Keresés

Részletes keresés

Tamska Creative Commons License 2003.02.19 0 0 7
Jaj, de rohadtul iagazad van.

Akkor májernek lenni tényleg nagyon májer dolgo volt. Most csak igazi hamisítatlan műmájerek vanak.

Ha benéz ide valaki tuti leszedi a fejem, de imho oda igazán a krém járt.

Emlékszem volt, hgy Balatonról felugrottunk szerdán nyaralás közben. Amúgy a hely maga igazi legenda volt, a mai napig ha szóba kerül a dolog néznek rám mint egy ufóra, hogy: "Te tényleg jártál A Fortunába!?". Kicsit vicces ezt hallani mostmár mert akkor iszonyú penge dolog volt, manapság sztem az emberek többsége nem érti azt az életérzést, de marha jó volt.

Előzmény: rumliman (4)
carlos z. Creative Commons License 2003.02.19 0 0 6
Szia!
És a 60-70-es évek ruhái? Néha-néha a vége felé?
cz.
Előzmény: Tamska (-)
Tamska Creative Commons License 2003.02.19 0 0 5
A Fantasy-ra emlékszem, de a Starlight-ban nem vagyok egészen biztos, hogy ez a címe.
Előzmény: rumliman (3)
rumliman Creative Commons License 2003.02.19 0 0 4
ja es persze minden este ejfel korul lement a "september" is :) marmint az e.w&f-tol

es matyi neha beleenekelt a zenekbe, az nagyon feelinges volt
rappers delight volt a kedvenc notaja, nagy divat lett, meg en is fejbol tudtam :D

es csak gizda csajok voltak
imadtam

a mai dizsi-gizda csajok nem ugy gizdak mint a fortunasok voltak, ezek a maiak kispalyasok nagyon

rumliman Creative Commons License 2003.02.19 0 0 3
a nyito zene eloszor az earth wind & fire: fantasy volt, aztan par evvel kesobb az e.w&f: starlight lett
Előzmény: Tamska (-)
rumliman Creative Commons License 2003.02.19 0 0 2
en jartam :)

meg nem keves haverom is

szerda volt a kiraj

de elotte mar magistral-ba is jartunk

emlekszem mikor meg bal oldalon volt a dj pult, es halaszhalo logott a regi martin lampakrol

meg ilyen kis piros puff-ok voltak lerakva

Tamska Creative Commons License 2003.02.19 0 0 1
A hozzászólások alapján úgy tűnik mindig egyedül voltam? Pedig komolyan nagy bulinak tűnt. :-)
Csokis Creative Commons License 2003.02.18 0 0 0
Talán, ha nullaszor. Pedig a kor még stimmel is. (Na jó. Plusz még egy kicsi.)
Előzmény: Tamska (-)
Tamska Creative Commons License 2003.02.18 0 0 topiknyitó
Hihetetlen de ez már történelem.

Ha olyan harminc körül vagy és kicsit is mulatós májer voltál, akkor biztosan jártál szerdánként és pénteken vagy szombaton a város akkor legmenőbb helyére. Ott ment rongyrázás, stírölés, minden. Egyfolytában tömeg, egyfolytában zene.

Ami nekem megmaradt emlékképként az a bordó zakó + ing + nyakkendő + farmer + veszkócsizma. Vagy a másik szett: farmer + póló + converse cipő. Esetleg alternatívaként boatshoes + farmer + póló. Valamint a "jézus haj" vagy a Velmetina zselével hátranyalt haj, illetve 501-es farmer. Baka, Schultz. Beszarok, hogy mennyire májerkedtünk akkoriban. Így harminc körül kicsit vicces, de nagyon jó emlékeket őrzök úgy tíz évvel ezelőttről.

Nekem ez a korszakom volt "A mulatós korszak". Hihetetlen nosztalgia tört rám ezért nyitottam ezt a topikot.

És egy kérdés: ki emlékszik rá, hogy mi a cime annak számnak amivel minden este indult a zene? Nekem nem ugrik be.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!