Keresés

Részletes keresés

Skywalker. Creative Commons License 2024.02.10 0 0 218669

Szép! Nem vagyok híve a nagy gyűlölködésnek

Előzmény: johnsonbronson (218663)
mpharom Creative Commons License 2024.02.10 0 0 218668

azt tudom, értem, de nem foglalkozás meg a közös dalolás között van pár lépés nálam.

Előzmény: johnsonbronson (218663)
wizardry8 Creative Commons License 2024.02.10 0 1 218667

Mert volt pár év Újpest-Debrecen versenyfutás a bajnoki címért. DVTK sose volt komoly ellenfél.

Akkor a Fradi az NB2-ben szenvedett. Újpesti meccsrejáró havert kérdeztem a Fradiról, erre azt mondta: ugyan az kit érdekel? Bezzeg ezek a mocskos debreceni parasztok, ezeket már jobban  utálom mint a Ferencvárost.

Előzmény: Skywalker. (218660)
johnsonbronson Creative Commons License 2024.02.10 0 5 218666

Száz szónak is egy a vége:
Nem várunk hirtelen csodát. Géza személyében jó edzőt, pedagógust, embert kaptak. Most már ők jönnek. Nincs kire fogni! Elmondtuk Kevinének hogy tudjuk mire megy a játék, de ezzel semmit sem fognak elérni a belgánál, mi meg hétről hétre égünk miattuk.
Tessék, megkaptátok, itt van Géza, lehet focizni, hajtani az Újpestért!

Remélem a sok fiatal a kapu mögött még tud szurkolni majd egy bajnoki címért harcoló Újpestért!
Mert borzasztó időszakon vagyunk túl.

Miller a sör Creative Commons License 2024.02.10 -1 3 218665

Ez jó hír, a rivális is gyengül nekünk meg mindenki erősítés.

Előzmény: johnsonbronson (218664)
johnsonbronson Creative Commons License 2024.02.10 0 2 218664

Infó még: Drazic megvan :)

johnsonbronson Creative Commons License 2024.02.10 0 1 218663

Igen, kérésünk a két tábor nem foglalkozott egymással Baczó barátunk miatt.
Nagyon korrektek voltak!

Előzmény: Skywalker. (218660)
johnsonbronson Creative Commons License 2024.02.10 0 1 218662

Ők jelentkeztek Újpesten. Az ő főellenségük a magdeburg, magdeburg elvileg meg takony vonal.
Gondolom így kerültünk nekik térképre. De annyira bejött ez a vonal, hogy azóta már többször voltunk egymás meccsein.

Előzmény: Miller a sör (218653)
Skywalker. Creative Commons License 2024.02.10 -1 0 218661

Elég, ha a Diósgyőr rossz napot fog ki és mondjuk Bana véd két élesebb helyzetben és máris megvan mákkal a 0-0

Előzmény: mpharom (218658)
Skywalker. Creative Commons License 2024.02.10 0 0 218660

Szerintem a lokisták ott Baczóra voltak tekintettel, asszem előtte volt egyeztetés is erről a két tábor között. De a Lokival jellemzően mintha bőven rosszabb volna a viszony, mint a Dióval

Előzmény: mpharom (218658)
Törölt nick Creative Commons License 2024.02.10 0 3 218659

én viszont 7 pontra számítok a következő 3 meccsen. Az egyik idegenbelit nem fogjuk tudni megnyerni sajnos. 

Előzmény: mpharom (218658)
mpharom Creative Commons License 2024.02.10 0 0 218658

És ez összefüggésben van-e a keddi közös szarferencvárosozással a kondával? :)

 

 

holnap pontra nem számítok, Tajti Onovo még sérültek, Mack meg Jevtoski eltiltott (ez lehetne pozitívum is más körülmények között ). darabra sem vagyunk meg közepén, ezt azért nehéz felszabadultsággal ellensúlyozni.
legyen jó szurkolás, bezsongott emberekkel, valamennyire legyen formája a csapatnak, netán a keddi kettonél több helyzettel és már elégedetten jövök haza.

február még nem a pontokról fog szólni sztem.

Előzmény: Skywalker. (218656)
mpharom Creative Commons License 2024.02.10 0 1 218657

Az tavasz kb a harmadik(?) visszatérés volt a még az uvb által vezetett nagy bojkott óta.

 

az első egy népstadionos derbin volt úgy emlékszem, csivava góljával kaptunk ki 3:1, ha nem keverem másik meccsel.

ott állt a szurkolás élére a VF, talán még a Solo meg mz/x ék jöttek vissza veluk. Nem mindenki egybol (uvbn kívül)

 

beszaladás, kordonbontás, könnygáz  is volt a végén :)

 

utána még két kimaradós időszak volt, egyik a deszka után talán, a másik a Vasaspályán jatszva folyamatos szopassal összefüggésben rémlik nekem, de aztán lehet ugyanaz a kettő.

Előzmény: johnsonbronson (218652)
Skywalker. Creative Commons License 2024.02.10 -1 1 218656

Holnapi meccs, mit vártok?

Én csak annyit, hogy küzdjenek megint, mintha az életük múlna rajta! Vacak játékosok, de legalább ezt tegyék már meg újra, erre korábban is néha képesek voltak. És az már egy nagyszerű eredmény volna, ha valahogy sikerülne lehozni kapott gól nélkül.
Ha már Diósgyőr és te is itt vagy: azt jól látom, hogy van valamiféle közeledés a két tábor között egy ideje? Vagy csak a gyűlölet múlt el? Félig-meddig miskolciként :D én azért ezt nem bánnám túlságosan. Nyilván, odáig rávolról sem kell eljutni, mint amikor a felmosóvíz állagú zte tábor fasznyálhidat képezve oboázik a zöldeknek, de például nem tagadom, hogy Diósgyőr meccsre hamarabb vittem ki a gyerekeimet, mint Újpestre

(elnézve a két csapat utóbbi évtizedét, ez így duplán volt felettébb gyümölcsöző választás :D ) 

Előzmény: johnsonbronson (218652)
Skywalker. Creative Commons License 2024.02.10 -2 3 218655

Igen, ebben szerintem teljesen igazad van. Saját sztorim, hogy én nagyon elfordultam a dolgok követésétől már régen. Aztán amikor a fiaim iskolás korúak lettek, akkor jött az igény, hogy néznének meccset élőben is és így visszatértem én is miattuk. De valami iszonyat volt velük ez az időszak... Felnőttként nekem (khrmmm...) "érdekes" és kellően izgalmas volt, de a gyerekek... rajtuk láttam, hogy nagyon nehezükre esik megtalálni az azonosulást, a közös nevezőt. Nekik talán a Sevilla elleni meccs volt a mélypont, ahol egyszerűen nem vágták le, hogy a tábor közepén állva, egy nagy csapat ellen, nemzetközi meccsen, teltház mellett stb mi a lófasz történik. Meg a címer és még sorolhatnám, ezt a sok-sok keservet én nem is értem, hogy voltunk képesek átvészelni (mármint nem én, hanem ti), de ez valahol egy hatalmas erő is! Hogy minden érv és logika ellenére sikerült megmaradni. És a fiaim is itt vannak még, nem adták fel, összeszorított fogakkal, de megedződtek, kicsit fel is nőttek azóta :D és kitartanak, pedig a suliban már szinte mindenki ostoba, elkényeztetett fradista körülöttük és naponta kapják a savat, dehát sosem mondtam, hogy könnyű lesz ennek a csapatnak szurkolni. Mondjuk azt azért én sem hittem, hogy ilyen nehéz lesz :D

Előzmény: johnsonbronson (218650)
Törölt nick Creative Commons License 2024.02.10 -1 0 218654

Akkor tért vissza igen, de nem akkor lett megmutatva, hogy megvannak a tömegek.. Az most ősszel lett megmutatva.

Előzmény: johnsonbronson (218652)
Miller a sör Creative Commons License 2024.02.10 -2 1 218653

Tényleg a németek....

Jómagam kedvelem a német focit és szurkolói kultúrát, és talán meglehetősen jól ismerem is. A keleti oldalt pláne ( évente előfordulok egy-egy Dynamo meccsen). Ezt a Halle kontaktot honnan és hogyan találtátok?

Nem rosszindulatú a kérdésem, csupán nem értem

Előzmény: johnsonbronson (218652)
johnsonbronson Creative Commons License 2024.02.10 -4 4 218652

A Budunál tért vissza a Tábor! 
Az idei letszamok és jó hangulatú meccsek már a Tábort dicsérik! Mert foci kurvára nem volt, de legalább nem szoptunk.

A németek konkrétan lehidaltak hogy mi volt a vidi ellen.

Iszonyát mi erő van a kapu mögött.

Az elmult évek, ez a sok szar annyira összehozta a csoportokat hogy öröm a D-be járni!

Én amiota meccsre járok, maximum akkor volt ilyen egység amikor mentünk Gézával az aranyért.

Teljesen más az aranyért menni és teljesen más a létezésért…

Itt ha a MOL komolyan gondolja, a szurkolók még a kerítést is kirágják majd!

Előzmény: Törölt nick (218651)
Törölt nick Creative Commons License 2024.02.10 -2 1 218651

Nem a budu felé időszak mutatott rá. Hanem az idei őszi első 10 meccs. Kellett pár jó meccs, dobogós hely, és újra 5-7 ezren jártunk még egy Kecskemét ellen is. A D meccsről meccsre tele és időben kellett érkezni, hogy bejuss kezdesre. 

Előzmény: johnsonbronson (218650)
johnsonbronson Creative Commons License 2024.02.10 -2 8 218650

Miller, biztosan nem itt fogok rágódni a múlton. Ez nem idevaló. Ha ennyire érdekel bárkit hogy mégis mi volt, annak ott vagyok a meccseken.
Egyébként meg nem mágia ez. Olyan a Tábor amilyen a csapat. A belga korszak jutott nekünk. Az Újpest FC legsötétebb korszaka. Leszarom a kupákat, mert az Újpesten nesze semmi, fogd meg jól.
A belga ámokfutását egy-két generáció kurvára nem nézte jó szemmel, így voltak azok az állapotok amik voltak a lelátón is. Megrogyott benne mindenki.
Mi tanultuk azt milyen középen lenni és csak az hibázik aki dolgozik. 13 éve próbáljuk a kanyart összetartani.
Az utóbbi időben a Tábor elérte azt ill. egy generáció felnőtt úgy hogy szar az Újpest, ők még nem is láttak jó Újpestet. Nézd meg a lelátót. Tele van fiatal srácokkal, gyerekekkel. Neki sajnos a belga éra volt az alap.
Szisztematikus munkával tudtuk azt elérni, ahogy ma kinéz a kapu mögötti rész!
Én csak egyet kérek a jóistentől. Egyszer ezek a srácok lássanak már egy jó Újpestet! A Budu féle időszak is rámutatott arra hogy a tömegek megvannak, hogy együtt sok mindenre képesek vagyunk!

Előzmény: Miller a sör (218649)
Miller a sör Creative Commons License 2024.02.09 -1 0 218649

Akkor első kézből mesélhet a hibákról és arról, hogy süllyedhettünk ennyire mélyre a lelátón is. Bár az utóbbi két évben érezhető a javulás.

Előzmény: Lupertazzi (218645)
Miller a sör Creative Commons License 2024.02.09 -1 2 218648

Hazai pályán egy Újpest ellen, ez mégis mit bizonyít? Éves vendég létszám Üllői úttól Zalaegerszegig. Az már mérce, hétközi kupameccsek idegenben. Ez olyan mintha én egy Fradi elleni hazai meccset hoznék példénak.

Előzmény: Beaverfieldmarketplace (218646)
Skywalker. Creative Commons License 2024.02.09 -1 0 218647

Na, hát olvasom ezeket a dolgokat és le vagyok döbbenve... Én ezekben az időkben egyáltalán nem figyeltem a magyar focit, ezekről a bunyókról semmit sem tudtam

Beaverfieldmarketplace Creative Commons License 2024.02.09 -4 0 218646

Vasárnap meg is lesz az összehasonlítási alap. 

Előzmény: Miller a sör (218644)
Lupertazzi Creative Commons License 2024.02.09 -1 0 218645

Ő Fidelitys.

Előzmény: Miller a sör (218643)
Miller a sör Creative Commons License 2024.02.09 -1 2 218644

Diósgyőr...ugyan, az éneklő kislány legendája. Lehet, hogy nektek ott a szomszédban úgy tűnik, de idegenben márcsak a földrajz miatt sem tudnak rendes létszámot hozni.

Előzmény: Beaverfieldmarketplace (218642)
Miller a sör Creative Commons License 2024.02.09 -1 2 218643

Akkor te is emlékszel a szurkolói focikra és a VF ottani szereplésére.  Nem tartom túl sokra a Fidelityt. Hibát hibára halmoztak az elmúlt években, koreoban, drapi elhagyásban ráadásul a hazai szereplésük a töltelék emberekkel is nagyon hibás, valljuk be egy tábort nem az 57 fős valódi tagság fog az országban fel emelni, hanem az, hogy egy-egy idegenbeli meccsen hányszáz embert tudnak a srapijuk mögé állítani. Szerintem náluk van egy nagyfokú identitás zavar is, külsőségekben próbálnak huligánnak látszani, a lelátón meg Ultra tábornak tűnnek.

Előzmény: johnsonbronson (218641)
Beaverfieldmarketplace Creative Commons License 2024.02.09 -7 1 218642

Az UVB, Kaos idején egyértelműen az Újpest volt a második legerősebb lelátó, a Fradi alatt de bőven a többiek felett. 

 

Ma, szerintem a Diósgyőr a második. 

A Loki, Kispest, Újpest meg olyan forma-forma. 

Előzmény: johnsonbronson (218641)
johnsonbronson Creative Commons License 2024.02.09 -1 0 218641

Nem évek óta, csak ők úgy tüntettek hogy kocsmáztak, a vf erőltette hogy a paksi hazaihoz hasonlóan a stadion mellett legyen a demonstráció.
Igen, addigra már kényelmesebbre vették. Sőt, kiszállóba voltak, jól jött a balhé és az indokok a mai napig.

Azóta új életet kezdtek, 20-25 év lelátó után mindenki a sajátját építette.
Ennyi. Csak be kellett volna vallani.
Inkább a mai napig hülyítik azokat akik bíznak bennük.

Előzmény: mpharom (218639)
johnsonbronson Creative Commons License 2024.02.09 -1 6 218640

Miller, bőven része vagyok az újpesti lelátói életnek... ;)

Újpest-Debrecen meccs volt. Minden csoport bent volt. Az uvb a diablo kocsmában.
Az egyik uvb vezető pedig táncra hívta a VF-et. Azóta többször elhangzott hogy kár volt hagyni ill. kár volt a vezető mögé beállni...
Az uvb felállt egy sorba, és konkrétan voltak többen fogvédővel is.
Szal ennyire nem akartak ők semmit.
Konkrétan így hangzott el az üzenet: beszéljük meg férfiasan.

Na most a fogvédő és sorakozás nem azt mutatta hogy valóban beszélgetni akartak. Az első ütés és onnan ment.
A többit sejtitek.

Előzmény: Miller a sör (218637)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!