Keresés

Részletes keresés

tzuiop Creative Commons License 2001.08.07 0 0 378
Tengerár!

Akkor holnap statikus mehet?
Én hattól túrom a vizet!
:))

tzuiop Creative Commons License 2001.08.07 0 0 377
Gyula !

Köszönjük a meghívást!

Végül is íg hivatalos!
:))
Szerintem kb.4 ember tuti menne le.
Péntek este felé ha lemegyünk az ok?
Szállásilag lehet gond?
Sátorban elleszünk,szerintem!

Most kb ennyi jut eszembe!
:))

Carcharodon Creative Commons License 2001.08.07 0 0 376
Ezaz Pajti!

Látom te is békebiró voltál előző életedben! Mi a szavak emberei vagyunk!

Mail ment... és most én is megyek. Izgatottan várom a holnap reggeli online kezdésemet!

Jó éjt!

Előzmény: tzuiop (375)
tzuiop Creative Commons License 2001.08.07 0 0 375
Én csak kiccsávó vagyok,de részemről az információ szabad áramlása,a segítségadás elég fontos dolog,szóval részemről nincs pálca törés!

JAK egy klub,nem egy csorda!
:))

Előzmény: szellegyula (373)
Carcharodon Creative Commons License 2001.08.07 0 0 374
Erre azt hiszem csak annyit mondhatok: Nnna végre!

Welcome a fórumban kedves Gyula! Gondolom hamarosan személyesen is... :-)

MINDENKI felé intéznék egy privát véleményt - sejtvén, hogy innentől kezdve az események felgyorsulhatnak és vehetnek egy-két Rejtői fordulatot -, mégpedig egy komikusunk szavait kölcsönvéve: Szeressük egymást gyerekek!

Uff.

Ne felejtsük el, hogy ennek a fórumnak már megszületett a fedőneve: JAK - ahol, J stands for Jókedvű, blablabla...

A nagy fehér

Előzmény: szellegyula (373)
szellegyula Creative Commons License 2001.08.07 0 0 373
Sziasztok!

Szelle Gyula vagyok és a fórum alapján úgy vélem ismertek. Legalábbis névről és "hírből" biztosan hiszen tengerár alias Takácsy Gábor bemutatott már nektek. Nem igazán értem mért ilyen indulatos, de legfőbbképpen azt nem értem mért nem próbálkozik inkább valamiféle megoldáskereséssel, ahelyett hogy lejárat engem és másokat. Persze ez is egy stílus, ha elolvasta a neki irott mailemet,talán rájön miről is beszélek. Én leszek hozzá olyan kegyes, hogy nem írom itt meg mindenki előtt milyen anyagi szálak is fűzik őt az AIDA Hungary-hoz.

Egy szó mint száz, örülök, hogy vagytok, van fórumotok és bár nem vagyok saolin pap és profi előadó sem, a Nyékládházi hétvége abból a célból jön létre, hogy összejöjjenek a szabadmerülők és megosszák egymással azt amit a szabadmerülésről ma tudni lehet. Az előadás (nevezzük így)valaminek a kezdete. Nyilvános, bár nem lett meghirdetve. Kísérleti jellegű de nem az utolsó. A helyszín magántulajdon, korlázozott befogadóképességgel. Talán érthető mért nem lett publikálva az esemény. Az előadást az abszolút beszélgetős, tapasztalat megoldó jelleg és a jószándék fogja jellemezni. Ha úgy gondoljátok, hogy mindezzel tudtok azonosulni szeretném ha eljönnétek. Takácsy úrnak üzenem, hogy az esetleges személyes problémák megoldásának állok elébe, de tegyük ezt - fenti szellemiség miatt - inkább Nyékládháza utánra. Persze ha hajlandó vagy rá!

sziasztok és remélem találkozunk

Szelle Gyula

tzuiop Creative Commons License 2001.08.07 0 0 372
Helyes a bőgés Cá punk!

Monofint akarok,de gyorsan!!!!!
:))

Carcharodon Creative Commons License 2001.08.07 0 0 371
Jjjjjudit!

Mea culpa maxima! Tzuiop hatalmas delfinuszonya - meg a vinyóm megett tornyosuló tűzfal - elhomályositott egy pillanatra és nem vettem észre finoman cizellált lelkes válaszodat... Attól teljesen függetlenül jegyeztem meg, hogy eltávoztál - de látom jól tettem, hogy nem az elmentél kifejezést használtam -, de ezennel kérlek: ha néha-néha visszatérnél erre a kiméletlenül maszkulin topicra és feldobnád földhözragadt macsó-csacsogásunkat!

A kiűzetést pedig Nagy Fehér mivoltomban ezennel megtiltom!

Jó lesz igy?

Előzmény: jjjudit (368)
Carcharodon Creative Commons License 2001.08.07 0 0 370
Pajti! Azt hiszem túl rámenősek voltunk... jjjjjjjjjjju eltávozott! :-(((

Pedig a búvártopikba is betette a - nagy/átlagos - lábát.

Könnytenger...

Előzmény: tzuiop (369)
tzuiop Creative Commons License 2001.08.07 0 0 369
JJJUCI!

Te ilyen hamar elmész?
Akkor jól ellennénk! :))))

A nagy uszonyt is át lehet alakítani kisebb lábra!

Cá punk!

Keresésbe beírod,hogy szcie.... és olvashatsz napokig!
De,szerintem ne tedd!
:))

jjjudit Creative Commons License 2001.08.07 0 0 368
Carcharodon,
hamvasan cizellált lelkem pírba borult vala, (uszony?) átlagméretre és gumiméretre irányuló kérdéseid olvasván.
De - úrinő még szemlesütve is válaszol mindenre! - az ideális olyan, hogy nagy méretű, könnyen siklik, élvezettel lehet mozogni segítségével, és használatával öröm e sport...:))))
Asszem, visszavonulok, mielőtt kiűzetést kapok a Fórumotokról...:-)
Előzmény: Carcharodon (367)
Carcharodon Creative Commons License 2001.08.07 0 0 367
jjjjjjjju!

Mekkora az átlag-lapátméret felétek? És milyen az a köztes megoldás? Gumi is meg nem is? Átlag is meg nem is? Nagy is meg nem is?

Ez most már szcientológia? ;-)

Előzmény: jjjudit (365)
Carcharodon Creative Commons License 2001.08.07 0 0 366
Szia jjjjjjjjjjjjudit!

Komolyan gumi. Tzuiop vett egy feketét, de az enyém kék! És olyan már nincs is több, bibibibi! Kék, úgy értem. Persze gumi. De a III. kerületben is van egy búvárbolt - nem a Divexre gondolok - ahol legjobb infoim szerint kapható az iszony. És még mindig gumi. Azaz GUMI.

Meséljetek egy kicsit erről a szcientológiáról! Én annyira nem vagyok képben - csak vizben. Oh, my holy waterness!

Bruxi! Mail landolt, köszi! Gyors megfontolás lesz! Jelszó: NYÉKLÁDCÁPA!

Kilóg a kopoltyúm...

Előzmény: jjjudit (363)
jjjudit Creative Commons License 2001.08.07 0 0 365

Felhívtam a Galatheát, köszönöm.
Ami én szeretnék, az nekik sincs, de azt hiszem, megelégszem a köztes megoldással. Amit ők kínálnak, az guminak ugyan gumi, uszonynak is uszony, csak az uszony lapátrésze nagyon kicsi. Én eredetileg átlag-lapátméretre vágytam, de azt mondták, gumiból nincs nagy méret.
Asszem, ezt is az uszonyokra értették.. :-)
tzuiop Creative Commons License 2001.08.07 0 0 364
JJ!

Ja,gumit vettünk,mármint uszonyt!
:))
Én is így tudtam!Bár a fiúk másféle kapcsolatra gondolhattak!

jjjudit Creative Commons License 2001.08.07 0 0 363

Háát.. ez a "bárhol kapsz" ez gyengéd túlzás... eleddig 4 azaz négy helyen próbálkoztam, 0 azaz nulla eredménnyel. Amit a Galatheában vettetek, az GUMI?

Ha már itt járok: a Lighthouse-nak (amennyiben a nyelviskola értődik rajta) jó nagy adag köze van a szcientológiához. Elég csak bemenni az épületbe, és találkozni L. Ron Hubbard, a falon primér helyen függő nem kis alakú képmásával. (tavalyi állapot)

Előzmény: tzuiop (362)
tzuiop Creative Commons License 2001.08.07 0 0 362
Én úgy tudom a Lighthousenak van köze a szcientológiához.

Uszonyt szerintem bárhol kapsz,de a lejjebb említett Galatheában biztos,mert pénteken vettünk,kb. 4-5000 Ft!
:((

Jó kis fáradtságérzetem van,de a tüdőm nagyon könnyű!
:))

Tengerár!
Holnap reggel egy lightosabb edzésben benne lennék,egy kis statikussal egybekötve!!!

jjjudit Creative Commons License 2001.08.07 0 0 361

Sziasztok,
egyszerű, sima papucsos gumi-uszonyt (mint a békeidőkben) keresnék. Ha tudjátok, hol lehet vásárolni, légyszi segítsetek!
Bruckner Szigfrid Creative Commons License 2001.08.07 0 0 360
Főcápa úr,
mail ment...

BSz

Előzmény: Carcharodon (359)
Carcharodon Creative Commons License 2001.08.07 0 0 359
Oké. Ő egy úriember! So they say...

Azért, ha többet is megtudsz, akkor lécciléccilécci! addig is jó úszást a délutáni teamnek!

Mi az a Scientologiás duma Tzuiop?

Előzmény: Bruckner Szigfrid (358)
Bruckner Szigfrid Creative Commons License 2001.08.07 0 0 358
A programról sokat nem tudok, az előadó nevét viszont ismerem: Szelle Gyula, http://www.vein.hu/~gyuroka/profile.htm oldalon elérhető róla némi info, bár nem túl friss. És ő a szerzője ennek a cikknek is http://www.vein.hu/~gyuroka/samba.htm

Többet nem nagyon tudok az ügyről, de a többi majd lent kiderül. Na menjünk már! Lécci lécci...

Előzmény: Carcharodon (355)
tzuiop Creative Commons License 2001.08.07 0 0 357
Ez kimaradt

'a lelki kuruzslás egy újabb szektája'

tzuiop Creative Commons License 2001.08.07 0 0 356
A szótár szerint:

Scientology US

:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Előzmény: Carcharodon (355)
Carcharodon Creative Commons License 2001.08.07 0 0 355
Szevasztok! Helló Bruxi!

Ezek szerint Te vagy a médium az élők és a holtak világa között... Mindent tudsz a hétvégéről? mi a program? Én szerintem csak szombat reggel mennék, de nagyon kiváncsi tipus vagyok - mint a cápák általában -, úgyhogy, ha tudsz valami előzetest - ki az a misztikus előadó, valami shaolin pap? :-) -, akkor nyomj infot, mert úgy könnyebben visszaböffenek holnapra.

Amúgy a reggel tényleg jó volt, tyuiop barátunk nyomta a delfint alant rendesen... nyugis volt. Tzuiop koma! Miután elmentél egy csomó dologra fényt deritettünk TengerárBával. Például azt, hogy ki áll a Lighthouse nyelviskola és dahabi búvárközpont mögött! Egészen a shaolinokig visszavezettük a családfánkat... Állat!

Na, akkor amolyan batiszkáf módra, elárasztás indul...

Várom a hireket!

Előzmény: Bruckner Szigfrid (353)
tzuiop Creative Commons License 2001.08.07 0 0 354
Bruckner!

Anyósülés még mindig ok!
Sajna nekem sem lett nagyobb a tüdőm attól, hogy sokat gondoltam a vízre,de cápa báttyám belső órájával 9 mp bírtam víz alatt!
:)))
Persze közben vizszintesen is haladtam 25m-t.:)))
Persze víz alatt!
:))

Nem baj, a 7VG-n kiokosodunk.Apropó mit fognak ott előadni?

Bruckner Szigfrid Creative Commons License 2001.08.07 0 0 353
Hoppá, Nevermore, most vettem észre, hogy Te is estpárti vagy. Szerintem ma is 1/2 7 körül érek le, ha mégsem jön össze, akkor 5-ig beírok ide a fórumba.
Előzmény: N___ (348)
Bruckner Szigfrid Creative Commons License 2001.08.07 0 0 352
Szervusztok!

Én sajna a délutánra voksolok, tegnap is egyedül voltam. Illetve voltak ott vízalatti hokisok, úgyhogy szorgalmas kavarással szép kis turmixot kevertünk a leülepedett iszapból.

Nyékládháza: költsége szinte nincs, 1000 Ft/fő tiszteletdíj lesz a fizetsége az előadóknak.
Utazás és kaja önellátó. Szállás van (az, hogy jut hely a házban, vagy sátrazni kell a kertben, még függ attól, hogy hány résztvevő lesz, úgyhogy inkább sátorra kell készülni). Én péntek este 6-kor indulok, tzuiop lestoppolta az anyósülést, de van még szabad hely. Tessék csak, tessék :) Holnap meg kellene mondanom, hogy hányan megyünk.

Tegnap próbáltam tengerár mester edzési tanácsait követni: 50 víz alatt, nincs pihenő, 50 víz felett, kis pihenő. Hááát, meg kellett állapítsam, hogy ehhez egyelőre satnya vagyok. De sebaj. Amikor már nagyon kiakadtam attól, hogy 30 métert is alig bírtam leúszni, akkor elkezdtem a felszíni edzést: először 5-ös, aztán 7-es levegőkkel (a végén 9-esekkel is néhányat). Le kellene már szoktatni a szervezetet erről a nyavalyás levegővételről...

tzuiop Creative Commons License 2001.08.07 0 0 351
BEE,BEE,BEE!

Megúsztattam a cérnát a cicimben. :)))
Ma én kezdtem és én is léptem le elsőként!
6-kor zutty a vízbe,fél nyolcig úszás,több,kevesebb levegővel.
Tengerár a nagy cápával még túrja a habokat...
Jó volt! :)))

tengerár Creative Commons License 2001.08.06 0 0 350
Sziasztok,
..hát igen.Sajnos ebben a hónapban nem fog menni ez a délutáni edzés.Kedden és csütörtökön kishajóvezetői suliba járok,hogy majd tudjunk bérelni normális hajót az Adrián (pl.).Ez pont elég arra,hogy derékba törje a hét ritmusát , amit nekem a futás és az uszás kombinálása ad meg.
Eléggé kiismertem magam az utobbi években,hogy ha ebben a korban még fejlődni szeretnék,akkor komolyan vegyem a pihenőnapokat,és a rendszert,amit próbálok következetesen megtartani.
Most éppen az erőnlétem helyreállitásán munkálkodom,ami nagyon fontos!Lassan,de biztosan érzem,hogy visszatér belém a lélek,ami talán akkor tünt el ,amikor barátnőm ugy döntött,hogy.Valahogy furamód akkortájt történt,hogy elnyaltam egy versenybringával a Szigeten - gipsz.Szóval csőstűl.
Na mindegy,majd lessz valahogy.Reggel nagyon klassz volt !Alig lézenget pár ember.Csak a triatlonosok nyomták,velük mindig összevillan néha a tekintetünk...Meloznak rendesen.

Megnéztem az OceanMen TVs filmrészletét.Tulajdonképpen kicsit szomoru vagyok ezért a Shaolinos részért,meg ezért az egész műmáyer miszticizmusért.És el fogják hinni a vászon tuloldalán,ez a legszarabb.Akkor már inkább a Pipines bálnás kapcsolódás hitelesebb,bár secko-jedno,ahogy tót őseim mondták volna ,ha lettek volna.Ez körülbelül olyan,mintha mondjuk hitelt adnánk annak a ténynek,hogy a Biró Ica ezen tul tényleg nem a Mammut tetején lévő mozgás és fitness studiojából szerzi a lóvét,hanem valóban a Shaolin titkokat fogja kutatni,ahogy azt nem is olyan rég a neves Blikk nevü forumunk megszellőztette...Persze instant módon pár nap leforgása alatt,véletlenul volt ott pár fotos,meg talán videos is...Hát itt tartunk.Na jó,tudom,ez csak egy film.
Ami hatalom ,nem?
Tulajdonképpen nem is kicsit vagyok szomoru.
Majd elmulik.
Carcharodon Creative Commons License 2001.08.06 0 0 349
Hát ez az, hogy nincs ott. Nyomtam neki egy find-ot is, de nem találja - viszont annyi régi baromságot találtam ott. Szóval csak a kedvenceim között van meg és amikor megnyilik az Explorerben, akkor nem tudom a mentés másként opciót alkalmazni... Gates szerintem most duplán csuklik...

Az uszoda pedig reggeli programmá avanzsált - nincs tele a medence, nincs tele a hasad, nincs tele a fejed, ideális! :-) Nekem speckó ezen a héten az este teljesen kilőve!

UI: Még egy darabig elbogarászom ezzel a francos videoval.

Előzmény: N___ (348)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!