincs-e társa, akár hazudhat is. Aztán jóval később derül csak ki, hogy dehogy is nincs neki.

 

Egyébként mennyi volt az a netes társkereséssel töltött idő, míg végre rátaláltál a mostani párodra?

 

 

Előzmény: Xanaduno1 (326)
Xanaduno1 Creative Commons License 2006.08.04 0 0 328

Hm lehet hogy nem elég vagányak ott a csajok!:-)

Bár leveleztem olyannal pont ott aki vadászgörényeket tartott a lakásában és egy bögréből itta velük a teát, és amikor erre nem tetszésemet éreztettem, küldött vagy 5 fotót a legújjabb piercingjeiről! ott mán tényleg majdnem hánytam!:-)))

 

 

Mindenesetre nekem a nem vagány csajok jönnek be, és hálistennek meg a szerencsének találtam is ott olyat! És 1 éve lassan hogy örülünk egymásnak!!!

 

Előzmény: tulip25 (327)
tulip25 Creative Commons License 2006.08.04 0 0 327

A nem elég vagány alatt mit értesz pontosan?

Nem bándzsi dzsámpingol, vagy raftingol, vagy búvárkodik, vagy mi?

 

 

Előzmény: Vilikék (325)
Xanaduno1 Creative Commons License 2006.08.04 0 0 326

A nő igen primitív módon reagálta le ezt a szituációt. Velem is esett meg hasonló, nem is egyszer, és gondolom nem vagyok ezzel egyedül.

Igaz én nem hagytam ott  pasit, hanem végigszenvedtem a randit, aztán később elmondtam neki, hogy sajnos részemről nem jött be a dolog.

Épp ez az internetes társkereső talán legnagyobb buktatója.

Levelezgetsz valakivel, szimpatikus nagyon, megtörténik a képcsere, telefonbeszélgetések, kellemes hang és modor, aztán elmegy az ember a randira, és legszívesebben hanyatt-homlok menekülne, mert bár az illető úgy néz ki, mint  a képen, a hangja is olyan, mint a telefonban, és a többi, de az összbenyomás mégsem tetszik, sehogy sem.

 

Nos biztos nem vagy ezzel egyedül,(legalábbis ketten már biztos vagyunk)!:-)

Velem is megestek ilyenek, csak mivel én férfi vagyok, velem a másik oldalról történt meg ugyanez!:-)

 

De mondok egy ennél jobbat is!

Minden ok a levelezésben, minden ok a telefonban, már szerelmes sms-eket kapok a leánytól, mert annyira megkedvelt a telefonbeszélgetések után,majd a talin is minden ok, illetve majdnem minden! "Közben kezdek beleszeretni már tényleg!" azt miután hazakísértem a vacsi után mondja:"hát tudod az a helyzet, hogy még a volt barátommal lakom eggyütt és hát persze egy ágyban is alszunk!"    KGRRRRRRRRRRRRRRRR!!!!!!!!!!!!!!!

Ez volt a legszarabb talim! Lelkileg ez tényleg megviselt pedig már tapasztalt netrandinak mondhattam magam!

 

De az ilyet is csak új szerelemmel lehet legjobban meggyógyítani, tehát nem adtam fel!

(persze előtte megkérdeztem a levelezőtársaktól, hogy "minden levelezésünk ellenére van egy hülye kérdésem:ugye most nem éltek párkapcsolatban!?!"és mit ad a fene, eggyik bevallotta ,hogy bár társkeresőben van, neki is párja van! KRRGRRRRRRRRRRR

 

Nem adtam fel de már nagyon gyanakvó voltam, "hiszem ha látom!"jött a gondolatomba, és igyekeztem tudatosan tartani magamban a többieknél, hogy" lehet ez egy normális lány, de szem előtt kell tartani: lehet van társa!"

 

JÓ AZ ILYEN EGY TÁRSKERESŐBEN NEM!?!:-)))

 

De bevállt , megtaláltam a párom végül a neten,és NEM IS VOLT NEKI MÁS CSAK ÉN! hihetetlen de ennek is örülni kellett már az eddigieket figyelembe véve!:-)))

 

 

Előzmény: tulip25 (304)
Vilikék Creative Commons License 2006.08.04 0 0 325

nekem az nem jött be

nem elég vagányak ott a csajok

meg kevesebbet tud

Xanaduno1 Creative Commons License 2006.08.04 0 0 324

nlcafe társkeresőben! nekem az jött be...

sőt az unokatesómnak is...

 

Előzmény: ugye normális? (307)
Xanaduno1 Creative Commons License 2006.08.04 0 0 323

jójó:-) én csak beleolvastam abba a régi hozzászólásba,amire reagáltam:-)

 azt nem álhattam meg a visszaszólást reá

Előzmény: tulip25 (322)
tulip25 Creative Commons License 2006.08.04 0 0 322

Na ez lenne az utolsó dolog, ami feszültséget okozhatna a társam és köztem. :)

 

 

Előzmény: Xanaduno1 (319)
Xanaduno1 Creative Commons License 2006.08.04 0 0 321

A párválasztás ne legyen politikai kérdés!

Ha neki Csurka a szimpi hát az a szimpi, attól még szerethet téged is, SŐŐŐT még a politikai véleménye is megváltozhat idővel!:-)

Egy példa: meggyőződéses Csurka rajongó voltam anno, és egy fideszes csaj hatása utáni állapotban léptem be a Magyar Kommunista Munkáspártba:-)

Mosmeg bár a véleményem Kommunist azért a fideszre adtam voksot!:-))))))

 

Előzmény: Lady Wessex (28)
Xanaduno1 Creative Commons License 2006.08.04 0 0 320

:-))))))))))))))))))))

ez tetszett!

Előzmény: Törölt nick (318)
Xanaduno1 Creative Commons License 2006.08.04 0 0 319

Hehh, én meg konzervatív kommunista vagyok, és hát igen, volt akinél ez komoly gond volt és megszakadt a kapcsolat emiatt(is),de nem bántam!

Ugyanis ha én elfogadtam őt olyan (fideszesnek) amilyen, akkor elvárom ugyanezt az ő oldaláról is!:-)

Hálistennek volt aki így is elfogadott, és azóta már a pártból is kiléptem,sőt a jobboldalra szavaztam (balos programjuk miatt):-))))))

 

Előzmény: amadeus1 (25)
Törölt nick Creative Commons License 2006.08.04 0 0 318
van amelliknek meg tök jó vagány stílusa, aszt közeb ronda. na az olyat kéne kivégezni a szüleivel együtt aki félrenevelték, nem monták meg neki hogy ha ronda akkor tőmondatokban dadogjon is, és a csatornában közlekedjen lehajtott fejjel, ne az utcán, rontja a városképet amik a nők szertnének élvezni, pl. randi közben
Előzmény: Vilikék (314)
Xanaduno1 Creative Commons License 2006.08.04 0 0 317

bocs hogy beledumálok a csevejbe, de egy szabály van a netes társkeresésénél: TÜRELEM RÓZSÁT TEREM!:-)

Nekem se sok volt, de kitartottam, és így termett:-)

 

Előzmény: tulip25 (315)
Xanaduno1 Creative Commons License 2006.08.04 0 0 316
összes közül a randivonal a legszarabb (ez sajna tapasztalat) ott már túl sokan(illetve túl sok ottfeledett adatlap) vannak....
Előzmény: Vilikék (309)
tulip25 Creative Commons License 2006.08.04 0 0 315

Jó, nem csodaszer, persze, csak egy csatorna, igazad van.

És nagyon nagy szerencse kell hozzá.

Én most nem vagyok fent sehol, most pihentetem ezt a netes társkereső dolgot, úgy döntöttem. Voltam fent a randivonalon, és még pár helyen, ami szimpatikusnak tűnt akkor, de töröltettem magam mindenhonnan.

Aztán később biztosan újra megpróbálkozom vele, ha lesz hozzá türelmem.

Addig meg várom a  sült galambot, tudod..:)))

Előzmény: Vilikék (313)
Vilikék Creative Commons License 2006.08.04 0 0 314

sok buzi köcsög pasi

- egyáltalán fel mer menni 180 centi alatt

- írogatnak szegény csajoknak, pedig nem jópasik, tiszta gáz

- dugni is akarnak egy nővel, nem csak levelezni, aljasok

 

hihihi :))

Előzmény: Törölt nick (312)
Vilikék Creative Commons License 2006.08.04 0 0 313

én csak egy csatrnát látok benne, nem csodaszert

az a szerepe, hogy minél több mindenkit elérjen

mivel a randivonal a legnagyobb, ezért jó :)

ja, és az oldal szolgáltatásai sokkal jobbak, mint máshol

(mindeféle frankó funkció van)

 

hagyományosan a legjobb, mármint hogy mondjuk buliban - nekem az a hagyományos :)

te tulip te randin vagy?

megkereslek :))

Előzmény: tulip25 (311)
Törölt nick Creative Commons License 2006.08.04 0 0 312
istennek se jön el az ifjú marlon brando 1ik randira se. köcsög ffiaákok!!! : >
Előzmény: tulip25 (304)
tulip25 Creative Commons License 2006.08.04 0 0 311

Szerintem pont hogy azért nem jók az ilyen nagy netes társkeresők, mert ezek a legnépszerűbbek, és ezért boldog-boldogtalan oda írkál.

Az is, aki csak szórakozik, idétlenkedik.

Lehet, hogy inkább a hagyományosat kellene megpróbálni?

Előzmény: Vilikék (309)
tulip25 Creative Commons License 2006.08.04 0 0 310

alóban nem érdemes hazudozni, úgyis kiderülnek a turpisságok.

Mégis nagyon sokan megteszik. Mire jó ez? Csak a  másik ember idejét rabolják vele, és veszik el a  kedvét a netes ismerkedéstől.

Előzmény: bolygohollandi (308)
Vilikék Creative Commons License 2006.08.04 0 0 309

randivonalra menj, az a legnagyobb

ami ott nincs, az máshol sincs :)

Előzmény: ugye normális? (307)
bolygohollandi Creative Commons License 2006.08.04 0 0 308

Engem egyszer becsekkeltek a cupido klubba és ott csontigazat írtam (feleség, 3 gyerek, visszafogott anyagi lehetőségek, sok meló) és mivel volt ilyen opció, azt választottam, hogy mindössze levelezőpartnert és barátokat keresek.

Egyetlen levél jött, egy nő írt, aki mindössze annyit írt, hogy ilyen paraméterekkel ölég nagy bátorság ide egyáltalán beírni is...:)))

 

Nem mellesleg: egészen jól elbeszélgettem vele egy darabig - és mit ad a véletlen, még a relatív nagy távolság sem számított, mert épp ott lakott, ahol volt egy naralónk; majdnem összejött egy találkozó vele a nyári nyaralás során.

Lehet, akármi is lehetett volna belőle; egy magányosan élő nő volt...

 

Én úgy vélem, alapparaméterekben nemigen érdemes hazudozni...főleg akkor, ha valaki tényleg keres valakit valamilyen célra

Előzmény: ugye normális? (307)
ugye normális? Creative Commons License 2006.08.04 0 0 307

hüm... tanulságos olvasmány.

sőt.

egész kedvet kaptam a játékhoz!

ti, akik már tapasztalt keresők vagytok, megadnátok pár olyan oldalt, amit érdemes kipróbálni?

köszönöm.

bolygohollandi Creative Commons License 2006.08.04 0 0 306
Hát...meglehet, igazatok van; azt hiszem, ha én kutakodnék, én is mielőbb kíváncsi lennék arra, milyen is az, akivel levelezek...:)))
Vilikék Creative Commons License 2006.08.04 0 0 305

Egyetértek, ha lehet, mielőbb személyes randi.

Az említetteken kívül más előnyei is vannak. A netes keresés lassú. Egy egy levélváltás akár napokig is mehet, ugyanezt a talin 10 perc megbeszélni.

Előzmény: tulip25 (304)
tulip25 Creative Commons License 2006.08.04 0 0 304

Huhh, ez jó hosszú volt, de annál érdekesebb! :))

 

 

hogy kellő mennyiségű levél és fényképes egyeztetés után elmegy az első randira, ahol is a nő ránéz és ott helyben, az utca közepén azonnal közli, hogy „bocs, de valahogy nem ilyenre számítottam, nem jössz be ránézésre, szia” – és sarkon fordul és eltűz.

 

A nő igen primitív módon reagálta le ezt a szituációt. Velem is esett meg hasonló, nem is egyszer, és gondolom nem vagyok ezzel egyedül.

Igaz én nem hagytam ott  pasit, hanem végigszenvedtem a randit, aztán később elmondtam neki, hogy sajnos részemről nem jött be a dolog.

Épp ez az internetes társkereső talán legnagyobb buktatója.

Levelezgetsz valakivel, szimpatikus nagyon, megtörténik a képcsere, telefonbeszélgetések, kellemes hang és modor, aztán elmegy az ember a randira, és legszívesebben hanyatt-homlok menekülne, mert bár az illető úgy néz ki, mint  a képen, a hangja is olyan, mint a telefonban, és a többi, de az összbenyomás mégsem tetszik, sehogy sem.

 

Az biztos, hogy óvatos lennék, mielőtt teljesen kiadnám magamat, de addig különösen vigyáznék, amíg belemennék egy első személyes találkozóba.

 

Pedig lehet, hogy szerencsés azon minnél előbb túlesni, éppen a fent említett okok miatt.

Előzmény: bolygohollandi (301)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!