Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2009.01.18 0 0 957
Sima OTPs.
Van náluk is lehetőség virtuális számlát létrehozni, de szerződést kell módosítani hozzá és nem olcsó a havi díja, persze, ahogyan írtad, biztonságos, annyit teszek rá, amennyit fizetni akarok.
Ismerem a lehetőséget, de utoljára 2006-ban vettem repülőjegyet, akkor fizettem utoljára online.
Emiatt felesleges...
De azért köszi a tippet.
Előzmény: Catella (953)
Catella Creative Commons License 2009.01.17 0 0 956
Nekem is csak azóta van, mióta bank-bekebelezés után már nem engedett VE-nal fizetni a rendszer. Így kellett egy maestro:((
Előzmény: vélemény (955)
vélemény Creative Commons License 2009.01.17 0 0 955
Nekem nincs virtuális számlám, csak egy olyan számlám, ahol ált 50000 ft van, ehhez van egy dombornyomásos kártyám. Ebből veszek repjegyet, külf vonat és színházjegyet, és itthoni színházjegyet a jegymesternél. Ha lecsökken 30000-re , feltöltöm.
Kb 100x adtam meg a kártyaszámomat, soha semmi probléma nem volt.
wonder22 Creative Commons License 2009.01.17 0 0 954

Szia!

 

Azért szerintem gondolj arra is h nem sokára itt a carnevál szezonja és nem biztos ha annyira lesz szabad szoba.Meg ha már úgyis rövid időre mentek akkor szerintem inkább a várost élvezzétek és ne töltsetek időt a szálloda kereséssel ami esetleg még kétes kimenetelű is lehet.Nem tudom milyen igényeitek vannak,meg h mennyire szeretnétek benn aludni a városban,de például rengeteg szálloda és appartman van  a Punta sabbioni félszigeten,mert ott most télleg holt szezon van,1 hajóútra van Velencétől és tuti h jó árban tudtok szállást szerezni.Ott általában csak 1 előleget kell átutalni,ez még az én sima ,mezei bankártyámmal is lehetséges volt!

Előzmény: Törölt nick (952)
Catella Creative Commons License 2009.01.17 0 0 953

Nem tudom, a bankodnál milyen lehetőség van, de nekem van egy virtuális maestro kártyám, ami csak netes foglalásra jó, a számlámról pont annyi pénzt teszek rá, amennyit utalni akarok.

Van, ahol 1 Ft vásárlási limitet állítanak be, és utalás előtt egy sms-sel lehet változtatni.

Előzmény: Törölt nick (952)
Törölt nick Creative Commons License 2009.01.17 0 0 952
Nos, ha megadok minden adatot a bankkártyámról, akkor le is tudnak venni róla pénzt.
Ennek nem örülök, főleg, hogy ezt egy év múlva is meg tudják akár csinálni, vagy rosszul gondolom? Nem nagyon értek ehhez. Nem használok hitelkártyát, csak egyszerű bannkártyám van, nem dombornyomott. Eddig egyszer fizettem az easy jetnél dombornyomottal. De ők azért más kategória.
Mellesleg egy e-mailt elkapni egy ügyes hackernek nem nagy cucc, még ha kevés is rá az esély.

Úgy döntöttünk, hogy majd ott keresünk szállást.
Náluk próbálkozunk először, ha nincs szabad szoba, megyünk máshová....
Most be merem vállalni ezt a dolgot, holt szezon van...
Mindenütt millió szabad szoba.
vélemény Creative Commons License 2009.01.17 0 0 951
Ez valószínűleg olyan, mint az örök élet titka. Nagyon drága jó biztos van.
Nem drága és elfogadható önkiszolgáló étterem az állomáshoz közel, a Lista di Spagnan, BREK néven.
Előzmény: PET SHOP BOY (945)
pecsivsk Creative Commons License 2009.01.17 0 0 950
Sziasztok! Tud valaki nekem olyan oldalt mondani ahol az ACTV buszok hogy merre felé mennek térképpel? Nekem konkrétan Mestre érdekelne jobban. Köszi
Latya (K.L.) Creative Commons License 2009.01.17 0 0 949
Az egy negatív példa mellé egy pozitiv is: nekem semmi bajom nem volt. Itt "csak" az adatokat kérik,  nem szednek le előre semmit,a fizetés a helyszínen. Ha meg   későn mondod le akkor ez első éjszakát leszedik.
Előzmény: Törölt nick (944)
tomeckk Creative Commons License 2009.01.17 0 0 948

sajnos ezt nem nagyon tudod meguszni

(mi spec. jol megjartuk, a debil bankom automataja folyton negativ visszajelzeseket kuldott az egynapi kauciot lekotni akaro szallodanak, aki ujra probalta, igy vegul 500 eurot fogtak a szamlamon, ami igy "kiurult". kicsit meg is remultem, amikor szombaton nem tudtam penzt kivenni. egy csomo szorakozas es telefon utan tudtam csak feloldatni a rezervalast, amit vegul a nejem kartyajaval csinaltunk)

Előzmény: Törölt nick (944)
PET SHOP BOY Creative Commons License 2009.01.16 0 0 947
Igazad van!
Olyan ami nem nagyon drága és jól is főznek! :)
Előzmény: NO HAB (946)
NO HAB Creative Commons License 2009.01.16 0 0 946
Szerintem,ott ilyen,nincs.
Előzmény: PET SHOP BOY (945)
PET SHOP BOY Creative Commons License 2009.01.16 0 0 945
Sziasztok!

Olcsó jó éttermet még mindig nem tudtok Velencében? ;)
Törölt nick Creative Commons License 2009.01.16 0 0 944
Nem szeretnék én nekik semmiféle bankkártya számot megadni nekik.... :o(
Törölt nick Creative Commons License 2009.01.15 0 0 943
Ma küldtem mailt. :o)
Előzmény: Törölt nick (942)
Törölt nick Creative Commons License 2009.01.14 0 0 942
Hotel Locanda Salieri...
De még mindig nem foglaltam...
Ej, ráérünk arra még... :o)))))
Előzmény: Latya (K.L.) (939)
Törölt nick Creative Commons License 2009.01.14 0 0 941
Köszi azért az infot.
Hasznos.
Azt a kalleres dolgot pedig lehet megjátszuk...
:o)
Vasárnap éjjel csak nem lesznek rajta olyan sokan....
Ha igen, akkor tévedtem. :o(
De valahogy kibírjuk...
Előzmény: wonder22 (940)
wonder22 Creative Commons License 2009.01.11 0 0 940

Én szeptemberben mentem evvel a vonattal oda és vissza,mert akkor éppen nem volt autónk és csak így tudtuk megoldani a nyaralást!

Szerintem nagyon függ attól hogy milyen lesz az út hogy melyik napon mentek,sokan kimennek a csütörtök esti vonattal és szombat este jönnek vissza,na az elég tömegnyomoros de a munkanapokon talán van esély h feltudjátok tenni a lábatokat a szemben lévő székre!Igazából az a gond h nem kabinos hanem egy légterű a vonat,2-2 szék egymással szemben,közel egymáshoz!Ha 4en mentek ekkor még nem gond,de ha idegenek ülnek veletek szemben akkor eléggé kell figyelni h ne zavarjátok egymást!Igazából 2 nagyon zavaró dolog volt:1.Egészvégig ég a lámpa az arcodba.2.Horvátországnál a határon lebontják az összes álmennyezetet a vonaton,ez fülkénként 4et jelent kb,és mindenhova bevilágítanak embereket keresve.Meg ha olyan kedvük van akkor a horvátok kibontatnak böröndöket is,amit aztán bugyiig széttúrnak,na azért szerencsére ez mostanában egyre kevesebbszer fordul elő,de mire ezt az egészet végig játszák az éjszaka közepén azért az nem kellemes.Persze 29 euroért ezt be kell vállalni,meg én úgy voltam vele h Velence megér ennyit nekem.Szerintem amit méggpróbálhattok az az h fizettek a kallereknek valamennyi pénzt a vonaton,és akkor lehet ad nektek egy fekvőhelyes kabint!

Na nem akarlak azért elrémiszteni titeket,végülis amikor visszafelé jöttök akkor teli lesztek élményekkel és nem fog titeket érdekelni a kényelmetlenség.

Előzmény: Törölt nick (938)
Latya (K.L.) Creative Commons License 2009.01.11 0 0 939
és a szállás hol lesz?
Előzmény: Törölt nick (938)
Törölt nick Creative Commons License 2009.01.11 0 0 938
Nyakpárnám az van, azt viszek, köszönöm, hogy szóltál, mert elfelejtettem volna. :o)
Pokróc az biztosan nem lesz, mert csak egy kisebb hátizsákot viszünk...
Nem volt más lehetőségünk, csak a vonat.
Ami a jó hír, hogy aludnom is kell mindenképpen, mert autóval Pestről még én vezetek hazáig...
Egyébként 2 éve voltunk Görögországban busszal, elég jól bírtam azt is.
Talán ezzel sem lesz gond, főként azért mondom ezt, mert nagyon remélem, hogy le tudunk feküdni azért az ülésekre kényelmesen...
Én kissé a csomagjainkat féltem, hallottam, hogy vannak olyan jóképességű egyének, akik egyik állomáson fel hajnalban, éjjel, végigszaladnak a vonaton, amit tudnak összeszednek az alvóktól, aztán másik állomáson le...
Azért remélem itt nem lesz ilyen gond és nyugodtan lehet majd aludni...
Előzmény: wonder22 (937)
wonder22 Creative Commons License 2009.01.11 0 0 937

Szia!

 

Vonatozásra jól készülj fel...pokrócot,szemfedőt,nyakpárnát vigyél.

Én ha többet nem lesz rá szükség be nem vállalnám a vonatozást...

Előzmény: Törölt nick (931)
Törölt nick Creative Commons License 2009.01.11 0 0 936
Habár azt nézem, hogy valószínűleg rászánok 2000 Ftot és veszek egyet.
Előzmény: Törölt nick (935)
Törölt nick Creative Commons License 2009.01.11 0 0 935
Köszönöm.
Olyat keresek, amit ki tudok nyomtatni és el tudok vinni magammal.
Körbenézek köztük...
Előzmény: tefi (934)
tefi Creative Commons License 2009.01.11 0 0 934

Itt találsz több térképet:    http://olaszterkep.lap.hu/

 

Ez 1 online és rajta van minden:

http://maps.venicexplorer.net/venice-mapquest/index.php?hlangs=en

Előzmény: Törölt nick (933)
Törölt nick Creative Commons License 2009.01.10 0 0 933
Köszönöm a tippet, remélem az idő is enyhe lesz.
Olyan letölthető várostérképet nem tud valaki javasolni, amin rajta vannak a nevezetességek?
Köszi.
Előzmény: tomeckk (932)
tomeckk Creative Commons License 2009.01.10 0 0 932

sztem boklassz a csatornak kozott, csak ugy. ez sztem a legszebb velenceben

a miracoli templom kornyeket javaslom, a rialto kornyeke velence legregibb resze

Előzmény: Törölt nick (931)
Törölt nick Creative Commons License 2009.01.09 0 0 931
Szió, simán, naná.
Ha a reptéren nem sztrájkolnak.
De nem fognak!
Hurrrááá, kirándulunk!
Egyébként sztem a vonatozás is jó lesz haza.
Nekem az is nagy élmény lesz, bár kuuuva hosszú nagy élmény. :D
Azon gondolkozom, szerintetek van-e olyan dolog, amit nem szabad kihagyni és esetlen nem egyértelmű...
Mert pl a Sóhajok hídját persze megnézzük, meg ilyenek...
De van olyan, amit érdemes és mezei halandó nem is gondol rá esetleg?
Előzmény: Latya (K.L.) (930)
Latya (K.L.) Creative Commons License 2009.01.08 0 0 930
na mizujs? lesz kirándulás?
Előzmény: Törölt nick (929)
Törölt nick Creative Commons License 2009.01.07 0 0 929
Köszönöm szépen...
Most meg lehet aggódni a sztrájkok miatt!
:(
Előzmény: Latya (K.L.) (928)
Latya (K.L.) Creative Commons License 2009.01.06 0 0 928
ment mail
Előzmény: Törölt nick (924)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!