Keresés

Részletes keresés

tompus Creative Commons License 2008.04.28 0 0 2558
De lehet.
Előzmény: Törölt nick (2557)
Törölt nick Creative Commons License 2008.04.28 0 0 2557
Vírusokat és baktériumokat bármilyen testfolyadéktól el lehet kapni. Más: akinek a brokesz volt már benn punciban, az tökéletesen tudja, hogy nem lehet belepisilni kufirc közben. Az evolúció tökéletes mester...
Akinek még életében nem volt muff a farkán, az bizony beleesik az elképzelések alapján történő elméletek gyártásába.
Bigmac777 Creative Commons License 2008.04.28 0 0 2556
Nagyon profi vagy, és érdekeseket írsz. Pontosítanál akkor pl. olyat, ami ondó esetében egyértelmű, hogy a vírusfertőzéseket hordozhat (Hepatitis aids, stb), azt a vizelet is hordozhatja? Vagyis pl. egy májgyulladásos hölgy pisijétől meg lehet-e fertőződni?
Előzmény: Kanis (2555)


Kanis Creative Commons License 2008.04.28 0 0 2555

Egy pici bológia:

A dolog nem higiénia kérdése. Az ondó csak lúgos közegben marad ép, és mozgásképes, savas közegben elpusztul.

A vizelet viszont savas kémhatású.

A prosztata szinte kizárólagos szerepe az, hogy vizeletből egy csepp se jusson a hüvelybe.

A vizelet gusztustalan (lehet), de egészséges ember vizelete nem fertőz.

Viszont eme topik éppen a vizelés és a szexuális kapcsolatok összefüggéseiről szól, erre a tényre azért felhívnám becses figyelmedet.

Előzmény: wiieel (2554)
wiieel Creative Commons License 2008.04.27 0 0 2554

valóban nem higénikus, de szerintem ha szervezet egészséges és csak vizet iszik akkor semmi mérgező nincs benne mert csak az jön ki amit amúgy is megiszunk, 

Törölt nick Creative Commons License 2008.04.27 0 0 2553
Úgy érted, hogy dugás közben a hüvelyébe pisálsz? Ez nem éppen túl higénikus eljárás. Így akármilyen fertőzést összeszedhet. Egyébként azt se értem hogy tudsz dugás közben pisálni. Ha feláll nekem más szokott belőle jönni, nem húgy.
Előzmény: ramacs (2543)
Dark Forest Creative Commons License 2008.04.24 0 0 2552
Inkább válaszd a vizet de abból jó sokat igyál vagy itasd le a csajod mert attól se íze se bűze nem lesz!
Előzmény: wiieel (2549)
Törölt nick Creative Commons License 2008.04.23 0 0 2551
A kávé az biztosan. külünösen, ha egész nap csak azt iszol. Délutánra már "egy az egyben" az jön csak...
wiieel Creative Commons License 2008.04.22 0 0 2550
wiieel Creative Commons License 2008.04.22 0 0 2549

Sziasztok!

Én még kezdő vagyok de azt kérdezném meg a rutinosabbaktól, hogy a kávé és icetea kellemetlen szagot ad e a pisinek?

 

Kanis Creative Commons License 2008.04.22 0 0 2548
Pontosítani kéne: azt várod, hogy végre bepisiljen, vagy amikor bepisil, abbahagyod, mert undorodsz attól.
Előzmény: tom7272 (2545)
sstevee Creative Commons License 2008.04.22 0 0 2547

Sziasztok !

Nekem egy jó 15 évvel ezelőtt volt egy barátnőm akivel kipróbáltuk a pisiszex rejtelmeit, sajnos nem sokáig tarott, de nagyxon izgalmas volt, azóta is nézgelődöm a neten ilyen témában. Most van egy velem egykorú nő (elmúltunk 40) aki egy kis anyagi juttatásért le szokott szopni, de említettem a pisiszexet , egyenlőre nem jön be neki. Most azt találtam ki, hogy van egy levelezőpartnerem  aki látni szeretné hogy pisilek, szeretném ha lefényképezne. Ezt szíves örömest elvállalta. Szerintem ez is izgalmas lesz, nektek mi a véleményetek?

szeretnem Creative Commons License 2008.04.12 0 0 2546
szeretnék a pisi szex után érdeklődő lányokkal meg ismerkedni.
szeretném@torzsasztal.hu
33éves srác vagyok.
tom7272 Creative Commons License 2008.04.12 0 0 2545
én imádom nyalni a feleségem punciját, egészen addig amíg be nem pisil
Dark Forest Creative Commons License 2008.04.11 0 0 2544
mi a baj a reggeli első adaggal?Az kicsit pikánsabb mondjuk.
Előzmény: goldeen (2542)
ramacs Creative Commons License 2008.04.10 0 0 2543

 

 

Sziasztok!

 

Nekem most van egy kapcsolaton egy 40 éves nővel aki rettenetesen élvezi eme elfoglaltságot (mellesleg én is), csak azt nem engedi, hogy a szájába engedjem, egyébként bármit... Nagyon élvezi, ha dugás közben teletöltöm itt, vagy ott és úgy dugom tovább. Nagyon kellemes érzés, akinek lehetősége van, e hagyja ki! Persze a punciját is fincsi nyalni, miközben elengedi magát.....

goldeen Creative Commons License 2008.03.31 0 0 2542

ugye te lány vagy? mert ugye fiúknak már sok jó tanács érkezett, hogyan pisiljenek merev dákóval. ha lány vagy, elsősorban nem is neked kell a jó tanács, hanem a párodnak. próbáljátok ki a következőt: a párod arca fölött térdelsz, a puncid a szájában. egy picit, de tényleg csak egy picit a kedvesed lecuppan a puncikádról, forró levegőt lehel rá, nagyon lassan, és nem ér hozzá. fontos, hogy ne érjen hozzá semmivel, se a szájával, se a nyelvével. csak leheli rá a forró levegőt, hosszan, nagyon kellemesen. te meg kileheled minden levegődet a tüdődből egy kis lendülettel, szinte bele is görnyedsz egy kicsit. amint az utolsó kis levegő is kimegy a tüdődből, és kedvesed forróra leheli puncikádat, észre sem veszed  (vigyázz, tényleg nem! :-), és már csordogál is. ameddig kedvesed forró levegővel becsapja puncikádat, addig nem is érzed, hogy megy-e, vagy csak a forró levegő kelti azt az érzést. tuti tipp! mindig bejön! próbáljátok ki, nagyon jó! persze előtte kicsit készülj rá, hogy kedvesednek is a legjobb legyen az élmény! igyál nagyon sokat előtte, és pisilj egyet-kettőt, majd kezdjetek el játszani. ha 1-2 liter ananászlét vagy finom illatos teát megittál, tutira élvezni fogja a párod is. viszont ha előtte 5-6 órája nem pisiltél, és nem ittál eleget, a párod kicsit fintorogni fog... ja, és ezt inkább este próbáljátok ki, semmiképpen ne a reggeli első pisivel, mert akkor az volt az utolsó próbálkozásod, soha többé nem veszed rá a szerencsétlent, hogy alád tartsa a száját... :-)

Előzmény: Babee2107 (2541)
Babee2107 Creative Commons License 2008.03.31 0 0 2541

Sziasztok!

Engem is nagyon izgat az érzés, h orális szex közben egy kicsit a szájába spricceljek, de eddig még nem sikerült. :-( Sajna! Van valami különleges technikája?

Törőlt_nick Creative Commons License 2008.03.27 0 0 2540
Bigmac777 Creative Commons License 2008.03.27 0 0 2539
Szerintem szex, és a szexnek egy kihagyhatatlan része, enélkül nem tudnám elképzelni a szexet. Csak orális szex az rendben, de csak dugás orális nélkül az nem.
Előzmény: Kanis (2538)
Kanis Creative Commons License 2008.03.27 0 0 2538
Clinton is azzal védekezett, hogy az orál az nem szex, így nem is csalta meg a nejét. Úgy tűnik, ezt az állítást mindenki bevette.
Előzmény: mandinkaharcos (2532)
Bigmac777 Creative Commons License 2008.03.27 0 0 2537
Akkor fogalmazzunk egyértelműen.

Szerintem, vannak csajok akik egyből szexelnek, és vannak akik nem.

Akár azonnal, akár később szexel, az orális szex számomra részét képezi a szexnek!!!

Normálisnak tartom azt a csajt aki nem az első alkalommal szexel, de mondjuk pár találka után és akkor cumizik is.

Nem tartom normálisnak azt, akivel több havi együttlét szükségeltetne az orális szexhez, igaz addig is szexelne, csak orális nélkül.
Előzmény: mandinkaharcos (2536)
mandinkaharcos Creative Commons License 2008.03.26 0 0 2536

Én sem arra gondoltam, hogy egyből térdel a csaj, hanem, hogy egyáltalán.:)

 

Előzmény: goldeen (2534)
Bigmac777 Creative Commons License 2008.03.26 0 0 2535
szerintem meg az előjátékhoz az orális szex is hozzátartozik.
Előzmény: goldeen (2534)
goldeen Creative Commons License 2008.03.26 0 0 2534

szerintem ez a megszokott. olyan lány, aki rögtön bekapja, hát az olyanoktól óvakodnék.

Előzmény: Bigmac777 (2533)
Bigmac777 Creative Commons License 2008.03.26 0 0 2533
Hihetetlen, de én is találkoztam már olyan lánnyal, aki azt mondta, hogy az orális szex gyakorlását csak egy idő után engedi, amikor mondjuk már pár hónapja együtt vannak... Mert ő azt olyan bensőségesnek tartja, és nem mindenkinek a kukiját veszi be a szájába...:)
Előzmény: mandinkaharcos (2532)
mandinkaharcos Creative Commons License 2008.03.26 0 0 2532

Ilyen van??? Márminthogy valakinek az orális az nem sex?:) Szerencsére én még nem találkoztam ilyen lánnyal.

Amúgy igazad van ami a határokat illeti.

Előzmény: faipari kártevő (2530)
faipari kártevő Creative Commons License 2008.03.22 0 0 2531
hogy ontopik is legyek, pont egy hete nyaltam az én kis Drágámat, ő pedig pár cseppet beleengedett a számba (ő azt hitte, több volt, bár úgy lett volna:D). Nagyon durván jó volt, még most is felizgulok, ha rágondolok. Jólesett neki is és nekem is. Aztán hatalmasat csókolóztunk is... meg miegyéb:D
faipari kártevő Creative Commons License 2008.03.22 0 0 2530
mandinkaharcos!
Te így látod, Ő meg úgy. Van olyan is, aki szerint az orális szex sem szex. Tom, h nem azonos súlyú a párhuzam, de mindenkinek máshol vannak a "határai".

Előzmény: mandinkaharcos (2528)
goldeen Creative Commons License 2008.03.22 0 0 2529
ha egy kicsit perverz, az nagyon izgató. ha nagyon perverz, az már egy kicsit undorító. a kettő között kinél hol a határ...
Előzmény: mandinkaharcos (2528)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!