Keresés

Részletes keresés

giud Creative Commons License 2000.01.28 0 0 124
Az említett osztály 89-ben érettségizett. Rátok is kellene emlékeznem?
Bajnai Zsolt, Bálint Józsi, Bárdos Anikó mondanak ezek a nevek Neked valamit?
Vagy Hegedűs Robi, Túróczy Robi esetleg?
Előzmény: econ (123)
econ Creative Commons License 2000.01.28 0 0 123
Én egy ilyen folyamatszervező osztályba jártam 88-92 között, de mi profilunk 2.év végén váltott programozóra és képesített könyvelőre, ni voltunk a harmadikak ha jól emlékszem. Szerintem mi nem voltunk különösebben elit osztály, bár felvételi az ha jól emlékszem volt!
Előzmény: giud (121)
giud Creative Commons License 2000.01.28 0 0 122
Rekita Albertné Zsuzsa néni oroszt tanított, de nála emberibb tanárt nem ismertem a Közgében. Már régen nyugdíjas, néha visszajárt.
Fiatal lehetsz nagyon, econ, ezért nem ismerted.
Előzmény: econ (120)
giud Creative Commons License 2000.01.28 0 0 121
Kalicz Éva az igazgató, és vannak elit osztályok. Én ilyenben még nem jártam. Nem is tudom, bánom-e. Az első folyamatszervező C osztályt ismertem elég jól, a Vigh Józsi osztálya volt. Tkp. ők is elit osztály voltak, mivel felvételivel válogatták ki a legjobbakat. De még nem tandíjas. Ismertek közülük valakit?
Előzmény: econ (118)
econ Creative Commons License 2000.01.28 0 0 120
Ki ő?
Mit tanított?
Előzmény: giud (119)
giud Creative Commons License 2000.01.28 0 0 119
Biztos a humora miatt, meg persze jól is taníthatott ettől függetlenül. Nagyon nyomasztó tud lenni, ha egy tanárnak nincs humorérzéke. A Közgében Maca nagyon cool. Ordítani is tud, az tuti, de csak addig tart a dolog, semmi állatkodás.
Közgések, Zsuzsa nénit ismertétek? (alias Rekita Albertné)
Előzmény: sylvie (117)
econ Creative Commons License 2000.01.28 0 0 118
Tanárnak is jó volt, nejhezen adta fel ha valaki nem akart nyelvet tanulni, szerintem furcsa stílusú de nagyon jó pedagógus,
Mi van a Közgével egyébként?
Kalicz az igazgató?
Müködnek még az elit képző tandíjas osztályok?

Előzmény: giud (116)
sylvie Creative Commons License 2000.01.28 0 0 117
Nem igazán tudom, engem ugyanis nem tanított, csak az osztály másik felét. De ők szerették, az biztos!
Előzmény: giud (116)
giud Creative Commons License 2000.01.28 0 0 116
Kívülállóként tetszik a stílusa. Tanárnak milyen volt?
Előzmény: sylvie (114)
giud Creative Commons License 2000.01.28 0 0 115
Pontosan. Még most is...
Bár nekünk egyszer fizika doli után nem ezt mondta, hogy Kispajtások, hanem azt, hogy Na bunkókáim... Rosszul is esett. Még szerencse, hogy ott és akkor befejeztem a fizika tanulmányaimat.
A kémiát viszont Zsidai Emil, egykori igazgató tanította, szerintem nagyon jól.
Előzmény: pulikuty (112)
sylvie Creative Commons License 2000.01.28 0 0 114
Akkor egyről. Ha még ráadásul angolt is tanít, akkor biztos!
Előzmény: giud (113)
giud Creative Commons License 2000.01.28 0 0 113
Most megfogtál, ezt nem tudom... De rövid fiús hajú, kissé molett nőci. Lehet, hogy egyről beszélünk.
Előzmény: sylvie (109)
pulikuty Creative Commons License 2000.01.28 0 0 112
Vig Jocó a 'kispajtások'?
Előzmény: giud (107)
econ Creative Commons License 2000.01.28 0 0 111
Nekem még Jocó Kémiát és Fizikát is tanított, és nekünk próbált meg számítás technikát is tanítani , de jó néhány többet tudtak élből mint ő a komputerekről
Te ott tanítasz!
Nagy Maca tényleg egy érdekes szinfoltja a sulinak, nagyon jó fej tőle tanultam angolul
Előzmény: giud (107)
giud Creative Commons License 2000.01.28 0 0 110
Van 4 órám hetente ott, adatbáziskezelés és rendszerszervezés témában, óraadóként.
Petrik Kriszti irányított engem is a szakmába, most a Ker. Főiskolán tanít, ha jól tudom.
Pettendiné APEH-os lett, testhezálló. Különben akármilyen is volt, a statisztikát jól tanította, ezt még nekem is el kell ismernem, pedig nem bírtuk egymást soha.
Előzmény: pulikuty (103)
sylvie Creative Commons License 2000.01.28 0 0 109
Ez a Nagy Margit az a Nagy Margit, aki a Vargában is tanított egy-két évig?
Előzmény: giud (107)
pulikuty Creative Commons License 2000.01.28 0 0 108
Hasonló korú, és felépitésű nőci, csak egy kicsit sokkal több humora volt. Nekünk tervezést tanitott, de másoknak közgazdaságtant is.
Előzmény: econ (106)
giud Creative Commons License 2000.01.28 0 0 107
Nagy Maca megvan, igazi színfolt, én nagyon birom. Valahányszor meglát, mindig azt kérdezi: Te meg mit keresel itt???
Vigh Jocó Word-öt, Excel-t és rendszertechnikát tanít, ha jól tudom. Profilt váltott, előtte fizikát tanított.
Előzmény: econ (101)
econ Creative Commons License 2000.01.28 0 0 106
Akkor ki volt Petrik K?
Előzmény: pulikuty (105)
pulikuty Creative Commons License 2000.01.28 0 0 105
Az Pettendiné volt. Engem szerencsére nem tanitott, de amikor először jött be helyettesiteni, mi is azt hittük, takaritónő.
Előzmény: econ (104)
econ Creative Commons License 2000.01.28 0 0 104
Petrik K volt aki mindig olyan "takarítónős" köpenyben járt, az első találkozűsunk alkalmával azt hittük hogy a takarító jött be az osztályba,nekem statisztikát tanított
Előzmény: pulikuty (103)
pulikuty Creative Commons License 2000.01.28 0 0 103
Rendszeres látogatója vagy a Közgének azóta is? Esetleg már te is ott tanitasz, hogy ennyi mindent tudsz róluk?
Petrik Kriszta volt a tervezés tanárunk, már emlékszem. Imádtuk.
Előzmény: giud (96)
econ Creative Commons License 2000.01.28 0 0 102
Bocs nem voltam tisztában a dologgal, valóban a Kőolaj kutaó a fő szponzor már emlékszem
Előzmény: Törölt nick (100)
econ Creative Commons License 2000.01.28 0 0 101
Nekem is Ferdinándné volt a matek tanárom, sőt az osztályfőnőköm is az ö szűken mért 4-ese a felvételin kétszer 15 pontot hozott, tényleg jó tanár volt.
Nagy Margit nevü angol tanárnő meg van még?
Vígh Jocó hogy áll a számítástechnikával?
Előzmény: giud (96)
Törölt nick Creative Commons License 2000.01.28 0 0 100
Az én tapasztalatom (Tmiklós) az, hogy valóban a diplomások döntő része elköltözött, viszont a régi haverok, bulik miatt hétvégékre többnyire elég sűrűn hazajárnak.
Hölgyek és urak, kicsekkolok, hétvégére ki utazik haza? (Én nem, csak jövő héten, ha a vasutasok is úgy akarják.)
PS: econ, az Olaj fő támogatója szerintem a Nagyalföldi Kőolaj-kutató Vállalat.
Előzmény: econ (98)
Törölt nick Creative Commons License 2000.01.28 0 0 99
Az én tapasztalatom (Tmiklós) az, hogy valóban a diplomások döntő része elköltözött, viszont a régi haverok, bulik miatt hétvégékre többnyire elég sűrűn hazajárnak.
Hölgyek és urak, kicsekkolok, hétvégére ki utazik haza? (Én nem, csak jövő héten, ha a vasutasok is úgy akarják.)
Előzmény: econ (98)
econ Creative Commons License 2000.01.28 0 0 98
Az Olaj fő támogatója szintén a MOL (vagy nem akkor miért is olaj?) , a kézilabda hasonló eredményeket hozott hazai szinten mint a kosárlabda, több válogatot játékos a csapatban. Miért csak a kosárlabdát támogatják?

Más Szolnok ha összehasonlítjuk néhány hazai várossal kicsit lemaradt, (tudom ez lerágott csont), ha Kecskeméttel, Nyíregyházával összevetitek az utolsó 10 év fejlődését különősen szembe tűnő a dolog!

Törökszentmiklósról (utoljára) több ismerősöm él (élt) ott, aki maradt ha fiatal, ha képzett jó részt munkanélküli, (egyesek szerint 20%-os a munkanélküliség), a város ipara teljesen ki lett herélve. A képzett tehetséges emberek akikre szükség lenne a tovább lépéshez és a fejlődéshez "menekülnek" onnan, az én korosztályomból a diplomások jó, ha 5%-ka maradt.

Törölt nick Creative Commons License 2000.01.28 0 0 97
Vargás lyányok és fiúk, ki mikor volt az alma materban?
Előzmény: sylvie (94)
giud Creative Commons License 2000.01.28 0 0 96
Megvannak a tanárok, mit sem változtak. Szabóné ugyanúgy a "kedvence" a diákságnak, Baranyi is bejár még, nem fog rajta az idő (úgy értem, nem lett lassabb). Dienes tnő is, Béres Erzsike is tanítanak. Petrik Krisztina és Pettendiné elmentek, meg Cseh Erzsike is, Kajtárné is, Diószegi, Olajos Tamás szintén. Maradt viszont Nagy Jenő, Vigh Józsi, Kalicz Éva, Balog Margit, Ferndinándné és még sokan mások...
Ferdinándné No 1 matektanár volt, sokat tudtunk hasznosítani a továbbtanulásban.
Előzmény: pulikuty (87)
SkydiveR Creative Commons License 2000.01.28 0 0 95
Akkor viszont mi ismerhetjuk egymast. En is jatszottam nehany szinpadon, de a Boomerang vhogy kiesett a stilusa miatt, tul nyalas(bocs) hely volt nekunk......bvahahahahah
Előzmény: treble (79)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!