Keresés

Részletes keresés

locsemege Creative Commons License 2006.08.10 0 0 679
Ez érdekes. Az nagyon is fontos, hogy úgy érezzem, a nő akarja, nem pedig enged, ha már nagyon nyomul a fickó.
Előzmény: almaborvirag (670)
Vilikék Creative Commons License 2006.08.10 0 0 678
van az a szép mondás, hogy ha egy férfi megérint a szavaival, akkor már a keze sincs túl messze :))
férfiként is igazat adok ennek:)
Előzmény: freesleep (666)
freesleep Creative Commons License 2006.08.10 0 0 677
ez neked embergyűlölet?:)

de hát pont most fejtegettem, h bár az emberek működnek így, ettől még mindenből minden lehet..
Előzmény: Törölt nick (673)


Vilikék Creative Commons License 2006.08.10 0 0 676
első körben leszűrtem, hogy talán nem a tetszésnyilvánítás módszere a következő - vagy akár első - randit a sorsra, vagy Fortunak istenasszonyra bízni, akinek köztudottan be van kötve a szeme :)

mozi nem jó, elsőre azért ritka a fakultatív bugyilátogatés engedélyezése :)

jobb program a laza csevej borozással, majd zenés salsa táncest táncolással :)
Előzmény: freesleep (674)
locsemege Creative Commons License 2006.08.10 0 0 675
Így együtt, de elsősorban az érzékiség. A mai napig nem bocsátottam meg magamnak a tovatűnt időt. Ugyanakkor ez nem egyszerű, mert mint itt is többször volt róla szó, a férfiaknak nincs könnyű dolguk ezen a téren.
Előzmény: Hubschrauber (668)
freesleep Creative Commons License 2006.08.10 0 0 674
nem
kaland a láthatáron:?
Viszont én pl egyértelmű jelét szoktam volt akarni a tetszésnek. pl egy 2. randimegbeszélést, vagy valami testi kontaktust,a mi lehet kéz megsimogatása is, nem kell nagy dologra gondolni... nem elég ha szép pillantásokat vetsz első randin a nő nem tudja, milyen nálad a szép, a nagyon szép, meg a csúnya.
persze a legegyszerűebb verbális síkra terelni a tetszésnyilvánítást, de ez a legkockázotasabb is, mert visszautasíthat nyíltan is..
én randin moziba vinném a nőt, miután kiderítettem a filmízlését, és ott véletlen érintések útján próbálnám felmérni a helyzetet
Előzmény: Vilikék (664)
almaborvirag Creative Commons License 2006.08.10 0 0 672
Az en vermersekletemhez ez a velemeny all a legkozelebb.
Előzmény: Hubschrauber (668)
Vilikék Creative Commons License 2006.08.10 0 0 671
egy férfinek igenis tud hiányozni pusztán az a mocskos, kifejezetten csak testigre értett szex
ez biológiailag így van, hogy szaporodjunk

én nem is tudom, mi lenne, ha egyszer csak a férfiakból ez kiveszne, mit csinálnának a nők? :)
Előzmény: Hubschrauber (668)
almaborvirag Creative Commons License 2006.08.10 0 0 670
Neeem. Csak szerintem azert a legtob pasi szereti ha ugy tunik, hogy oe volt a vadasz es nem forditva. De ez megint egy masik tema...
Előzmény: locsemege (665)
locsemege Creative Commons License 2006.08.10 0 0 669
:))
Előzmény: Vilikék (662)
Hubschrauber Creative Commons License 2006.08.10 0 0 668
Engem is megviseltek az egyedül töltött időszakok, de úgy vélem, hogy a szex ( bámennyire is fontos és jó dolog) mégsem meghatározója az életnek, nélküle is el lehet lenni. Valószínűleg ( ha szabad ezt feltételeznem) magányos időszakaidban sem elsősorban a szex hiányzott neked, hanem inkább a közelség, társaság, intimitás...
Előzmény: locsemege (660)
locsemege Creative Commons License 2006.08.10 0 0 667
Azt elfelejtettem mondani, hogy sajnos még sohasem alakult így. Mármint ilyen módon való ismerkedés. :(
Előzmény: almaborvirag (658)
freesleep Creative Commons License 2006.08.10 0 0 666
Nem, dehogy... lehet valaki érdek nélkül is jó.. fenomenális emberismeretemre hagyatkozom ilyenkor.

De haddd legyenek meg a tapasztalataim arról, milyen arányban akar egy átlagférfi egy szomorú nő lelkéhez illetve bugyijához eljutni... viszont elsmerhetem, hogy mindkét típusból lehet igazi vígasztalás és eccer menyasszonyi csokor akár...
Előzmény: Törölt nick (661)
locsemege Creative Commons License 2006.08.10 0 0 665
:)))

Elég egyértelmű volt a helyzet? Nem volt valami zavaró körülmény? A pasik általában utálják, ha barátok, ismerősök szeme láttára kell reagálni a felkínálkozásra.
Előzmény: almaborvirag (658)
Vilikék Creative Commons License 2006.08.10 0 0 664
Bár a távlati tervek közt szerepel, igazából most mégsem a dugás van kiemelten preferálva :)

csajok, ti tényleg azt hiszitek, hogy egy találka az egyből dugásra megy?
Előzmény: locsemege (663)
locsemege Creative Commons License 2006.08.10 0 0 663
De ha jól gondolom, ti nem a Sors Könyve című alkotás újabb fejezetét akarjátok megírni, hanem találkozni és dugni szeretnétek. Na jó, meg minden mást is, ami még jól esik. :)
Előzmény: Vilikék (652)
Vilikék Creative Commons License 2006.08.10 0 0 662
szerintem meg de.
ezt csak hallkan suttogva mertem elmondani ezen nagy vallási vita közepette
Előzmény: locsemege (657)
locsemege Creative Commons License 2006.08.10 0 0 660
Valahogy nem tudok hinni az elmulasztott évek feletti siránkozásban... ha valaki nagyon akar partnert találni (akivel szexelni tud), akkor talál is.

Kösz az empatikus hozzáállást. Ezek szerint a huszas éveimben szimplán csak balfék voltam... Mégegyszer, köszönöm, hogy felnyitottad a szemeimet! (Ettől függetlenül engem megviselt.)
Előzmény: Hubschrauber (651)
Vilikék Creative Commons License 2006.08.10 0 0 659
szia freesleep,
tudtam, hogy Rád számíthatok :)
Jósda? hm.... ;)
Előzmény: freesleep (637)
almaborvirag Creative Commons License 2006.08.10 0 0 658
Aha, szoval mint valami rogton bevetheto, gyorsan mozgo alakulat ott teremsz es megoldod a sirdogalo fehernep problemajat es mosolyt csalsz az arcara es kisimitod a vonasait. ;) En egyszer adtam ugy amugy eleg egyertelmuen valakinek, hogy na en nem bannam a dolgot. Oe meg erre elszaladt. Pedig szep nagyra megnott himrol volt szo...
Előzmény: locsemege (654)
locsemege Creative Commons License 2006.08.10 0 0 657
Ezen így fiziológiailag néhány mozdulat is segít... Ha pedig kell a nő látványa, érintése - márpedig kell -, akkor az öröme is kell, s egy, a projectben lélektenül jelen lévő prosti nem alkalmas erre.
Előzmény: Vilikék (650)
Vilikék Creative Commons License 2006.08.10 0 0 656
Én tisztelem az álláspontod.
Kicsit furán hangzik nekem az, hogy mikor 'érdemes' lefeküdni
ugyen nem úgy gondoltad te sem, hogy érdemes...
a szerelem nem az a kifejezett racionalitás

amúgy volr erre azt hiszem elég hosszas topic azzala címmel, hogy 'dugnak-e a vallásos lányok'
Catkiller többet tud erről asszem

(tök off: tudod-e, hogy az apostoli hitvallásban ezt mondod: Hiszek egy közönséges keresztyén anyaszentegyházat, szenteknek egyességét, bűneinknek bocsánatát, "testünknek feltámadását(!)"...

Előzmény: Vulcanella (630)
freesleep Creative Commons License 2006.08.10 0 0 655
:)))))
én vagyok cinikus? aszittem a frázis felhasználói azok
Előzmény: Törölt nick (645)
locsemege Creative Commons License 2006.08.10 0 0 654
Ja, hogy úgy? Azt hiszem, most értettem meg! De most már remélem, Te is érted, hogy ez nekem miért nem volt világos... Mert nálam ez nem negatív kifejezés, inkább felkelti az érdeklődésem: ki az, hol van? ;)
Előzmény: almaborvirag (646)
Vilikék Creative Commons License 2006.08.10 0 0 653
akarom mondani sorsszerű
Előzmény: Vilikék (652)
Vilikék Creative Commons License 2006.08.10 0 0 652
áááá, az nem sorszerű :)
Előzmény: locsemege (628)
Hubschrauber Creative Commons License 2006.08.10 0 0 651
Valahogy nem tudok hinni az elmulasztott évek feletti siránkozásban... ha valaki nagyon akar partnert találni (akivel szexelni tud), akkor talál is. Ha igazi társra vágyik, akkor pedig vár és próbálja a felesleges idejét és energiáit más dologgal lekötni!   
Előzmény: locsemege (644)
Vilikék Creative Commons License 2006.08.10 0 0 650
Azt hiszem, itt kifejezetten a kangörcsről volt szó, vagy nem?
na nálam az olyan, hogy akkor most muszáj egyet szexelnem, mert beleőrülök ha nem, nem pedig olyan, hogy most akkor én majd örömet szerzek egy nőnek...
Előzmény: locsemege (626)
Vilikék Creative Commons License 2006.08.10 0 0 649
nem rissz, nem rossz :)
csakhát tudod, öreg motoros vagyok én már
ha a csaj nem akarja, hát én nem fogom erőltetni :)
Előzmény: Lady Wessex (625)
Hubschrauber Creative Commons License 2006.08.10 0 0 648

Szerintem a fórumtársak nem gyűlölködnek, hanem vakon követik az "előírásokat" (az egyházét!!!), kíváncsi lennék, hogy a házasság előtti csókolózás tilalma hol van megírva...   

 

Előzmény: freesleep (643)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!