Keresés

Részletes keresés

Hierro Nyh. Creative Commons License 2007.09.25 0 0 107
Ezzel aztán sikerült segíteni a felvidéki magyarokon, nem kicsit, nagyon... :/
Törölt nick Creative Commons License 2007.09.25 0 0 106

Persze, provokáció, aha....Ki kellene még találni azt is, hogy szlovák tévések megütöttek 1 békés tüntetőt...:))

 

Mindig provokáció szokott lenni, ha az árpádsávos brigád köcsögöskodik. Mondjuk nekem bejön az ilyen műsor, semmi gond vele. Remélem holnap válaszul megvernek 1 magyar kisebbségit Nyitrán a szlovák otporosok. És akkor megint lehet tüntetni a szlovák követség előtt, ahol megint lehet inzultálni 1 szlovák sajtóst, és így tovább.:)) 

Előzmény: agakonn (103)
Cs. András Creative Commons License 2007.09.25 0 0 105
Ja, gratula ezeknek a seggfejeknek. Szeretem, amikor fasiszták tiltakoznak valaki más fasizmusa miatt.
Előzmény: Törölt nick (98)
agakonn Creative Commons License 2007.09.25 0 0 104
No comment.
Előzmény: figyelő (102)
agakonn Creative Commons License 2007.09.25 0 0 103

Szerintem ők se most jöttek le a falvédőről.

Korábban hol voltak?

 

Erősen provokáció szaga van a dolognak...

Előzmény: Törölt nick (101)
figyelő Creative Commons License 2007.09.25 0 0 102
Qrvára nem érdekel: aki korpa közé keveredik, megeszik a disznók. De nincs okom azt hinni, hogy véletlenül kerültél a csordába.
Előzmény: agakonn (95)
Törölt nick Creative Commons License 2007.09.25 0 0 101
Hülyék voltak, mert azt hitték, hogy ha 1 tömeg a jogfosztás ellen tiltakozik, akkor másokat nem fog megfosztani 1 alapjogtól (testi sérthetetlenség joga)? Tényleg, mekkora ökrök, hogy azt hitték, jogkövető emberek tiltakoznak ott.:))
Előzmény: agakonn (99)
Törölt nick Creative Commons License 2007.09.25 0 0 100

A szlovák bőrfejűek meg feljogosítva érzik majd magukat, hogy újabb Malina Hedvig-esetek produkáljanak, vagy összeverjenek pár magyar turistát, esetleg összetörjenek pár magyar rendszámú autót.

 

Így van ez ha szélsőség mozdul meg a szélsőség ellen. Össze kéne ereszteni a 2 brigádot 1 nagy lezárt területre, és verjék egymást amíg nem érzik úgy, hogy most már megoldódott minden problémájuk.:))

 

 

Előzmény: Törölt nick (93)
agakonn Creative Commons License 2007.09.25 0 0 99
Azok se voltak teljesen normálisak...
Előzmény: méregkeverő (97)
Törölt nick Creative Commons License 2007.09.25 0 0 98

Nem megverték, hanem:

 

Inzultáltak egy szlovák forgatócsoportot a Benes-dekrétumok megerősítése elleni tüntetésén kedden a szlovák nagykövetség előtt, ahol a Magyarok Világszövetsége szervezett tüntetést.

 

A szlovák forgatócsoport a tüntetés végén kezdett forgatni a mintegy 300 fős tömegben, amikor többen körbevették a stáb két tagját. A tömegben felforrtak az indulatok, és csak a rendőrök tudták megvédeni a két újságírót a bántalmazástól.

A két téves végül a rendőrök gyűrűjében jutott el a szlovák nagykövetség előtt felállított kordon mögé.


http://www.stop.hu/articles/article.php?id=201575

Előzmény: figyelő (92)
méregkeverő Creative Commons License 2007.09.25 0 0 97
Gondolom (nem voltam ott), a rendőrök a tüntetők és az épület között álltak, a TV-stáb meg (a Hirado.hu szerint) bement a tüntetők közé...
Előzmény: figyelő (84)
mac.m Creative Commons License 2007.09.25 0 0 96

http://www.hirado.hu/cikk.php?id=232928

Gyorshír! Szlovák televíziós stábot inzultáltak a szlovák követségnél

Inzultáltak egy szlovák forgatócsoportot a Benes-dekrétumok megerősítése elleni tüntetésén kedden a szlovák nagykövetség előtt, ahol a Magyarok Világszövetsége szervezett tüntetést.
A szlovák forgatócsoport a tüntetés végén kezdett forgatni a mintegy 300 fős tömegben, amikor többen körbevették a stáb két tagját. A tömegben felforrtak az indulatok, és csak a rendőrök tudták megvédeni a két újságírót a bántalmazástól. A két tévés végül a rendőrök gyűrűjében jutott el a szlovák nagykövetség előtt felállított kordon mögé.

Ezexerint nem verték meg őket.

 

agakonn Creative Commons License 2007.09.25 0 0 95
Eddigi hozzászólásaimból kérnek példát bármely néppel kapcsolatos soviniszta kilengésre!
Előzmény: figyelő (85)
agakonn Creative Commons License 2007.09.25 0 0 94

Rengeteg rendőr volt, talán több, mint tüntető.

 

A nagykövetség előtti kordon mögött álltak sorfalat.

Előzmény: Törölt nick (86)
figyelő Creative Commons License 2007.09.25 0 0 92
Nem először érzem úgy, hogy a rendőrség szabotál.
Előzmény: Törölt nick (89)
Törölt nick Creative Commons License 2007.09.25 0 0 91
Most is szövetségesek vagyunk, Nato.
Előzmény: Owen182 (87)
figyelő Creative Commons License 2007.09.25 0 0 90
Nem hülyék, mint a rádió meg a tévé vezetői: minek vegyenek át magyar náciktól bármit is, amikor nácijaik nekik is vannak?!
Előzmény: agakonn (79)
Törölt nick Creative Commons License 2007.09.25 0 0 89
Pedig nem kevesen voltak, ráadásul srégen a Stefánia túloldalán van a 14. kerületi kapitányság....Ekkora balfaszokat....Most erről fog szólni a szlovák sajtó 3 napon át.:))
Előzmény: figyelő (84)
figyelő Creative Commons License 2007.09.25 0 0 88
Sőt: akinek egy ilyen tüntetés kellemesen nemzeti jellegű, az barom náci.
Előzmény: agakonn (80)
Owen182 Creative Commons License 2007.09.25 0 0 87
Ez lol, magyar soviniszták a szovák sovinizmus ellen xD <_<.... Annak idején pedig még szövetségesek voltunk (mint romániával is )
figyelő Creative Commons License 2007.09.25 0 0 85
Nem a faszt.
Előzmény: agakonn (80)
figyelő Creative Commons License 2007.09.25 0 0 84

Pici összefoglaló a magyar rendőrségről:

- bravúrosan "megvédték" a tévé székházát

- egy alapvetően törvényes tömegoszlatás során súlyos bűncselekményeket követtek el

- gyakorlat, hogy a lelátói banditákat, az utcai garázdákat nem igyekeznek előállítani

- nyilván "szorgalmasan nyomoznak" a melegek elleni hajtóvadászatot rendező banditák ellen, a Btk. 269.§-a szerint

- a Magyar Gárda elleni kis tüntetésen eltétetik a transzparenseket - a melegeket viszont rendesen dobálhatták, köpködhették, transzparenseken gyalázhatták az "ellentüntetők"

- emberek (még ha parlamenti képviselők is) köpködését, megdobálását, autóik rugdosását törvényes dolognak minősítik, ezekért tehát nem avatkoznak közbe

- nem sokkal később lezárnak nagy területet, megállítják a a villamosforgalmat a "képviselők biztonsága érdekében" - tüntető égen-földön egy szál se...

 

Említhetnék még "előállítás" közbeni homokba fojtást stb.

 

És akkor most a rendőrök szeme láttára megverik a szlovák tévé munkatársait.

Vagy nem is voltak ott rendőrök?!

Előzmény: méregkeverő (77)
Törölt nick Creative Commons License 2007.09.25 0 0 83
Próbáljátok meg holnap, posta útján. Vagy bevihetem én is, engem fogadnak.:)
Előzmény: agakonn (79)
agakonn Creative Commons License 2007.09.25 0 0 82
Elég forró volt a hangulat már a vége előtt is...
Előzmény: Törölt nick (81)
agakonn Creative Commons License 2007.09.25 0 0 80
Én ott voltam tüntetni és nem vagyok soviniszta.
Előzmény: jehu (56)
agakonn Creative Commons License 2007.09.25 0 0 79

Sajna a szlovákok nem kívánták átvenni a petíciót, de senki sem várt tőlük mást.

 

Kellemesen nemzeti volt a tüntetés jellege.

 

Ahogy az egyik szónok kérdezte volt: a Vár alatt pár hete szitkozódó nagy antifasiszták ilyenkor hol vannak?

Szelektív az antifasizmusuk, a szlovákokra nem áll...:)

Törölt nick Creative Commons License 2007.09.25 0 0 78

Ott parkolt a szlovák távirati iroda kocsija is, pozsonyi rendszámmal, azt nem gyújtották fel?:))

Előzmény: méregkeverő (77)
méregkeverő Creative Commons License 2007.09.25 0 0 77

Na, az M1 utolsó gyorshíre, hogy azok a barmok megverték a szlovák TV tudósítóit.

 

:-(((

 

És még WIC nekem tett szemrehányást, miért irok olyat, hogy nem akarok korpa közé keveredni...

 

:-(((

Hierro Nyh. Creative Commons License 2007.09.25 0 0 75

Árpád-sávos zászló, Nagy-Magyarország-térkép?

 

Mert ha az, akkor ezek tényleg balfácánok voltak...

Előzmény: puntik (73)
puntik Creative Commons License 2007.09.25 0 0 73
Igen,hat ilyet,TA-3-s szlovak TV-tudosit a kovetseg elotti tuntetesrol,hol fasiszta jelkepes tuntetok,tuntetnek a BENES-Ii dekretum ellen.Puntik--CZECHO--SLOVAKIA-
Előzmény: Törölt nick (9)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!