Keresés

Részletes keresés

SOWHAT Creative Commons License 1999.11.01 0 0 122
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ
KELLENEK A JEGYEK !!!!!!!!
SOWHAT Creative Commons License 1999.10.29 0 0 121
Mr Bungle:

Felvettem a kapcsolatot a milanoi Hc sceneel :))
2 kazettara mar meg is egyeztunk. A Tiezedes dolgai is kellenének és akkor még több businesst tudnánk csinalni !!! Van Suic. muthafuckám is tizedesnek :)

SOWHAT Creative Commons License 1999.10.29 0 0 120
K's choice : ha csak producereskedni kell mint a NBKnél akkor nem probéma de szerintem nincs ideje hangmérnökösködni

Ungod-ot akkor megveszem.

Aludd ki magad mer KKKEEELLLLenek a jegyek :)

Godfleshre nem megyek.

Mr._Bungle Creative Commons License 1999.10.28 0 0 119
T? az cd es nem promo.
K's Choice-t kepzeld el majd valahogy megis, turnezott amikor osszepakolta a NBK soundtrack-et is.
Stabbing 94 (Ungod?) az meg jo.
Most epp nem a melo szar, hanem ki kell aludnom magam :)
dec 7. Godflesh / Pitchshifter Flexben, vagy Szene-ben.
Előzmény: SOWHAT (118)
SOWHAT Creative Commons License 1999.10.28 0 0 118
1994 Stabbing westward cdt 1600ft ér lattam megvegyem vagy szar ?
SOWHAT Creative Commons License 1999.10.28 0 0 117
Mr Bungle: JAJA jöhet T? egesz promo cd /kazetta ?
csak pénteken, szombaton : Ilyen kurva sok munka van ? Minnel elobb KEELL !
Az uj RATM Danzig is erdekelne...

K's choice : nem tudom elképzelni Reznor különben is most turnézni fog vagy egy évet

Előzmény: Mr._Bungle (116)
Mr._Bungle Creative Commons License 1999.10.27 0 0 116
Adjak T?-t?
Adok, az eleje kurva jo, azutan Andy elkezd enekelni ... es nagyon nem megy neki olyan hangja van majdnem mint a David Yow-nak :))))
Jegyekkel egyutt adom penteken vagy szombaton.
Egyebek : Cause For Alarm elmarad, Catharsis dec. 2. Jailhouse, Morning Again nov. 27. bécs, van uj Danzig, Korn, RATM (az elso meg ugya hogy elmegy, a tobbi az iszonyatosan szar, a korn az valami irgalmatlanul hanyadek szar.

Reznor meg megis megcsinalja a K's Choice lemezt ... penz beszel???

Előzmény: SOWHAT (115)
SOWHAT Creative Commons License 1999.10.27 0 0 115
Ha KMFDMen telt ház volt akkor NINre nehogy mar ne legyen.

Ticketexpressnél 7900 valamennyi a jegy

Mr Bungle: T?:elég jó az új klip bizakodok, de még sehol nem lattam a lemezt.C.Chamber meg telleg poppos:( Shock the monkey videoja ma ment reggel. KEEEllenek a jegyek !!!! :)

eevil Creative Commons License 1999.10.26 0 0 114
Megvan a beleponk a becsi NIN-re, 6.300Ft-ert (330ATS) jutottunk hozza egy baratom jovoltabol!!
Igyekezettek mert a Gyoriek mar 10 jegyet megvettek... :-))
Egyebkent ugy hallottam, hogy meg siman van...
A Libro tenyleg egy nagyon jo hely, de emlekszem, hogy 97-ben rammstein/kmfdm-re az utolso 10db jegyet sikerult megvennunk (12-en mentunk es sikerult azert... :-)), ettol fuggetlenul viszont bennt abszolute nem volt nyomor, siman lehetett maszkalni!! Nem volt tolongas sem annak ellenere, hogy az osszes jegyet eladtak!! (ja es a KMFDM fel oraval korabban kezdett mint ki volt irva!!)

Hallottam, hogy allitolag a nyugatinal levo Ticketexpress megis arul jegyeket 7.500 korul...

Mr._Bungle Creative Commons License 1999.10.25 0 0 113
Mijazhogy Neurosis nem volt sulyos????
Meg a ket kriptanyomorultat se akartam megverni amikor raztak a hajukat a fejembe, akkor sulyosnak kellett lennie :))))

Vettem olyat, hogy Fisted Box Set ... hat lehet ajandekozni jokis NiN kituzoket, meg polot is ... igenytelenseg csucsa ... Raadasul a cd-k bookletje sem mas ... jo felesleges beruhazas volt, ha kell valakinek szoljon, Brokentol - Furtherig benne vannak a maxik ... elore szolok, hogy kurva draga ...

Előzmény: SOWHAT (112)
SOWHAT Creative Commons License 1999.10.25 0 0 112
Mr Bungle : Jegyek ok Várom ! TS : nem fizetnek viszont 5szor annyit dolgozni: hol az annyukba élnek ezek ?

T? :((((( Ne mááá azér meghallgatom

NIN: Lehet hogy többet kell hallgatni , neurosis annyira nem volt súlyos :) A SOIA koncert állitotta magasra a mércét :)

Mr._Bungle Creative Commons License 1999.10.25 0 0 111
SW : Jegyek megvannak, csak szopok itt a melommal mint az allat, t'od kirugtak mindenkit, sz'al most 5 ember helyett dolgozom. Csutortokon szabad vagyok akkor odaadom, vagy szerdan majd hivlak ezugyben.
T? : nem van promom, de a lemezt hallottam, elvben mindenhol kell lennie, behozta a Polygram, hat szarabb mint az elozo, pedig azt hittem ennel mar nem tudnak rosszabbat gyartani Andyek. Ami tuti a Wave-ben van.
Amugymeg semmi baj nincs a Fragile-al, csak bele vagy buzulva a Neurosis koncertbe, ezt meg meg tudom erteni igencsak :)
Előzmény: SOWHAT (110)
SOWHAT Creative Commons License 1999.10.25 0 0 110
Nem tom nálam nem jön be a Fragil.Siman lemerad az elözö nagy lemezekhez képest.Nem elég sötét és beteges mint a Downward volt. Szinti pop prünytyögés. Ezzel Reznor a DM rajongokat vette célba ? Most mar csak abba reménykedem nem felejtik el szét@@@@ni a szinpadot Nov 20án.

Mr . Bungle: Mi van a jegyekkel ? T? promo nincs még ? :)

Mr._Bungle Creative Commons License 1999.10.18 0 0 109
"KMFDM the better and the best"

Tim Skold-al meg jobb mint anno a Juke Joint Jezabel idejen ... ill. jobb volt a vegen, mikor jon mar ki a MDFMK lemez???

Bile az jo is lehetne, ha lenne benne barmi eredeti, de nincs .... uncsi ...

Előzmény: ( turpi ) (108)
( turpi ) Creative Commons License 1999.10.17 0 0 108
kicsit off leszek. Industrial. Hogy alltok a KMFDM-el es a Bile-vel?
Mr._Bungle Creative Commons License 1999.10.16 0 0 107
Le hetfon elore, jegyet szerdan meg is kapod, es megegy fontos, ugyan hetfon beszelunk, DE!!! kedden eddig van ket kamera, kell a Tied is. fel kene venni mindharom zenekart, VHK faszt se erdekel. Utana ide nekem, 3 kameras koncertfilmet gyartunk, Neurosisek allitolag (Tizedes targyalt veluk) belemennek a bootleg kiadasaba, ezt mondjuk nem ertem, de nem is erdekel :)
Előzmény: SOWHAT (106)
SOWHAT Creative Commons License 1999.10.15 0 0 106
MR Bungle: SOS!!!! Most derült ki hogy az a béna fasz akitöl megrendeltem a jegyeket még nem szerezte meg :((((((( Most félek bassza meg mer most olvastam hogy a libro max. befogadása
4500 :((((

Minden féle képpen kell
aza 2 de legalabb 4 jegy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Hétfő DU akkor elöre kellene a pénz ?

Mr._Bungle Creative Commons License 1999.10.14 0 0 105
Jegy van, hetfon napkozben kellene osszefutni, mer Tipcsi kedden zuz ki becsbe, es felveszi a felrepakoltatott jegyeket, neked 2-t szamlaltam, majd hivlak ezugyben.
Videoklippbe mennyi mindent be tudnek irni .... :)
25ta Lifeot kiplakatoltak .... mennyien lesznek, elore fosok a klimatol Jailbe. Kedden meg zuzzuk le a barom tarisznyas VHK buzikat, az teljesen jo program lesz miutan megin megnezem a Pain Of Mind boritojat vagy 20x, mint hatter ... :)
Előzmény: SOWHAT (104)
SOWHAT Creative Commons License 1999.10.14 0 0 104
Mr Bungle: Meg van má a jegyed ? Irjá a Videoklippek c. topicba :)

Zombie: Neurosistol csak videoklip meg koncert van videon, meg a Trough silver in blood

Előzmény: Zombie (100)
SOWHAT Creative Commons License 1999.10.14 0 0 103
Mr Bungle: Meg van má a jegyed ? Irjá a Videklippek c. topicba :)

Zombie: Neurosistol csak videoklip meg koncert van videon, meg a Trough silver in blood

Előzmény: Zombie (100)
Mr._Bungle Creative Commons License 1999.10.14 0 0 102
Cas!

Akinek kell jegy szedje ossze magat, meret negy nap alatt elment a jegyeknek tobb mint a fele, csak szolok ..... Closer To God boritos mousepad meg a legjobb dolog epp a vilagon :)

Rain Creative Commons License 1999.10.14 0 0 101
Köszönöm.

eloed: én is ott voltam tavaly az elmaradt télapó napi marylin mansonon a libroban. Akkorát soha többet nem szeretnék szívni.

Előzmény: Mr._Bungle (93)
Zombie Creative Commons License 1999.10.13 0 0 100
Nohat, teljesen elcsodalkoztam hogy van NIN topic itten, itthon azert nem rohangalnak ezrevel a NIN fan-ok.
Sajnos a Fragile meg nincs meg (jovo heten veszem meg, remelem), de az eddigi NIN lemezek mind megvannak (ha nem is mind CD-n).

A Bowie-s NIN dal, az I'm Afraid of Americans.

SOWHAT: te is jossz Neurosis-ra? Cool! Hany lemez van meg neked (nekem csak a Souls At Zero hianyzik).

Mr._Bungle Creative Commons License 1999.10.12 0 0 99
Vagy a Hurt, vagy a Scary Monster, vagy a Reptile ...
Előzmény: trend (97)
hwp Creative Commons License 1999.10.12 0 0 98
hallo spaceboy? :)
i'm afraid of americans?
Előzmény: trend (97)
trend Creative Commons License 1999.10.12 0 0 97
hello!

Egeszen eddig azt hittem, hogy rajtam kivul meg senki sem hallot a NIN-rol. Eloszor a megboldogult A3-on Muller Sziami Peter musoraban lattam oket, aztan egyre tobb filmzeneben. Manapsag amerikai film Marilin Manson(matrix) Ramstein(szinten) vagy a NIN (natural born killers, a hetedik) nelkul el sem kepzelheto. Vajon miert?

Persze en annyira nem vagyok jaratos a NIN-ben, elsosorban DM-et hallgatok, de minden kulonleges (nem kommersz) zene erdekel.

Segitsegeteket is szeretnem kerni. Keresek egy NIN dalt, de se a cimet se az album cimet nem tudom. Az ossz infom az, hogy David Bowie-val adtak elo.

Mr._Bungle Creative Commons License 1999.10.12 0 0 96
NiN specialt majd kerem, merhogy nem van ViVam, ha lenne se tudnek vele mit kezdeni behanyat a videom ...
Szam megvan, hivlak.
Kapol majd Tizitol Comming Correct-et, meg 25ta Life-ot, meg mittomen meg mit videon, egyeztetunk.
Előzmény: SOWHAT (95)
SOWHAT Creative Commons License 1999.10.12 0 0 95
Akinek van Viva2je : Pénteken lesz 1 orás NIN special 2rockba csütörtökön meg Godsmack

Off:
Basszus szóval az ILLÉS együttes jó sötét lett (négerek az alagutban effektus) a hang viszont kurva jo. Madártáncot lehet látni egy kicsit de nagyon sötét. Legközelebb tök az elejére megyek. Ha nagyon kell hozz kazettat azt átveszem. Van 2 új lengyel klippem is BLUE BOX
nagyon durva !

25 Ta life cd is jo lenne ...
Tel szamom még meg van ?

Előzmény: Mr._Bungle (94)
Mr._Bungle Creative Commons License 1999.10.11 0 0 94
OFF

SOWHAT : a szombati felveteled mindenkeppen kell, minnel hamarabb!!!! Madar tancat mindenki latni akarja, Gazsiek mar azon gondolkodnak, hogy egy Dawncore koncerthez montirozzak, es ugy adjak ki a videot! :)))

OFF

Mr._Bungle Creative Commons License 1999.10.11 0 0 93
25-ig 330, utana 380 a koncert napjan 400 (mar ha marad addig)
Előzmény: Rain (92)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!