Keresés

Részletes keresés

teca1258 Creative Commons License 2007.05.16 0 0 119
Közben kinagyítottam a képeket és megtaláltam az alsón a mamát is!
Hedzsnelke Creative Commons License 2007.05.16 0 0 118
ki=kis
Előzmény: Hedzsnelke (117)
Hedzsnelke Creative Commons License 2007.05.16 0 0 117
Gyönyörű ki cicmákok. A legédesebb a kis teknőc.
Előzmény: Cicelle-Dendera (113)
Bogajka Creative Commons License 2007.05.16 0 0 116
tündéri egy társaság:) szívesen megdögönyözném mindegyiket
Előzmény: Cicelle-Dendera (113)
teca1258 Creative Commons License 2007.05.16 0 0 115

Sziasztok.

Nagyon aranyos kis banda,és hol a mama?

Előzmény: Aquarell (114)
Aquarell Creative Commons License 2007.05.15 0 0 114
Tündériek ezek a kis picurkák :D
Előzmény: Cicelle-Dendera (113)
Cicelle-Dendera Creative Commons License 2007.05.15 0 0 113
Nálunk meg kirajzottak a kiscicák! Mármint a ruhásszekrényemből. :-)




Cicelle-Dendera Creative Commons License 2007.05.15 0 0 112
Nagyon-nagyon édes!!! Gratulálok hozzá!
Előzmény: dori0503 (104)
teca1258 Creative Commons License 2007.05.14 0 0 111
Azt elhiszem,de 140km az bizony komoly érv!
Előzmény: dori0503 (110)
dori0503 Creative Commons License 2007.05.14 0 0 110
Kibírom, mert muszáj... nem szeretnék a tenyésztő agyára se menni, de biztosan meg fogom látogatni addig még...Legalább 2 szer tuti...Azért napi 140 kilcsi elég sok lenne...Csak azért nem bánkódom annyira, mert egyrészt ott van nekem még az a rengeteg év, amit vele fogok tölteni (ámen), illetve tenyészcicás terveim vannak vele, úgyhogy reményeim szerint még sokat fogok tudni babázni...4 hét meg nem a világvége, és kell, hogy az anyja és testvérei mellett legyen még egy kicsit...blablabla...szóval megmagyaráztam...
Amúgy meg alllliiiiiiggggg bírom már most!!!!!! :-)
Előzmény: teca1258 (109)
teca1258 Creative Commons License 2007.05.14 0 0 109
És ki fogod bírni még négy hétig,hogy ne büngyürkézd ezt a kis szőrgombócot?Én a helyedben minden nap elmennék hozzá,hogy lássam,hiszen ilyenkor a legaranyosabbak,mikor picik!
Előzmény: dori0503 (108)
dori0503 Creative Commons License 2007.05.14 0 0 108
Ma 8 hetes pont. Még 4 hétig fotókról gyönyörködöm benne, utána pedig kezdődhet a dögönyözés!!!
Előzmény: Aquarell (105)
dori0503 Creative Commons License 2007.05.14 0 0 107
Hát ez lesz a "hivatalos" törzskönyves neve, azt hogy hogy fogom hívni még nem tudom...valószínűleg aranykistündérbogaramanyuciszemefénye meg hasonlókat fogok neki mondani...:-))
Előzmény: teca1258 (106)
teca1258 Creative Commons License 2007.05.14 0 0 106
Ó de aranyos! Én inkább Hópihének  nevezném,mint Bonbonnak,hiszen olyan,mint egy kis vattapamacs!
Előzmény: dori0503 (104)
Aquarell Creative Commons License 2007.05.14 0 0 105
De kis helyes :) nagyon tündér. Most mennyi idős?
Előzmény: dori0503 (104)
dori0503 Creative Commons License 2007.05.14 0 0 104
Sziasztok!
Végre van képem Bonbonról, a jövendőbeli kiscicámról.
Fogadjátok szeretettel:
teca1258 Creative Commons License 2007.05.14 0 0 103

 Ezt a sziámis topikba írtam,de aki nem megy oda,az itt is elolvashatja.

 

"Cilukám még más macskával nemigen találkozott,de a barátnőm kutyájával nagyon szeretne összebarátkozni.Sajnos egyoldalú a dolog,mert a kutyus nem veszi a lapot.Ez a barátkozás azért érdekes,mert ahonnan elhoztuk őt,pont ugyanilyen kiskutya volt ott is és vigan megfértek egymás mellett.Lehet,hogy másik fajta kutyával már nem jönne ki,de ez a "gyerekkorára"emlékezteti.Tudom,hogy a sziámiak nem nagyon hagyják babusgatni magukat,de az előző cicám egy imádnivaló sziámi volt.Soha meg nem harapott vagy karmolt volna.annyira egy hullámhosszon voltunk,hogy a nyávogásából tudtam,hogy mit akar.Ha valaki rosszul volt a családban ő rögtön ott termett,mint egy kis ápolónő és riasztotta a többi családtagot,hogy tessék jönni ,mert segítségre van szükség.Ha csörgött az óra és visszaaludtam,addig pnyomogatta az arcom a mancsával,míg fel nem ébredtem!

Orrsövényferdülésem van és horkolok.Ha már nagyon csúnyán vettem a levegőt éjszaka,Mócika akkor is felébresztett!Sorolhatnám még a jó tulajdonságait.Szerintem ilyen tökéletes állattárs csak egyszer adatik meg az életben az embernek.Amikor elment egy kicsit én is belehaltam....."

--Safranek-- Creative Commons License 2007.05.13 0 0 102

Sziasztok!

Ezt nézzétek meg! :)

 

 

KLIKK IDE! :)
Cicelle-Dendera Creative Commons License 2007.05.11 0 0 101
Nagyon szép cicus... Cicelle és az öt kiscica összesen 5 kiló.
Előzmény: Aquarell (98)
Cicelle-Dendera Creative Commons License 2007.05.11 0 0 100
Kész a vacsora :-))


Cicelle-Dendera Creative Commons License 2007.05.11 0 0 99
Nagyon édes a hintaszékben :-) Belefáradt a napi munkába?
Előzmény: gumimacy67 (96)
Aquarell Creative Commons License 2007.05.11 0 0 98

És látnád milyen hatalmas. Szemire mondom, hogy milyen nagy (6 hónapos thaiként ő is hatlamas), de Kormi...., ha hazamegyek isten bizony lemérem. Vagy neki is esedékes az oltás, majd a doktorbácsi leméri. De 6-7 kiló körül van és 3 Szemi beleférne :D

Előzmény: Bogajka (95)
gumimacy67 Creative Commons License 2007.05.11 0 0 97

Dorothy legújabb időtöltése, hogy a kádban alszik, kicsalni is alig lehet. Ha csak 1 kicsit megengedem a vizet, érdeklődve figyeli :)

 

gumimacy67 Creative Commons License 2007.05.11 0 0 96

Hmmm, az az érdeklődő tekintet :)

 

Hoztam Nektek 1 megfáradt Dorothyt:

 

 

Előzmény: Aquarell (94)
Bogajka Creative Commons License 2007.05.11 0 0 95
nagyon aranyos:) milyen dús a szőre
Előzmény: Aquarell (94)
Aquarell Creative Commons License 2007.05.11 0 0 94

Kormi:

 

Kormi
teca1258 Creative Commons License 2007.05.11 0 0 93
Amikor még volt fürdőkádunk,Ciluka felugrott a szélére és a zuhanyfüggöny mögött sétált(kívülröl)és a mancsával tapogatta ,hogy mi folyik mögötte!
Előzmény: Aquarell (92)
Aquarell Creative Commons License 2007.05.11 0 0 92
A múltkor mentem fürdeni, nekem nincs zuhanyzóm, csak fürdőkádam. látom ám, hogy Szemi is jön velem, beleugrik a fürdőkádba. Megengedtem a vizet, csak nézte, hogy mi az ott, de ki nem ugrott. Nem akartam lelocsolni, csak engedtem a vizet, de miután nem jött ki a kádból, kiabáltama  páromnak, hogy vigye innen, mert velem akar zuhanyozni. Úgyhogy kivitte és megtörölgette a lábát, mert csurom víz volt.
Előzmény: teca1258 (91)
teca1258 Creative Commons License 2007.05.11 0 0 91

Sziasztok.

Zuhanyozni még nem próbált,de nagyon érdeklődik utána.Ha én megyek fürödni,bejön velem ő is a fülkébe,körbeszimatol mindent és leül a lábamhoz és várja mi történik.Ha egy kicsit megnyitom a csapot,akkor menekül kifelé,de megvárja,míg végzek és újra bejön körbevizsgálódni,hogy vajon mi történt ott!

Egyébként borzasztó kíváncsi!Most volt nálunk lakásfelújítás,zajjal,piszokkal,sok idegen emberrel.Először már a csengetéskor menekült a gardróbba,aztán kimerészkedett,a végén már ott ült és figyelte a munkásokat,hogy mit csinálnak!

Előzmény: Cicelle-Dendera (86)
dori0503 Creative Commons License 2007.05.11 0 0 90
Ha lesz képem rögtön felteszem. Mert persze én bárgyú...annyira izgatott voltam, amikor ott voltam a tenyésztőnél, hogy fényképezni elfelejtettem. Pedig 2,5 órát ott töltöttem :-)
ÓÓÓ nekem is olyan sok cica tetszik, meg mindegyiket imádom, ha tehetném a világ összes makkáját eldédelgetném :-) , aztán valahogy mégiscsak a birmanka mellett döntöttem. De lesz még több is.... :-)
Előzmény: Cicelle-Dendera (85)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!