Keresés

Részletes keresés

Snowcat Creative Commons License 2001.04.30 0 0 97
kicsit off

Hat tudod, nem neveznem azer nem kiforott szolgaltatasnak, mivelhogy Europaban mar igen sok orszagban regebb ota muxik, csakhat az itteniek meg benaznak kicsit... Egyebkent meg a Matav ugyfelszolgalatat sem lehet igazan dicserni.

Előzmény: tölgy (95)
ssneci Creative Commons License 2001.04.30 0 0 96
Én az ISDN-röl tértem át a Chellora. Igaz, kb 2000 ft.-val több, viszont akkor, és annyit vagyok a neten, amennyit akarok./és a gyorsaságot sem lehet egy napon emlegetni/

Velem rendes volt a müsz. ügyfélszolg. Bekötés után pár nappal volt egy kis problémám, az ügyint. hölgy útmutatásával sikerült megjavítanom.

Előzmény: tölgy (95)
tölgy Creative Commons License 2001.04.30 0 0 95
Syrius kedves!
ez a(z egyik) szép ebben a netvilágban! hogy oly kicsi a Világ!:-)
talin csak a Mumuén voltam, nomeg a 40+-os törzshelyemmel sokszor!:-)

A chelloval bizalmatlan vagyok, ezért maradok az ISDN2 + Mindenkinek csomagnál (amig lehet):-) már ezzel is felére sikerült levinnem a telszámlámat 10 körüli + a netelérésem 4 körüli, ez már reális, ezt nem biztosítja a cshello, merthát ott még nincs telefon, és ha lesz is mint szolgáltatás nem egy kiforrott cég, ez a "nem egyenes válaszadás a konkrét kérdésre annyira ki tud hozni a sodromból-utálok kiszolgáltatott lenni-ki nem?!

tényleg jó "krónikás-infós-topik" lehetne ez! helyi adó!:-) tetszik!
üdv:tölgy

Előzmény: syrius (91)
Banana In Drive Creative Commons License 2001.04.30 0 0 94
Nálunk is chello van, eddig csak egy kiesés volt egy este, de azt másnapra rendbehozták. Szerintem egész jó. De az ügyfélszolgálatuk nagyon szar, semmit sem lehet kihúzni belőlük, mézesmázosan félrebeszélnek vagy udvariatlanul leugatnak, mintha eztmegezt nem szabadna megkérdezni vagy nyilvánvaló volna (pedig nem az). Egyébként máshol is, ahol már lassan egy éve ígérgetik, hogy bevezetik, de az érdeklődöket mindig ugyanazzal a nagyon kedves, de semmi konkrétumot nem mondó szöveggel küldik el. Néha úgy érzem, mintha takargatnának valamit. Na, ez viszont nem jó.
Előzmény: syrius (91)
syrius Creative Commons License 2001.04.30 0 0 93
Csak a Napster szűrőzik brutálisan. Még jó, hogy az első 3 hónapban leszedtem az összes elérhető kedvencem, de ma már szinte semmi se érhető el.
Előzmény: Snowcat (92)
Snowcat Creative Commons License 2001.04.30 0 0 92
Chello van, ma egesznap ment mint allat (nekem...)
Előzmény: syrius (91)
syrius Creative Commons License 2001.04.30 0 0 91
Csiki-hegyek u jelentkezik. Örülök a topicnak, akár helyi híradó is lehetne belőle. Én évekig izgultam a templom miatt, mert korábbi lakhelyemen is egy hatalmas épület vette el a panorámát, de most kb. 20 méterrel megúsztam. Annak idején valami uszodáról is volt szó nem tudtok róla? És ez a hatalmas üresség Börs felé lent a gazokkal, annak mi lesz a sorsa?
Egyébként a bunkó parkolók (mások elé beállók) mellett az a néhány fiatalabb ámokfutó megy az agyamra, aki villámstartot vesz bent a kis utcákban, felbőgetett motorral. Mindig rettegek mikor tipor egy szerencsétlen gyereket az aszfaltba. Potenciális gyilkosok.
Chelloja kinek van? Mi a vélemény róla? Tudom, hogy van külön topic, de egy regionálisra gondoltam. (Ma du. pl. leállt)
Ja és kedves Tölgy, egyszer kétszer már találkoztunk talin, legközelebb mehetünk együtt, ha nem akarsz tömegközlekedni. Nem is gondoltam, hogy "egy fedél" alatt lakunk.
Ps. Lakótelep ide, panel oda én szeretem.
Banana In Drive Creative Commons License 2001.04.29 0 0 90
Üdv! Mi az elsők közt költöztünk be, még '84-ben. Szerintem nagyon jó hely.

Ez a "döglött center" jó, ezt még nem hallottam :-). Nagyobb parkolója van, mint a Duna Plázának, baker, de mire föl? Azért a két pizzázóért, ami odabent van?

Járt valaki a Törökugratóba általánosban?

ÖTÖSKE Creative Commons License 2001.04.29 0 0 89
A vízművek nagy segítségünkre van a meleg elviselésében. Na nem a levegőt hűtik, de meleg vizet egy héten keresztül nem szolgáltatnak...
Előzmény: WaseK (85)
ssneci Creative Commons License 2001.04.29 0 0 88
Nem is olyan 1szerű, mert ha későn kapcsolsz, és a lakás már felmelegedett, nem olyan egyszerű visszahűteni. Tehát még akkor jó, ha kb.25°-os szobahőmérsékletnél kezded, nem pedig 30°-nál. Éjjel azért mindig lehül egy kicsit, elviselhetővé válik.
Előzmény: WaseK (87)
WaseK Creative Commons License 2001.04.29 0 0 87
Igen, godnolom ilyenekre mindenki rájött, de sajnos a levegő éjszaka se nagyon mozog ha minden nyitva van akkor sem.Óránkénti zuhanyozással egész jól viselhető:)Csak szeptemberre pikkelyesedési tünetek kezdődnek az emberen:))))
Előzmény: ssneci (86)
ssneci Creative Commons License 2001.04.29 0 0 86
A legjobb védekezés:napközben lehúzott reluxa, csukott ablakok. Este 10 körül ablakok, erkélyajtó 6-ig nyitva. Ha időben kapcsolok, nem tud eszméletlen módon felmelegedni a lakás.
Előzmény: WaseK (85)
WaseK Creative Commons License 2001.04.29 0 0 85
Most, hogy így beköszöntött a meleg ránk gondoltam felvetem a kérdést.Ti, hogy viselitek a panelban nyáron tapasztalható iszonyatos meleget?
ssneci Creative Commons License 2001.04.29 0 0 84
Őrmező:))
Hetente megyek a rétre:Tűzkő u. Bio-bolt,3,14víz:).
ÖTÖSKE Creative Commons License 2001.04.29 0 0 83
Kis késéssel, de én is megérkeztem. :)
Előzmény: Snowcat (82)
Snowcat Creative Commons License 2001.04.28 0 0 82
Mar epp szolni akartam neked, hogy meg egy topic, ahol sorsunk talalkozik :)))
Előzmény: ÖTÖSKE (80)
encián Creative Commons License 2001.04.28 0 0 81
Én még arra is emlékszem, amikor a Nemzeti Szinházhoz cakcervezeti bélleget vettem, hogy mielőbb felépüljön. Ennek kb. 20 éve.
Előzmény: ÖTÖSKE (80)
ÖTÖSKE Creative Commons License 2001.04.28 0 0 80
Én vagyok a második a Kaptárkőből!
Sziasztok!
Templom téma: én már 7 évesen az iskolai brigáddal kivonultam terepet rendezni! Ennek már több, mint 12 éve, úgyhogy mostmár ideje lenne, ha elkészülne a templom!
Snowcat Creative Commons License 2001.04.28 0 0 79
Mar gondolkodtam rajta, hogy meg kene szokni az ekezeteket (elvegre magyarok vagyunk vagy mi), dehat lusta vagyok... Egyebkent meg itt az indexen (meg tobb mas forumon is), eleg sok ekezet nelkuli hozzaszolast lehet olvasni, ugyhogy elobb-utobb csak belejossz :) Viszont az a halalom, mikor egy szoveg tele van idiota jelekkel a mindenfele kodlapkavarodasok meg hasonlok mijatt.
Előzmény: hc (78)
hc Creative Commons License 2001.04.28 0 0 78
Mire megfejtettem, hogy hová kell ékezetet tennem... :-)

hc

Előzmény: Snowcat (76)
WaseK Creative Commons License 2001.04.27 0 0 77
Lassan járj tovább élsz:)
Talán a topic is ezt a példát fogja követni:)
Snowcat Creative Commons License 2001.04.27 0 0 76
Na nagyon belassult ez a topic a kezdeti szarnyalasa ota, a kesobb nyilt Albertfalvas mar jol le is hagyott....
encián Creative Commons License 2001.04.27 0 0 75
Jóestét! Ha egy szomszéd jöhet, akkor itt vagyok.
Előzmény: hc (74)
hc Creative Commons License 2001.04.27 0 0 74
Megálltunk.. ?
hc Creative Commons License 2001.04.26 0 0 73
M1-M7 Budaörs. Az Ócskannal szemben. Autóval öt perc, de a Sasaditól jár busz is - igaz csak reggeltől estig.

hc

johnnybravo Creative Commons License 2001.04.26 0 0 72
Merre van az a Tesco ?
Előzmény: hc (71)
hc Creative Commons License 2001.04.26 0 0 71
johnnybravo:
Nonstop bolt a Regős közben, a Rétköz utcai felén van - legalábbis nemrégen még volt. Nem egy egetverő választék. Csöngetni kell. Egyébként, pedig itt a Tesco a szomszédban és az is nonstop.

nyuszibogár:
Tűzkő utca, a sétáló utcánál.

remendo:
Szerintem a Sasadi útig belefér mindenki, de KingaLányt sem zavartuk el.

flying dutchman:
Ha nem offolod szét a topicot a vizivárosi problámáiddal, akkor gyere nyugodtan. A gyanakvóbba kedvéért, szerezz be egy irásos igazolást a bátyádtól. :-)

hc

tölgy Creative Commons License 2001.04.26 0 0 70
Tüzkő 11 aljában 8&8
nem nagy szám, de éjjel-nappali most kb 2 hónapja vették át.
Előzmény: johnnybravo (66)
flying dutchman Creative Commons License 2001.04.26 0 0 69
Itt Vizivaros. De, de a batyam a Torokugrato utcaban lakik. Bevesztek??? :o)
remendo Creative Commons License 2001.04.26 0 0 68
Nekem meg arra a bizonyos laktanyából átalakult autómosóra, szervízre néz az ablakom. Rodostó út jelen! Bár úgy tudom az már nem egészen Gazdagrét, de remélem nem lógok ki annyira! :)))))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!