Keresés

Részletes keresés

zöldtulipán Creative Commons License 2020.11.24 0 0 2373

Feke Palira stimmelt egy csomó nyom, össze is gyűjtöttük itt! :) Az meg nekem kicsit ellentmondás, hogy egyszer azt írod, nem vagy biztos ezekben a biztos tippekben sem, utána meg rögtön azt, hogy unalmas a műsor, mert ennyire biztosan tudhatók a szereplők. (Egyébként ilyenkorra már a tavalyi évadban is elég jól belőhetők voltak az álarc alatti személyek. :) )

Előzmény: Ilhilla (2368)
Jesper Olsen Creative Commons License 2020.11.24 0 0 2372

Ezt nem lehetne? Banana Boat Song :-)

Előzmény: Faramir74 (2371)
Faramir74 Creative Commons License 2020.11.24 0 0 2371

Kedves Dávid- Banán!

Ha már Banán vagy és kapsz még női dalt, a Bananarama-lányopk egyik híre dalát (venus, Cruel Summer) előadhatnád.

Faramir74 Creative Commons License 2020.11.24 0 0 2370

Amúgy Feke Pali Egér maszkja talán Berg Judit meséje a Rumini ihlette tengeréász egér, csak a roma cowboy kalap bádogverzióban ne került volna fel a maszkjára.

Ilhilla Creative Commons License 2020.11.24 -4 1 2369

Neked is írom: számomra így, hogy ennyire biztos a szereplők személye,  már nem is érdekes ez a műsor!

Előzmény: TonyBrasco (2367)
Ilhilla Creative Commons License 2020.11.24 -3 0 2368

Nincs gond ezekkel a nevekkel sem, hiszen a nyomok eddig sem minden esetben kizárólag a leleplezett szereplőhöz voltak köthetők. Legutóbb pl. Feke Pál "nyomai" közül alig tudtam utólag beazonosítani párat, ha a hangját nem ismerték volna fel, csak a nyomok szinte semmitmondóak voltak. 

 

Én sem hiszem 100 %-ban, hogy Molnár Áron a Zebra és Miller Dávid a Banán, de még a baba személyében sem vagyok biztos,  mert akkor ez a műsor átment egy "olcsó játékba", hiszen már az eleje óta egyértelmű ezeknek a szereplőknek a személye. Kellene "csavar", igazi meghökkentés, remélem lesz!   

Előzmény: Bozolika (2366)
TonyBrasco Creative Commons License 2020.11.24 -1 0 2367

" feltűnően jól mozog/táncol! :-)"

 

Egyébként lett volna Áronra még egy mindent eldöntő, amolyan tousché bizonyítékom is, már ha az emlékeim nem csalnak persze. Ugyanis ha jól dereng, hasonló táncelemeket korábban a mi kis falunkban is elejtett Matyi esetenként, akartam is emiatt végignézni a korábbi részeket és kigyűjteni, de sajnos nincs most plusz hozzáférésem, így nem tudom a korábbi évadokat és részeket végigpörgetni.

Előzmény: Ilhilla (2365)
Bozolika Creative Commons License 2020.11.24 -1 2 2366

Einstein elég jó tippnek tűnik. 

Nem szokásom bekiabálni random neveket. Ha visszaolvasol mindössze egy alkalommal kiabáltam be random nevet. Banánra Rácz Gergőt. Ott voltak egyező nyomok. 

Beismerem most kocsiban ülve hirtelen jött az Előd, és egyik este mikor láttam a konyhafőnökben Hujber Ferit, akkor volt egy ilyen érzésem. Akkor sem rohantam fel ide a fórumra, hogy közöljem mekkora király vagyok. Csak az előbb amíg asszonyt vártam, gondtam közzé teszem nemes gondolatom.

Nem kell ennyire komolyan venni, hogy mindjárt leveleszed a fejem egy kevésbé jó tipp miatt. pont egy ilyen komoly helyen mint ez a fórum ami ugye nem a fészbúk. 

De elnézést kérek legközelebb egy mélyebb nyomozást követően veszem majd a bátorságot, és remegő kézzel (de kisbetükkel) beírom a tippem.

Előzmény: TonyBrasco (2363)
Ilhilla Creative Commons License 2020.11.24 0 1 2365

https://rtl.hu/rtlklub/alarcosenekes/2-evad-minden-amit-eddig-a-zebrarol-tudni-lehet

 

Itt van az összes eddigi nyom! 

 

A Zebra tud énekelni, de nem ebben a legtehetségesebb és feltűnően jól mozog/táncol! :-)

Előzmény: Bozolika (2360)
Faramir74 Creative Commons License 2020.11.24 -2 0 2364

Hajrá Kijelölt Gyalogátkelőhely!

TonyBrasco Creative Commons License 2020.11.24 -1 0 2363

Szerintem a Zebra az Albert Einsten. :) ja, hogy már nem él?! azt nem tudtam, hogy kizáró ok. :)

Előzmény: zöldtulipán (2361)
TonyBrasco Creative Commons License 2020.11.24 -3 0 2362

Már meg akartam kérdezni, netán Kabát Peti fake nickje vagy e?! ....mert kb ő szokott hasonlóan átgondolt és alátámasztott tippeket tolni.

Ha megfogadod Zöldtulipán szavait, szépen visszaolvasol. Zebrára volt pár jó tipp, a Molnár Áron tűnik eddig a legközelebbinek, mert az minden nyommal egyezik, korábban részletesen több alakalommal is ki lett fejtve, le lett vezetve, képi, videos, szövegi bizonyítékokkal, rendesen kidolgozva, utánanézve. Persze hangoztak el más tippek is, amik még esetleg lehetnek jók a zebrára, de az általad leírtak kb. Makó és Jeruzsálem.

 

De szívesen meghallgatom az érveidet, szépen vezesd le, az összes eddigi nyommal miként egyezik a két név, csak ez a légből kapott neveket trollként bekiabálok, mint Kabát Peti féle dolog nem igen divat itt, vannak arra "színvonalas" facebook csoportok.

Előzmény: Bozolika (2360)
zöldtulipán Creative Commons License 2020.11.24 0 0 2361

Amikor bedobtok újabb és újabb random neveket egy (már nagy valószínűséggel megfejtett) karakterre, vissza is olvastok előtte legalább 1-2 oldalt, vagy kerestek pár egyező nyomot? :)))) vagy ezek csak hirtelen találgatások? :)

Bozolika Creative Commons License 2020.11.24 0 0 2360

A zebra sem tud énekelni. :) Persze lehet, hogy faszság attól még. :)

A Hujber csak azért jutott eszembe mert a konyhafőnökben, ugyan úgy áll be sokszor ahogy a zebra szokott. Hirtelen hátra teszi a kezeit.

Az Előd pedig azért jutott eszembe mert a balesete után nem nagyon kereste a nyilvánosságot a saját nevén. Hanem Shane 54 vagy mi volt. És most vasárnap volt valami hasonló nyom.

Előzmény: TonyBrasco (2359)
TonyBrasco Creative Commons License 2020.11.24 -2 0 2359

Faszság, mert egyik eddigi nyom sem egyezik egyikre sem, máskülönben Hujber nem tud énekelni, Előd meg reppelni, így el kell ezt gyorsan engedni.

Előzmény: Bozolika (2358)
Bozolika Creative Commons License 2020.11.24 -1 0 2358

Van két tippem is a zebrára. Hujber Feri és Császár Előd.

zöldtulipán Creative Commons License 2020.11.24 0 0 2357

Viszont ha Zebra-Banán döntőt akar mindenki, akkor nem jó ötlet ellőni egy adással előtte ugyanezt a párbajt, mert így semmi izgalom nem maradna a döntőre. :)

Előzmény: Jesper Olsen (2355)
Ati1201 Creative Commons License 2020.11.24 0 0 2356

A zebra szerintem nem Molnár Áron hanem Szűcs Zoltán aki real action néven lett ismert

Jesper Olsen Creative Commons License 2020.11.24 0 0 2355

Akkor ez valószínűsíthető:

 

Zebra - Banán 0:1

Baba - Röfi 1:0

 

A nyomozók pedig Röfi és Zebra között dönthetnek. :-)

És akkor lesz majd a mikrofonröptetés...

Előzmény: zöldtulipán (2351)
Ilhilla Creative Commons License 2020.11.24 -3 1 2354

Én is a Babát ejtettem volna ki (hiába lehetett 90 %-ra tudni, hogy az Egér kicsoda), mert teljesen elvesztette a báját, hogy beöltöztették "öltönyösnek" és megpróbálták -elég suta módon- elhitetni, hogy fiatalkorú "híresség" rejtőzik a maszk alatt! 

Előzmény: schanc (2353)
schanc Creative Commons License 2020.11.24 0 0 2353

Feltették az extra videót a honlapra, amikor eldöntik, kit leplezzenek le, és ott Bea már most a Babát akarta volna kiejteni. 

Előzmény: Ilhilla (2352)
Ilhilla Creative Commons License 2020.11.24 -4 0 2352

Szerintem most majd a "nyomozók" a Baba mellett döntenek és ő távozik, a top 3-ból a top 2-be juttatás már érdekesebb lesz, mert -ha ismét nő-férfi döntő párbajt akarnak-, vagy a Banánt, vagy a Zebrát ki kell ejteniük. 

 

Számomra ez a műsor már csak a Röfi miatt érdekes, mert annyira "belém verték", ki lehet a többi álarc alatt, hogy már nem is foglalkoztat a kérdés!

Előzmény: zöldtulipán (2351)
zöldtulipán Creative Commons License 2020.11.23 0 0 2351

Röfi-Banán pedig egy héttel korábban volt. Tényleg csak Banán-Zebra párbaj nem volt még... és egyébként Röfi-Baba se, tehát bármilyen szomorú is, a logika azt diktálná, hogy most ezek a párbajok következzenek.

Ha mégsem így lesz, akkor esetleg következtethetünk arra, hogy az RTL is Zebra-Banán döntőt szeretne...:)

Előzmény: schanc (2348)
schanc Creative Commons License 2020.11.23 0 0 2350

Szerintem őket szánják a döntőben a top2-nek

Előzmény: Tibbe (2349)
Tibbe Creative Commons License 2020.11.23 0 0 2349

csak a zebra és a banán ne legyen egy csapat!

Előzmény: schanc (2348)
schanc Creative Commons License 2020.11.23 0 1 2348

A műsor végén, amikor a következő heti előzetest mutatják, a legtöbbször olyan sorrendben sorolják fel a maszkokat, ahogyan színpadra lépnek. (Bár volt kivétel már ez alól.) A mostani adás végén Röfi - Zebra - Baba - Banán sorrendet mutattak, szerintem ilyen párbajok lesznek, de fene tudja. Baba-Banán épp most volt amúgy.

Előzmény: Jesper Olsen (2347)
Jesper Olsen Creative Commons License 2020.11.23 0 0 2347

Az elődöntő párosításáról lehet tudni konkrétumot?

Tibbe Creative Commons License 2020.11.23 0 0 2346

Nekem is a vörös haja ugrott be, meg a "színes egyéniség vagyok" megjegyzése is :))

 

Szerintem is a zebra lesz az első. Ő legyen :)

Előzmény: Brokkoli11 (2340)
Mlle. Grenelle Creative Commons License 2020.11.23 0 0 2345

Tuti, hogy Marschlakó Dávid az!

Hol tudna Manuel ilyen produkciót nyújtani?

Előzmény: Faramir74 (2342)
Ilhilla Creative Commons License 2020.11.23 -3 0 2344

Hááát..., ha eltalálja Gáspárt a mikrofonnal, még ki is zárják! :D

Előzmény: Jesper Olsen (2341)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!