Keresés

Részletes keresés

Vilikék Creative Commons License 2006.08.09 0 0 572
ne mindegy = nem minden
Előzmény: Vilikék (571)
Vilikék Creative Commons License 2006.08.09 0 0 571

nem az volt a sarkítás, hogy tagadtad ezt a hisztis nő = baszatlan picsa dolgot, hanem hogy egy rohadt barackot nem megvenni az nem hiszti

nem hiszem, hogy újat mondtam, ugye? :)

 

nade boncolgassunk:

pl. én azt ámondom, hogy nem mindegy idegbeteg nő attól idegbeteg, hogy nem dugják, ámde az a nő, akit sokáig nem dugnak, az tényleg valszeg idegbeteg lesz, nem? :))

 

Előzmény: freesleep (567)
freesleep Creative Commons License 2006.08.09 0 0 570
(monnyon le az index v az emktv esetleg mindkettő)
Előzmény: freesleep (569)


freesleep Creative Commons License 2006.08.09 0 0 569
vagy még inkább valóságleíró célzatában....
a legritkább esetben hallja az ember ezt a mondatot a klinikai pszichológus vagy az valóban aggódó barát hangján.
Előzmény: freesleep (567)
freesleep Creative Commons License 2006.08.09 0 0 568
vagy még inkább valóságleíró célzatában....
Előzmény: freesleep (567)
freesleep Creative Commons License 2006.08.09 0 0 567
:)és nem lehet h azért nem dughat meg senkit mert idegbajos?

miután ezt a frázist pasira nem mondják, hadd kételkedjek már a valóságleíró-erejében:)
Előzmény: Vilikék (556)
almaborvirag Creative Commons License 2006.08.09 0 0 566
Ki mondta, hogy Te szemely szerint gyulolod a noket? En egy jelensegre reagaltam. Meg azt sem akartam mondani, hogy Ghima szemely szerint az.

Mindegy. Ha csak egy-ket ember elgondolkodik a dolgon, mar nem hiaba csesztem el az elmult ket orat.
Előzmény: locsemege (565)
locsemege Creative Commons License 2006.08.09 0 0 565
Így igaz. Viszont ha egyetértünk, hogy jött ki ebből a nőgyűlölet? Nem gyűlölöm a nőket, elhiheted.
Előzmény: almaborvirag (563)
locsemege Creative Commons License 2006.08.09 0 0 564
Az a két hozzászólásod tetszett is - most visszaolvastam újra -, de nem reagáltam rájuk, talán éppen az egyetértés okán. Fogadd helyeslő bólogatásom. :))
Előzmény: Törölt nick (559)
almaborvirag Creative Commons License 2006.08.09 0 0 563
Ezzel senki nem vitatkozik! Ertsd mar meg. Igazad van. Persze, hogy sokat segit a harmonikus maganelet. Ki a fene tagadna ezt!? De nem old meg mindent problemat, amivel az ember szembekerul.

Előzmény: locsemege (562)
locsemege Creative Commons License 2006.08.09 0 0 562
Pedig én is úgy látom, mint Ghima. Éppen saját tapasztalat okán. Egészen másképp látom a világot egy nő mellett kielégülten, mint frusztráltan, egyedül.

En csak azt szeretnem, ha az egyedul levo, hisztis noket ne azzal intezzek el, hogy 'na ha valaki megkennyintene, minden problemaja megoldodna'.

Természetesen ez így sarkítva nem igaz. A szex nem oldja meg a munkahelyi, anyagi problémákat. De kezdjük azzal, hogy legyen rendben a nő vagy férfi nemi élete, s máris több lelki tartaléka lesz megoldani az egyéb problémáit. Legalább is ez nálam működik.
Előzmény: almaborvirag (545)
Lord Sidious Creative Commons License 2006.08.09 0 0 561

Nekem az összes haverom és jómagam is elmúltunk húsz évesek, amikor átestünk a tűzkeresztségen. Jómagam 22 és fél évesen vesztettem el a szüzességem.

 

Sőt van egy haverom, aki 24 és fél volt akkor amikor átesett a tűzkeresztségen és van olyan is, aki 23 és még mindig szűz.

 

Előzmény: Törölt nick (512)
almaborvirag Creative Commons License 2006.08.09 0 0 560
Hat ez az. Nem tudlak vagy akarlak meggyozni. Valhogy rossz a sajtoja a dolognak, az is igaz. Lehet, hogy engem csak megrontott itt ez a nyugat?! Meg a kulfoldi pasi?! (csak vicc!) Ne is foglalkozz vele amugy.
Előzmény: Vilikék (552)
locsemege Creative Commons License 2006.08.09 0 0 557
jól mutatja ennek a jellegét, h még sose hallottam h az idegbeteg pasiknak bárki azt mondaná, hogy te se dugtál már vagy x ideje....

Pedig sokszor ez a valós ok.
Előzmény: freesleep (551)
Vilikék Creative Commons License 2006.08.09 0 0 556

sarkítassz, de nem baj :)

 

nem lehet, hogy nem azért idegbajos, mert nem dugja senki, hanem azért nem dugja senki, mert idegbajos?

Előzmény: freesleep (551)
almaborvirag Creative Commons License 2006.08.09 0 0 555
Koszi.
Előzmény: freesleep (551)
almaborvirag Creative Commons License 2006.08.09 0 0 554
Figyusz! Ugord at a beirasaimat. Tedd meg nekem ezt a szivesseget.
Előzmény: Törölt nick (550)
locsemege Creative Commons License 2006.08.09 0 0 553
Jó, ez a csikló vs. hüvelyi orgazmus megkülönböztetése tényleg baromság, hiszen az agyban előidéződő folyamatról van szó, teljesen mindegy, hogy ezt honnan jövő inger váltja ki. (Érdekesség: fiatalon kizárólag mellbimbó érintése és fantázia - tehát kizárólag e kettő - elegendő volt ahhoz megfelelő lelki állapotban, hogy elélvezzek. És nem vagyok nő.)
Előzmény: freesleep (547)
Vilikék Creative Commons License 2006.08.09 0 0 552

nekem nem ez jut eszembe egy feministáról, vagy az emancipációról

de ez nem azt jelenti, hogy annyira nagyon pozitívnak tartom ezeket a dolgokat

néga pedig kedélyesen kacagok (pl. fürdő ügy :))

 

egy kicsit az alkalmazkodás hiányával és önzéssel vagyok hajlamas vádolni feminista nőket

Előzmény: almaborvirag (548)
freesleep Creative Commons License 2006.08.09 0 0 551
én se szeretem ezt a kofaszemléletet...

-bocs, de nem kell ez a barack mert félig rohadt, ne rakja bele
-nem rohadt, inkább mennél haza, és dugnál egyet, minthogy itt velem szórakozol, tee.. stb

igenis vannak látens nőgyűlölő frázisok, pl az, hogy valakinek nemcsak egyetlen problémája lehet, amitől rosszkedvű, meghalhatott valakije, anyagi, munkahelyi problémái lehetnek... stb
jól mutatja ennek a jellegét, h még sose hallottam h az idegbeteg pasiknak bárki azt mondaná, hogy te se dugtál már vagy x ideje....
Előzmény: almaborvirag (545)
Vilikék Creative Commons License 2006.08.09 0 0 549

Nahát, micsoda harc.

 

Szerintem sem elsősorban a kielégületlenség a gond, fizikai értelemben biztosan nem. Ha egy nő nem olyan ronda, mint egy busz, akkor kalandot bármikor talál.

 

Sokkal inkább agyban van baj az ilyen nőkkel, vagy mondjuk úgy mentálisan.

 

De miért nőgyülölet, ha azt mondjuk, hogy erre a nőre már igazán ráférne egy kellemes éjszaka...?

Előzmény: almaborvirag (530)
almaborvirag Creative Commons License 2006.08.09 0 0 548
Pontosan - az egesz 'nogyulolet' tole eredeztetheto. En nem akartam ilyen 'elvont' es bolcsesz lenni. De hanyan olvasnak masodik generacios nyugati feminista szakirodalmat? Mit gondol az atlag, ha azt a szot hallja, hogy feminizmus? Szoros labu, fap**ak terjesztik, akiknek savanyu a szollo, mert soha egy pasi se nezett rajuk ... Valamilyen szamomra erthetelen okbol sok no hevesen ellenkezik ha mindenfele emancipaciorol meg hasonloktol beszel az meber. Ezen jo lenne tullepni mar.
Előzmény: locsemege (542)
freesleep Creative Commons License 2006.08.09 0 0 547
freud is csak hallomásból ismerhette a nőket, minden női orgazmusra vontakozó elméletét vitatják orrba-szájba... neki eccerűen mániája volt a hüvelyi és csiklókörül keletkező o. elváasztása, és persze a hüvelyi magasrandű szerinte, h csak a jghegy csúcsűról csevegjek...
a libidóelmélete meg egy szexuálisan gátolt korszak terméke h úgy mondjam, ugyan milyen elfojtások komplexusok születhetnek ma abból, h valaki 16-7 éves korában vagy házasságon kívül dugni akar...
Előzmény: locsemege (542)
almaborvirag Creative Commons License 2006.08.09 0 0 545
Igen, igazad van. Persze hogy szar az egyedullet es a tarstalansag. En is megeltem. Ki nem? Van, aki hosszabban, van aki kevesbe hosszan. Van, aki hazassagban van egyedul, illetve kieleguletlenul. Valoban a megertes segit. En mindezt nem tagadom.

Ghima beirasaban azt tartom megkerdojelezhetonek - meg egyszer -, hogy egy ideges, problemakkal teli norol azt feltetelezi, hogy egy kis szex minden problemajat megoldana. Lehet, hogy igen, de lehet, hogy nem. Utanna meg el is magyarazta, hogy oe ugy gondolja, hogy aki egyedul van, az bepeneszdett (lasd cseresznye hasonlat) es emiatt rossz izu (na tessek, itt van a 'venlany'-sag is bedobva, amirol vasarnap irtam). Meg hogy en azt kifogasoltam, hogy oe minden nore irta ezt. Nem.

En csak azt szeretnem, ha az egyedul levo, hisztis noket ne azzal intezzek el, hogy 'na ha valaki megkennyintene, minden problemaja megoldodna'. Nem azt mondom, hogy ebben abszolut nincs igazsag, csak azt, hogy leegyszerusiti a problemat es nem segit azon a non. Aki amugy eleg szarul erzi magat a boreben egyebkent is. Ezert erzem ezt 'ellensegesnek' ra nezve. Ezert 'nogyulolo'. Nagyon sok no ellenseges a sajat nemevel szemben. A ferfiakban tobb az osszetartas. (Na egy kis nagyigazsag ide vegire ... ;) )

Előzmény: locsemege (541)
locsemege Creative Commons License 2006.08.09 0 0 542
Freudról hallottál már?

Az meg kulon mokas amikor valakik masok 'kieleguletlensegerol' ertekeznek az interneten az ejszaka kozepen ...

Nem konkrét személyről volt szó.
Előzmény: almaborvirag (530)
locsemege Creative Commons License 2006.08.09 0 0 541
Ez miért nőgyűlölet?? Én - igaz pasiként - teljesen használhatatlan voltam úgy általában hosszú egyedüllétem alatt. Már a barátaim sem tudtak mit kezdeni velem. Még olyan is volt huszonegynéhány évesen, hogy egy délutánt végigbőgtem - tudom, kínos - közös nyaralásunk alkalmával (barátokkal voltunk nyaralni).

Én együttérzően tekintek arra a nőre, akit megvisel az egyedüllét. Számomra éppen az a semlegesnemű, akit nem.
Előzmény: almaborvirag (530)
almaborvirag Creative Commons License 2006.08.09 0 0 540
"A saját, életemben megélt és kiforrott meggyőződéseimet és véleményemet írom le."
Helyes! Akkor a miert vonatkztatod minden nore a meglatasaidat?

Lehet, hogy nem ertek magyarul, de annak a bizonyos hozzaszolasnak ez volt a vege:
"azonnal kisimulnának minden szempontból."

Hogy lehetne ezt mashogy erteni? Nem tudom.
Mindegy vita bereksztve. En nem kotekedni akartam, de vannak akik megis kotekedest csinalnak belole. Direkt azert kertem elnezest vagy haromszor. Lehet, hogy talan nem fogalmaztal annyira pontosan?
Előzmény: Törölt nick (538)
almaborvirag Creative Commons License 2006.08.09 0 0 535
"Hogyan lehetnék nőgyülölő, ha magam is nő vagyok? :-)"

Nana, tudom, hogy az vagy. Tudtam is. De ettol fuggetlenul Te is terjeszted/heted az ilyen tipusus feligazsagokat, amik csak rontjak a helyzetet es nem segitik.

"Javaslom, olvass figyelmesebben."
Nagyon is figyelemesen olvastam es tegnap ejszakai hsz-ed, amibol ideztem is szerintom arrol szol, amit irtam. De gyozz meg az ellenkezojerol.

"És elárulom a titkot: kielégülni nem csak az éjszaka közepén lehet. :-)"
Nem mondod!!!!
Előzmény: Törölt nick (532)
almaborvirag Creative Commons License 2006.08.09 0 0 531
Na ezzel nagyon egyetertek.

Meg egyszer - kerlek ne vedd szemelyeskedesnek vagy bantasnak az elozot! Csak engem automatikusan felhaborit az ilyen hetkoznapi pszichologia, ami persze a csapbol is folyik.
Előzmény: Törölt nick (529)
almaborvirag Creative Commons License 2006.08.09 0 0 530
"látok a környezetemben rengeteg feszültséggel teli, összeszorított szájú, kielégületlen nőt, akik minden semmiségen felcsattannak és hisztériáznak - szerintem igen komolyan szükségük lenne egy kis testi-lelki intimitásra, azonnal kisimulnának minden szempontból."

Teged sem szeretnelek megbantani, bar bizti annak fogod venni. De ez a velemeny szerintem a nogyulolet egyik 'legszebb' es leggyakrabban elhangzo kitetele.

Maximalisan egyetertek Veled is, meg persze Catkiller-rel, hogy nem vagyunk egyformak libido szempontjabol. Ez amolyan kozhely amugy is. De hogy egy no problemait arra levezetni EGYEDUL, hogy kieleguletlen az elkepeszto.

Az meg kulon mokas amikor valakik masok 'kieleguletlensegerol' ertekeznek az interneten az ejszaka kozepen ...
Előzmény: Törölt nick (513)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!