Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2007.09.25 0 0 100

A szlovák bőrfejűek meg feljogosítva érzik majd magukat, hogy újabb Malina Hedvig-esetek produkáljanak, vagy összeverjenek pár magyar turistát, esetleg összetörjenek pár magyar rendszámú autót.

 

Így van ez ha szélsőség mozdul meg a szélsőség ellen. Össze kéne ereszteni a 2 brigádot 1 nagy lezárt területre, és verjék egymást amíg nem érzik úgy, hogy most már megoldódott minden problémájuk.:))

 

 

Előzmény: Törölt nick (93)
agakonn Creative Commons License 2007.09.25 0 0 99
Azok se voltak teljesen normálisak...
Előzmény: méregkeverő (97)
Törölt nick Creative Commons License 2007.09.25 0 0 98

Nem megverték, hanem:

 

Inzultáltak egy szlovák forgatócsoportot a Benes-dekrétumok megerősítése elleni tüntetésén kedden a szlovák nagykövetség előtt, ahol a Magyarok Világszövetsége szervezett tüntetést.

 

A szlovák forgatócsoport a tüntetés végén kezdett forgatni a mintegy 300 fős tömegben, amikor többen körbevették a stáb két tagját. A tömegben felforrtak az indulatok, és csak a rendőrök tudták megvédeni a két újságírót a bántalmazástól.

A két téves végül a rendőrök gyűrűjében jutott el a szlovák nagykövetség előtt felállított kordon mögé.


http://www.stop.hu/articles/article.php?id=201575

Előzmény: figyelő (92)
méregkeverő Creative Commons License 2007.09.25 0 0 97
Gondolom (nem voltam ott), a rendőrök a tüntetők és az épület között álltak, a TV-stáb meg (a Hirado.hu szerint) bement a tüntetők közé...
Előzmény: figyelő (84)
mac.m Creative Commons License 2007.09.25 0 0 96

http://www.hirado.hu/cikk.php?id=232928

Gyorshír! Szlovák televíziós stábot inzultáltak a szlovák követségnél

Inzultáltak egy szlovák forgatócsoportot a Benes-dekrétumok megerősítése elleni tüntetésén kedden a szlovák nagykövetség előtt, ahol a Magyarok Világszövetsége szervezett tüntetést.
A szlovák forgatócsoport a tüntetés végén kezdett forgatni a mintegy 300 fős tömegben, amikor többen körbevették a stáb két tagját. A tömegben felforrtak az indulatok, és csak a rendőrök tudták megvédeni a két újságírót a bántalmazástól. A két tévés végül a rendőrök gyűrűjében jutott el a szlovák nagykövetség előtt felállított kordon mögé.

Ezexerint nem verték meg őket.

 

agakonn Creative Commons License 2007.09.25 0 0 95
Eddigi hozzászólásaimból kérnek példát bármely néppel kapcsolatos soviniszta kilengésre!
Előzmény: figyelő (85)
agakonn Creative Commons License 2007.09.25 0 0 94

Rengeteg rendőr volt, talán több, mint tüntető.

 

A nagykövetség előtti kordon mögött álltak sorfalat.

Előzmény: Törölt nick (86)
figyelő Creative Commons License 2007.09.25 0 0 92
Nem először érzem úgy, hogy a rendőrség szabotál.
Előzmény: Törölt nick (89)
Törölt nick Creative Commons License 2007.09.25 0 0 91
Most is szövetségesek vagyunk, Nato.
Előzmény: Owen182 (87)
figyelő Creative Commons License 2007.09.25 0 0 90
Nem hülyék, mint a rádió meg a tévé vezetői: minek vegyenek át magyar náciktól bármit is, amikor nácijaik nekik is vannak?!
Előzmény: agakonn (79)
Törölt nick Creative Commons License 2007.09.25 0 0 89
Pedig nem kevesen voltak, ráadásul srégen a Stefánia túloldalán van a 14. kerületi kapitányság....Ekkora balfaszokat....Most erről fog szólni a szlovák sajtó 3 napon át.:))
Előzmény: figyelő (84)
figyelő Creative Commons License 2007.09.25 0 0 88
Sőt: akinek egy ilyen tüntetés kellemesen nemzeti jellegű, az barom náci.
Előzmény: agakonn (80)
Owen182 Creative Commons License 2007.09.25 0 0 87
Ez lol, magyar soviniszták a szovák sovinizmus ellen xD <_<.... Annak idején pedig még szövetségesek voltunk (mint romániával is )
figyelő Creative Commons License 2007.09.25 0 0 85
Nem a faszt.
Előzmény: agakonn (80)
figyelő Creative Commons License 2007.09.25 0 0 84

Pici összefoglaló a magyar rendőrségről:

- bravúrosan "megvédték" a tévé székházát

- egy alapvetően törvényes tömegoszlatás során súlyos bűncselekményeket követtek el

- gyakorlat, hogy a lelátói banditákat, az utcai garázdákat nem igyekeznek előállítani

- nyilván "szorgalmasan nyomoznak" a melegek elleni hajtóvadászatot rendező banditák ellen, a Btk. 269.§-a szerint

- a Magyar Gárda elleni kis tüntetésen eltétetik a transzparenseket - a melegeket viszont rendesen dobálhatták, köpködhették, transzparenseken gyalázhatták az "ellentüntetők"

- emberek (még ha parlamenti képviselők is) köpködését, megdobálását, autóik rugdosását törvényes dolognak minősítik, ezekért tehát nem avatkoznak közbe

- nem sokkal később lezárnak nagy területet, megállítják a a villamosforgalmat a "képviselők biztonsága érdekében" - tüntető égen-földön egy szál se...

 

Említhetnék még "előállítás" közbeni homokba fojtást stb.

 

És akkor most a rendőrök szeme láttára megverik a szlovák tévé munkatársait.

Vagy nem is voltak ott rendőrök?!

Előzmény: méregkeverő (77)
Törölt nick Creative Commons License 2007.09.25 0 0 83
Próbáljátok meg holnap, posta útján. Vagy bevihetem én is, engem fogadnak.:)
Előzmény: agakonn (79)
agakonn Creative Commons License 2007.09.25 0 0 82
Elég forró volt a hangulat már a vége előtt is...
Előzmény: Törölt nick (81)
agakonn Creative Commons License 2007.09.25 0 0 80
Én ott voltam tüntetni és nem vagyok soviniszta.
Előzmény: jehu (56)
agakonn Creative Commons License 2007.09.25 0 0 79

Sajna a szlovákok nem kívánták átvenni a petíciót, de senki sem várt tőlük mást.

 

Kellemesen nemzeti volt a tüntetés jellege.

 

Ahogy az egyik szónok kérdezte volt: a Vár alatt pár hete szitkozódó nagy antifasiszták ilyenkor hol vannak?

Szelektív az antifasizmusuk, a szlovákokra nem áll...:)

Törölt nick Creative Commons License 2007.09.25 0 0 78

Ott parkolt a szlovák távirati iroda kocsija is, pozsonyi rendszámmal, azt nem gyújtották fel?:))

Előzmény: méregkeverő (77)
méregkeverő Creative Commons License 2007.09.25 0 0 77

Na, az M1 utolsó gyorshíre, hogy azok a barmok megverték a szlovák TV tudósítóit.

 

:-(((

 

És még WIC nekem tett szemrehányást, miért irok olyat, hogy nem akarok korpa közé keveredni...

 

:-(((

Hierro Nyh. Creative Commons License 2007.09.25 0 0 75

Árpád-sávos zászló, Nagy-Magyarország-térkép?

 

Mert ha az, akkor ezek tényleg balfácánok voltak...

Előzmény: puntik (73)
puntik Creative Commons License 2007.09.25 0 0 73
Igen,hat ilyet,TA-3-s szlovak TV-tudosit a kovetseg elotti tuntetesrol,hol fasiszta jelkepes tuntetok,tuntetnek a BENES-Ii dekretum ellen.Puntik--CZECHO--SLOVAKIA-
Előzmény: Törölt nick (9)
puntik Creative Commons License 2007.09.25 0 0 72
HOGY,hol van -CZECHO-SLOVAKIA-- ahonnan irok,? a szlovak resz hozzatok kepest eszakra, a cseh-resz pedig tolunk nyugatra.Remelem tudod,hol van a kinai fal,akkor nincs baj.Puntik--CZECHO--SLOVAKIA--
Előzmény: sej_haj (53)
Törölt nick Creative Commons License 2007.09.25 0 0 71
"Nem mondtam, hogy igényt tartok más országok területére, de talán emlékezni szabad, vagy már azt sem?"

Sőt, ha már nehezen megy, akkor Cavintont kell szedni. De most nem erről van szó, hanem a zárpáccsávos, nagymagyarország transzparenses tüntikről. És ugyanezek akarnak most tiltakozni a szlovák sovinizmus ellen. Ezen csak röhögni lehet...
Előzmény: Alex85 (65)
Törölt nick Creative Commons License 2007.09.25 0 0 70
Értelmezz is, ne csak olvass...
Előzmény: Törölt nick (69)
Hierro Nyh. Creative Commons License 2007.09.25 0 0 68

De ha már Benes-dekrétumokról van szó, miért nem a párizsi békére emlékeztek Trianon helyett? Amely kifejezetten a felvidéki magyarságot érintette Dunacsúny, Oroszvár és Horvátjárfalu bónuszként elcsatolásával (ezzel egy szakaszon teljesen /cseh/szlovák folyóvá téve a Dunát), illetve amelyik Trianonnal ellentétben még csak látszatrendelkezéseket sem tartalmazott a kisebbségi jogokra?

 

Talán az nem olyan divatos?

Előzmény: Alex85 (65)
Alex85 Creative Commons License 2007.09.25 0 0 65
Nem mondtam, hogy igényt tartok más országok területére, de talán emlékezni szabad, vagy már azt sem?
Előzmény: Törölt nick (61)
Hierro Nyh. Creative Commons License 2007.09.25 0 0 64
Úgy más. A 62-esben én is hasonlóan vélekedem.
Előzmény: Törölt nick (60)
sej_haj Creative Commons License 2007.09.25 0 0 63
Ki mondta azt, hogy igényt tart más ország területére?
Előzmény: Törölt nick (60)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!